X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Tak Hilary, nic z tego negatyw z krwi, może kiedyś :(, smutno mi...

    łączę się w smutku


    MamaTuśka to już wiem dlaczego mąż mnie musiał tyle namawiać hihi ;)

    aria40 lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 marca 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Tuska witaj

    ja mysle.ze jak czujecie powolanie.to czemuz nie ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 marca 2017, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, krecha jak się patrzy. Szzjoda więcej testów ;-) spokojnie poczrkaj na wizytę u lekarza. Ja w obu ciążach byłam pod koniec 6 tc, w 1. dopiero po tygodniu było ❤, a w 2. już na pierwszej wizycie.
    MamaTuśka witaj, chyba nie za późno skoro tu jesteś ;-) do roboty :-)
    ja czekam na @, może kolejny cykl będzie już normalny, teraz mam dopiero 2. po porodzie i w ogóle nie wiem co kiedy.. a 1 cykl trwał 40 dni.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka- witaj, ja też sié staram o 4 maluszka,a wiek pododobny w tym roku kończe 38 lat.Jeśli pragniecie kolejnego malucha to do dzieła;)
    Rybaaa- mi w tym miesiącu cykl też zwariował,@ powinnam dostać 6 a do tej pory nie mam ,a testy negatywne.Ja nawet żadnych objawów @ nie mam,dopiero dzisiaj mnie (•)(•) zaczynają boleć.Więc mój cykl tym razem pewnie ze 40 dni będzie miał,albo i więcej

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dla męża nic nie mówiłam:p chce zrobić kolejny test żeby ładnie tą kreskę było widać i dać mu w prezencie w takim małym pudełeczku bo on ma niedługo urodziny :D
    Ej powiedzcie mi czy jakbym poszła do dentysty w ciąży to mogę dostać znieczulenie czy nie ? I w ogóle podobno plomby ma się darmowe te białe tak ?

    Rybaa i Ana79 współczuję takich długich cykli. Chociaż ja mam 35dnowe to też nie mało. Oby szybko @ przyszła i przeszła i można działać:) Ja rozsyłam wiruski to teraz się uda ! :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka wrote:
    Hej,
    tak nieśmiało tu zaglądam. Czy są tu jakieś 40tki ;). Czy to nie za późno na jeszcze jednego okruszka ;)? U nas jest trójka - 13 lat syn, 11 córa i trzecia córa 6 miesięcy. W tym roku stuknęła mi 40tka a ... marzy mi się jeszcze teraz jedno do pary... Wariatka ze mnie? ;)

    Edit - test powyżej to piękna krecha. Gratulacje ;)


    Ja jestem Mamo Tuśko :) fajnie że jesteś :)
    Jestem 40 letnią matką mariatką, której ciągle za mało dzieci.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 12 marca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Ja jeszcze dla męża nic nie mówiłam:p chce zrobić kolejny test żeby ładnie tą kreskę było widać i dać mu w prezencie w takim małym pudełeczku bo on ma niedługo urodziny :D
    Ej powiedzcie mi czy jakbym poszła do dentysty w ciąży to mogę dostać znieczulenie czy nie ? I w ogóle podobno plomby ma się darmowe te białe tak ?

    Rybaa i Ana79 współczuję takich długich cykli. Chociaż ja mam 35dnowe to też nie mało. Oby szybko @ przyszła i przeszła i można działać:) Ja rozsyłam wiruski to teraz się uda ! :)


    mi przy podejrzeniu ciąży dawała znieczulenie tylo zdjęcia nie robiła.
    a co do darmowych plomb to nie mam pojęcia ale jeśli tak jest to pewnie musiałabyś mieć pewnie kartę ciąży aby jakoś ją potwierdzić.
    Ciekawe czy faktycznie tak jest z tymi plombami

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 12 marca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary piekna krecha gratuluje jeszcze raz.

    MamaTuska jesli tylko chcecie kolejne dziecko to miej gdzies konwenase i do roboty gadanie i tak bedzie i tak bedzie sory taki mamy naród:D:D:D:D A Wy sie tym absolutnie nie nie przejmujcie.

    Ja pewnie czekam na @. Bo po ostatniej wizycie u gina odpuscilismy ten cykl. Choc jakis tam cien cienia szansy jest w tym cyklu bo zachaczylismy o dni plodne ale plemniki w naszym przypadku chyba tak dlugo nie zyja :-P
    Wiec czekam co mi w srode inny moj zaufany ginekolog powie...

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa dzięki:) a może u Cb też będzie szczęśliwy podobno właśnie jak tak się odpuszcza to wychodzi

    Pari no właśnie tak czytałam że podobno są darmowe na NFZ tylko że. No właśnie ja miałam teraz iść ale chyba poczekam aż mi kartę ciąży gin założy

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 marca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Leczenie zebow w ciazy, w tym plomby sa darmowe. Mozna, a nawet trzeba leczyc zeby w ciazy. Znieczulenie można, a nawet dla komfortu ciezarnej powinno sie dawac. Rentgenu nie wolno.
    Poczytaj na mamaginekolog - albo fb, albo na jej stronie.
    Moj ginekolog ma siostre dentystke, wiec bardzo mnie przekonywal do leczenia zebow w ciazy.
    Moj dentysta wymagal ksero karty ciazy. I jakies specjalne znieczulenie musial sciagac. Ale to tez przy pierwszej ciazy, wiec z 3 lata temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2017, 12:38

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia ooo dzięki za info poczytam jeszcze na fb :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłoby super, gdyby z tym leczeniem zębów tak było. Ja mam sporo amalgamatu w zębach, bo zawsze kasy brakowało na białe plomby.

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile da sie w ciąży wysiedziec. Ja okropne mdlisci i wymioty miałam. Wizyta 10min u lekarza i zapach szpitalny byl katastrofa dla mnie.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 12 marca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Byłoby super, gdyby z tym leczeniem zębów tak było. Ja mam sporo amalgamatu w zębach, bo zawsze kasy brakowało na białe plomby.


    u mnie podobnie haha pytanie czy da się pod to podciągnąć wymianę w co wątpię :P

    w ogóle ciekawe czy to tak bezproblemowo z tymi plombami białymi w ciąży w praktyce.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari, Jaspis, dam znać jak będzie u mnie a mieszkam w małym mieście więc jak u mnie da radę to pewnie wszędzie też:)
    Majamia mam nadzieję że u mnie tak nie będzie:p z synkiem długo się męczyłam z córką może z raz zwymiotowalam i kilka dni miałam mdłości. Każda ciąża inna i inaczej przebiega

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2017, 20:34

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że kolejna ciąża u mnie da trochę odpocząć :-p w obydwu do końca 2 trymestru mdliło mnie praktycxnie non stop a i często kończyło się przytulanie z kibelkiem. W 2 ciąży o zmianie pieluchy córce mogłam zapomnieć i musiałam prosić wszystkich wkoło. Czasem cudne zapachy w domu unosiły się przez pół godziny aż np. teściowa nie przyjdzie, a jak już nie miałam wyboru to wanna i otwarty kibelek i jednocześnie myłam i opróżniałam górą żołądek... O jedzeniu do końca dnia mogłam zapomnieć. Najłatwiejsze moje ciąże nie były, a ja durna chcę kolejną ;-p

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 marca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam cale ciaze wymiotowalam. Przy pierwszej w dniu porodu bieglam cala zawartosc zoladka oproznic.
    Do trzech razy sztuka, co nie? I córa bedzie i lajtowa ciaza :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia, to ja Ci współczuję tych dolegliwości.
    W pierszej ciąży bardzo mocno wymiotowałam, po 3 miesiącach miałam 5 kg na minusie i wylądowałam w szpitalu. W drugiej bardzo mdliło, ale z kibelkiem tylko 2 spotkania były. Natomiast w trzeciej, obeszło się bez wymiotów, a i mdłości były do przeżycia.
    Może i u Ciebie za trzecim razem będzie lepiej ;)

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis, ja też na to liczę ;-)
    ale z drugiej strony jak się mam pomęczyć w ciaży a dziecko takie jak moje dziewczyny to może być ;-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety melduję @

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ