X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do ciuszków to ja kupuję w HM, tesciowa jest fanką pepco i roznie. Czasem ok, czasem są do niczego. Lidl ma fajne jakościowo, ale szerokie a moja młodsza córka to chudzielec, do tego stopnia, że jej niektóre spodnie z tyłka lecą..

    Mam pytanie z innej beczki latałyscie w ciąży? mamy wykupione wakacje na maj i jak nam się uda to bede w 7 mcu wtedy...



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 października 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj aneczka

    Justyska gratuluję

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 października 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG gratulacje !!! :)

    Aneczka witaj :) ja nie latałam ale znam dziewczyny które latały i było spoko. Jeśli gin nie widzi przeciwwskazań oczywiście.

    Aria ah...no wielka szkoda :(

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Justyś gratulki!!!

    Pamiętacie, jak mówiłam że mój M. "będzie spał w prezerwatywie" , prawie tak jest. Dla niektórych facetów 4 dziecko to skok na głęboką wodę. Powiem wam w tajemnicy że 3 tez nie chciał. Przepowiadał katastrofę i co? Jest i jest super ale nawet ten argument do niego nie dociera.

    Mój mąż też nie jest do końca przekonany, ale jakoś się nie zabezpiecza. U nas wszytsko na raz, bo budowa rusza wiosną, ja mam teraz bardzo dobrą pracę, ale na nocki ;/ i dlatego też chce skorzystać z macierzyńskiego, bo generalnie mieliśmy za rok się zacząć starać jak już dom będzie na wykonczeniu, a starsza do zerówki bedzie szła i do szkoły żebym z nimi więcej była. Aria napewno nie da się przekonać?

    Mam jeszcze jedno pytanko: jakie macie auta przy 3 dzieci? bo mamy teraz kupić coś i własnie trawają negocjacje :P



  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 23 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mamy auta, tylko stodołę ;)
    Ford Grand Turneo Connect

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my forda galaxy

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 października 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na autach nie znam :o Teraz mamy skodę Octavię ale właśnie ja wystawilismy na sprzedaż i kupimy jakiegoś 7 osobowego ale nień pamiętam marki mąż mi tłumaczył ale nie pamiętam. Jak podpytam to dam znać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 11:53

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 października 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aneczka

    Moj mąż postawił na Opel Zafira 7 osobowy.

    Trzymam kciuki za testowanie:*

    Enii, anecz_kaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my juz czekamy na lekarza. Papiery wypelnione i zaraz wchodzimy. Samo USG bedzie trwalo ok. 40 min. I pozniej jeszcze krew to tak do 14 powinnam juz dac Wam znac.

    MamaTuśka, anecz_kaa, Basik83, Enii, Hilary, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas też czeka zmiana samochodu... Ale mój mąż jest z tych, co zawsze na wszystko MAJĄ JESZCZE CZAS :-D

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna jestem z Tobą myślami :*

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 23 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria a wasz galaxy to ktory rocznik? My sie wlasnie nad nim zastanawiamy, ale nie wiem czy warto, bo fordy nigdy mi nie podchodzily...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    No my juz czekamy na lekarza. Papiery wypelnione i zaraz wchodzimy. Samo USG bedzie trwalo ok. 40 min. I pozniej jeszcze krew to tak do 14 powinnam juz dac Wam znac.
    To czekamy...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede mu marudzić :P czyli 3 fotele być muszą. Ja licze ze sie uda teraz bo jak nie to po nowym roku :( umowe mam do konca roku i bede na styk- skoncze 3 mce :P



  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 23 października 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, fotele jak fotele. Bagażnik! Do naszego wchodzi wózek bez składania ;).
    Narty i inne sezonowe graty mieści na luzie.
    Dla mnie ogromną zaletą samochodów tego typu są przesuwane drzwi tylne. Nawet nie macie pojęcia jak to życie ułatwia ;)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 23 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama a jaki macie samochod?

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 października 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Swan co tam u cb..jak sie czujecie

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że temat samochodów na tapecie :-) my też się musimy przymierzyć do kupna czegoś większego, bo nie widzę żadnego wyjazdu na wakacje naszą yariską :-) już teraz wyjazd nad morze to była masakra jeśli chodzi o spakowanie gratów do bagażnika, a przy dwójce to już o ogóle!!!!
    a jeśli chodzi o zaspokajanie instynktów macierzyńskich to M zaplanował, że za 4-5 lat (jak odchowamy aktualne berbecie) będzie trzecie i czwarte do kompletu :-) jak to powiedział "żebyśmy na stare lata sami w domu nie zostali" :-)
    Podwójna trzymam kciuki za badania :-)

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 października 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa witaj. Ja nie latałam nigdy hehe więc nie pomogę .. najlepiej podpytać lekarza.
    Co do samochodu my jeszcze nie zdecydowaliśmy a też nas będzie czekać kupno większego

    Kocham Słońce ja do czasu kupowałam w pepco getry dla dziewczyn... ale od jakiegoś czasu wszystkie które były tam kupione ... prawie po pierwszym praniu puszczały w szwach a i kolana wyblaknięte

    JustyśkaG Gratulacje!!!

    Podwójna i jak tam? .. choć wierzę, że wszystko jest w najlepszym porządku :)


    ja się zdrzemnęłam trochę to mi lepiej ;) .. starsza wróciła ze szkoły więc trzeba pogodnić do nauki bo jutro kartkówka (kolejna!) a na 4 na basen idzie echh ... doba za krótka na wszyzstko

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje po wizycie ze malenstwo zdrowe :D usg godzine czasu i kazda jak to sie mowi zylka sprawdzona! Lekarz odradzal nam test Nifty bo nie widzi wskazan a to lekarz ktory przeprowadza operacje na plodach i specjalizuje sie w najciezszych przypadkach ale jak sie nastawilismy to i zrobilam Nifty i przynajmniej tez plec poznamy :) a termin porodu przesunal sie o tydzien do przodu :) jestem przeszczesliwa i godzinna plyze z usg dostalismy. Kamien z serca!!!

    Hilary, Enii, MamaTuśka, Pysia89 lubią tę wiadomość

‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ