X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie z marcowego testowania można wypisać, co prawda @ nie ma, ale biel testu nie pozostawia mi żadnej nadziei.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Jaspis dzięki :)
    To teraz tylko pytanie czy wolicie prosta wersję czy ozdobioną?
    Może gdybyś zrobiła pogrubione nagłówki kolorem, to bardziej by się w oczy rzucała.

  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu 3 dzieci termin @ 15 marzec

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NASZA LISTA

    [ color = blue ] [ b ]NASZA LISTA[ / b][ / color ]

    Na dole masz rozdzielone spacjami, jak nie ma spacji, to te oznaczenia w nawiasach nie są widoczne

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis szkoda że wyszła tylko 1 kreska :/
    I dzięki za pomoc przy liście, już poprawiłam można zobaczyć czy jest ok

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super wygląda :)

    No trudno, tym razem nie wyszło, ale nie mamy ciśnienia żeby to już było.

    Hilary, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary- bardzo ładna lista ;)
    Jaspis- u mnie też dzisiaj termin @ i negatyw.

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana79 no to też szkoda ze negatywny :/
    No ale dobrze Jaspis że tak podchodzimy na luzie bez spiny, w innym cyklu na pewno się uda :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wiek to 33 lata

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Ana79 no to też szkoda ze negatywny :/
    No ale dobrze Jaspis że tak podchodzimy na luzie bez spiny, w innym cyklu na pewno się uda :)
    Nie ma co się stresować, w końcu mamy już w domu gromadkę dzieci i jeśli jest nam pisane mieć kolejne maleństwo, to prędzej czy później się pojawi :)

    P_aulinaaa29, Hilary lubią tę wiadomość

  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Nie ma co się stresować, w końcu mamy już w domu gromadkę dzieci i jeśli jest nam pisane mieć kolejne maleństwo, to prędzej czy później się pojawi :)


    Dokładnie też jestem tego zdania :-)

    Jaspis lubi tę wiadomość

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Tez tak mysle i gdzies i tym na forum wspominalam. Jestesmy w lepszej sytuacji niz wiekszosc dziewczyn. Mamy juz kochające istotki. Ale jesli bedzie dane miec kolejne, to sie pojawia :) nie zostaje nam nic innego, jak czerpac przyjemność z tworzenia :D

    Jaspis, Hilary lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 marca 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie my mamy trochę lepiej. Szczerze to współczuję kobietom które długo starają się o pierwsze dziecko ale też podziwiam za odwagę i wytrwałość.
    A najbardziej to mnie wkurza jak ktoś ma dziecko lub dzieci i w ogóle tego nie docenia. Jak byłam w sobotę na tych urodzinach to normalnie nóż mi się w kieszeni otwierał na moje dwie szwagierki. Obie mają po 1 dziecku a wypowiadały się tak jakby te dzieci to była dla nich jakąś kara...takie teksty ze nie mogłyby długo siedzieć w domu z dzieckiem, że kariera jest lepsza i że ich mężowie powinni ich nosić na rękach bo urodziły im dzieci... niby takie niewinne, ale jednak... nie bronie nikomu robić kariery i w ogóle siedzieć non stop z dzieckie, sama po odchowaniu mam zamiar zrobi studia magisterskie i rozwijać swój biznes ale one się wypowiadały tak bardzo negatywnie o tym... a już ten tekst o meżach to masakra...przecież same sobie tych dzieci nie zrobiły... ja to właśnie odwrotnie uważam że największy prezent jaki dał mi mój mąż to właśnie ta dwójka moich dzieci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 23:53

    Jaspis lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 marca 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj racja, niektóre pary tyle pieniędzy,czasu tracą by mieć chociaż to kedno ( chociaż często jest właśnie tak jak się czeka bo kariera, dom itp i niestety po wielu latach nie jest tak łatwo jak wcześniej). Dla mnie moje dzieci są największym szczęściem i chociaż bym miała się z jakiegoś powodu rozstać z mężem za ileś tam lat byłby dla mnie ważny bo dał mi dzieci bez niego nie było by ich a więc i mnie jako mamy. Dla mnie pieniądze nie sq najważniejsze nigdy nie były. Może dlatego, że nie pochodzę z bogatego domu i niejednokrotnie brakowało mamie pieniędzy. Ale za to zawsze jak wracałam do domu miałam ciepły obiad, mama chętna do pogadania pomocy w lekcjach, czy też by iść na spacer. Mimo, że nie miałam super zabawek, ubrań, wycieczek bym nie zamieniła mojego dzieciństwa właśnie dzięki mamie bo ona była dla nas poświęciła swoje życie by nas wychować na ludzi. W dzisiejszych czasach ludzie mają wszytsko i w d... się przewraca taka jest prawda. Ja byłam w szoku jak moja teściowa powiedziała raz do mnie "dwoja wam starczy bo więcej to za duzo i już zaczyna pod patologie podchodzic" a sama ma 3 dzieci...

    Hilary, Jaspis lubią tę wiadomość

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 7 marca 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Nie ma co się stresować, w końcu mamy już w domu gromadkę dzieci i jeśli jest nam pisane mieć kolejne maleństwo, to prędzej czy później się pojawi :)
    Święta prawda kochana ;)
    Dlatego się nie stresuje ;)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ale ja to jestem niecierpliwa bestia... Zrobiłam dzisiaj kolejny test...do okresu jeszcze 3 dni więc w sumie za wcześnie....ale wyszedl mi cień cienia drugiej kreski...serio jak wcześniej było biało i nic nie zobaczyłam pod światło i z latarką tak teraz od razu zobaczyłam tą drugą kreskę...jeszcze się nie cieszę bo przecież może to być ta ciąża biochemiczna...ale z drugiej strony zaczynam się denerwować:O Zawsze chciałam 3 dzieci a teraz gdy staje się to realne zastanawiam się czy sobie poradzę z tą gromadką :O

    Jaspis, aria40 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis, ana79 przykro mi
    Hilary trzymam kciuki

    mi dziś mocno tempka spadła ...jeszcze niby wysoko ;) ale raczej nie wróży to niczego dobrego.. na betę nawet nie jadę .. nie ma sensu... jutro jeśli nie spadnie to zrobię z rana zwykły test.

    NO to ja Wam zazdroszczę luzu :P ... nie, żebym jakoś mega się spinała ale już stresa mam, że się nie uda .. wiem, że mamy lepiej bo już dwójeczka jest ale... ;)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary to co można już po cichutku gratulować ;) a z gromadka dasz sobie radę ja mam troje i myślę nad czwartym hehe
    Pari - spadek nie jest jakiś straszny jeszcze nadzieja jest. Trzymam kciuki!!

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Pari ja też raczej narwana jestem na te kolejne dziecko co z resztą widać z mojego testowania :p ale w chwilach zwątpienia patrzę na tych moich dwóch urwisów i wiem że mimo wszystko mam już wiele szczęścia:)
    I nie załamuj się zawsze dopóki nie ma @ jest nadzieja....kurcze tak ładnie ten twoj wykres wyglądał...może to tak tylko mało spałaś czy coś i stąd taka temperatura. Zrób jutro rano test bo jutro masz termin @ więc już powinno wyjść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 08:33

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis, Ana79 tulę, ale nie martwcie się , wiosna idzie, będzie duuuużo seksu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 08:34

    Hilary, Jaspis lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ