X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, to ja tak po cichu gratuluję ;)

    A u mnie @ dalej nie widać, coś mi się znowu cykl rozregulował. 21 marca mam wizytę i usg, zobaczymy co tam się u mnie dzieje.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu, Jaspis na razie z gratulacjami trzeba poczekać:p w piątek zrobie kolejny test i zobaczymy czy kreska mocniejsza:) eh kurcze jakaś panika mnie ogarnęła :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 08:36

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wiem.. ale tempkę mierzę o 4 bo tak wstaję gdy mam pierwszą zmianę ... alę te 3-4 godziny ciągłości spania jest.
    Więc jak jutro nie spadnie to jak wstanę typowo to zrobię a jak dalej będzie spadek no to wiadomo ..

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Jeju ale ja to jestem niecierpliwa bestia... Zrobiłam dzisiaj kolejny test...do okresu jeszcze 3 dni więc w sumie za wcześnie....ale wyszedl mi cień cienia drugiej kreski...serio jak wcześniej było biało i nic nie zobaczyłam pod światło i z latarką tak teraz od razu zobaczyłam tą drugą kreskę...jeszcze się nie cieszę bo przecież może to być ta ciąża biochemiczna...ale z drugiej strony zaczynam się denerwować:O Zawsze chciałam 3 dzieci a teraz gdy staje się to realne zastanawiam się czy sobie poradzę z tą gromadką :O


    Wrzuć test, ja tez robiłam ale biel vizira

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak patrzę na tą galerię wykresów .. dosyć często występują spadki .. nic trzeba mi cierpliwie ;) poczekać do jutra

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - kciuki trzymam :)
    Mam wrazenie, ze bardzo czesto po zobaczeniu dwoch kresek nachodzi taka konsternacja, czy aby na pewno sie da rade.
    Pamietaj tez, ze juz przy tescie dzialaja hormony :D

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wygląda mój test owu 8 DPO (a nawet 9 , tak mi się wydaje). Kreska niby jaśniejsza, ale daje nadzieję , co?

    https://zapodaj.net/848acd30ebee6.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 09:26

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja bym powiedziała, że więcej niż nadzieję :D i to na pewno nie cień cienia :P bo krecha jak się patrzy :D :D

    aria40 lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia no pewnie i trochę hormony działają ale też taki szok trochę jest chociaż w sumie nawet nie wiadomo czy to na pewno ciąża :P

    Pari najgorsze te czekanie...musisz się czymś zając żeby nie myśleć i trzymam kciuki :)

    Wstawiam zdjęcie ale szczerze to słabo widać, nie wiem czy coś zobaczycie. Aż zaczęłam się zastanawiać czy sobie tej kreski nie wymyśliłam :P I aż poleciałam sprawdzić i dalej na żywo ją widzę

    https://naforum.zapodaj.net/ddf2494536f9.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/06c52e50cdd7.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 09:41

    aria40, majamia lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    Kochana ja bym powiedziała, że więcej niż nadzieję :D i to na pewno nie cień cienia :P bo krecha jak się patrzy :D :D


    Pari kochana, tylko, że to tylko owu :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba dziś zrobię tylko picie muszę ograniczyć aby mocz nie był taki rozcieńczony ....
    ale mnie mdli ..masaaakra
    tak się zastanawiam..czy objawy to sobie do takiego stopnia można uroić <?>


    aria gapa ze mnie hihihi - nie doczytalam ... ale krecha jest - i niezmiennie trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 09:45

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    majamia no pewnie i trochę hormony działają ale też taki szok trochę jest chociaż w sumie nawet nie wiadomo czy to na pewno ciąża :P

    Pari najgorsze te czekanie...musisz się czymś zając żeby nie myśleć i trzymam kciuki :)

    Wstawiam zdjęcie ale szczerze to słabo widać, nie wiem czy coś zobaczycie. Aż zaczęłam się zastanawiać czy sobie tej kreski nie wymyśliłam :P I aż poleciałam sprawdzić i dalej na żywo ją widzę

    https://naforum.zapodaj.net/ddf2494536f9.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/06c52e50cdd7.jpg.html


    Hilary, jest kreska, ja ją widzę :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę podejrzeć waszych testów, coś mi na telefonie nie wychodzi kopiowanie.


    Najlepiej kopiować link, który przeznaczony jest do wrzucania na fora, wtedy będzie tu widoczna fotka, a nie sam link. Na zapodaj.net na pewno jest taka możliwość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 09:52

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari szkoda że nie zrobiłaś rano, ale podobno jak 4 godziny się wstrzymasz z chodzeniem do łazienki i zrobisz to też powinno być dużo tego hormonu :)

    aria szczerze to ja na zdjęciu średnio widzę :p no ale wiadomo nie dość że ciemno było to jeszcze lampa trochę odbijała...no ale ja się jeszcze tak nie nastawiam, za 2/3 dni zrobię znowu i zobaczymy.
    W ogóle nie mam objawów ciążowych jak na razie więc ciężko mi w to uwierzyć...trochę boli mnie brzuch czasem jak na okres no i mam trądzik ale to jak zawsze przed okresem
    Katar mam ale to raczej nie jest ten ciążowy tylko zwykły bo się od dzieci zaraziłam :P

    aria40 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze lepiej wrzucic pomiedzy
    Code:
    [img]link zdjecia[/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 09:56

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8cb32cb88608.jpg

    Jaspis, aria40 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, mam takie same objawy :P jedynie u mnie drugiej kreski na teście nie widać, nawet cienia cienia :P

    Akurat pierwsze objawy ciążowe są bardzo podobne, do tych przed @

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - jest! Czerwone na bialym! Mi nawet owulacyjne tak nie wychodza hahaha

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, bardzo słabiutka ta kreseczka na zdjęciu, ale może na żywo trochę lepiej wygląda.
    Który dzień po owu masz teraz? Widzę, że to chyba test z allegro, też takim robiłam.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wiem właśnie że podobne dlatego często są mylące...
    Z synem to na początku nie wiem jak było bo nie obserwowałam objawów dopiero 2 tygodnie po terminie @ zaczęłam się dziwnie czuć tzn jak chora rano tak mnie głowa bolała i słabo było a potem przyszły mdłości
    Za to z córką jeszcze przed @ czułam że się udało...tydzień przed @ tak mnie zemdliło strasznie jednego dnia, potem latałam ciągle sikać, bolał mnie brzuch jak na @ i kręgosłup ale mocnej niż zawsze i cycki tak mi urosły że szok :P

    A teraz takie wszystko delikatne i zwyczajne jak na @ więc w sumie to nic nie wiadomo...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ