X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas siwawo ale cieplo

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 12 maja 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane:)Ja od lipca zaczynam starania o trzecie maleństwo:)Zaczęłam obserwacje by mieć pewność,że owulacją zachodzi.Syn 9 lat-pierwszy cykl i dwie kreseczki,córka 2 lata-pół roku starań z czego 3 miesiące z wspomagaczami typu castagnus,wiesiołek + mierzenie temperatury.Przed drugą ciąża miałam w sumie w każdym cyklu plamienia od owulacji do okresu.Przypuszczam,że to był powóď,że czekałam 6 miesięcy na dwie kreseczki.Teraz plamień nie mam.Może uda się szybciej.Zastanawiam się tylko czy może już brać wspomagacze?Ktoś mi doradzał infolic?Warto??Ps: mam nadzieje,że ogarnę lekcje syna,łobuziare i maleństwo:)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nejsi88 ogarniesz dla kobiet nie ma rzeczy nie mozliwych ja tez mam w domu 9 latke(prawie bo z grudniA)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 maja 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nejsi :) ogarniesz, pewnie, że ogarniesz :) ja się martwię jak sobie poradzę z trójką takich maluchów, bo jakby się teraz udało to najstarsza miałaby ledwo ponad 3 lata, do tego 1.5 roku i maleństwo..
    Co do wspomagaczy to nie pomogę, bo nic nie używałam nigdy.

    Karolina, czekamy na pięęękne pęcherzyki!

    Hilary, po porodzie sn raczej nie ma żadnych ograniczeń, cc tak, bo blizna musi się zagoić, choć tu co do długości tej przerwy to lekarze mówią tak jak im wygodnie, żeby przypadkiem nie "napracować się".

    Aria, mąż dał się namówić na <3?

    Hilary lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    To dzialac
    super <3 <3

    Troszkę się zaczynam stresować dziewczyny byłam u rodzinnego jeszcze wczoraj i podejrzewa u mnie tarczyce byłam dziś rano na pobraniu krwi we wtorek idę na usg, jeśli będzie wskazanie do tarczycy to kiszka z tego cyklu , najpierw endokrynolog i leczenie mnie czeka. Chociaż nie przestane brać leków na stymulacje, może cud się zdarzy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 08:55

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leje... masakra jak leje.
    O 19 mam usg. Dam znać po.
    Cały czas, co 2-3 dni rano pojawia się plamienie (delikatne), potem cisza. Oczywiście mam się nie stresować, bo tak może być. Ech...

  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams - mam nadzieje ze rodzinna dala ci komplet badan na tarczyce tj atpo ,atg, tsh ,ft3,ft4 ,usg tarczycy -- dopiero po tych wynikach mozna cokolwiek podejrzwac ... pozatym nawet gdyby były złe to dostaniesz leki i w miedzyczasie mozsz sie starac ... tarczyca przy lekach reguluje sie szybciutko takze ten .. ;) główka do góry ...

    u nas dzis w koncu slonecznie :) jutro mezus wraca :) moze grilla jakiegos zrobimy :)

    19 maja mam wizyte u gina , sama juz nie wiem czy isc ... echh

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka - u nas piękne słońce na pomorzu :)
    Trzymam kciuki za wizytę u lekarza.

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    karolinams - mam nadzieje ze rodzinna dala ci komplet badan na tarczyce tj atpo ,atg, tsh ,ft3,ft4 ,usg tarczycy -- dopiero po tych wynikach mozna cokolwiek podejrzwac ... pozatym nawet gdyby były złe to dostaniesz leki i w miedzyczasie mozsz sie starac ... tarczyca przy lekach reguluje sie szybciutko takze ten .. ;) główka do góry ...

    u nas dzis w koncu slonecznie :) jutro mezus wraca :) moze grilla jakiegos zrobimy :)

    19 maja mam wizyte u gina , sama juz nie wiem czy isc ... echh
    Właśnie dostałam dużo z 10 pozycji tam było do tego mocz i usg, zobaczymy o 14 jadę po wyniki.
    Czemu wahasz się przed wizytą, pewnie, że idź....
    Pogoda fajna, mężuś wraca to trzeba milusio wykorzystać czas :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuska to czekamy na wiesci

    Majzu my mielismy isc na grila w nd ale maz musi isc do pracy chociaz mial miec wolne zla kurde jestem bo to druga zmiana.

    W sobote ide do moich rodzicow moja najmlodsza siostra lat 17i mama robia wspolnie urodziny..
    Gadalam z nimi wczoraj czy oby napewno mam przyjsc po tamtej aferze z siostra i ojcem.
    Tato juz zaponial o tym wszystkim ..oby bo jak cos beda gadac to poprostu wyjde.

    W nd moja Magda ma rocznice pierwszej komuni co dziwne nie ubieraja sie w alby tylko na galowo.

    Pogoda troche sie zmienila widac blekitki na niebie ale cieplo.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina tak jak mowi Majzu nawet jak sie cos tam dzieje to mozna to lekami uregulowac i dalej sie starac

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Witaj nejsi :) ogarniesz, pewnie, że ogarniesz :) ja się martwię jak sobie poradzę z trójką takich maluchów, bo jakby się teraz udało to najstarsza miałaby ledwo ponad 3 lata, do tego 1.5 roku i maleństwo..
    Co do wspomagaczy to nie pomogę, bo nic nie używałam nigdy.

    Karolina, czekamy na pięęękne pęcherzyki!

    Hilary, po porodzie sn raczej nie ma żadnych ograniczeń, cc tak, bo blizna musi się zagoić, choć tu co do długości tej przerwy to lekarze mówią tak jak im wygodnie, żeby przypadkiem nie "napracować się".

    Aria, mąż dał się namówić na <3?

    <3 owszem ale finał na zewnątrz :(, także jedyna nadzieja, że żołnierze z poniedziałku byli dzielni :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka wrote:
    Leje... masakra jak leje.
    O 19 mam usg. Dam znać po.
    Cały czas, co 2-3 dni rano pojawia się plamienie (delikatne), potem cisza. Oczywiście mam się nie stresować, bo tak może być. Ech...

    Naprawdę leje? U nas piekne słońce (Wrocław)

    MamaTuśka trzymam kciuki za Ciebie <3

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje... a wczoraj tak pieknie bylo.
    Pogoda odpowiada mojemu samopoczuciu... dzisiaj wyniki rekrutacji do przedszkoli i Starszak nigdzie sie nie dostal. Jest mi tak cholernie smutno z tego powodu :(

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    super <3 <3

    Troszkę się zaczynam stresować dziewczyny byłam u rodzinnego jeszcze wczoraj i podejrzewa u mnie tarczyce byłam dziś rano na pobraniu krwi we wtorek idę na usg, jeśli będzie wskazanie do tarczycy to kiszka z tego cyklu , najpierw endokrynolog i leczenie mnie czeka. Chociaż nie przestane brać leków na stymulacje, może cud się zdarzy :)


    Karolinko, rozumiem że podejrzewa niedoczynność tarczycy :), bo tarczycę to raczej lepiej, żebyś miała :) Dostałaś skierowanie na FT3 FT4 antytpo i antytg?

    Spokojnie te hormony można dość szybko wyregulować, ja mam niedoczynność

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    U nas leje... a wczoraj tak pieknie bylo.
    Pogoda odpowiada mojemu samopoczuciu... dzisiaj wyniki rekrutacji do przedszkoli i Starszak nigdzie sie nie dostal. Jest mi tak cholernie smutno z tego powodu :(

    przykro mi :( a ile ma lat?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Karolina tak jak mowi Majzu nawet jak sie cos tam dzieje to mozna to lekami uregulowac i dalej sie starac
    no i mam taką nadzieję.

    A ty kochana idź na te urodzinki postaraj się nie myśleć o ich głupich zachowaniach, ja bym siostre trochę lekceważąco potraktowała żeby pomyślała o swoim głupim zachowaniu ale nie rozwijałabym tematu.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    przykro mi :( a ile ma lat?
    Trzy lata skonczone w marcu.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) u mnie słoneczko i cieplutko od rana!!!! nareszcie :-)
    Aria moja siostra i szwagier mają syna z przytulania "z finałem na zewnątrz" :-) 20.05 ta ich wpadka ma Komunię :-)

    karolinams lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria ohhh co faceci ..... :/

    Tuska powodzenia w takim razie

    Karolina nie mówione ja ma hasimoto i nie mam jak widać problemów z zajściem w ciążę a po za tym teraz mam lepsze wyniki niż zawsze :) także nie zawsze mówione że utrudnia a jak coś leki bierz a starać się możesz.

    Basik może nie będzie aż tak źle..?

    Mijaziu a dlaczego byś nie miała iść

    Witamy nowa mamusie. Dla kobiet nie ma rzeczy nie możliwych więc poradzisz sobie jak każda z nas ;)

    Hilary tak właśnie pomyślałam że ja na twoim etapie te moja mlodsza zaczynałam już czuć. Ale to nawet gin na wizycie w 15tc zapytał się czy czuje bo tak się wiercila i rozciągala jak kot;) i lekarz mówi " wcale się nie dziwię, ma barfzo mocny kręgosłup mało kiedy widać by dziecko tak się wyginalo" i w sumie racja bo czołagala się w wieku 4mies raczkowala w wieku 6 a zaczęła chodzic 9miesięcy i tydzień dokładnie pamiętam:)

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ