X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1232 1055

    Wysłany: 15 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja włosy to farbuje już od 5 lat bo mam tyle siwych 😁 ale to genetyczne, bo cała moja rodzina wcześnie siwieje.

    Pandzia wspaniale że wszystko jest dobrze, to mały łobuziak, albo łobuzica, wiesz już może kto mieszka w brzuszku? 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9394 9975

    Wysłany: 15 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się dziś do ginekologa na teleporadę po skierowanie na USG piersi. I fajne to jest, że jak telefonicznie, to szukają terminów w całej Polsce. No ale to też pokazuje kogo oni w tym luxmedzie zatrudniają 🫣 zapisałam się do szóstego gościa z listy. Pierwsza piątka miała oceny max 3,5. A był jeden taki co miał ledwo ponad 2.

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1232 1055

    Wysłany: 15 maja, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku metformina niestety potrafi dać w kość, na szczęście później organizm się przyzwyczaja 🙂 bierz sobie jakiś probiotyk, ja brałam lakcid i mi bardzo pomógł przy zwiększaniu dawki 🙂 a z tymi ciagątami na słodkie to czasami po prostu trzeba się poddać i zjeść, widzę że każda z nas ma tak samo 😁

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9394 9975

    Wysłany: 15 maja, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Motylku metformina niestety potrafi dać w kość, na szczęście później organizm się przyzwyczaja 🙂 bierz sobie jakiś probiotyk, ja brałam lakcid i mi bardzo pomógł przy zwiększaniu dawki 🙂 a z tymi ciagątami na słodkie to czasami po prostu trzeba się poddać i zjeść, widzę że każda z nas ma tak samo 😁
    Brałam sanprobi, ale już mi się skończył. Jutro muszę kupić.
    Mój diabetolog mi powiedział, że lepiej sobie odmówić niż zjeść, bo będzie gorzej, albo zjeść już kostkę gorzkiej czekolady. Jadłam teraz tą czekoladę i tak sobie myślałam o tym 😂 ale serio wolę zjeść raz na dwa tygodnie mlecznej niż mieć ciągutki co drugi dzień.

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1774 1455

    Wysłany: 15 maja, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, ja używam kremu z Jandy. Jedno szczęście działa pozytywnie na moją "starą", grubo po 30 twarz 😂

    Butterfly, jak mam być szczera, to metformina to złooooooooo 😞 nie znoszę tego leku 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 19:30

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2903 1424

    Wysłany: 15 maja, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Aktualnie przechodzę katusze po zwiększeniu metforminy do 3x500. Najgorzej jest po pierwszej dawce. Ale dziś mnie tak przeczołgało, że nie wzięłam do obiadu. Męczę się też z bólem głowy, ale to pewnie przez to i pogodę. I zjadłam dziś dużo za dużo czekolady 🫣 ogólnie jestem na takim etapie, że nie mogę patrzeć na siebie w lustro. A z dietą to tak średnio… Niby wiem, niby chce, ale jednak moja wola jest mega słaba i nie umiem się trzymać 😫
    W piątek idę do mojej pani dr. Będę tuż przed albo w trakcie owulacji, także ciekawa jestem czy dołoży mi encorton już od tego cyklu.

    A u Ciebie jak dieta i ćwiczenia? 😘 małpa nie za mocno daje Ci w kość?

    Bierzesz metformax czy glucophage? Mnie metformax niszczył, miałam takie biegunki ze ledwo żyłam. Po zwiększeniu dawki glucophagr zawsze też kilka dni mnie czołgało ale lepiej organizm go znosił. No i na noc się go bierze i jakoś tak lepiej znoszę.
    Mnie dziś też głowa boli a ja zjadłam knoppersa 🤦‍♀️
    Szczerze leżą moje ćwiczenia a i dieta też kuleje. No to słodkie najgorsze i psuje wszystko 😔
    Też brak mi samozaparcia niestety. Małpa się jux kończy ale była obfita.

    To trzymam kciuki za wizytę 🤞🤞🤞 powiedz mi czy do biopsji muszę się wstrzymać jakoś ze współżyciem ileś dni wcześniej albo coś ? Pisałam maila do ginki ale jeszcze nie odpisała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 19:37

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2831 2039

    Wysłany: 15 maja, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka, cieszę się, że z Madzią jest tak dobrze❤️Na pewno musiałyście obie przez naprawdę wiele przejść żeby doczekać się tej chwili🙂‍↕️

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2831 2039

    Wysłany: 15 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to Was dziewczyny zmotywuje ale ja od trzech dni nie ruszyłam cukru. Dziś nawet odmówiłam ciasta w pracy. Pewnie niedługo się złamię, bo jestem przed @…. W każdym bądź razie zaczęłam wymyślać nowe, zdrowe dania i to też mnie motywuje żeby nie ruszać słodyczy.

    Wy też dacie radę 🤜🏼💪🏻☺️

    Magdanka, Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9394 9975

    Wysłany: 15 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink ja biorę avaminę. Co do biopsji to dobrze jest nie współżyć 48h. I weź coś 30 min przed przeciwbólowego.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2903 1424

    Wysłany: 15 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pink ja biorę avaminę. Co do biopsji to dobrze jest nie współżyć 48h. I weź coś 30 min przed przeciwbólowego.

    Dziękować 😘 ogólnie mam taki luz co do tej biopsji. Oby mnie mnie nie poskładało po niej bo sama jadę i po się umówiłam na pedi jeszcze. Bo już stwierdziłam że biorę wolne w pracy.

    Co do włosów ja zeszłam z czarnego koloru jakieś 7 lat temu bo wyglądałam jak de*il i cały czas mam swoje takie mysie ale lubie je.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 20:49

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1277 1274

    Wysłany: 15 maja, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem czy to łobuziak czy łobuziara 😊
    A z tym prezentem to tak średnio wyszło,oczywiście teściowa była z babcią. Po chwili dorwalam ja w kuchni samą to zamknęłam drzwi zdążyła zobaczyć i oczywiście teściowa weszła bo pewnie ciekawa. Powiedziałam mężowi żeby schował to pudełeczko i powiedział Babci,że nikt nie wie.potem były złości że dlaczego nie powjedzielismy wszystkim. A przecież ustalaliśmy w Turcji,że najpierw powiemy Babci, a później rodzicom.. też chcę zamówić takie małe prezenciki już że zdj USG. I zgodził się wtedy na to a teraz inną wersję przedstawia 🤦🏼‍♀️ ah te chłopy

    Powiem Wam, że cieszę się z tego,że dotrwałam do tego etapu a jakoś jeszcze ciągle nie mogę uwierzyć,że w tej ciąży jestem.

    Motylku, tak Ci współczuję :( ale czego my nie zrobimy dla zdrowia i wspólnego celu?

    Pinki, super,że już się mniej leje 😊

    Butterfly23, Elza1234 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1232 1055

    Wysłany: 16 maja, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziękować 😘 ogólnie mam taki luz co do tej biopsji. Oby mnie mnie nie poskładało po niej bo sama jadę i po się umówiłam na pedi jeszcze. Bo już stwierdziłam że biorę wolne w pracy.

    Co do włosów ja zeszłam z czarnego koloru jakieś 7 lat temu bo wyglądałam jak de*il i cały czas mam swoje takie mysie ale lubie je.

    Pinki kiedyś każdy miał fazę na czarne włosy, albo blond czy ombre , aby były farbowane i koniecznie prostowane prostownicą. Zwłaszcza w szkole średniej😁 też przez to przeszłam 😁 teraz podobają mi się najbardziej naturalne kolory

    Pinki uwierz kochana, już tak daleko jesteś 🙂

    Echo, jesteś kochana? Co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 06:25

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1774 1455

    Wysłany: 16 maja, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w czwartek. Już prawie weekend! Hahaha
    Dziś pan okres się zjawił. Łaskawca 😂 jestem z siebie dumna, bo nie robiłam ani jednego testu! Juuuupiiii! I naprawdę jest mi z tym niesamowicie dobrze 😁 w sobotę (to będzie 3 dc) zrobię badania, a za tydzień w piątek do nowej lekarki. Traktuję to jak nowy rozdział, choć nie ukrywam, że boję się rozczarowania.
    Dobrego dnia!

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1277 1274

    Wysłany: 16 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺️ Roszpunko już zaciskam kciuki za wizytę 😊

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2831 2039

    Wysłany: 16 maja, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Jeszcze nie wiem czy to łobuziak czy łobuziara 😊
    A z tym prezentem to tak średnio wyszło,oczywiście teściowa była z babcią. Po chwili dorwalam ja w kuchni samą to zamknęłam drzwi zdążyła zobaczyć i oczywiście teściowa weszła bo pewnie ciekawa. Powiedziałam mężowi żeby schował to pudełeczko i powiedział Babci,że nikt nie wie.potem były złości że dlaczego nie powjedzielismy wszystkim. A przecież ustalaliśmy w Turcji,że najpierw powiemy Babci, a później rodzicom.. też chcę zamówić takie małe prezenciki już że zdj USG. I zgodził się wtedy na to a teraz inną wersję przedstawia 🤦🏼‍♀️ ah te chłopy

    Powiem Wam, że cieszę się z tego,że dotrwałam do tego etapu a jakoś jeszcze ciągle nie mogę uwierzyć,że w tej ciąży jestem.

    Motylku, tak Ci współczuję :( ale czego my nie zrobimy dla zdrowia i wspólnego celu?

    Pinki, super,że już się mniej leje 😊


    Zawsze wychodzi inaczej niż się planowało 😏A zauważyłam, że faceci panikują w takich sytuacjach, zwłaszcza jak coś nie idzie zgodnie z planem😂

    Pandzia, cieszę się Twoim szczęściem i tak zdrowo Ci zazdroszczę ❤️🤗

    O której masz prenatalne w poniedziałek? Idziesz z męzem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 11:10

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2831 2039

    Wysłany: 16 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Dzień dobry w czwartek. Już prawie weekend! Hahaha
    Dziś pan okres się zjawił. Łaskawca 😂 jestem z siebie dumna, bo nie robiłam ani jednego testu! Juuuupiiii! I naprawdę jest mi z tym niesamowicie dobrze 😁 w sobotę (to będzie 3 dc) zrobię badania, a za tydzień w piątek do nowej lekarki. Traktuję to jak nowy rozdział, choć nie ukrywam, że boję się rozczarowania.
    Dobrego dnia!

    Podziwiam! 😉 Ja mimo, że mąż był na wyjezdzie jak miałam owulkę, to i tak nasikałam na test. Pomyślałam "a co jak żołnierzyki były ekstra wytrzymałe?" .... A poza tym wolałam się upewnić, ze jest biało przed rozpoczęciem antybiotykoterapii.

    Trzymam kciuki za piątek. Mam nadzieje, że nowa pani doktor wniesie coś nowego i określi konkretny plan działania🤞🏼🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 11:15

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1420 1742

    Wysłany: 16 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🍭
    Dziewczyny, Bridgertonowie czekają na Netflix 😻 - wiem że Motylek i Pinflower razem ze mną czekały na kolejny sezon 😁

    Elza1234, Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1277 1274

    Wysłany: 16 maja, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Zawsze wychodzi inaczej niż się planowało 😏A zauważyłam, że faceci panikują w takich sytuacjach, zwłaszcza jak coś nie idzie zgodnie z planem😂

    Pandzia, cieszę się Twoim szczęściem i tak zdrowo Ci zazdroszczę ❤️🤗

    O której masz prenatalne w poniedziałek? Idziesz z męzem?
    O 15, tak mąż ze mną chodzi dzielnie na wszystkie wizyty 😊

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1420 1742

    Wysłany: 16 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    O 15, tak mąż ze mną chodzi dzielnie na wszystkie wizyty 😊

    Będą trzymane kciuki 🤞🏻❤️ Ciocię będą czekać na informację kto mieszka w brzuszku 🥰

    Ja tez mam wizytę w poniedziałek - u nowego lekarza prowadzącego, oczywiście się stresuje bo to jednak nowy lekarz, mam nadzieję że będzie konkretny i wzbudzi moje zaufanie 🤞🏻🙂

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • alauda Autorytet
    Postów: 2831 2039

    Wysłany: 16 maja, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    O 15, tak mąż ze mną chodzi dzielnie na wszystkie wizyty 😊

    Fajnie, bo dla niego to tez pewnie to jest ważne:)

    Ja chodziłam sama, bo za czasów covida wizyty były bez osob towarzyszących. Mąż dopiero wbił się na połówkowe, bo trochę rozluźnili restrykcje.

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
‹‹ 956 957 958 959 960 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ