X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 25 marca, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, to teraz niech już pójdzie szybko! 💪🤞
    Czekamy na Zuzię, to już dzisiaj 🧡🌈

    Echo, rozumiem, skoro takie zalecenia masz to trzeba wywołać. Organizm na pewno odczuwa zmianę trybu dnia, dodatkowy stres związany z pracą.. postanowiłaś już co zrobisz? Odchodzisz i szukasz czegoś innego?

    Alauda, to plamienie/krwawienie trwa już tak długo.. może skonsultuj to ze swoim ginem?

    Pinki, mam nadzieję,że małymi kroczkami dotarliscie
    się z mężem :) nam ten wybuch ostatni bardzo pomógł. Mąż zrozumiał sporo i jest lepiej od tagi czasu.

    Magdanka, to okres też się u Ciebie ociągał 🙄
    Jeżeli wszystko będzie dobrze to chciałabym iść jak najszybciej na zwolnienie. I tak nie raz czuje,że moje zdrowie kosztem innych a teraz to już na pewno nie mogę się na to godzić.

    Jednorożec, piękna rodzinka, palma również wyszła idealna 🥰

    Butterfly, ceny często się różnią . Ja np przeplacilam za kiry bo robiłam w diagnostyce a wiem że można było taniej zrobic. Fajnie, że działacie od razu. Bardzo mnie to cieszy. 🥰
    Wspominałaś o histeroskopii, ja wyszłam w tym samym dniu, miałam tylko podany Ketonal przed zabiegiem i znieczulenie miejscowe w szyjkę. Oczywiście zależy od szpitala, ale z tego co szperalam przed zabiegiem w internatach to raczej teraz to standard,że jeden dzień. Nie trzymają dłużej. Miałam robioną na NFZ.

    Pinki, czekam na info co z terminem !🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 07:20

    Butterfly23, Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4057 2382

    Wysłany: 25 marca, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, zaraz będę nadrabiać konwersację 😘 mam tylko pytanko,dostałam właśnie wyniki allo mlr - przeciwciała blokujące obecne, 9,3%. Wiecie jak to interpretować albo gdzie mogę o tym doczytać?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 25 marca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, jestem z Tobą myślami cały czas❤️

    To naprawdę się dzieje i pewnie dziś będziesz już tulić Zuzię w ramionach❤️

    Trzymam kciuki, żebyś nie cierpiała bez sensu i jesli oksy nie pomoże, to żebe lekarze nie zwlekali z cc. Dużo siły Ci życzę i czekamy na wiadomości ❤️

    🤞🤞🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 07:42

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 25 marca, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziewczynki, zaraz będę nadrabiać konwersację 😘 mam tylko pytanko,dostałam właśnie wyniki allo mlr - przeciwciała blokujące obecne, 9,3%. Wiecie jak to interpretować albo gdzie mogę o tym doczytać?

    Echo, ja nie mam o tym bladego pojęcia. Może jest jakiś wątek na tym forum..... Zaraz poszukam.

    Edit. Czytałam, że powinny wynosić minimum 40% ale czytałam też, że one też rosną w ciąży, więc niby to nie ma znaczenia, jaki jest wynik przed zajściem w ciążę.🤯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 07:58

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 25 marca, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziewczynki, zaraz będę nadrabiać konwersację 😘 mam tylko pytanko,dostałam właśnie wyniki allo mlr - przeciwciała blokujące obecne, 9,3%. Wiecie jak to interpretować albo gdzie mogę o tym doczytać?
    Allo mlr to są przeciwciała, które rosną tylko w ciąży. Ty straciłaś ciążę w październiku zeszłego roku, więc 5 miesięcy temu. One spadają po ciąży. Z tego co wyczytałam, to ich badanie najlepiej robić 6-9 tyg po stracie żeby mieć realny obraz poziomu przeciwciał.
    Ale nie powiem Ci, czy one tak szybko spadają, czy wynik nie jest za mały. To już lekarz musi zinterpretować.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 25 marca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Echo, ja nie mam o tym bladego pojęcia. Może jest jakiś wątek na tym forum..... Zaraz poszukam.

    Edit. Czytałam, że powinny wynosić minimum 40% ale czytałam też, że one też rosną w ciąży, więc niby to nie ma znaczenia, jaki jest wynik przed zajściem w ciążę.🤯
    One rosną tylko w ciąży. Kobieta, która nigdy nie była w ciąży, ma allo 0%. I powiem Wam ze swojego doświadczenia. To forum jest kopalnią wiedzy, nie da się ukryć. Ale jeśli chodzi o interpretacje takich badań, lepiej to zostawić lekarzowi. Mnie wszystkie nastraszyły, że szczepienia, bo allo 0%. Ale po roku od ciąży one miały prawo spaść do 0.

    pandzia 🐼, Echo, alauda, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4057 2382

    Wysłany: 25 marca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Pewnie tyle samo dowiem się od lekarza. Ja i tak nie wierzę,że mi się uda.

    Miłego dnia dziewczynki 💋❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 25 marca, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję. Pewnie tyle samo dowiem się od lekarza. Ja i tak nie wierzę,że mi się uda.

    Miłego dnia dziewczynki 💋❤️
    Zapytaj lekarza o to w jakim tempie allo spada. Czy w ciągu 5 miesięcy nie spadło za mocno?

  • Echo Autorytet
    Postów: 4057 2382

    Wysłany: 25 marca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, trzymaj się kochana ❤️💋 powodzenia 💋❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 25 marca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    One rosną tylko w ciąży. Kobieta, która nigdy nie była w ciąży, ma allo 0%. I powiem Wam ze swojego doświadczenia. To forum jest kopalnią wiedzy, nie da się ukryć. Ale jeśli chodzi o interpretacje takich badań, lepiej to zostawić lekarzowi. Mnie wszystkie nastraszyły, że szczepienia, bo allo 0%. Ale po roku od ciąży one miały prawo spaść do 0.

    Zgadzam się. Ja też uważam, że interpretacje powinno się zostawić lekarzom. Zwłaszcza tak skomplikowanych badań.
    Ale warto co nieco więcej wiedzieć, żeby lekarze za bardzo się nie rozleniwiali i nie traktowali pacjentów rutynowo.

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2700 2541

    Wysłany: 25 marca, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy- jesteś mega dzielna! Kciuki dalej zaciśnięte. Obyście się z Zuzia zaraz zobaczyły

    Echo - mu coś Paśnik wspominał, że choroby obniżają do 0, a Ty jednak całą zimę chorowałaś. Zdecydowanie poczekaj co powie lekarz. To forum to skarbnica wiedzy a zarazem czasem jest toxic.

    Echo lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 25 marca, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda a Ty jak tam dziś? Probujesz się kontaktować z lekarzem i iść wcześniej na wizytę?

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2845 1393

    Wysłany: 25 marca, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, trzymamy kciuki 🤞🤞🤞 oby Zuzia już dziś była z Tobą ❤

    Echo, dokładnie ja tez byłam przerażona że jak małe allo to tylko szczepienia a to wszystko zależy. Więc na spokojnie, poczekaj co powie doktor. 😘

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1199 1039

    Wysłany: 25 marca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy jejku dlaczego to tak musi boleć? 🥺 Trzymaj się mocno, niedługo przytulisz swoją kochaną córeczkę 😚

    Pinki czasami kłótnie są potrzebne, żeby wyrzucić z siebie to wszystko, ważne żeby później się nie obrażać tylko wyjaśnić. Ja z mężem też czasami mamy takie pierdolnięcie, aż mamy chyba ochotę się pozabijać, ale jak już dojdziemy dlaczego tak wyszło, to później jest o wiele lepiej! Na pewno dojdziecie do porozumienia 🙂

    Pandzia, masz rację nie ma co zwlekać z pójściem na zwolnienie. Ja ostatnio czekałam bo inne koleżanki były chore i nie chciałam zostawiać ich z ograniczonym składem i bardzo żałuję... Przede wszystkim Twoje zdrowie i spokój 💞

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 25 marca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Alauda a Ty jak tam dziś? Probujesz się kontaktować z lekarzem i iść wcześniej na wizytę?

    Ja jeszcze poczekam kilka dni, jak rozwinie się sytuacja. W nocy zaczęło ze mnie lecieć tak "poprawnie" okresowo, więc mam nadzieję, że może tym razem to oznacza końcówkę mojej dwutygodniowej małpy.
    Dwa tygodnie temu też tak myślałam, więc zobaczymy.... Na szczęscie nie mam jakiś innych niepokojących objawów, więc jeszcze nie panikuję.
    Bardziej denerwuje mnie fakt, że wszystko przeciąga się w czasie .

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 25 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia, Ty betę powtarzasz dopiero w środę?

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 25 marca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, tak dopiero w środę. Rano mówię do męża,że jak ja wytrzymam. A on na to,że przecież jutro już jest wtorek. XD i takie jest gadanie z chłopem :)

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2700 2541

    Wysłany: 25 marca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Alauda, tak dopiero w środę. Rano mówię do męża,że jak ja wytrzymam. A on na to,że przecież jutro już jest wtorek. XD i takie jest gadanie z chłopem :)
    Mój mąż też do mnie „obiecaj mi tylko że nie będziesz sikać codziennie od wtorku na te testy”
    Obiecałam, że wytrzymam do wtorku po świętach. Bo jak czytałam to cokolwiek na teście będzie widoczne dopiero jakoś w ndz - a my mamy moją rodzinę w domu na święta, także nie będę cyrków przy nich robić

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 25 marca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Mój mąż też do mnie „obiecaj mi tylko że nie będziesz sikać codziennie od wtorku na te testy”
    Obiecałam, że wytrzymam do wtorku po świętach. Bo jak czytałam to cokolwiek na teście będzie widoczne dopiero jakoś w ndz - a my mamy moją rodzinę w domu na święta, także nie będę cyrków przy nich robić
    Czyli u Was się szykują dwa Wielkie Wtorki 🥹

    alauda lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2700 2541

    Wysłany: 25 marca, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Czyli u Was się szykują dwa Wielkie Wtorki 🥹
    Tak 🙈 nawet tak i tym nie pomyślałam, ale masz rację motylku, dwa wielkie wtorki.
    Wczoraj zjadłam sushi na kolację, mam nadzieję że ostatni raz na najbliższe 9 miesięcy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 10:32

    Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ