X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej co dziś się tutaj dzieje...jestem w szoku :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 12:22

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj kobiety po co jakieś spiny.... ostatnio chyba pogoda coś źle działa niedawno podwójna teraz znów. uspokojcie się ehhhh....

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety słowo pisane zawsze można zrozumieć innaczej niż chciał nadawca....szkoda żeby ktokolwiek odchodził z forum przez nieporozumienia...tym bardziej że starajacych sie o 3 czy 4 dziecko nie jest za wiele nie?:-)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 21 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że zawsze można się doagadac pod warunkiem że obie strony są chętne.
    Ile razy to sprzeczamy się z naszymi bliskimi a potem się godziny i idziemy dalej.
    Tu niby jest anonimowo a jednak czuje że jesteśmy blisko związane.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska no tych rodziców nie jest tak wiele :) do tej pory jak ktos mial dwójke to już było wow :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam teściora no i jest niby słaba druga kreska...ale naprawdę słaba. Tak czy siak w poniedziałek idę na bete...dziwne to jest...może nie przyrasta jak trzeba nie wiem

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Wiemm..ale wiesz ze w moim przypadku powinien byc jal najmniejszy przyrost masy ze wzgledu na duza nadwage.

    Basiu jeżeli mogę spytać...co mówił Twój lekarz odnośnie przybierania na wadze? Ja również mam problem z wagą, moje BMI pokazuje juz otyłość :-( i jeszcze jeżeli potwierdzi się teraz ciąża to martwię się swoim wyglądem, zdrowiem no bo mam jeszcze dwójkę dzieciaków. I jak ja się będę poruszać? :/ jesteś pod opieką dietetyka czy jak?

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 października 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG no najlepiej zrobić betę

    Jej no strasznie niesmaczna sytuacja wyszła...niepotrzebne nerwy i takie decyzje. Wracajcie na forum !

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 21 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyśka, no na dwoje babka wróżyła. Trzeba czekać, co jest najtrudniejsze ;)
    Jak ma być, to będzie.
    A dietetyka zawsze warto odwiedzić, na pewno jest jakieś wyjście. Sama mam koleżanki, którym takie wizyty bardzo pomogły.

    Hilary, no niesmaczna do kwadratu. Bardzo szkoda, ale zdaje się nie mamy na to wpływu ;(

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny, że jakoś przynajmniej próbujecie się wczuć w moją sytuację, ja nie jestem żadnym trollem, jestem prawdziwa, przeżywam wszystko naprawdę, doszły emocje, strach pomieszany z radością, mieszanka wprost wybuchowa. Chyba cokolwiek bym teraz nie napisała, nie będę umiała tego wyjaśnić. Po prostu albo dałam się sprowokować albo poczułam się sprowokowana a wcake nie byłam. Teraz to już chyba zresztą bez znaczenia. Naprawdę bardzo mi przykro, że stało się jak się stało. Absolutnie nie miałam zamiaru nikomu robić przykrości ani nikogo kłócić. Nigdy też nie napisałam Justi, że życzę jej czegoś złego i tego sobie nie dam wmówić... Kolejny raz przepraszam, przyszłam w dobrymi zamiarami, a wyszło jak wyszło... Wy się tu znałyście długo, naprawdę mi przykro, że przyczyniłam się do tego co się stalo. Miło mi ogromnie, że ktoś stanął w mojej obronie, nie spodziewałam się tego :) Jeśli jest ktoś dla kogo jestem tu miłe widziana, to z wielką przyjemnością będę do Was zaglądać :) A Justi, jeśli to czytasz, spróbujmy zapomnieć o tym co było, to przecież tylko słowa, ja Ciebie przepraszam, wracaj tu, tu jestes u siebie, nie chciałam żeby się tak stało... Naprawdę...

    MamaTuśka, JustyśkaG, Pysia89 lubią tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 21 października 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę, że wróciłaś i osobiście, przy całej mojej DUŻEJ sympatii do Justi <3 uważam, że naprawdę nie masz za co tyle razy przepraszać. Patrzyłam z boku i jestem o tym przekonana.
    Rozumiem Twoje podejście i emocje towarzyszące staraniom, jest jak najbardziej ok.
    Mam położną w rodzinie i ona ma właśnie takie zdanie, żeby - póki można - zaufać naturze. Jak rozumiem, masz swojego lekarza, który zareaguje, kiedy trzeba i święto ;).
    Znamy się, poznajemy, ale to nie jest zamknięta grupa, prawda? ;) <3
    Miło Cię widzieć.

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 października 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję MamoTuśka <3

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 października 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też tu nie widziałam żeby ktoś kogoś oczerniał czy życzył czegoś złego. Po prostu były dwa różne poglądy i trochę dziewczyny nerwy poniosły. Każdy ma prawo mieć inne zdanie ale to nie powód żeby tu się żreć i obrażać.
    Na prawdę Justii sama widzisz że kocham Słońce nie chciała nic złego. Ty też pewnie nie chciałaś aiwc najlepiej reke na zgode i wracaj.

    Podwójna też byś wróciła...brakuje Cię tutaj...

    MamaTuśka, KochamSłońce lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 października 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dzisiaj mega skurcze przepowiadajace...ciekawe czy coś się rozkręcić :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 22:58

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pisz relacje live jakby co :-) ja nie doświadczyłam skurczów przepowiadających bo w pierwszej ciąży wywoływali mi poród a i tak skonczyło się cc a drugi to od razu cc. Spakowana?Zdenerwowana?

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 października 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG ja takie skurcze to już mam od jakiegoś czasu ale przeważnie tylko kilka razy w ciągu dnia a dzisiaj to mam tak co 20 czasem co 10 minut.
    Ale wydaje mi się że to na razie tylko takie straszaki. Raz już też tak miałam w dzień że skurcze co raz a potem poszłam spać i nic nie czułam.
    Torba spakowana oprócz kilu rzeczy które są w użyciu tzn szlafrok, ładowarka, szczoteczka, krem bb
    Dam znać jak się rozwinie :)
    Hehe ale jeszcze malutka by się załapała na wagę bo tak to od 23.10 już jest skorpion

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 22:59

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 października 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Basiu jeżeli mogę spytać...co mówił Twój lekarz odnośnie przybierania na wadze? Ja również mam problem z wagą, moje BMI pokazuje juz otyłość :-( i jeszcze jeżeli potwierdzi się teraz ciąża to martwię się swoim wyglądem, zdrowiem no bo mam jeszcze dwójkę dzieciaków. I jak ja się będę poruszać? :/ jesteś pod opieką dietetyka czy jak?
    Nie kochana nie jestem pod okiem dietyka..moj ginek fajny starszy pan..taki lekarz z powolania..powiedzial..ze na to ile musimy przytyc..mamy sami wplyw moje widelki wahaja sie gora od 6-7 kg ile moge przytyc..nie wiem skad on to ma ..ale wiem ze prowadziL juz ciaze u babek otylych..i mamusie i dzidziusie zdrowe sa..kazal wazyc sie raz w tyg.ogarniczyc zbedne tluszcze cukry fast foody bo to i tak w ciazy nie porzebne.stwierdzil ze dopoki nie bede masowo tyc nie ma potrzeby wysylania do dietetyka no chyba ze zagrozilaby ki cukrzyca ciazowa.
    Ruch dieta zdrowa i witaminy ...byl ppd duzym wrazeniem ze do tej pory nic nie tylam..w przypadku ´´duzych babek´´waga nie musi isc w gore .albo moze isc pomalu bo dzidzia sciaga od nas.niby.o to ze nie tyje wcale nie jest nie zdrowe tylko naturalne.

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 21 października 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki, słodkich snów :-)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 października 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ❤

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 października 2017, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myślałam straszaki tylko :p poszłam spać i wszystko ustało

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ