X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska a ktory masz dpo?


    kiedy powinnas dostać @ ?

    moze to za wczesnie na test no chyba ze jak wyszedl juz pozytyw to moze byc cb...najlepiej beta

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten drugi robilas rano czy po południu? Był innej firmy ? Zrób jeszcze jeden ale rano i ż rosmana chyba są najlepsze dziewczyny polecały już nie pamiętam jaki ?
    A z obawami to zawsze są myśle. My też mieliśmy później się starać. Miałam Najpierw prawko zdać itd a wyszło jak wyszło i martwiła się że może to źle że tak wyszło ale potem sobie przyswoilam tą wiadomość i teraz wiem że wyszło super i tak miało być po prostu :)

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 20 października 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 12dpo.....wiecie tylko ja już sama nie wiem teraz co byłoby lepsze na chwile obecną. Bo w ogóle chce trzeciego bobasa, po cichu licze na chłopca, ale jednak nastawiałam sie na pozytywny test w okolicach lutego, marca...jutro powtarzam teściora bo na bete nigdzie nie pójde - sobota. Co do okresu to powonnam miec tak do 2 dni.

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 20 października 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie byly różne firmy, ten z rosmana wyszedł negatywny. Oba testy robiłam popołudniu, bo z rana moje gadzice to mnie terroryzują

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyśka, Basia dobrze Ci powiedziała , może zrób tą betę . Będziesz miała jasność i nie będziesz się zadręczała nie potrzebnie.

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 20 października 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast kupić ze 4 te testy to wzięłam 2 i to różne jak debil jakis, a teraz bede myśleć czy jest ciąża czy nie...

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 20 października 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie, może coś jutro znajde jak.nie to obowiązkowo w poniedziałek.

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 października 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG pomysł sobie tak: jeśli teraz się udało to tak miało być i będzie wszystko dobrze i nie trzeba się martwić, a jeśli nie wyszło to znaczy że powinniście się postarać tak jak planowaliście

    Justi77, JustyśkaG lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocy Dziewczyny :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 października 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc gwiazdeczki ❤

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 21 października 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Co to za spanie w sobotę? A dzień dobry?
    Dzień dobry ;)

    Justyśka, no nie ma rady, musisz powtórzyć test, a co do myśli, mam identycznie. Tzn ja nie planuję już odkładania starań, ale chodzi o to, że przy każdym wyniku testu czuję, że to dobry wynik ;). Trochę zwalam odpowiedzialność na Opatrzność, przyznaję.

    Tak wiec 8dpo negatywny ;)

    Buziaki.

    A! Justi, Słońce...Tak już na koniec. Obie dokonałyście sporej nadinterpretacji. Szkoda, bo przez to emocje były zupełnie niepotrzebne. A wina jest zawsze po obu stronach ;) <3


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 09:09

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 21 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki

    Hilary ta herbatka gotowa z zielarskiego.Calkiem smaczna.
    A ten aspargamin to masz na receptę?

    Justyska- rozumiem Twoje emocje,ale teraz to chyba lepiej wiedzieć niż gdybać:*

    Kocham Słońce- nie ma za co,ja nie czuje urazy.Szkoda że odchodzisz od nas...
    Moim zdaniem każda kobieta jest skazana na walkę z hormonami i czasami wybucha.
    To normalne,
    Justi-jestes kochana osobą ale też uważam że wina jest po środku.Nie gniewaj się na mnie proszę ale czuję że powinnam trochę stanąć w obronie Kocham Słońce.
    Niedawno odeszła też Podwójna mama.
    To wspaniały wątek który łączy nas i nie chciałabym żebyśmy się klocily...
    Bardzo Was lubię.

    Pozdrawiam cieplutko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Być może....ale czy przeczytałaś MamoTuśka każdy wers, linika po linice gdzie ta dziewczyna sarkastycznie pisała do mnie? Jestem rozczarowana postawą Waszą bo znamy się długo a ta dziewczyna wpadła i wypadła i żadna z Was oprócz Basi ( dziękuję Ci !) kompletnie nie zareagowała....Gdyby taka sytuacja spotkała którąkolwiek z Was nie pozowliłabym na takie trolowanie kosztem którejś z Was.

    Pisanie jeszcze dodatakowe jak ją to bawi i odwoływanie się,że zaraz coś mi się stanie nie świadczy niczego dobrego o KchamSłońce ,o jej mentalności i charakterze.

    ps. nie zawsze wina jest po obu stronach, bo od zawsze są wyjątki.

    EDIT : Szkoda ,że odchodzisz , Pysia, no dla mnie to już jakaś masakra.

    To teraz mojej emocje pokażę jak mnie to dotknęło, nie będę już się tutaj udzielała, jednak to nie jest moje miejsce.

    Miłego dnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 09:44

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki. Dziś powtarzam teściora e musze go najpierw kupić. Zostałam sama z tymi moimi łobuziarami więc beta odpada. Dzięki za wasze opinie, posty wiecie - zawsze człowiekowi raźniej wiedząc że nie tylko on tak ma. Może tak miało być...zobaczymy

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 21 października 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o tym pisałam mówiąc o nadinterpretacji ;)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 09:58

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 21 października 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polubiłam Słońce, czytałam, nie doszukałam się niczego specjalnego. Uszczypliwości były z obu stron. Potem owszem, szkoda mi było, że odchodzi. A dlaczego nie?

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 21 października 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyśka, to czekamy, daj znać ;)

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne :-) Czy u Was też pada? Miałam zrobić zakupy i wyjść z dziewczynami na spacer a tu ooo psikus :/

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki..

    Wstalam nie dawno.

    Justii. Mysle ze twoje zegnanie sie z nami jest zbyt pochopne..przemysl.to jeszcze prosze.

    Szanuje twoja decyzje ale szkoda by bylo zebys odchodzila.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 21 października 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi- prosiłam Cię zebys się nie obrażała. Uważam tak jak Mama Tuska że obie zbyt nadto się nakrecilyscie. Czemu nie można iść dalej?

    Ostatnio był tu taki fajny temat o przebaczeniu...

    Dlatego proszę przemysł to i nie odchodź od Nas:*

    Basik83 lubi tę wiadomość

‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ