X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 października 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwójna mama- pewnie już się wyszykowalas i czekasz:) Fajnie że masz takie kompleksowe badanie.Super.
    Co do mnie to moja gin nie robiła mi prenatalnych.Dala mi wizytówkę do gin który to robi za zaledwie 390 E.Co prawda kasa chorych zwraca połowę ale w moim przypadku nie było konieczne.Zrobilam prenatalne w przedostatni dzień w Pl :) u mojego starego gin.Na badaniu było wszystko ok więc stwierdziliśmy z Mężem że nie ma sensu iść dwa razy.
    Papy i Nifty nie robiłam...naczytałam się sporo i odpuściłam.

    Trzymam kciuki za Was:*

    Hilary jak się masz dziś?

    Kocham Słońce- w jakim wieku masz dzieci?
    Nic do Ciebie nie mam.Tak jak pisałam szanuje i doceniam Cię za to że wyciagnelas rękę na zgodę.Jesli mogę Cię prosić to zostań:*

    Dobrego dnia kobietki:*

    A macie może pomysł jeszcze co mogłabym brać na kaszel taki już lekko odrywający się?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 09:47

    Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 października 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja ostatnio z powodu właśnie takiego kaszlu na zwolnieniu byłam... brałam różne "dozwolone" środki na kaszel z serii prenalen ale to nic nie dawało, pomogło dopiero wyleżenie się i wygrzanie pod kołdrą! dwa dni i byłam jak nowa, a bujałam się z choróbskiem ze 2 tygodnie!!! zalecenia od lekarza: herbata z cytryną i miodem i porządnie wypocząć :-)
    Kocham Słońce mój Franio jeszcze pachnie dzieckiem i jest taki przytulas, ale mimo wszystko ja już tęskniłam za bobasem :-)

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia córka 10 lat a syn 6. Prawie już dorosłe a przynajmniej tak się zachowują ;) Kochana mnie nie chodzi o to, żeby usłyszeć że ktoś mnie prosi żebym została. Bo jeszcze ktoś zaraz tak to zinterpretuje... Ja wiem, dla kogo jestem tu mile widziana a pozostałe dziewczyny po prostu proszę o wybaczenie i zaprzestanie tego tematu już.
    Naprawdę. A jak ktoś mnie chce stąd wypedzic - niech napisze. Prostu z mostu. Pójdę. Jeśli jednak nie ma kogoś komu aż tak strasznie przeszkadzam - niech przestanie pisać o tej sprawie. Dla dobra nas wszystkich bo mam wrażenie że wszystkie już mamy tego dość... Atmosfera się popsuła to teraz trzeba ją naprawić. A nie psuć jeszcze bardziej...

    MamaTuśka, Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia koniecznie rób syrop z cebuli! NIEZAWODNY! Wiesz jak czy Ci napisać?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Pysia ja ostatnio z powodu właśnie takiego kaszlu na zwolnieniu byłam... brałam różne "dozwolone" środki na kaszel z serii prenalen ale to nic nie dawało, pomogło dopiero wyleżenie się i wygrzanie pod kołdrą! dwa dni i byłam jak nowa, a bujałam się z choróbskiem ze 2 tygodnie!!! zalecenia od lekarza: herbata z cytryną i miodem i porządnie wypocząć :-)
    Kocham Słońce mój Franio jeszcze pachnie dzieckiem i jest taki przytulas, ale mimo wszystko ja już tęskniłam za bobasem :-)
    Jak ja się nawąchałam takiej miesięcznej Kropeczki, to potem się nie mogłam otrząsnąć, zapach dziecka to najcudowniejsza rzecz na świecie <3

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basik racja ale w końcu to nasze pierwsze forumowe dziecko heh ;) myślę że dla kazdaj z nas to będzie wielkie przexycie jak Hilary urodzi malutka :)

    dajmy spokój sobie z tą całą afera Justii wróć. jesteśmy dorosłe a teraz to jakieś przedszkole się zrobiło ehhhh nami hormony żądza i czasem nie warto brać wszystkiego do siebie :)

    ja coś dziś w dobrym humorze wstałam chociaż też budzić o 6 rano no doprowadza mnie do szału ale co tam.

    Hilary, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 23 października 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Budzik o 6 to jest jedno, jak mam taki budzik z odgłosem "podaj smoka" co 2h w nocy ostatnio ;)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 października 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon moja młodsza jest w takim wieku jak twój Franio ale ona już maluszkiem nie pachnie, ani się nie zachowuje. jedynie co jej pozostało to ze jest prawdziwa mala mama- wszystko ze mną, wszystko ja musze zrobić wokol niej nawet tylek wytrzeć heh ;) a tak to z zachowania czy też mowy to na 3 lateke spokojnie. a to starsza w jej wieku to taka dzidzia jeszcze była :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Tuska hehe wiem co to znaczy mama smoka, mama pić, mama siku - heh jeden człon każda z nasa pewnie ten sam "MAMA" a w sumie 3 dziecko trzeba będzie trzeba uczyć "aTATA" :) kto tez tak mysli

    Basik83, MamaTuśka, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 23 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to moje 3! :D
    I z doświadczenia Ci mówię, i tak będzie "MAMA".
    Widziałam kiedyś takiego mema o młodej matce z podpisem: "Ja nie chcę spać, jak dziecko. Chcę spać, jak mój mąż!"

    Mamabyc3, Pysia89, Hilary, KochamSłońce lubią tę wiadomość

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 października 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham słońce też na początku miałam takie myślenie,że chyba oszalałam że dałam się namówić na powrót do pieluszek i podporządkowania czasu dnia pod tą małą istotkę .. ale szybko przeszło hihi

    Podwójna bardzo się cieszę, że znów Cię widzę :) co do ruchów maleństwa kto to wie .. ja ok 14 tc coś czułam ale nie byłam pewna czy to jednak nie jelita ... dopiero ok 16tc miałam pewność, że to maluszek.

    Basik witaj w klubie - też nie wyspana jestem :(

    Pysia nam na kaszel często pomagał syrop z cebuli :P

    ja dostałam od koleżanki ciuszki dla małego .. i jeszcze mam zapowiedziane, że prawdopodobnie dostanę od kolejnych dwóch osób... jejciu ale mi się miło zrobiło ... więc na razie polowanie na ciuszki zawieszone ;) plus, że też ostatnio sama w lumpku nakupiłam i moja mama też .. więc zaraz się jeszcze okaże, że mam nadmiar ;)

    Jutro mam wizytę ..choć zapewne usg nie zrobi a szkoda bo z chęcią bym podglądnęła małego :D

    Co dopiero wątek był nowy a tu zaraz pierwsze maluszki przyjdą na świat :D .ale emocje :)

    KochamSłońce, Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce, Ty nikomu nie pzeszkadzasz, nie dramatyzuj. Ta gównoburza była z Twoim udziałem, posty pokasowałaś, nie ma możliwości poszperać w "historii", więc ewentulane reakcje musisz wziąć na klatę po prostu i tyle i licz się z tym, że mogą pojawić się nawet na 360 entej stronie :), gdyż nie każda zagląda tu codziennie. Na poprawę atmosfery musisz poczekać, sorry.

    Osobiście bez złośliwości życzę Ci spokojnej ciąży i jak najbardziej rozgość się tutaj. Mam nadzieję, że już nikt nikomu ubliżał nie będzie, bo to zawsze odbija sie czkawką...

    Enii, Basik83, MamaTuśka, KochamSłońce, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak tak czytam was to tylko ja mam takie dorosłe dzieci..oj ale był by Foch Magdy jakby to przeczytała hahah..

    Wogole mam smiechawe z Zuzy ona ostatnio w szloch wpadła i z tekstem do mnie że ona jednak jest trochę przerażona faktem że będzie niemowlę w domu przecież ona nie umie przewijać..boziu ale wtedy zaczęłam się śmiać.bylo trochę to wredne z mojej strony ale jak byście same to usłyszały nie umialybyscie wie powstrzymać od śmiechu.

    Pari, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Park ja mam już cała komodę ciuszkow..i parę spiworkow i kocykow ..pieluchy muszę kupić i kombinzonik.i łóżeczko załatwić bądź kupić i kosmetyki i hedzie już wszystko.

    Pari, Enii lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 23 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ostatnio do mnie mówi, żebym nie szalała z zakupami, bo po co kupować 8 par czegoś, jak spokojnie wystarczą 4, a ja jej na to że i tak będzie miało 10 :-D Bo tak to już jest, takie maleńkie rzeczy kupować to jest super sprawa <3 I każdy coś tam kupi i potem okazuje się, że niektórych dziecko nie nosiło ani razu ;)

    Pari, Pysia89 lubią tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 października 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik no nie tylko Ty :P
    ja na razie tylko połowę komody z ciuszkami ale jak tak dalej pójdzie to będzie się trzeba wziąć za uporządkowanie tej drugiej połowy ..i chyba męża muszę poprosić aby mi zrobił tam po jednej dodatkowej półce coby większy porządek był a nie takie wieże wysokie haha ... mam nadzieję, że nie będą musiała czekać pół roku na to ;) haha

    Kocham Słońce i do tego to taka przyjemność kupować takie maleńkie ciuszki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 10:21

    Pysia89, KochamSłońce lubią tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon mówisz dwa dni i pomogło to grzanie się? A to wygrzewanie za bardzo nie wpłynie jakoś niekorzystnie na dziecko?
    Miód cytryną imbir mleko z czosnkiem to z wczoraj lista która pochlonelam.
    A w nocy dostałam takiej sr...ki że hehe:)

    Kocham Słońce- tak ten syrop znam i wczoraj mąż mi go zrobił.Po odstaniu nocki wzięłam dziś pierwsze dwie łyżeczki.
    To masz już szkolne dzieciaczki.Wiedza już o malenstwie? :)

    Pari to szalejesz ciuchowo:P a miejsce już wygospodarowała na to wszystko?

    Mnie w sobotę oczy przykuły w Kiku do takich małych śpioszek:) Dłuższą chwilę trzymałam po czym odłożyłam krytykując się w myślach że jeszcze za wcześnie.
    Ale wyszłam z dwoma metrowymi pluszowymi miśkami :))) miny moich dzieci bezcenne,tak się cieszyły.Caly weekend traktowały je jak swoje dzieci :)))

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Kurcze jak tak czytam was to tylko ja mam takie dorosłe dzieci..oj ale był by Foch Magdy jakby to przeczytała hahah..

    hehehe pociesze Ciebie moje najstarsze O.o :D

    KochamSłońce ja tez tak mówiłam . A przy drugim to sterta nowych. Moja Mamcia tak szalała. A ze jedno z zimy drugie z lata to się wcale nie dziwię



    Basik83 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra czekajcie trzeba to wyjaśnić bo już na prawdę ile można taka si2 zrobiła gownoburza że miałam ochotę stąd uciec i tylko dlatego tego nie zrobiłam bo to w końcu ja założyłam ten wątek...
    Słońce prawda jest taka że Justii była tu dłużej więc dlatego większość dziewczyn trochę ja broni szczególnie te które nie widziały tej całej sytuacji i tych komentarzy od początku.
    Ja mimo tego że bardzo polubiłam Justii staram się być obiektywna. Ty byłaś nową ale to wcale nie oznacza że trzeba Cię od początku skreślić.
    Prawda jest taka że ja nie widziałam żebyś od razu naskoczyła na justi. Zaczęło się od tego że mialyscie dwa różne zdania na temat. Ty broniłaś swoich ona swoich i wtedy zaczęły się przytyki Z OBYDWU STRON ! Większość dziewczyn się do tego nie wracała bo a) nie chciało sie udzielac na temat na którym się nie znają (chodziło o te leki) i/lub b) najzwyczajniej w świecie nie lubią się kłócić i wolały się nie wtrącać.
    Zaczęła się kłótnia na całego ale sporo ż nas pisało żebyście się uspokoiły że to przez nerwy i żebyście się obydwie pogodziły. Justi odeszła przez to że niby nikt jej nie broni. Ty usunęłaś komentarze bo też chciałaś odejść. Potem pisałaś kilka komentarzy że przeprazzasz i ją i nas i że chciałabyś żeby ona wróciła. Justi jednak nie wróciła i nie przeprosiła. Tak by było najprościej skoro Ty przeprosiła to żeby ona też i nie byłoby już spiny.
    Teraz jednak są podejrzenia że Justi podszywa się pod Grete co jest w ogóle dziecinne i słabe...
    Szczególnie sama wcześniej była w podobnej sytuacji ale odwrotnej bo to przez nią podwójna nie chciała się kłócić i odeszła...nikt wtedy nie wieszak psów na Justii tylko wszyscy chcieli żeby podwójna wróciła i żeby dziewczyny się pogodziły. Teraz tak samo. Obydwie zawiniłyście i obydwie powinniście przeprosić.
    Inna sytuacja byłaby gdybyś od początku napisała do Justii cos obrazliwego wtedy każda by się na cb rzuciła broniąc ją ale ja na początku komentarzy byłam na bieżąco i widziałam że to tak nie było tylko przez inne poglądy jedna drugiej zaczęła dogryzac.
    Ty przeprosiłaś i nikt tu ż dziewczyn ne powinien mieć do Ciebie wątów więc nie uciekaj.
    Justii powinna wrócić i się pogodzić tak samo jak teraz wróciła podwójna.
    Amen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 10:40

    MamaTuśka, KochamSłońce lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 października 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ciekawe może wyjdzie że wcale nie urodzę pierwsza :p ale emocje będą :)

    Podwójna czekamy na wieści

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ