X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U nas piękne słońce! Hilary, to już naprawdę jesteś w blokach startowych.
    9 dpo negatyw, ale spoko, spoko, to tylko relacja na bieżąco, napinki zero.
    Miłej niedzieli.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ja też mamam straszne skurcze przepowiadające dodatkowo widzę ze czop zaczyna odchodzić ... heh może jakimś cudem nie przenoszę cholera tak bardzo nie chce rodzic po terminie znów.. ten stres jest straszny tzn związany z czekanie czy dziecku zechce się wyjść czy też na wywołanie. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 09:38

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 o widzisz może urodzisz szybciej ode mnie :p
    Ja też bym nie chciała przenosić szczególnie że zawsze rodziłam szybko. Już teraz mam dość i chciałabym urodzić ale ciekawe bo wcześniej rodziłam szybciej przez tą cholestaze a jak teraz mam dobre wyniki to dla małej się nie spieszy :O

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamtuska dalej trzymam kciuki ! :)

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 22 października 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki. Zrobiłam teściora z rana no i jest druga kreska....co prawda słabsza ale jest więc raczej ciąża. Jutro polece na bete tak czy siak. My teraz zbieramy sie do dziadkow na obiadek wiec gotowanie mam dziś z głowy.

    Mamabyc3 mi w pierwszej ciąży 3 razy wywoływali i też byłam za każdym.razem w niepewności czy urodze czy nie...Oby zaczęło.się samo - tak najlepiej :-)

    MamaTuśka, KochamSłońce, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 22 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Kocham Słońce-cieszę że wróciłaś :)
    Nie ma co obrażać się uważam,jesteśmy wszystkie dorosłe i swiadome naszych hormonów;)Kiedy pierwsza wizyta?

    Justi- jeśli to czytasz,wróć proszę...brakuje tu Ciebie.

    Hilary no nieźle:))) ciekawe kiedy na dobre rozkreci się. Dziś fajny dzień bo niedziela;)

    Mamatuska- z jaką czułością robisz testy?

    Buziaki Słoneczka

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Superczułe :):):)
    Jestem niemal pewna, że @ nadejdzie. Naprawdę starań o czasie nie było :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 października 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wątpię w 2 ciąży ( przenoszonej) rozwarcie od 32tc czop i straszne skurcze od 36tc tzn teraz szybciej mam te skurcze ale mam nadzieje chociaż na 40tc... wole liczyć się z dłuższym chodzeniem ;) a co ma być to będzie i kiedy tym naszym piernika zechce się wyjść :D damy rade

    masakra jakas dziś pogoda miałam ochotę na spacer czy coś a tu deszcz ehhhh.... mimo wszystko mam ciasto i saltake wiec będę jeść haha ;)

    mama Tuska no to teraz się bardziej postarajcie :P

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbujemy. Tym razem miało nie być ovu, a była i to bardzo wcześnie, więc przegapiliśmy. Ale jak to mówią jak ma być, to będzie :)

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia jeszcze się nie zapisałam, stoję przed dylematem wyboru lekarza prowadzącego, Dziewczyny zwracacie uwagę, żeby lekarz prowadzący był kimś istotnym w szpitalu, gdzie chcecie rodzić? Typu ordynator czy coś. Bo ja mam złe wspomnienia z ostatniego porodu ale opiekę przed i przy porodzie miałam cudowną, jelsi chodzi o lekarza. Tylko te pielęgniarki i lekarze na poporodowym... Koszmar. Jakby pracowały za karę. A znowu córkę rodziłam gdzie indziej, i właśnie opieka po była super. I tak cały czas sie zastanawiam, bo od wyboru szpitala zależy wybór lekarza. Oczywiście chcę chodzić prywatnie, bo dobrzy lekarze są nieosiagalni tak na już... Ogólnie też po głowie chodzi mi profamilia, kuzynka niedawno rodziła i wspomina dobrze, ale to dość daleko i nie wiem czy dojadę. Nie wiem czy w ogóle o tym myśleć, czy lepiej na miejscu? Co myślicie Dziewczyny?

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 października 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justiiiii Kochanie wracaj..

    Odnośnie KS przykro mi ale tez miałam niemile odczucie. Wchodzi dziewczyna na watek i od razu fochy i mądrowanie i robienie niemiłej atmosfery.


    Konstelacja, Basik83, Greta2017 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 22 października 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Tuska- czyli kolejny cykl zaraz po @ będziecie szaleć pewnie:) :) :)
    Ale z drugiej strony kto tam wie a może się teraz udało, przecież objawy @ większość z nas miała a okazało się inaczej ;)

    Mamabyc3 u nas też tak pada i pada...jakie ciacho masz?
    My mamy pizzę,mąż trzy blachy zrobił...jedna już oddaliśmy sąsiadom,jedna zjedzona a ost na kolację:) ja strasznie lubię to drożdżowe ciasto z niej.

    Kocham Słońce-w poprzednich ciążach miałam lekarzy którzy pracowali w danym szpitalu którym rodziłam.ALE żadnego nie było podczas porodu.Akurat raz jeden był w jakimś pilnym przypadku a drugi wyjechał na szkolenie.
    Widzisz różnie może być.Ale co dla mnie było super,wynajęłam położną do drugiego już porodu która była non stop przy mnie.
    Musisz popytać otoczenia znajomych do kogo najlepiej chodzić.Prowadzenie ciąży jest szalenie ważne żeby gin miał dobry sprzęt itp.

    Enii- też bym bardzo chciała żeby Justi wróciła ale proszę nie wieszajmy już psów na Kocham Słońce...Przeprosiła chciała pojednania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 16:51

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni, odczucia, a fakty to czasem nie to samo. Warto weryfikować.
    Justi, naprawdę wolisz podczytywać nas pod innym nickiem ;)?
    Wracaj <3 i już skończmy tamto raz a dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 16:07

    Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia, pewnie się bardziej przyłożymy, chociaż tak jak pisałam, nie mam ciśnienia na tak ;)
    Słońce, a opinie o lekarzu na forum? Czasem warto poczytać.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 a no to chyba że tak miałaś ale wiadomo że nic nie wiadomo :p wszystko od naszych dzieci zależy kiedy będą chcieli wyjść :p

    Słońce ja akurat takiego dylematu nie miałam bo u nas przyjmuje w sumie tylko 4 lekarzy i żaden nie jest ordynatorem. Ale jakbym miała taką możliwość to pewnie zw dobrze jest sobie posprawdzać i wybrać najlepszego

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 października 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jestem umordowana na obiad mi sie zachcialo barszyku i nalesnikow z pieczarkami ibserem zoltym do tego zrobilam salatke jarzynowa kupilam ciacho bylysmy w kosciolku i cala chate ogarnelam lacznie z praniem szifu u gory sie obrazi na mnie ze w nd pracowalam.hehehe

    Moze wpadnie do mnie jedna z siostr z chlopakiem..

    Mamabyc Hilary wy juz blizej niz dalej.

    Mama Tuska jeszcze nic straconego to dopiero 9 dpo.

    Pysiu jak samopoczucie.

    Ja padam na twarz.heheh.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 października 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj kochany Jasio. Dopiero teraz moze spokojnie powierzgac.nozkami.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Tak mnie dzisiaj natchnelo zeby sprawdzic czy Hilary juz urodzila ;) wiec mysle zajrze do Was. Co nie znaczy ze przez ostatni czas nie myslalam o Was! Myslalam bo jednak wiele chwil wspolnie z Wami tutaj przezylam.

    Zalozylam konto i tak po lebkach przejrzalam 4 ostatnie strony i znowu mam mieszane uczucia czy dobrze zrobilam ze tutaj zajrzalam :/ kiedys byl to swietny watek. Mozna bylo liczyc na wsparcie a teraz glupie zaczepki i nerwy nie potrzebne nikomu :(

    Ja nie po to walczylam o ta ciaze zeby sie stresowac wchodzac na forum i czytajac o jakis pretensjach co do mojej osoby. Bez sensu.

    Mam nadzieje ze u kazdej z Was jest dobrze :) widze tez nowe mamuski, wiec fajnie ze mimo wszystko watek sie rozwija!

    U mnie tez ok. Dzien za dniem leci bardzo szybko. Jutro mam w tej klinice genetycznej usg prenatalne wraz z podobnym testem do nifty tylko ciut lepszym. Strach przeplatany z emocjami ale wierze ze malenstwo jest zdrowe :)

    Hilary to juz lada chwila bedziesz corcie tulic w ramionach :) piekny czas przed Wami.

    Pysia89, MamaTuśka, Enii, Rybaaaa lubią tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna <3
    Dobrze, że jesteś. No tak... średnio było. Emocje nigdy nie są dobrym doradcą. Co do penatalnych trzymam kciuki. Na pewno bedzie dobrze. Kiedy będą wyniki? A! I nie stresuj się. Jak usg dobrze wypada to najważniejsze :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 22 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik to miałaś wenę dziś :))ale pewnie wszystko pyszne :))
    Teraz nogi do góry i odpoczywaj koniecznie :*

    A moje samopoczucie całkiem całkiem.Brzuch już nie boli jak ostatnio więc wiesz kamień z serca :) ale żeby nie było nudno jakiś wirus mi gardło zaatakował i od wczoraj kuruje się naparem z imbiru.
    Ostre to jak pieprz,ale faktycznie daje ulgę.

    Jakie plany na wieczór? Jakiś film fajny? a dziś rolnik szuka żony leci:)))

    Podwójna mama- nawet nie wiesz jak się cieszę że jestes!!!! :))) Ściskam Cię mocno z tej radości:)))
    To jutro Wasz wielki dzień.O której trzymać kciuki?
    Jak się czujesz w gole na codzien?
    Dzieci zdrowe?

    Pozdrawiam cieplutko:***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 17:52

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ