X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    A niedawno od znajomej usłyszałam tekst ze po co nam trzecie dziecko skoro mamy już chłopca i dziewczynkę:D no tak skoro ma się Parker to już niż nie potrzeba :D

    Hilary, tak, parka to jest to.. My jak ktoś się pytał, co będzie i czy chłopak, mówiliśmy dzieco, byleby zdrowe. "Ale druga dziewczyna?? Ojjj, nie udało się.. Przykro mi." = taki tekst mój M usłyszał od wujka.. Masakra..
    I wprawdzie teraz chciałabym chłopca, ale jak będzie dziewczynka, to też będę przeszczęśliwa, oby tylko było i było zdrowe.

    Grochpaproch, ja mam dwie cipeczki ;-P i myślę, że i tak w przypadku 3 ciąży nikt nie zostawi na mnie suchej nitki. Tzn. znajomi czy sąsiedzi, bo rodzinka wie, że będziemy chcieli Bartusia, ale jeszcze nie są świadomi, że to może być już :-)
    A jeśli chodzi o przedszkole, to o ile moja się dostanie teraz to też będę wozić w 2 miejsca. No ale oby tylko się dostała, to będę kombinować z przeniesieniem.

    majamia, super, że wszystko w porządku :) no to fajnie, będziesz sobie częściej podglądać Fasolkę ;)

    Aria, no to życzę, żeby Twój już zawsze spał w gumce :) haha. Trzymam kciuki za zielooooność!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Tuśka super :)

    a co mnie irytuje a czasami jak sie wymądrzają taka sobie moja dzisiejsza refleksja ,albo jak cos nie po ich mysli to krytykują :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 21:09

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuska super:)

    Basik ja czasem udzielę się na innym forum i jak napisałam że 500zl na dziecko to wcale nie dużo bo ja tyle wydaje to wielce w szoku, że to nie mozliwe No tak przeszkole, pampersy, mleko, owoce jogurty itp za darmo dają, cholera nie znalazłam takiego sklepu heh. ;)
    A racja każdy ma swoją rację ale moja racja jest racjesza- czy jak to się mawialo. Ale zgodzę się jest kilka tu osób które ma jakieś dziwne zdanie i mniemanie o sobie ze lepiej w dyskusje nie wchodzić albo zaraz zamieniać w żart, bo panie urazone są;)

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no wlasnie

    mi nie chodzi o to jak ktos ci cos doradza bo chce ci pomoc ..to ok

    ale jak to zaczyna sie robic takie wysmiewcze z ich strony bo ty sie np.nie znasz to jest irytujace w ch...j

    no jest kilka takich osob jest

    PODKREŚLAM KOBITKI ŻE TU ZUPEŁNIE NIE CHODZI O WAS!!WAS TO K.C. <3

    karolinams lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tu jestesmy w takiej grupie, ktorej do szczescia potrzebne sa dzieci. Wieksza ich ilosc. Kazdy ma jakis plan. Jedni chca jedno dziecko, inni dwoje i najlepiej parke. Ja zawsze chcialam trojke. I mala roznice wieku. Dazymy i miejmy nadzieje, ze uda nam sie dobrnac do tego, zeby byc szczesliwym :) zeby poczuc takie spełnienie! Zycze tego kazdej z Was :)

    Majzu, Basik83, karolinams lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ...Kochane macie rację !!! Nawet jeśli pamięta to niech sobie myśli co chce ... ;) Już odwolalam wizytę u tego pierwszego ;) czyli 17 maja o 18-30 mam wizytę ;)

    Basik83, karolinams lubią tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to niech bedzie dobrze :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    ale produkujecie postów - no nie nadążam .. czasu brak na spokojne podczytanie..

    kładę się spać bo zmęczona jestem jak fiks.. do tego prawie 3 godziny w kościele dały popalić nie tylko mnie ... ale na Komunii będę ryczeć ze wzruszenia jak nic :P

    u nas pogoda do kitu dziś ..większość dnia padało...raz mocniej raz mniej... a rano jak do pracy wyjeżdżałam to wydawało się, że będzie ładny dzień a tu psikus pogodowy - może dlatego taka przymulona jestem dziś i ospała.

    karolinams lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu a ja dzis dopiero zauważylam żę twoje pierorodne dziecie jest z rocznika mojej mlodszej :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari pojawilas się :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka,super ze wszystko ok :) Jeżeli czterech lekarzy mówi, że jest ok to czas uwierzyć, wyluzować i cieszyć się ciążą(ja wiem,łatwo się mowi)

    Aria-niech w takim razie mąż jak najdłużej trwa w takim przekonaniu ;) i obyś jak najszybciej zobaczyła dwie kreseczki,trudno najwyżej mąż juz zawsze będzie chodził ogumowany :D

    Basik, nie ma co sobie głowy zawracać, to tylko forum i wirtualny świat-zawsze się znajdzie ktoś wszechwiedzacy.

    Basik83 lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem o tym ale czasami sie czlowiek zdenerwuje .

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt,że czasem jak człowiek coś przeczyta to aż się w nim krew zagotuje

    Basik83 lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pożarłam z mężem... Że nie robi noc w domu. Żyje tu, mieszka a jakoś do głowy mu nie przyjdzie, że czasem trzeba odkurzyć, podłogę zmyć czy łazienkę posprzątać. O praniu i gotowaniu nie wspomnę.. Jak na liście zakupowej będzie więcej niż 5 pozycji to foch i on zakupów robił nie będzie, bo ja wymyślam. Bo mu coś innego niż mielone wpisałam, czy mintaja. "A co to jest i gdzie ja mam tego szukać!?". I co chwila dzwoni ze sklepu, zdenerwowany oczywiście, bo on chciał zakupy na tydzień w 5 minut zrobić...
    No i się obraził...
    Jeszcze dziś wieczorem dwójca odwaliła takie cyrki, ryk na cały regulator, to ten się zdenerwował i pretensje ma, że źle wychowujemy, bo jak to tak może być, że histeria!? I nie da się mu przetłumaczyć, że przemęczone już były, a ja się nie rozdwoję, żeby nakarmić obie naraz i wykąpać i jeszcze równocześnie kłaść spać najlepiej. "To czemu wcześniej jej nie kładliśmy?". No bo temu: Nie rozwoję się!
    I wiecie co, on mi w domu przeszkadza... :-o Bo jeszcze dodatkowo nabrudzi, żeby się najadł to jak dla kompanii wojska muszę nagotować i jeszcze dodatkowo jak wraca to dzieci budzi, bo w ogóle cicho się nie potrafi zachowywać, a jak już próbuje to zawsze coś zrzuci i jeszcze większy rumor... I jeszcze alkohol... Weekend bez to żaden weekend, a i w tygodniu byle okazję sobie znajdzie.. Bardzo mi to przeszkadza. A jak tylko próbuję rozmawiać, to albo foch, albo zmienia temat.
    Ech... szkoda gadać... A nie mam pojęcia jak mam z nim rozmawiać :-(

    Sorry dziewczyny, że tak smęcę, ale wyrzuciłam z siebie i trochę mi lepiej.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Lila36 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 12 maja 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chora jestem. Nie mam siły wstawać z łóżka. Wstaję, sprawy z dziećmi ogarniam i się kładę, bo mi niedobrze. I taki mam dzień. Chyba nici z tego cyklu, niestety :(

    1 ciąża: 1 cykl, poronienie, pęcherzyk bez serduszka
    2 ciąża: 2 cykl, dziecko
    3 ciąża: 1 cykl, dziecko
    4 ciąża: 1 cykl, dziecko
    5 ciąża: 15 cykl i nic
  • Lila36 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 12 maja 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano miałam 37,6 stopni, więc mój wykres dziś poszybował.

    1 ciąża: 1 cykl, poronienie, pęcherzyk bez serduszka
    2 ciąża: 2 cykl, dziecko
    3 ciąża: 1 cykl, dziecko
    4 ciąża: 1 cykl, dziecko
    5 ciąża: 15 cykl i nic
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa kochana głowa do gory
    .. Przykro mi że taki slaby dzień za Tobą.... Jutro bedzzie lepiej. <3

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 13 maja 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schizy mam, albo ruchy czuje... :o

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 maja 2017, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe majamia a moze to jelita
    Ryba postrasz go ze jak sie nie uspokoi to przyjade tam i dostanie z baski od Baski .hehe

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 13 maja 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ile Wy produkujecie :)

    Wybaczcie nieodniose się do wszystkich ,ale jak zaczełam czytać to jużnie pamiętam kto co?-starość nie radość ,pamięć nie ta ? ;)
    A więc tyle co pamiętam

    Aria- trzymam kciuki żeby się udało
    Karolinams -to następne testowanko z +
    Ryba- kochana ,mama nadzieję że już się z mężem owocnie pogodziłaś -chłopy już takie są -bez instrukcji ani rusz

    super że wizyty fasolkowe udane i z dzidziami wszystko ok :)

    Hilary -ja w każdej ciąży dopiero po 15 tyg zaczynałam czuć ruchy dziecka i gin mówił że ok.Także się nie stresuj.

    majamia -może i czujesz ,ale prawdopodobnie jelita pracują .

    Pari -ja cierpie na notoryczny brak czasu :)


    Lila -zdrówka

    A i oczywiście witam nowe mamusie :)

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ