X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Greta2017 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 22 października 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się ujawnię i nie jestem Justi77, hihi...dla ścisłości bo widzę,że MamaTuska wymaga faktów a sama leci nadinterpretacją...
    Długo Was podczytywałam i postanowiłam coś napisać....jednak w obronie Justi.

    MamaTuska, jeśli ludzie piszą o emocjach to źle? żądasz faktów ?
    to napiszę Ci fakty....
    Justi pisała długo,ale chyba jej nie lubiłaś skoro osoba,która zaledwie klika razy coś napisała zrobiła tak duże wrażenie ,że od razu ją polubiłaś, po jednym dniu, fakt!i sama przyznałaś,że pisała uszczypliwie , fakt!
    Druga sprawa wpajanie ,że nic się nie stało innym osobom np. Enii,że liczą się fakty? hehe to my mamy zbiorową ułudę,że nic się nie stało ....

    Justi moja taka odezwa do Ciebie, nie myśl nawet o powrocie tutaj bo tak jak Cię " poznałam" pewnie tak myślisz,że co tam trudno, ALE MamaTuska Cię chyba nie lubi, Hilary też....bo nic się nie stało, przecież, co nie?

    Dobrze ,że Słońce taką jazdę odwaliła bo wyszło,że tak powiem szydło z worka.

    Hello Konstelacja, jesteś Justi ??? jak tak to odezwij się.

    ps. było miło i przyjemnie, do pewnego momentu....,że aż biłam się z myślami czy może jednak do Was się przyłączyć, ale w necie nie ma co liczyć na zaangażowanie się i prawdziwie koleżeńską relację. Po co tu jesteście?

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 października 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wczoraj wieczorem natchnienia dostawałam na Rafaello i saltake z tych paluszków krabowych ( w sumie też ze względu na czas była 20 a akurat te 2 rzeczy raz dwa się robi :)

    podwójna dovrze wiedzieć że u ciebie wszystko dobrze każda z nas myślała o tobie .

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dajcie już spokój... Ileż można wałkować jeden temat? Justi jestem pewna, że to Ty, wróć normalnie, zacznij pisać i tyle, wszyscy Cię lubią, ja Ciebie nie znam, ale i mnie nie zna nikt, dlatego o sympatii nie może byc mowy. Mam nadzieję że z biegiem czasu na Waszą sympatię zapracuje. Ale jeśli tak dalej będzie to wyglądało, że ktoś (powiedzmy, że wierzę że to nie Ty) będzie wywlekal ciągle ten nasz problem, to ja podziękuję. Nie chce nikogo dzielić. Rozumiem że potrzebujesz potwierdzenia że wszyscy Cię lubią. To bardzo miłe. I ja myślę że tak jest, a dziewczyny po prostu nie chciały rozdmuchiwac sprawy. Na innym wątku też pojawił się problem i ja też się nie odzywam bo mnie to nie dotyczy, zostało powiedziane kilka zdań i sprawa ucichła. A tutaj ciągnie się i ciągnie... No naprawdę to już niesmaczne. Chcesz to napisz do mnie na priv, pogadamy sobie, może się do mnie przekonasz. A jesli się nie uda to trudno. Nic na siłę... Ale dajmy już temu spokój... Czy nie mamy ważniejszych problemów?

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greta - bez komentarza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 19:05

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 października 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna trzymam kciuki za jutro. Daj znać po :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 października 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna ja tez trzymam kciuki :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna, tak z ciekawości, ten test to Harmony może?

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greta że tak powiem WYPIERDALAJ!
    Skoro nie udzielałaś się wcześniej w tym wątku to po jaki Chuj teraz wpierdalasz się w nie swoje sprawy ??? My chcemy zażęgnać konflikt żeby wszystko wróciło po staremu tzn nikt z nikim się nie kłócił a Ty mącisz i wypisujesz bzdury że nie lubimy Justii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 19:01

    MamaTuśka, PodwojnaMamaWdwupaku, KochamSłońce, Enii, Mamabyc3, Pysia89, Basik83, Majzu, Greta2017 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, kocham Cię :D :D :D :D
    Padłam ;D!

    Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku, KochamSłońce, Majzu lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamtuska weź ja jestem nad wyraz spokojną osobą :D ale dzisiaj mam taki kiepski dzień i jeszcze wchodzę na forum a tu mi jakaś pinda wtrąca nie w nie swoje sprawy...nooo lepiej dzisiaj że mną nie zadzierać! :p

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna super że wróciłaś!!!

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też kiepski... Pokłóciłam się z mężem... I weź się w ciąży nie denerwuj ;) Może to taki dzień, zmiana pogody czy cos...

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Mamtuska weź ja jestem nad wyraz spokojną osobą :D ale dzisiaj mam taki kiepski dzień i jeszcze wchodzę na forum a tu mi jakaś pinda wtrąca nie w nie swoje sprawy...nooo lepiej dzisiaj że mną nie zadzierać! :p


    Chyba jej nie lubisz, Ty niedobra. Dziewczę specjalnie osobne konto założyło, żeby zwerbalizować uczucia, co to się w nim przy dłuższych obserwacjach kotłowały, a Ty tak z grubej rury na wstępie, zamiast się wytłumaczyć grzecznie.

    Słońce, mąż zasłużył, czy profilaktycznie? ;)

    Greta2017 lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary szczękę zbieram ...Przecież Ty oaza spokoju :)

    KochamSlonce to pewnie i pogoda i hormony :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 22 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary oplulam lapciaka jak Cię przeczytałam ;)

    Hilary, Greta2017 lubią tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dłuższym zastanowieniu profilaktycznie :-D 10 lat po ślubie a ja go jeszcze sobie nie wychowałam... Ciężki przypadek ;)
    pewnie wszystko się na to złożyło Enii. Aż mnie z nerwów cyce rozbolały...

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam spiecie z mężem a raczej wkurzył mnie z samego rana i jestem na niego zła!
    Końcówka ciąży też swoje robi eh...

    Hehe :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka wrote:
    Podwójna, tak z ciekawości, ten test to Harmony może?

    Ja w De robie i ten test Praena sie nazywa. Niby jak patrzylam porownanie do Nifty to praktycznie podobne sa ale w klinice mowili ze jest ciut inny od Nifty, wiec nie wiem.

    A ile bede czekac na wyniki to jutro sie dowiem. Ale najwazniejsze ze przed testem bede miala godzinne USG i to mnie juz uspokoi :)

    Syn ma ferie i musimy go u znajomych zostawic bo jest zakaz przyjscia z dziecmi na wizyte bo lekarz genetyk potrzebuje ciszy i skupienia do USG, wiec z mezem sami jedziemy a kciuki mozecie trzymac o 12:30 :)

    Dzieki ze tez o mnie myslalyscie ❤

    MamaTuśka, Pysia89, Rybaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja sie czuje dobrze. Mdlosci itp. Minely. Coraz wiecej energii mam chociaz to jeszcze nie to co kiedys i jestem pewna na 100% ze czuje juz ruchy ale czy to mozliwe na tym etapie? Ale nie da sie tego pomylic z niczym innym.

    Odpukac cala rodzina zdrowa i oby tak jak najdluzej ;)

    A Ty mialas prenatalne tu u swojej ginki?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Ja właśnie mam spiecie z mężem a raczej wkurzył mnie z samego rana i jestem na niego zła!
    Końcówka ciąży też swoje robi eh...

    Hehe :p
    Początek, końcówka, starania, ehh my kobiety :-D Nasi faceci nie mają z nami lekko... ;)
    podwójna mamo będziemy trzymać :) miło Cię poznać :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ