X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z opola hehehe

    Hm poki co maz nie narzeka haha

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tym ginem to jest tak
    19 maja mam wizyte u gina u ktorego nigdy w zyciu nie bylam - koszt z usd to 150 zł
    a 17 maja ?wlasnie sie zapisalam ? mam wizyte u gina ktory prowadzil moje 3 ciaze ale u niego koszt z usg to 210 zł
    z jednej strony wolałabym pojsc do tego pierwszego bo taniej itd
    waham sie bo temu drugiego jak zaszlam w 3 ciaze plakalam w rekaw ze nie planowane itp a teraz zajde i powiem ze staram sie o 4 -- wysmieje mnie albo pomysli ze nienormalna jestem ... juz sama nie wiem co mam robic ktora wizyte wybrac ... ten drugi w ciazy robi tylko 3 usg ... to mi sie wlasnie nie podoba u niego ... ale znow 3 ciaze u nigo prowadzone to juz moze zostac u niego -sama nie wiem ... doradzcie ...

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basik -a wy si staracie w tym cyklu??

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Do publicznych... zastanawiam sie, czy napisac odwolanie. Musze sie zorientowac, z czym to sie je i probowac, bo zalezalo mi, zeby dostal sie. Kontakt bardzo by mu sie przydal.

    oczywiscie ze napisz odwolanie !!! załatw sobie jakas pieczatke z zakladu pracy -tego nikt nie weryfikuje - moze u znajomych ktorzy maja dzialalnosc - podumaj

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak wszystko chyba ok zreszta narazie i tak owulacji jeszcze nie mialam a w pon gineki usg.

    Powiem ci tak podeszlismy do tego co ma byc to bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 12:10

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa no to nieżle z tą zmywarką...ile to można czekać na serwis :O

    karolina no to teraz kciuki żeby stymulacja poskutkowała i 18 daj znać jak tam :)a z tarczycą to jaak dziewczyny piszą lepiej sprawdzić i brać leki bo jak nie leczona to właśnie może utrudniać zajście w ciążę

    Aria kurde no to oby tamte dały radę, chociaż różnie to bywa i z przerywanego też może coś wyjść :) W ogóle moja siostra w drugą ciążę zaszła bo im prezerwatywa pękła i UWAGA poleciała do lekarza po pigułkę po ale to nic nie dało i synek się urodził :D Lekarz sam do niej mówił że czasem taka tabletka właśnie odwrotnie działa i jeszcze pomoże się zagnieździć

    nejsi88witaj i powodzenia w staraniach:) dopisać Cię do naszej listy ?

    MamaTuśka powodzenia! na pewno wszystko będzie ok :) i daj znać po wizycie

    Basik to masz podobnie jak ja z weekendem. Myślałam że wolne będzie miał mój mąż i pojedziemy do moich rodziców. Ale wychodzi na to, że będzie cały weekend pracował :/ A ja będę cały weekend w domu...koleżanka też ma do pracy wiec się nie spotkamy, do rodziców nie mam za bardzo czym pojechać, może jedynie do teściów chociaż nie chce mi się znowu do nich ale dzieci by się wybawiły i mi by nie było tak nudno...
    Pewnie, że idź na urodziny. Najwyżej jak znowu będzie jakaś krzywa akcja to wyjdziesz
    Hehe dobra jesteś tym mężem :D

    majamialipa z tym przedszkolem, ale podręcz ich trochę tak jak dziewczyny radzą. My młodego posłaliśmy do przedszkola w miejscowości obok bo mamy znajomości. Wtedy nie pracowałam więc pewnie u nas w mieście by się nie dostał, do tego te u nas przedszkole mi się nie podoba bo są bardzo liczne grupy a te do którego chodzi jest fajne bo są 3 grupy wiekowe i w każdej po max 25 dzieci. Do tego opiekunką jest ciocia M więc mamy pełną kontrolę nad młodym :p No a fajnie by było żeby Twój się dostała bo to na prawdę dużo daje dla dziecka. Ja te siedziałam w domu i wtedy w ciąży byłam więc spokojnie mogłabym się nim zająć ale wolałam żeby pobył z dziećmi

    Mamabyc3 ja własnie jeszcze ruchów nie czuję, ale maluszek z usg jest tydzień młodszy. Do tego z poprzednimi te dość późno poczułam więc na razie się nie przejmuje

    simon86u nas synek dostał na 2 urodziny warsztat narzędziami ale szczerze pobawił się nim może z rok i tyle... U nas mały rolnik więc często dostaje maszyny z Brudera (traktory, siewniki, przyczepy, kombajn, i jakieś inne co ja nawet nie znam nazwy :d) ku uciesze męża bo razem się tym bawią :D, standardowo lego duplo, jakieś zabawki do piasku, ta kuchenka może być fajna :) Ja w tym roku się zcwaniłam i mówię wszystkim że dzieci nie chcą zabawek tylko kasę bo zbieramy na plac zabaw na działkę bo tych zabawek u nas tyle że już się nie mieści w pokoju...

    Majzua myślisz, że ten gin jeszcze Cie pamięta że mu płakałaś? Pewnie am dużo pacjentów to mógł zapomnieć

    U nas dzisiaj słoneczko, chociaż wieje i 12 stopni. Zaraz kładę młoda na drzemkę. A sama muszę coś na obiad zrobić. Macie jakieś pomysły ? Jak Wiktor wróci to przejdziemy się na plac i do biedronki i może na lody jak nie będzie za zimno. I UWAGA dzisiaj nic nie sprzątam ;D ŚWIĘTO ! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 12:14

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jak to nie sprzatasz hehe no normalnie swieto narodowe ja dzis na obiad pierogi ale kupne niechcialo mi sie gotowac

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Karolina za 2 tygodnie skończy 2 latka :-) zdecydowanie za szybko ten czas leci....
    A jakieś pomysły na prezent na te 2 urodzinki macie? co Wasze dzieciaczki dostawały? Już mi babcie dzwonią co kupić a ja pojęcia nie mam :-( na pewno kupię mu kaczkę drewnianą na kiju do pchania bo strasznie mu się podobają i myślałam nad kuchenką bo gotować "na niby" bardzo lubi :-)

    simon, nasza dostała rowerek (ale już taki dla starszego dziecka, z doczepianymi 2 kółkami, jeszcze go nie ogarnia), ale rowerek 3 kołowy jak najbardziej. Może hulajnoga.
    Kuchnię dostaliśmy i młoda gotuje. Fajny prezent tylko zajmuje sporo miejsca. Może kasa fiskalna/sklep? Też są niedrogie takie stanowiska sklepowe + trochę "towarów". Ja się zbieram, żeby coś w ten deseń kupić mojej 2,5 latce, bo jak idziemy do figloparku to się bardzo lubi tym bawić. Poza tym klocki, o ile lubi się bawić.
    Za 3 tyg. 2 urodzinki ma moja chrześnica i chcę jej kupić odtwarzacz CD z mikrofonem do karaoke.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, też właśnie chcę, żeby moja poszła do przedszkola, bo ona w domu się zwyczajnie nudzi... Próbuję ją zająć, ale moje towarzystwo to nie jest towarzystwo innych dzieci, a ona jest bardzo towarzyska. Na placu zabaw zawsze szuka kompana do zabawy, nieważne w jakim wieku. Z kuzynkami też super się bawi. Siostrze raczej woli dokuczać.
    I też czekamy co to będzie...

    Hilary lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka mysl jak mnie nie ktore irytuja na tym forum nie mowie o naszej bandzie :D

    Majzu lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik to opowiadaj cóż się stalo :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mijaziu racja wątpię by lekarz miał aż tak dobra pamięć... chyba ma trochę pacjentek a myślisz że mało wychodzi wkurzonych bo zaszły w ciążę...?

    Hilary wiem że jeszcze czas poprostu naszlo mnie na wspomnienia;D

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik co jest ?

    Rybaaaa no dokładnie jak jest możliwość to trzeba posłać do przedszkola :)

    Mamabyc tzn wiesz u mnie już 15 tydzień idzie to niektóre w kolejnych ciażach już czują ruchy więc mogłabym i ja ale no jeszcze nie czuje...czekam na to bo to pewnie moja ostatnia ciąża i ostatnie kopniaczki <3 u Cb też już się zbliżają:)

    Hehe wczoraj mówię do mojego M pokazując mu gazetkę z Tesco że jest fajny stolik dla dzieci tani do tego parasol i że można kupić na te lato i do tego 2 krzesła a w przyszłym roku znowu 2 krzesła dokupić.
    A on się na mnie spojrzał z przerażeniem i się pyta czemu mają być 4 krzesła i czy zamierzam je wszystkie wypełnić :D
    Hehe no to mu mów że nie ale zawsze to 4 pasują bo są 4 strony stołu i może jakieś dziecko znajomych czy kolega usiąść:p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u gina dzis. Podpytalam, czemu chce za dwa tygodnie zrobic usg. Powiedział, ze to dlatego, zeby sprawdzic czy wszystko dobrze rosnie. Poki co jest wszystko w jak najlepszym porzadku.
    To czekam do 24 maja.

    Hilary, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niedawno od znajomej usłyszałam tekst ze po co nam trzecie dziecko skoro mamy już chłopca i dziewczynkę:D no tak skoro ma się Parker to już niż nie potrzeba :D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia no widzisz wszystko jest ok :) super

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia no pięknie mówiliśmy że wszytsko ok :)

    Hilary mogłaś powiedzieć a co jak dzieci zaprasza tatę na kawe to gdzie ma usiąść:P

    Ja jestem na przedszkola mi sama widzę jakie postępy moje zrobiła. A szczerze mi by se nie chciało ciągle coś wymyślać czy robić scenki no ok można ale ile heh ;) po za tym dzieci w grupie chętniej pracują a tak dupa bo na 10min zajmę ja czymś to już jej się nudzi

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej,dziewczyny na dwa dni was opuściłam a tu postów tyle,że nie nadążam czytać :D
    Majamia super,że wszystko ok,nie mogło być inaczej :) pewnie lekarz za 2 tyg.chce też zrobić usg genetyczne

    Hilary,ja też mam parkę i niektórzy uważają,że na tym powinnam już skończyć rozmnażanie,bo trzecie to juz w tym przypadku fanaberia,gdybym miała dzieci jednej płci to może zostało by mi to wybaczone ;)

    Karolinams trzymam kciuki za pęcherzyki!!!

    U mnie tez problemy z przedszkolem,starszy chodzi do publicznego,młodsza drugi rok z rzędu nie dostała się do tego przedszkola co brat.Zła jestem ,bo oprócz siebie nie znam nikogo kto wozi dzieci do dwóch różnych przedszkoli.Zastanawiam się czy nie przenieść starszego do przedszkola młodszej,ale u niego to już będzie ostatni rok-zerówka więc moze już mu nie robić rewolucji i zostawić tu gdzie jest,gdzie ma kolegów.Przemęczyć sie jeszcze jeden rok a potem i tak pójdzie do szkoły a młodszą może zapiszę jako pieciolatka do szkolnej zerówki-jeżeli ich do tego czasu nie polikwidują

    A poza tym u nas w końcu przyszła piekna wiosna(a jeszcze w środę sypał śnieg),dzieciaki wyszalały sie na placu zabaw i od razu lepsze humory.W niedzielę komunia kuzynki-mam nadzieję,że pogoda sie utrzyma.
    U mnie powoli zblizaja się dni płodne i znowu rośnie nadzieja,ze może wakacje rozpoczną sie w dwupaku :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    Też mam niedoczynność tarczycy...Aria a czemu on no 7 dc idzie na całość a np 13 DC już nie ??? Rozumiem że nie chce już dzieci?? Ale czy on jest świadomy że z 7dc też może być dzidzi ???? Mój jak nie chciał to po okresie o pełnym stosunku mogłam zapomnieć ...Weź mi wytlumacz jego teorie ;)
    Ciiiiii myśli że to bezpieczny czas Jak zajdę w ten sposób to bez prezerwatywy się do łóżka nie położy

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tylko na moment. Wszystko ok. 4 (!) już lekarz mówi, że takie plamienia jak ja mam, to mogą być... i nawet na to nic nie dają (pora zaufać?:))
    Mały człowiek ma 0,5cm i 6/7 tc, czyli zgodnie z moim kalendarzem od owu.
    Idę, bo starszy dzieć wrócił z ziel. szkoły ;*

    karolinams, Hilary lubią tę wiadomość

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ