X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was..wiecie ..❤❤

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Ciebie Basiu i naszą grupę <3

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 20 października 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kasowaniem postów, spróbowałam właśnie. Normalnie przecież można edytować, albo skasować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się kasuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co , tak popatrzyłam,że ta dziewczyna skasowała wszystkie posty oprócz tego z testem, nie doszukuję się dobrych intencji bo wszytko jest wymowne. Cieszę się więc ,że osiągnęła swój cel i jest na belli.
    Życzę Ci KochamSłońce byś zmądrzała a nade wszystko byś była człowiekiem.

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 20 października 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wejdziesz w edycję jest taka opcja.

    Justi77 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a co to za dziwne zachowanie..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej tam , dla mnie to i tak nauczka bo jak zaczęła być opryskliwa dla mnie a później mi grać na emocjach to powinnam była ją całkiem olać a nie pisać co warto zrobić gdyby coś się nie udało bo autentycznie przejęłam się jej wcześniejszą stratą , i że może znowu coś się niedobrego dziać.
    Było minęło.

    EDIT: a jest, jakoś nie zwracałam na to uwagi z tą opcją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 16:54

    Enii lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo minelo otoz to..

    Kochane ide sie modlic troszku mnie nie bedzie bo najpierw rozaniec msza a potem katecheza odezwe sie jak wroce buziaki.

    Hilary, Enii lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziole !

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 20 października 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Robaczki :)

    Basiu- 2 kg?? Co na to Twój gin? To bardzo mało przecież...Wiem pisałaś że startowalas z zapasem ale mimo wszystko zastanawia mnie to...

    Justi- właśnie pije melisę z pomarańczą więc wiesz zdrówko bo Ty też melisowa ;))

    Hilary jak mąż po nocce funkcjonuje? Podziwiam że rano jeszcze ogarnął przedszkole :)
    Czuje że jedziemy na tym samym wózku...w poprzednich ciążach byłam zawsze przed porodem w szpitalu a teraz perspektywa porodu w De i pewnie czekanie na odejście wód czy skurczy przyjście.Takze też czuje się trochę jak pierworodka
    a hehe
    Chodź przede mną dalej niz bliżej...to ten poród w obcym kraju spedza mi sen z powiek.

    A ja miałam dziś koleżanki na kawusi...także nie nudziłam się:) a teraz robimy serwetki wycinanki z moimi Smerfami...uwielbiam ich oczy kiedy otwierają ten kawałek papieru i taki taki zachwyt wow coś pięknego mamo wyszło :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 17:22

    Hilary, Enii, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 października 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia Taka melisa ż pomarańczą jest gotowa do kupienia ? Czy po prostu wkroiłaś pomarańczę ?
    To była pierwsza nocka więc nie był mocno zmęczony nawet rano nie chciało mu się spać więc zawiózł Wiktora a potem jeszcze pojechał soki wyciskać z jabłek. Pewnie się nie wyśpi i nocka będzie mu się dłuzyć albo i podpis trochę w oracy bo czasem tak robi że badania budzik na 20 minut i śpi bo on teraz na suszarni robi więc siedzi sobie. Od poniedziałku już ciocia będzie rano brać Wiktora jak będzie jechać do przedszkola
    Nie dziwię się że sie denerwujesz nie dość że może z mieć podobnie jak ja to jeszcze w obcym kraju ale będzie dobrze najważniejsze że maluszek będzie ż Tobą :)

    W ogóle oglądałam dzisiaj na tlc serial że jest małżeństwo z 6 dzieci :D córka 5 letnią i jeszcze 5raczki dziewczynki coś ok półtora roku czyli mają 5 takich bąbli jak moja Werka :O oj biegania roboty i sprzątania to oni mają

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 20 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuski

    miałam nadrobić co tam pusalyscie ale nie chce mi się heh tzn nie dam rady tyle informacji przyswoic....

    ja mam takie pytanie bo wczoraj sprzatalan prawie cały dzień ( dziś w sumie tez) ale tu nie chodzi o remont ze bałagan tylko o jakieś dziwne wrażenie, że zaraz mam urodzić... zostali tyle tygodni a ja dziś stwierdziłam ze musze wypastowac podłogi i przygotować kącik dla małego.... zostały mi 2 pralki z ciuszkami i no jutro albo w niedziele będę prasować... w poprzednich ciałach poprostu to robiłam kiedy byłam w 9 miesiącu i miałam chęci, a teraz coś w mózg mi się stało bo ciągle mi powtarza '"musisz to już zrobić " jakbym miała za tydzień być na porodówce a znając życie jeszcze w połowie grudnia będę chodziła z brzuchem...
    a pytanie czy któraś z was miała aż taką pranoje kiedyś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 17:42

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 20 października 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi ale Ty masz do mnie awersję, aż przykro. Skasowałam posty, bo nie poczułam się tutaj mile widziana, głównie z Twojej strony. Dlatego po prostu sobie poszłam :) Nie doszukuj się tu jakichś większych problemów. Nie muszę być tam, gdzie mnie nie chcą. Test zostawiłam, żeby zostawić po sobie ślad, bo jest o mnie mowa. Ale jak to jest jakiś problem, również go skasuję. Nie rozumiem, o co Ci chodzi... Aż tak Cię zabolało, że napisałam o starości w wieku 30 lat? Trochę dystansu do siebie... Udzielam się na innych wątkach, gdzie nikt nie jest dla mnie niemiły, a więc i ja nie jestem. Wam życzę szczerze powodzenia, szczególnie Tobie Justi, odpuść :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 października 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia czemu tak malo kg na + ?

    Hihi Mamabyc ja w poprzednich to czekałam tak zd na głowie M wszystko zostało. Przy II to fakt ciuszki miałam już poprane, poprasowane ale reszta pieluchy, butle, smoki itd M kupowal.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 października 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 po prostu włączył ci się syndrom wicia gniazdka :p Ja w poprzednich ciazach też szybko kompletowalam wyprawkę itd tylko teraz w tej tak jakoś się ociagałam i też byłam zajęta obowiązkami domowymi więc o tym nie myślałam

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamSłońce wrote:
    Justi ale Ty masz do mnie awersję, aż przykro. Skasowałam posty, bo nie poczułam się tutaj mile widziana, głównie z Twojej strony. Dlatego po prostu sobie poszłam :) Nie doszukuj się tu jakichś większych problemów. Nie muszę być tam, gdzie mnie nie chcą. Test zostawiłam, żeby zostawić po sobie ślad, bo jest o mnie mowa. Ale jak to jest jakiś problem, również go skasuję. Nie rozumiem, o co Ci chodzi... Aż tak Cię zabolało, że napisałam o starości w wieku 30 lat? Trochę dystansu do siebie... Udzielam się na innych wątkach, gdzie nikt nie jest dla mnie niemiły, a więc i ja nie jestem. Wam życzę szczerze powodzenia, szczególnie Tobie Justi, odpuść :)

    Wiesz co o starosci to nawet nie myslalam ,ale widac to Ty masz jakis problem.Przypomnij sobie jaka bylas "mila" i chyba zdalas sobie na koniec sprawe z tego bo wpisalas Sama w poscie,ze nie zrobilas dobrego wrażenia,ale wyedytowalas "swoja skruche".Otoz tak, nie zrobilas dobrego wrazenia,brak Ci taktu,oglady i tak naprawde jestes bezczelna dziewczyna.

    Edit: jak ktos jest szczery to nie dopisuje tego bo nie musi zagluszac slowami klamstwa.

    Zegnam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 19:04

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 20 października 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon czyli jak to każdy facet haha ... oby udało się w pracy wytrwać

    Basik u nas dziś też rano mgła potworna i tak buro i ponuro.
    Różaniec cudny.
    A co do dodatkowych kg to też myślę, że to nie tak dużo.. dziecko już swoje waży, macica, wody.


    Justi trzymam kciuki bardzo mocno abyś dostała ten wymarzony prezent urodzinowy :D
    trzymam kciuki aby udało się z autkiem

    KochamSłońce gratulacje

    Mamabyc3 wijesz gniazdo kochana a czy szybko czy nie to nie wiem.. nie pamiętam czy tak miałam hehe


    a tu znów się nerwowo zrobiło ....

    ja zaliczyłam w końcu badanie grupy krwi i przy okazji poziom magnezu i tam jeszcze paru rzeczy co mi neurolog zleciła w związku z tymi bólami nóg... w sumie jest ok ... tylko magnez prawie na dolnej granicy ale to podejrzewałam bo od 2 dni mi powieka drga co jakiś czas..wychodzi na to, że magnez coś kiepsko przyswajam bo biorę oprócz tych witaminek dla ciężarnych to dodatkowo sam magnez .. ale i tak sądzę, że to nie to jest powodem bóli... choć ostatnio jakby lepiej ... zależy od nocy .. bardziej na przemian mam.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 20 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto czytał moje posty i porówna je z Twoimi, bardzo łatwo dostrzeże, że to Ty masz jakiś problem z sobą. Mogę być nawet i bezczelna, naprawdę mnie to lotto, co o mnie myślisz. Trzymaj się i niech Ci się szczęści w życiu, nie wiem co Ci zrobiłam, ale zachowujesz się bardzo dziwnie. Jak nastolatka, której buzują hormony. Mnie to jedynie bawi :) Pozdrawiam.

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 20 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, masz rację, skasowałam te słowa, bo było mi głupio za nasze niepotrzebne niesnaski, ale po tym jak napisałaś, że mam się przenieść na fioletową stronę mocy, a DOPIERO POTEM dopisałaś, że gratulujesz, zrobiło mi się strasznie przykro. Dlatego w dalszym ciągu nie rozumiem, o co Ty do mnie sapiesz. Jesteś bez winy? A kto mnie ocenił, że nie mam pojęcia o rozrodzie? To że Ty brałaś leki i się na nich znasz, to nie znaczy, że ja tez powinnam, skoro mam za sobą dwie ciąże bez żadnych problemów?
    Ja, jak sama wiesz, miałam szczere chęci zażegnać ten spór, ale ciągle do tego wracasz, chcesz się wybielić, a przecież nie jestes też bez winy. Dla swojego spokoju, zluzuj, bo się wykończysz, jak się będziesz tak przejmować. Naprawdę nie rozumiem, po co tak rozdmuchujesz tak nieistotną sprawę.

    8p3os65gnm7ai4h9.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ