X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o miejsce w samochodzie się nie przejmuję bo mieszkaliśmy dość długi czas w Niemczech i jeździliśmy nawet na 3 tygodnie do polski i wszytsko w aucie się mieściło:) i jedyna rzeczą jakiej nie zabieralismy było łóżeczko dla młodszej.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej boję się w tym momencie, że mój za tydzień stwierdzi, że to nie czas na 3 bobasa bo ma ostatnio problemy w pracy ( ciągle coś zmieniają i stwierdził, że jak tak dalej będzie to poszuka innej pracy ). Ja aktualnie jestem na urlopie wychowawczym, niestety nie mam z kim zostawić młodszej córki a u nas jest jeden żłobek w którym nie ma miejsc.

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 5 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryba zgadza sie, ja jestem po 3 cieciach i ciekawa jestem jak to bedzie przy kolejnym. Z pewnoscia poprosze o podwiazanie, bo u mnie by to bylo juz mocno ryzykowne. Miedzy chlopcami jest 17 mies roznicy, wczesniak 35 tc. Corcia po 3 latach urodzona, 34 tc. Podobno bylo rozejscie blizny...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ale zescie naskrobaly ja mialam dwie cc tez kolo 2 lat roznicy teraz dluga przerwa bo dziewczyny juz duze..czekamy na babelka ale cos poki co go nie widac :-)

    Ja samochodu nie posiadan wiec sie nie przejmuje potrzebnym.dodatkowym miejscem;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 2 auta większe rodzinne Renault Scenic 2004r ,mega pojemne auto z tyłu 3 oddzielne siedzenia ,pojemny bagażnik i głównazaleta mało pali :)
    Jak będzie 4 maluch to samochodu i tak nie zmienimy ,bo najstarsza już z nami nie chce jeżdzić ,a poza tym 2 m-ce temu zdała na prawko więc sama śmiga moim punciakiem .

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to my myslimy nad jakims suvem/vanem. Myslelismy o volvo xc90,ale nie wiem jak jest z trzecim rzedem siedzen. Czy to aby nie jakas prowizorka i nogi pod broda trzeba miec...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jeszcze post mi się skasował nooo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 14:31

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś w pracy od rana to tak na szybkiego odpisuje. Moja szwagierka ma samochód 7 osobowy fajny ale markę wam podam jak męża spytam bo się nie znam :p za 2,5 h będę w domu to wtedy was nadrobie i zajmę się tą lista :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 14:33

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli macie fb to pewnie widziałyscie że są takie mini gry/wróżby np kto cię najlepiej zna, co będziesz robić za 20 lat, kiedy wyjdziesz za mąż ze sobe klikasz i losujesz. Wchodzę dzisiaj na fb a kumpela wstawia post z tej wróżby pt kto w tym roku zajdzie w ciaze i moje imię i zdjęcie ze ja hahaha nooo ciekawe :p

    Jaspis lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari, a jaką macie mazdę? Bo my mamy 6

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, to świetna przepowiednia :D i na pewno się sprawdzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 14:36

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 5 marca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary oby się "wróżba" sprawdziła..
    Jaspis my mamy 2 więc mała ... ja nią jeżdżę do pracy .. mąż pożyczał od rodziny ale, że zaczyna być to nie możliwe musimy kupić drugie.. wpierw miałbyć jeszcze "mniejszy" od mazdy ale zastanawiamy się nad bardziej rodzinnym
    Mojemu marzy się Toyota Corolla Verso.

    ana79 a jak z awaryjnością tego scenica?

    Mamabyc3 oby się unormowało w pracy .. najgorsze jak się nastawić albo jak w moim przypadku nakręcić i nagle musieć zaprzestać w ogóle myślenia o takiej zmianie.


    Normalnie jak mi test pozytywny w końcu nie wyjdzie pozytywny to się mocno zdziwię w tym cyklu .. czy dupek mógł spowodować taki ból piersi przed niby @? Nigdy mnie nie bolały ..

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 marca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Normalnie jak mi test pozytywny w końcu nie wyjdzie pozytywny to się mocno zdziwię w tym cyklu .. czy dupek mógł spowodować taki ból piersi przed niby @? Nigdy mnie nie bolały ..[/QUOTE]

    Mogę ciebie trochę załamac ale może niestety. Mnie nigdy piersi nie bolały a w zeszłym miesiącu miałam wrażenie jakbym dostała nawał pokarmu dosłownie.bol typowo jak przy nawale pokarmowym. Chociaż życzę ci, aby to były 2 kreseczki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 18:44

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego staram się nie nakręcać za bardzo.. bo może być, że ten duphaston tak na mnie wpłynął

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)
    W dzisiejszych czasach posiadanie wiekszej liczby dzieci wydaje sie dziwne - wiejszosc chce maksymalnie dwijke dzieci. A tu sie okazuje, ze takich wariatek wiecej jest :D

    Jaspis lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari, my też myśleliśmy nad Toyotą, ale wężej było z tyłu i mąż np. się musiał wpychać między fotelikami, bo środkowy fotel jest węższy, więc chyba ciężko byłoby z fotelikami. W grę u nas wchodził jeszcze Ford S-Max, ale cenowo nie za bardzo dla nas, a zbyt starego auta noe chcieliśmy. A C4 też mamy wersję I, II nawet mi się nie podoba :-P

    P.S. Wiele samochodów reklamuje się jako "rodzinne", ale jak przychodzi zapakować do nich rodzinę większą niż 2+2 to zonk..
    Ford Galaxy mi się marzył, ale to chyba jak wygram w totka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 20:42

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari ja u Cb wróżę że będą 2 kreski, tak mi się wydaje :)

    Ok to teraz tak podeślijcie mi tutaj w postach albo w wiadomości

    1. swój nick
    2. termin @
    3. który to cykl starań (chyba że na razie macie starania przerwane/przełożone to wtedy bez tego)
    4. Wasze dzieci (może imiona i wiek?)
    5 i może nasze imiona prawdziwe ? - to jeśli chcecie

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary -ja np. nie chce pisac imion dzieci i mojego. Forum jest otwarte. Niekoniecznie chce, zeby ktokolwiek ze znajomych na mnie trafil.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 20:52

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz napisac nick i starania o ktore dziecko. Bo sa tu staraczki o trzecie malenstwo, o czwarte.
    Cylk staraniowy - przez to bedziesz musiala co chwile aktualiziwac liste. Lepiej zostawic cos, co ma trwale dane. Mize byc info ile ciaz, czy jakies poronienia.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Hilary -ja np. nie chce pisac imion dzieci i mojego. Forum jest otwarte. Niekoniecznie chce, zeby ktokolwiek ze znajomych na mnie trafil.

    o to mam podobne odczucia :)

    Hilary oby oby

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ