X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 października 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ż tym samochodem ale jak tak zrobili to kij im w D

    Justi77 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i kamieni kupę aby nie było im za dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Hilary, do tego najlepiej pasuje makaron typu pene, w te rurki włazi ten sosik i to jest poezja smaku :)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 19 października 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no ja mam nadzieję ze to młody właśnie gdzieś w tamtych okolicach coś broi i stąd te kłucia.
    U mnie niby kot (choć śmiać mi się chce bo jak ktoś wchodzi do domu to on na baczność normalnie się zrywa i często schodzi na dół skontrolować kto to ) ale on to totalnie brak obrony chyba żebym wykorzystała jego pazury haha ;)
    a pies w sumie też jest ale niestety na zewnątrz z powodu psiego adhd które przy dzieciach bywa niebezpieczne bo 20kg wagi i nie uważający na nikogo to już nie raz przewrócił dziewczyny.. w zimie tylko w domu ale wtedy to spokojniejszy jest chyba wyczuwa, że aby być w domu to musi się zachowywać.

    MamaTuśka Justi dobrze mówi ..na małe kamyki są leki rozpuszczające ..nie na wszystkie ponoć działają bo chyba są dwa rodzaje kamieni .. jedne da się rozpuścić, drugie nie.
    Piłam i łykałam swego czasu .. i to nawet lekarka rodzinna mi przypisywała bo że małe to mnie do specjalisty nie wysyłała tylko leki i obserwacja/usg

    Justi uuuu nie ładnie z autem :/

    u nas młodsza też wyjadała psu suchą karmę z miski jak była mała hihi

    Justi77, MamaTuśka, Hilary lubią tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari, to ten Wasz kot to strażnik, zachowuje się bardziej jak pies ;)

    A psa macie kawał kg, nie dziwię się,że na zewnątrz.

    Pari, przypominam sobie takie kłucia , miałam wrażenie,że Marysia mi tańczy po szyjce, mega nieprzyjemne odczucie. Pomagało mi zmienianie pozycji,ale jak sobie upatrzyła to i tak na swoim postawiła, ma tak do dzisiaj ;)

    EDIT: MamaTuśka, można jeszcze się ich pozbyć falami ultradźwiękowymi,ale pewnie też jest jakaś kwalifikacja ich, no nic ,musisz niestety pójść do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 00:03

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 20 października 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wszystkim!!! trochę mnie nie było bo mi się wszyscy w domu pochorowali i musieliśmy się odchorować, a ja jakoś siły nie miałam na pisanie! ale już stanęliśmy na nogi, tylko M jeszcze "walczy o życie" ale on tak zawsze więc nie ma się czym martwić :-) ja sobie posiedziałam przez tydzień na l4 i tak mi się spodobało, że nie wiem czy wytrzymam w pracy do końca roku...... ale jak obiecałam szefowi to muszę chociaż spróbować! Brzuszek mi urósł i nareszcie poczułam moją małą rybkę :-) a co u Was moje Kochane??!!

    Justi77, Hilary lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Simon ale szpital mieliscie ,dobrze ze juz lepiej mimo wszystko zdrowka dla "umierającego" hahaha


    a u nas ja cierpie na szybkie zasniecie a potem w srodku nocy pobudka i sie tak krece nie wyspana do rana az mlode wstaną..

    dzis siwo i mgla okropna w nocy powiało grozą :D

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi moja Zuza ma identyczne wytlumaczenie na zle oceny ,,hhahha ale praawie wszyscy taka dostali albo ona i tak ciut lepiej napisala niz inni ,ostatnio dostała dwoje z czegos hahah ale to nie jedynka :D.sie tlumaczyłą

    wiem ze dzis piatek ale u nas dzis tez mielone :D

    Justi77 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 października 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :*

    Basiu u mnie tez mgła okropna. Glowa mnie boli (obudził mnie ból po 5,00)

    Jestem tak zadowolona ze już piatek :D

    Simon to dobrze ze choróbsko poszło precz a facecie to jak faceci w chorobie


    Jak nigdy ogladałam wczoraj uwage o tym vhlopaku co matke i konkubenta chciał zabic ( konkubent matki zmarł) Tak mi szkoda tego młodego, jakie on miał pieklo w domu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:34

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry moje Babiczki :)

    Simonku,fajnie,ze brzunio wyskoczyl teraz to bedzie petarda ,szukaj ubrań.
    Basiu-te dzieciaczki to zawsze znajda usprawiedliwienie hehe ,tez kombinowalam pod górkę.
    Enii,zmiana pogody idzie a Ty moze z tych wrazliwych,blee ,wstac z bolem glowy nic fajnego.

    EDIT: Simonku ,uu,to jeszcze trochę przed Tobą w robocie,mam nadzieję,ze praca nie jest za cieżka a i superrrrr ,ze malenstwo juz czujesz <3

    EDIT 2) Dzisiaj zrobie podejscie do nastepnego auta. Jak ma byc moje to bedzie moje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:41

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasz wlasno recznie zrobiony rózaniec z koralikó a dokałdanie przez Zu musiala na katecheze komunijną :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ea8c50abfe3.jpg

    Justi77, Enii, Hilary lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 października 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii niestety jestem z TYCH :( Wzielam dwa ibupromy i troche lzy ale pewnie to 3-dniówka będzie. A do tego piersi mnie zaczeły bolec znów i juz takie twardsze sie robia (14 dc) Wiec kumulacja hihi

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 20 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Basik, cudny ten różaniec ;). Wzruszające jest takie zaangażowanie dzieci.
    Enii to na @ czy na dwie kreski, jak myślisz ;)?
    Justi, a jak Twoje objawy ;)? Z autem doopa, ale pewnie lepsze gdzieś na Was czeka.
    Hihihihi 7dpo negatyw ;). Jeszcze trochę i robienie testów zacznę pod 1 dnia cyklu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia,jaki piękny !No No Twoja córcia piekna rzecz stworzyła ! :)

    Enii jak u Ciebie 14 dc to uwazaj z ibu bo moze Ci zaburzyc owulacje.
    Mam nadzieję,ze jednak nie bedzie Cie meczyc te 3 dni .. .

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 20 października 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee doczytałam , że u Eni 14 dc a nie 14dpo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuska ja Cie przez kolano i w dupe wleje!Kobieto po co sobie to robisz??poczekaj troche,ladnie proszę. Twoje dzieciatko nawet jakby szybko sie zagniezdzalo to i tak 2 dni jeszcze trzeba doliczyc na produkowanie hcg. Od jutra mozesz zaczynac,dzisiaj juz nie rob Kochana ;)

    Z autem tez tak uwazam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 08:59

    MamaTuśka, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Tuśka na PSM i @. U mnie problem z tym ze z M widze sie tylko jak zjezdza na urlop średnio co 2 mce ..

    Ooo to nie wiedzialam ze ibu moze wpływac na ovu..

    Basiu Kochana to od tej wilgocie niestety. Po mamci mam ta cudowna przypadlość ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 09:00

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki dziekuje :)

    jedyne co pomagalam to kontrolowalam liczbe koralikow hehhehe i przymocowalam krzyzyk bo bylo jej ciezko..


    MamaTuśka jestes fantastyczna rozwalasz system hheh :)z tymi testami :)

    Eni mnie też glowa już boli a ma być zmiana pogody wiec wszystko mozliwe ze od tego


    Justi a u cb jakies objawy czy brak

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 20 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, ale mnie to w sumie nie przeszkadza, bo ja mam taką fazę, że ulgę będę czuła w dwie strony: "ufff, jestem w ciąży!" i "uff, nie jestem w ciąży!" ;););)

    Basik83, Justi77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary,wstawaj !!

    Hilary lubi tę wiadomość

‹‹ 346 347 348 349 350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ