X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajo zniose do wynikow bety Aria ;) a ktory to cs byl? Mezowu juz cos mowilas?

    Rybaaa to kciuki trzymam by ten Piatek to tylko formalnosc :) i na pewno o wiele lzej Ci bedzie jak corcia w przedszkolu bedzie :)

    A tesciowa dobra ha ha mine pewnie niezla zrobi jak sie u Was dowie ;) kiedy powtarzasz test?

    Z tym wezlem nie pomoge bo nigdy sie z tym nie spotkalam ale jak dziewczyny radza morfologie zrobic to bym tak zrobila.

    Hilary no ja na meza nie mam co narzekac. Wspanialy z niego czlowiek. W domu po pracy do roboty sie garnie sam. Uwielbia gotowac. Z dziecmi sie bawic itp. I do tego jak moze to mnie rozpieszcza ;) taki moj prawdziwy przyjaciel od serca. Ale Twoj moze tez kiedys Cie czym zaskoczy :)

    A z brzuszkiem tak pomyslalam ze moze i dobrze ze nie rosnie jak wariat bo bedzie Ci po prostu latwiej przy dzieciach z mniejszym ;) a pozniej jeszcze wyskoczy ze sie nadzwigasz :)

    Pari kciuki ogromne :)

    Nie wiem czemu ale tak sobie mysle ze te Lato bedzie dla nas piekne i kazda z nas bedzie zafasolkowana i niech sie sprawdzi :)

    Justi77, Hilary lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Pari i AriA musi sie udac.mnie tez zalewalo sluzem takze to norma spokojnie

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Nie wiem czemu ale tak sobie mysle ze te Lato bedzie dla nas piekne i kazda z nas bedzie zafasolkowana i niech sie sprawdzi :)[/QUOTE]
    PodwojnaMama,i niech tak będzie :)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    Glowa mnie piekielnie boli ..umieram :/
    Zakupilam dwa testy ..jeden zrobiony choc nie z porannego ..cos tam majaczy teoretycznie ale nie wiem czy to mize nie miejsce tylko takie niby "wglebienie" jak na kreskę.. Za 2-3 dni powtórka najwyzej jak @ nie przyjdzie trzymajcie kciuki moocno

    Trzymam mocno i nie puszczam:)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby sie nam udalo wszystkim..

    PodwojnaMama, Enii lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Oby sie nam udalo wszystkim..

    Tak!!!

    Pari, kciuki cały czas trzymam i cz3kamy na zdjęcie pięęęknego testu :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama, jutro zrobie, to będzie w terminie @. Nawet jakbym chciała to nie mam testu na dziś :-P mąż dopiero ma kupić (o ile nie zapomni). Wolę z porannego coby się nie rozczarować. I może uda mi się zrobić betę (w co wątpię niestety.., bo rano nie ma mi kto z dziećmi zostać, a w labo chyba do 11 pobierają).

    A co do młodej, to już nie o mnie chodzi.. ona się rwie do dzieci, a ja nie mam jak cały czas z nią na placu zabaw być... Ale to na pewno, będzie lżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 16:25

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola wiesz mojego syna do telefonu czy tableta nie ciagnie ale do komputera to juz tak i dlatego takie wyjazdy i odpoczynek od tej elektroniki sa swietne. Dzieci poznaja jakie kiedys my mielismy dziecinstwo, chociaz moj syn z corka to i tak do wieczora na dworzu biegaja bo sasiedzi maja dzieci w tym samym wieku, wiec super bo tak to pewnie ciezko by bylo jakby dzieci zadnych nie bylo.

    Hilary mam prosbe ;) jak bedziesz na 1 stronie cos poprawiac to prosze wpisz mnie bo mnie nie ma ;) wiek za miesiac urodziny to wpisz juz 34 lata ;) i syn i corka

    Rybaaa oj jak ja to znam. Moja corcia jak miala 2 latka to zaprowadzajac brata do przedszkola tak plakala bo chciala do dzieci. Kazdego ranka to byl koszmar ja stamtad sila wyciagac i w koncu dyrektorka zalatwila nam miejsce i majac 2,5 roczku biegala juz szczesliwa do przedszkola. Nigdy mi nie plakala i nie miala zadnych problemow z akceptacja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaa piekna masz kreseczke na tescie to i beta nie jest potrzebna. Ciaze masz zawsze zdrowe to tylko czekac spokojnie na wizyte u gina :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pikole ale wysyp jak ja bym tez chciala hehe..jak kazda z nas..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari jak ci coś tam wyszło nie z porannego moczu to myślę że jak zrobisz rano to będzie ładna druga kreska !
    O jacie jak fajnie ze coś się ruszyło:)

    PodwójnaMama ja na swojego też nie narzekam bo jest bardzo dobry ale z takich
    romantyczności i do niespodzianek to mu daleko :od zawsze mówi że boi się czy mi się spodoba itd no i prawda jest też to że przez większość czasu długo pracuje wiec nie ma głowy ani czasu do takich rzeczy.
    o widzisz nawet nie zauważyłam że Celinka nie ma. Trochę długa ta lista się zrobiła i pewnie dlatego. W ogóle jest kilka osób które się pojawiły a teraz już dłuższy czas się nie odbywają myślcie że je usunąć ? Tzn widziałam na innych wątkach że najpierw się je przywołuje na form a jak nie ma odzewu to wtedy kasuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 17:03

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wy dziś produktywne jesteście.

    No ja myślę że lipiec przywitamy wszytskie w dwupaku;)

    Hilary spokojnie żeby za tydzień nie wyskoczył, a kiedy teraz masz wizytę już może poznasz któz to taki mieszka.

    Hilary, Enii lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 hehe no ja w sumie nie narzekam że jeszcze brzucha nie mam takiego dużego o ile oczywiście z dzidzią wszystko ok :)
    Wizytę mam w ten czwartek ale to tylko wizyta bo usg mam tylko 3 razy więc teraz wypada połówkowe jakoś koniec czerwca/początek lipca.
    Mam tylko nadzieję że na wizycie l4 dostanę:/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Karola wiesz mojego syna do telefonu czy tableta nie ciagnie ale do komputera to juz tak i dlatego takie wyjazdy i odpoczynek od tej elektroniki sa swietne. Dzieci poznaja jakie kiedys my mielismy dziecinstwo, chociaz moj syn z corka to i tak do wieczora na dworzu biegaja bo sasiedzi maja dzieci w tym samym wieku, wiec super bo tak to pewnie ciezko by bylo jakby dzieci zadnych nie bylo.


    Ja jak opowiadam moim dziewczynom,że za dzieciaka to w gumy się grało, podchody ,szaleństwa na rowerze lub sami robiliśmy coś i się woziliśmy to córki też tak chciałaby,ale większość ich koleżanek to woli siedzieć przed komputerem niż na dwór wyjść....szkoda



    Rybaaa oj jak ja to znam. Moja corcia jak miala 2 latka to zaprowadzajac brata do przedszkola tak plakala bo chciala do dzieci. Kazdego ranka to byl koszmar ja stamtad sila wyciagac i w koncu dyrektorka zalatwila nam miejsce i majac 2,5 roczku biegala juz szczesliwa do przedszkola. Nigdy mi nie plakala i nie miala zadnych problemow z akceptacja :)

    PodwojnaMama,

    Fajna dyrektorka, dobry człowiek.

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 tez mam taka nadzieje odnośnie lipca

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary mysle ze te dziewczyny ktore tylko sie wpisaly na liste a sie nie odzywaja to wykasowac. Ale to moje zdanie, niech sie reszta wypowie;)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari ja cie... Jakie szczęście nastepne kochane moje kobietki :)
    Juz po cichu gratuluję :)

    PodwojnaMama no moi maja jednego kolege ale to malo, w blokach zawsze więcej dzieci, a na takich osiedlach domkow slabo. Dlatego ciagnie ich do elektroniki.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magada wrote:
    Hilary mysle ze te dziewczyny ktore tylko sie wpisaly na liste a sie nie odzywaja to wykasowac. Ale to moje zdanie, niech sie reszta wypowie;)
    Jestem za

    Basik83 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Mambyc3 hehe no ja w sumie nie narzekam że jeszcze brzucha nie mam takiego dużego o ile oczywiście z dzidzią wszystko ok :)
    Wizytę mam w ten czwartek ....
    Mam tylko nadzieję że na wizycie l4 dostanę:/
    Super juz niebawem wizyta, napewno L4 dostaniesz spokojnie

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 maja 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:

    No ja myślę że lipiec przywitamy wszytskie w dwupaku.
    i tego sie trzymajmy kochane :)

    Hilary, Enii, Basik83 lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ