X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    U nas leje... a wczoraj tak pieknie bylo.
    Pogoda odpowiada mojemu samopoczuciu... dzisiaj wyniki rekrutacji do przedszkoli i Starszak nigdzie sie nie dostal. Jest mi tak cholernie smutno z tego powodu :(
    A składałaS do publicznych czy prywatnych. Wpisz małego na listę rezerwowa i dzwoń chodź do tego przedszkola. Mi dzięki takiemu "nekaniu" udało się wcisnąć starsza rok temu

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia - o kurcze 3 latek i się nie dostał, to pewnie dlatego cze w szkołach zlikwidowali "zerówki" i dzieci zostają w przedszkolach. Jedno szczęście, że jesteś w domu, fakt, że będzie ci ciężko ale najgorzej jak kobieta do pracy i nie ma miejsca w przedszkolu.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    A składałaS do publicznych czy prywatnych. Wpisz małego na listę rezerwowa i dzwoń chodź do tego przedszkola. Mi dzięki takiemu "nekaniu" udało się wcisnąć starsza rok temu
    Do publicznych... zastanawiam sie, czy napisac odwolanie. Musze sie zorientowac, z czym to sie je i probowac, bo zalezalo mi, zeby dostal sie. Kontakt bardzo by mu sie przydal.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Hej :-) u mnie słoneczko i cieplutko od rana!!!! nareszcie :-)
    Aria moja siostra i szwagier mają syna z przytulania "z finałem na zewnątrz" :-) 20.05 ta ich wpadka ma Komunię :-)
    Aria trzymam kciuki by i u Was się tak udało :)
    Mamabyc3 wrote:
    A składałaS do publicznych czy prywatnych. Wpisz małego na listę rezerwowa i dzwoń chodź do tego przedszkola. Mi dzięki takiemu "nekaniu" udało się wcisnąć starsza rok temu
    ma racje próbuj kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 10:02

    aria40 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko!!! to może ja już powinnam swojego Frania też zapisać do przedszkola?! na razie ma super nianię, ale jakby się udało z rodzeństwem to bym chciała żeby w przyszłym roku poszedł do przedszkola!

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franek ile ma latek?

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Do publicznych... zastanawiam sie, czy napisac odwolanie. Musze sie zorientowac, z czym to sie je i probowac, bo zalezalo mi, zeby dostal sie. Kontakt bardzo by mu sie przydal.
    Nie wiem jak jest odwołaniem ale ja dzwoniłam chyba co 2 dni haha. A masz w jakimś przedszkolu znajoma opiekunkę, czy też mamę dziecka trochę to trzeba ulatwi

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rekrutacja dodatkowa rusza 26. Wszystko przez internet, wiec lipa z dzwonieniem, etc. Chociaz nie wiem... podejde dzis podpytac moze... zobaczymy, czy cos sie dowiem. Chociaz pewnie duzo takich rodzicow będzie.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Hej :-) u mnie słoneczko i cieplutko od rana!!!! nareszcie :-)
    Aria moja siostra i szwagier mają syna z przytulania "z finałem na zewnątrz" :-) 20.05 ta ich wpadka ma Komunię :-)

    Wczoraj był taki magiczny wieczór z pięknym księżycem. Może ta energia wciągnęła jakiś męski plemnik :) Na to liczę :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spróbować nie zaszkodzi.. A w pisałaś że oboje pracujecie? Jak nie to teraz dopisz że pracujesz masz większe szanse

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia Ja bym też próbowała. Teraz rzeczywiście jest ciężki czas ze względu na tę reformę. Kurcze powinnaś dostać dodatkowe punkty za dzidziusia w brzuszku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 10:28

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, ale ja pracy nie mam. A musze miec zaswiadczenie pozniej o pracy. Wiec lipa totalna. A nie chce sie dostawac na nieprawdziwe dane. Moglabym skladac wniosek jako samotna matka, bo bez slubu jestesmy - ale co to da, jak alimentow nie mam zasadzonych i na jedmym.adresie mieszkamy. Nie chce nie prawdziwych informacji pisac, bo odkrecanie tego moze byc ciezkie.
    Niby obowiazek jest i misza wszystkich 3latkow przyjac - ale co mi to da, jak na drugi koniec miasta mialabym jezdzic. Z teojka dzieci moze jeszcze... noworod, 1.5 roczniak i starszak... aaaa... mam pod nosem dwa przedszkola! I chcemy tu!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina za 2 tygodnie skończy 2 latka :-) zdecydowanie za szybko ten czas leci....
    A jakieś pomysły na prezent na te 2 urodzinki macie? co Wasze dzieciaczki dostawały? Już mi babcie dzwonią co kupić a ja pojęcia nie mam :-( na pewno kupię mu kaczkę drewnianą na kiju do pchania bo strasznie mu się podobają i myślałam nad kuchenką bo gotować "na niby" bardzo lubi :-)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon Rowerek biegowy, organki ( perkusje coś do garamia), jak masz miejsce to taki namiot do domu ( moje uwielbiały ale podarl się chce kupić teraz na dzień dziecka), mały zamek dmuchany do skakania, jakaś kolejke z pociągiem, książeczki, zestaw lekarza, zestaw majsterkowicza, jak lubi gotować to właśnie kuchnie, projektor do rysowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 10:43

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia aha chyba że tak ja teoretycznie miałam tylko byłam na macierzyńskim jeszcze... Ale dupe potruj im tam to miejsce się znajdzie, albo właśnie odwołanie

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia, moja też się nie dostała, mimo że oboje jesteśmy jako pracujący.. Odwołania nie pisałam, bo wprost powiedzieli, że za mało punktów. Ale byłam jeszcze raz, dopytywałam i będę składać wniosek, bo w tym samym budynku młodszą przyjęli do żłobka. Ale najpierw próbuję w rekrutacji uzupełniającej, też byłam 2 razy z dyrektorką rozmawiałam i najpierw powiedziała, że mam złożyć podanie, a za 2 razem, że dopiero jak ruszy uzupełniająca (rusza dziś), ale wymęczyłam i przyjęła mój wniosek (oczywiście nieoficjalnie). Więc czekamy. Jak będziesz męczyć to jak się zwolni miejsce to Ciebie pierwszą wezmą pod uwagę. Uwierz mi, że takich "nękających" rodziców nie jest dużo :-)
    A miejsce dla 3 latków teoretycznie ma gmina zapewnić w przedszkolu max 3 km od miejsca zamieszkania. Tylko ciekawam jak oni te km liczą - samochodem, pieszo czy może palcem po mapie w linii prostej!?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 11:02

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AriA. Y mnie w Opolu pada...co do finalu moze byl jakis akrobata i akurat sie udalo


    Mamabyc moze bedzie fajnie zobaczymy
    Karolina taki mam zamiar wlasnie nie przejmowac sie



    Zgwalcilam meza dzisiaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 11:04

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah z tymi predszkolami wiecznie problem jsk nie zla opinia to castingi albo brak miejsc..przesrane i wspolczuje..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Basik Ty z Opola? Ja też z Opolszczyzny :-) tylko 40 km na północ, i u nas nie pada :-) a w Opolu mieszka moja siostra :-)

    a mężu czuje się wykorzystany? :-) żeby Cię tylko nie zamknęli :-) haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 11:12

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam niedoczynność tarczycy...Aria a czemu on no 7 dc idzie na całość a np 13 DC już nie ??? Rozumiem że nie chce już dzieci?? Ale czy on jest świadomy że z 7dc też może być dzidzi ???? Mój jak nie chciał to po okresie o pełnym stosunku mogłam zapomnieć ...Weź mi wytlumacz jego teorie ;)

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ