X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha wynik testu od 3 do 6 dni. Jedziemy z mezem cos zjesc. Odezwe sie pozniej.

    A malenstwo ma 6,61cm :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 14:25

    Hilary, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna super wieści!!! Zazdroszczę! i Czekam :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Melduje po wizycie ze malenstwo zdrowe :D usg godzine czasu i kazda jak to sie mowi zylka sprawdzona! Lekarz odradzal nam test Nifty bo nie widzi wskazan a to lekarz ktory przeprowadza operacje na plodach i specjalizuje sie w najciezszych przypadkach ale jak sie nastawilismy to i zrobilam Nifty i przynajmniej tez plec poznamy :) a termin porodu przesunal sie o tydzien do przodu :) jestem przeszczesliwa i godzinna plyze z usg dostalismy. Kamien z serca!!!
    No widzisz, niepotrzebnie się stresowałaś :) Ale wiem, że to niezależne od Ciebie było. Cieszę się, ze wszystko w porządku :) A ten film to cudowna pamiątka <3

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 października 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna Mama nie mogło być inaczej! bardzo się cieszę :D

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna no i super że wszystko ok :)

    Mój M się ogarnął, przygotował obiad (tylko makaron muszę wstawić potem) i zabrał Węrkę do teściów. Wiktor wraca po 16 więc mam czas dla siebie. Lecę czytać książkę :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary co czytasz ciekawego?
    Mnie w bibliotece polecili "Dziecko ulicy", ale nie dam rady czytać, taka smutna ta książka...
    Drugą wzięłam "Niebo istnieje naprawdę" i tu już lepiej, chociaż tez wzruszająca. Oglądałam już film, tak że mnie nie zaskoczy ;)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnaa super wiesci..

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 października 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Aria a wasz galaxy to ktory rocznik? My sie wlasnie nad nim zastanawiamy, ale nie wiem czy warto, bo fordy nigdy mi nie podchodzily...


    my mamy staruszka w starek budzie 2003

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mama-super Słonko:* gratuluję:)))

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 23 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria to one troszke inaczej funkcjonuja niz te nowe... Z tymi podobno roznie bywa.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 października 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fordy w dieslu maja filtr cząstek stałych i dziady mocno zapychają sie. Ja mam go wywalonego a egr dalej szaleje pomimo kasowania bledu w komputerze ( ford c-max )

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 23 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niedawno zakupiliśmy KIA Carens II

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 października 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Fordy w dieslu maja filtr cząstek stałych i dziady mocno zapychają sie. Ja mam go wywalonego a egr dalej szaleje pomimo kasowania bledu w komputerze ( ford c-max )


    echh a mi się ten ford podoba ... teraz juz mniej :P

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki ❤

    Kladziemy dzieci do lozek i widze ze mam co nadrabiac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy Wy po prenatalnym kiedy zmienil Wam sie termin porodu przestawialyscie swoje suwaczki? Bo nie wiem czy go ruszac o tydzien do przodu czy ma zostac po staremu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska piekna beta :) gratuluje! Juz doszlo to do Ciebie? Bedziesz bete powtarzac czy na jednej koniec?

    Witaj Aneczka i trzymam kciuki za pozytywny test :)

    Aria taka wycieczka do siostry dobrze Ci zrobi :) a z mezem nadzieje ze los za Was zdecyduje ;)

    Hilary w tym lidlu te babki Cie nie zgniotly? Najwazniejsze ze udalo sie cosik upolowac :)

    Pysia ja sobie postanowilam ze jak dostane wyniki testu i bede juz znala plec to zaczne juz kupowac ciuszki :) bo nie mam kompletnie nic i chce mi sie juz zakupy robic.

    A cena prenatalnego z polecenia Twojej gin to niezla :/ to my w swietnej klinice dzisiaj za USG placilismy 250€

    Mamabyc lazienke juz masz skonczona? Juz mozesz sie nia cieszyc?

    Basik ja wierze jak to komicznie musialo wygladac bo dzieci jak juz cos powiedza to ....... ;)

    Kocham slonce i Basik duze dzieci to tez plusy sa :)

    Hilary ha ha my dzisiaj z mezem po drodze do gina tez rozmawialismy czy na pewno na 3 skonczymy ;) ale ja juz raczej mowie basta. Duzo mnie stresu te starania kosztowaly i nie chce juz zadnych zlych chwil przezywac.

    Pari a jak Twoje nogi? Juz lepiej?

    Enii lada dzien Twoj maz przyjezdza :) bedzie moze w tym czasie owulka u Ciebie?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy będą plusy, to się okaże ;) Ja też miałam 10 lat, kiedy urodził się mój brat, dużo pomagałam mamie, zobaczymy, czy moja Córka sie wykaże ;) Póki co, to marzy bardzo o siostrzyczce :) Szczerze mówiąc liczę na jej pomoc, wiadomo, że nie każę jej od razu przewijać, ale np. pobujać w kołysce, czy popilnować jak będzie spało na polku, czemu nie. Mam w domu też teściową, tak że pomoc będzie. Oby tylko maleńkie było zdrowe, to się wszystko jakoś ułoży. Chociaż dzisiaj to mam mega doła jakiegoś... Ciągle krzyczę na dzieci, najlepiej jak siedzą w swoich pokojach, cokolwiek zrobią mnie to drażni. Aż się z tych nerwów popłakałam noo... Ahh ta ciąża... Wypiję sobie melisę, może się trochę wyciszę :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 23 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna wiek z USG to statystyczny jest - wynika z pomiarów maleństwa ... Tzn że w terminie z om niunio urodzi się poprostu większy ;) ja zawsze pozostaje przy terminie z ostatniej miesiączki ... ( Mowa oo cyklach 26-30dni )

    Hilary, Basik83 lubią tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mama-coś nie mam szczęścia do tych gin w De.
    Bardzo bym chciała w grudniu jechać do Pl na połówkowe.
    Byłby wtedy 21 tydzień...tylko teraz gdybam czy będzie bezpiecznie czy dam radę? Niby ok 9-10 godz podróży.

    Gdzie będziesz kupowac rzeczy dla dzidziusia?
    U nas tylko Kik i Familly.

    A powiedz mi jeszcze jedno:) jak spisuje się ten detektor tętna płodu?
    Jaki model masz?

    Kusi mnie żeby kupić ale sporo różnych jest.

    A termin bym zostawiła:) tzn sowaczek. U mnie w Pl USG pokazywało 2 dni do przodu.

    Buziaki Słoneczka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 20:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamSlonce wspolczuje takich emocji ale musisz go przetrwac i bedzie lepiej! Mnie na szczescie ominely nerwy w tej ciazy i jestem ocean spokoju :)

    Majzu no wlasnie wiem ze tak jest tylko widze na nie ktorych watkach ze dziewczyny sobie zmieniaja po prenatalnych i date porodu i suwak. Ale w poprzednich ciazach szlam normalnie w om a nie pomiarow i teraz tez tak zostawie. Dzieki :*

‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ