X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! dzwoniła do mnie przed chwilą koleżanka w ciąży (20 tyg) powiedzieli jej na usg, że nie widzą nerek i wysłali do szpitala na patologię ciąży, bo lepsze usg mają... no załamana jestem, siedzę teraz i ryczę razem z nią!!! to możliwe żeby na usg prenatalnym wszystko było ok a teraz nagle nie???!!! :-(

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wizytę dopiero 02.11 chyba z nerwów to wysiądę to tego czasu.....

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 października 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon szczerze nie mam pojęcia jak to jest ale napewno lekarz duren i tyle. maluszek ma wszystko na miejscu; )

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon O matko!!! Raczej lekarz jakis patałach skoro na prenatalnym wszystko ok

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy ja urodzę? Wczoraj stwierdziłam że malutka słyszy krzyki Werki i Wiktora i się boi przez tych dzikusów wyjść :p Wyniki na cholestaze znowu spadły i to tak że są już w normie :) reszta wyników ok, na ktg jeden mały skurcz się pokazał i to tyle :p Następna wizyta w czwartek i rano przed znowu ktg a w środę znowu mam zrobić morfologie

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 października 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon może tak się maluszek ułożył że nie było widać trzymają kciuki żeby było ok !

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon raczej na prenatalne by wyszło.
    Po drugie to jak lekarz robił prenatalne skoro teraz wyszło?
    Wydaje mi się że się pomylił.

    Czy prenatalne robiła u innego gina niż ten co ja poinformował że brak nerek?

    Współczuję jej strasznie bo nerwy strach itd nią szarpie :-(
    Może za nim trafi na ten oddział niech idzie do jakiegoś innego gina i sprawdzi?
    Ty się nie denerwuj kochana.
    Wiem łatwo mówić bądź dobrej myśli twój babelek czuje to :-(

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z imionami to jest też tak że jak znamy jaka osobę i tej osoby nie lubimy to automatycznie potem takie imię nam się nie podoba

    Pari, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie gin ten sam co prenatalne robił, a ona jeszcze pod stałą opieką gastrologa jest bo ma problem z jelitami i sterydy brała i teraz boi się że to jej wina.... a teraz przy takim stresie to znowu jej się jelita odezwą....

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 października 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kiurde Simon dla mnie to nie zrozumiale ze wczesniej byly nerki a teraz nie ma..pomodle sie za Twoja koleznke dzis na rozancu.

    Mam nadzieje ze jednak to blad lekarza..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 26 października 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon nie mam pojęcia .. oby on ślepym się okazał - trzymam mocno kciuki.

    Hilary ale cię maluszek zaskoczył na końcówkę ciąży hihi ..najważniejsze, że wyniki ok. Z tym nie lubieniem imion to święta prawda hahha

    Enii do lekarza się zapisz a nie będziesz się stresowac, ze to wiek taki czy siaki :P

    Hilary lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon ja tez mysle ze to jakies nieporozumienie u Twojej kolezanki. Dawaj nam tutaj znac jak usg w szpitalu. Ale co dziewczyna teraz przezywa to wspolczuje :(

    Enii moze warto jeszcze na wizyte do gina wybrac sie przed przyjazdem M i sprawdzic co sie dzieje.

    Hilary cale szczescie ze wyniki ok no i to czekanie na Twoja corcie ha ha cwiczy u nas cierpliwosc :D

    Taka dzisiaj jestem padnieta przez ta nocke nieprzespana ze nawet mi sie pisac nie chce :/

    Czekam juz na telefon z wynikami testu i dobrze jakby jutro juz zadzwonili.

    A w Poniedzialek rano znowu bede malenstwo ogladac bo prenatalne bedzie mi robil moj gin :)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Moje kuzynki nadaly takie imiona: Klaudiusz, jagoda, Eliza.
    No mi to nie podchodzi:-(
    Vanesa mi sie podoba.

    Na podwórku biega Dorian, Maurycy :-)

    No z tym kutas też mi się tak nasunelo.
    Ale to przykre :-(


    ja mam Elize :) i mi np odpowiada :P ja nie lubie imion obcobrzmiacych do bardzo polskich nazwisk jak mieszkasz w pl. Znam kewina np ;)



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 października 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z Eliza moim znajomym tez sie zle kojarzy :P jak byłam w ciazy to mi cały czas marudzili... no ale mi sie zawsze Eliza podobała i kojarzy mi się z bethovenem a nie z tą :P druga opcją była helena ale mój mąż się nie zgodził i mamy Elizę Helene i Julie Aleksandrę. Ja wiem, ze sandra u mnie np odpada czy własnie vanessa. jakbym teraz miała cókrę miec to maria a syna mój mąż chce ignacy. Moim zdaniem jak ladnie sie imie wymawia to pozniej nie ma znaczenia. Moja szwagierka ma Anastazje. Grunt zeby nie osmieszało dziecka.

    ja testuje 1listopada. Znam przypadek ze po 20 tyg ciazy lekarz stwierził brak nerek etc ona urodziła ale chłopczyk zmarł praktycznie od razu. Nie wiem czy na prenatalnym w 11-14 tyg bedzie widac oni sprawdzaja kosc nosowa i przeziernosc a narzady kojarze ze wlasnie na tym 2 polowkowym



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ważne że wam się podoba imię Eliza :-)

    To tak jak mi teściowa się obrażala na mnie i męża zdaje córce imię Weronika (jej matka tak miała na imię).
    Mi zawsze się podobała weronika a że ma po pracabciach to tak wyszło.
    Nie mogła nawet wymowic po narodzinach jej imienia.


    Mam nadzieję że Simon wszystko u koleżanki skończy się dobrze.
    Daj znać.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 października 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Aneczka ważne że wam się podoba imię Eliza :-)

    To tak jak mi teściowa się obrażala na mnie i męża zdaje córce imię Weronika (jej matka tak miała na imię).
    Mi zawsze się podobała weronika a że ma po pracabciach to tak wyszło.
    Nie mogła nawet wymowic po narodzinach jej imienia.


    Mam nadzieję że Simon wszystko u koleżanki skończy się dobrze.
    Daj znać.
    naprawde? to jest straszne. ja wiem, ze nigdy nie dam marelena bo tak nazywała sie moja przyjaciołka ktora zmarła w wieku 18 lat (białaczka) i po prostu nie chce. A nasza wspolna znajoma nie ma z tym problemu np



  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 października 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Krystian mial być Klaudiusz lub Kasjusz

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie rozumiem dawania dwoch imion. Czemu to ma sluzyc? Cale zycie pamietam jak moj tata majac 2 imienia mial zawsze z tym problem. Ile razy gdzies podpisywal w urzedzie papiery i nie napisal drugiego imienia i niestety ale wszystko musial od poczatku zalatwiac. I pozniej przyszedl czas ze zaczal skladac papiery o usuniecie drugiego imienia. I zawsze nas uczulal zeby nie robic takiej glupoty.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 października 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Ja nie rozumiem dawania dwoch imion. Czemu to ma sluzyc? Cale zycie pamietam jak moj tata majac 2 imienia mial zawsze z tym problem. Ile razy gdzies podpisywal w urzedzie papiery i nie napisal drugiego imienia i niestety ale wszystko musial od poczatku zalatwiac. I pozniej przyszedl czas ze zaczal skladac papiery o usuniecie drugiego imienia. I zawsze nas uczulal zeby nie robic takiej glupoty.


    mi sie to podoba, sama mam 2 i w niczym mi to nie przeszkadza :) to moim zdaniem kwestia gustu :) a 2 podajesz do dokumentów tylko choc mam kolezankę anne marie i tak do niej wszyscy sie zwaracaja nigdy samo ania etc



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii a to mnie zagielas ;) nigdy w zyciu nawet nie slyszalam o imieniu Kasjusz. O jak to mozna czegos nowego sie dowiedziec :)

    Aneczka wiesz co? Gdybym miala taka sytuacje jak Ty z ta kolezanka a bylaby mi bliska i jej imie by mi sie podobalo to dalabym tak corce. Tak by o niej pamietac ze byla kims waznym w moim zyciu i nie mialabym z tym problemu.

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ