X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 20 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Was Dziewczyny za to, co tu się dzieje, ale sama tego nie rozumiem. Widać można kogoś nie polubić od pierwszego słowa... Ja już stąd uciekam, nie będę mącić Waszego spokoju, trzymajcie się, życzę Wam powodzenia w testowaniu :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki dla mnie kazdy dodatkowy kg..jest niezbyt dobry ja mama sporaaaaaaaaa nadwagę i lekarze owszem mowili mi że pewnie coś przytyje ale ze mam pilnować tego co jem i przy okazji wagi...u otylych osob inaczej te kg sie przekladają niz u zdrowej normalnej dziewczyny :)...

    dziewczyny wymodlilam sie takze teges swieta zostane hahaha ...nieno żarcik mam nadzieje że szefu na górze się nie obrazi...intencje oddane..


    co do sytuacji z koleżanką nową...hm...nie wiem czuje ze Justi chciala ci pomoc swoja wiedzą..a ty sie dziwnie przyczepilaś..ale nie ważne..nie bedziemy sie tu denerwować....

    Justi77, Enii lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Basiu za modlitwę za nas wszystkie :) <3

    Mambyć, syndrom wicia gniazda to fajna sprawa bo taki wigor przy tym się pojawia,chęcie większe czasami niż możliwości,ale ta pozytywna energia jest cudna.

    Pari a poziom potasu może zbadałaś ?, potas a w sumie jego deficyt potrafi dawać objawy z mięsniami.

    Pysia, dasz radę, Ty silna dziewczyna, nie martw się na zapas, słyszałam ,że opieka w DE w szpitalu jest na super poziomie i takiej, dobrej myśli bądź:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 20:16

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamabyc ja mam podobne uczucia jak ty a u mnie 26 tc dopiero boje sie ze nie ogarna...hahha jakby mnie nie bylo

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ja za Ciebie kg przybieram :D
    Dziekuje za modlitwę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 20:39

    Basik83, Justi77 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 20 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi tak..robiłam sód, potas, wapń i magnez ... I tylko ten magnez wyszedł nisko choc nadal w normie niby.. No chyba ze normy dla ciężarnych i w tym są inne niz normalnie... Zobaczymy co neurolożka powie

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe dziewczynki leci cos dzis fajnego w tv..poogladalabym cosik fajnego..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapisałaś się już do neurolożki? ,

    hehe, moja Mama zapisała się do neurologa na NFZ .....dopiero na wiosnę, nie ma miejsc. Pójdzie prywatnie, nasze realia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Basia obadam ,ale pewnie powtórki będą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie fajny leci na TVN Lucy,ale już ponad godzinę.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi lekarzami to porazka moja mama miala miec ta operacje szybko a czekala ponad rok...

    I meczyla sie z tymi bolami dretwieniami..

    Justi moja mama dziekuje za pozdrowienia..i fajnie po malu juz funkcjonuje..jedyne po operacji to blizna po cieciu i chodzi jak robokop ale juz latwiej niz tydzien temu pobolewa ja ale zdecydowanie lepiej.

    Justi77 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    W sumie fajny leci na TVN Lucy,ale już ponad godzinę.
    Narazie tvp abc rzadzi ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 21:00

    Justi77 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nas TVN Turbo, M.ogląda coś o autach hihi, a kompletnie się na nich nie zna,ale fajnie,że chce coś się dowiedzieć .

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam fajnie ze cos go interesuje..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 20 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę regularnie do neurologa wiec z miejscem nie mam raczej w większości problemu.

    U nas bajka z dvd hhehe..ale nawet nie chce mi soe nic oglądać..zaraz przeganiam młodą do mycia i spania..druga z własnej woli poszła już spać..i mam nadzieję że i mi się uda zasnąć bez bólu tej nocy bo wyczerpana jestem nieziemsko

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mu się znudziło ;) na TVN fabuła jest Mission Impsible IV i na TV Kultura Woja Imperiów, ciekawe. Na Canal plus powtórka Belfra a ja czekam na nowy sezon.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 21:21

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari zycze bezbolowej nocy

    Justi Misision Impsibile mi nie podchodzi :D

    Sekta Mansona ma leciec może obejrze :D

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 października 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parii mi gin powiedział że muszę brać potas razem z magnesem bo sam magnez dobrze się nie wchłania i biorę asparagin

    My oglądaliśmy uniwersytet potworny na Polsat film ale już o 21 się skończył i dzieci śpią a ja teraz oglądam sextasme:D już kiedyś oglądałam ten film zabawny jest na Polsat romance

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 20 października 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Sorki za milczenie ale miałam.i mam mętlik w głowie. Po pozytywnym.teście pojawiły sie obawy i nerwy że za wcześnie ta ciąża bo planowalismy poźniej.jak.młodsza.córcia podrosnie....dzis powtorzyłam.tesciora i wyszedl negatyw....sama nie wien co myslec

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś obawy chyba ma każda z nas czy podoła itp. a z tym testem to powiem Ci,że zdarzają się błędne. Poszukaj na forum już były takie wątki,że test wykazał ciążę po czym wychodziło,że nie było ciąży, może tak było u Ciebie?

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ