X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 października 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii ja tez słyszałam i koleżanka mi mówiła że jak jechała na wakacje to opóźnia sobie okres przez duże ilości Wit ć ale brała tego sporo po kilka tabletek dziennie

    Słońce może się przyczyniło u mnie jak jest już prawie 39tc to jakby była taka sytuacja to po prostu by wywoływali więc spoko

    Jeju dziewczyny mąż był na zakupach i mowilam mu żeby kupił ogórki kiszone...no to kupił korniszony :D hahaha w sumie to też na takie chęci nabrałam ale się okazało że to z chili więc zjadł a dwa i już mnie pali. Maci może jakiś pomysł do czego mogę je użyć tak żeby trochę smak straciły np jakaś sałatkę z majonezem ?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni a długie masz cykle?
    No nie wiem raczej tak chyba że zaciazylas? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary może sałatka gyros?

    Faceci hihi
    Trzeba było namalować :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni spr ja biorę 1000 mg

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki

    ja tez slyszalam ze witt c moze różnie wplynać na owulke..

    ale dzis popierzony dzien mialam przez to spanie do poludnia..

    ale wszystko ogarnelam była umnie kolezanka z córkami w wieku moich wszysycy zadowoleni bo juz sie chyba z pol roku nmie widzialysmy :)

    Karolinka bardzo duzo pieniazkow na ta imprezke...

    o tych lisciach malin tez czytalam ze moga przyspieszyć...poród..


    a dzis u mnie ktos tak nadymil na dworze siwo bylo nie wiem co oni wrzucili do tego pieca musialam okna pozamykać bo wszystko szło do mieszkania.


    Simon życze wiec dziewczynki cobys mogła se wyprawkę strzelić....


    ale szalejecie z tymi krokietami ...ja mam ochote ale na takie z kapusta i grzybami do tego barszczyk mniammmm


    dzis u nas krupnik i kotleciki z piersi kuraka...z rzem i warzywkami

    Jutro pomidorówka i gulasz pewnie


    a jak Wam mija wieczorek

    cięzaróweczki jak samopoczucie?


    kto bedzie testował i kiedy?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero będę robić "henia" .
    Marzy mi się synek.
    Nazwałem go "heniu ".
    Bo Robert był "Edek z krainy kredek".

    Jej co ja bym dała za synka drugiego :-)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 25 października 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas może będzie Wojtuś <3 A na dziewczynkę totalnie nie mam pomysłu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 21:03

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 25 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ja miałam dzisiaj pomidorówkę, moje dzieci uwielbiają, to jest jedno z tych dań, gdzie wiem na sto procent, że zniknie wszystko. Generalnie mało rzeczy lubią... U mnie samopoczucie w porządku, chwilami to nawet zapominam, że jestem w ciąży ;) W sumie tylko więcej jem, to tak jak zawsze przed @ no i trochę mnie (.)(.) bolą, ale jak nie dotykam, to idzie przeżyć. Poza tym zupełnie nic...

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka a kiedy dokladnei testujesz


    Słońce no na początku tez mnie piersi bolały teraz róznie...i tez na poczatku sie zapominalam ze w ciazy teraz sie juz nie da bo młody bryka :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ja mam owulke na dniach (jutro lub pojutrze) także na testowanie przyjdzie czas.
    Teraz robota :-)

    P.s.
    Żeby było jasne nie dam dziecku na imię henio.
    My tak z mężem sobie zartujemy.
    Hihi

    Słońce Wojtuś pięknie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wykapalam sie to w koncu moge dokonczyc odpisywanie na wczorajszy dzien ;)

    Pysia uwielbiam takie podroze i powiem Ci ze pociagiem sa bez porownania niz autem. Kiedys latalismy samolotem ale zlikwidowali te polaczenia do Lodzi i niestety.

    A dzieci? W aucie Twoje daja rade? To wyobraz sobie ze w pociagu jest 100 razy lepiej :) my zawsze jedziemy na noc. Cala noc dzieci spia. Budza sie rano na przesiadke w Berlinie a w tedy zawsze duzo dzieci wsiada i moga sie bawic po calym wagonie, graja w gry, koloruja, ogladaja bajki. Dla nich to swietna zabawa i nie siedza sztywno jak w aucie. Kiedys sie obawialam jak to bedzie a raz sprobowalismy i teraz zawsze czekamy na ta dluga podroz ;)

    Simon jakby maluch urodzil sie o czasie to bys miala wielkanocny prezent :)

    Zabka no w koncu moge Cie przywitac :) dziekuje za mile slowa ♥ i ciesze sie ze mimo gownoburzy jestes teraz z nami :) i trzymam kciuki za trzecie malenstwo :)

    Hilary widac jeszcze zdarzaja sie wyjatki ze ktos przepusci ciezarna u lekarza, super ze moglas szybko dentyste zalatwic!

    Enii dokladnie bez myslenia o ciazy, cieszcie sie soba i wszystko na spontanie a moze Was milo ciaza zaskoczy :)

    Basik no jak kazda z nas bala sie pierwszych prenatalnych a ja po tych biochemicznych to juz w ogole nieraz myslalam czy ok ale to strach mnie taki prawdziwy zlapal z 2 dni przed a tak to o dziwo naprawde spokojna jestem w tej ciazy bo czulam ze jest inaczej. Teraz od jutra do Poniedzialku wyczekuje na telefon w sprawie testu i w koncu poznamy plec :)

    Hilary no ja bardzo jestem ciekawa jak dasz rade sobie z 3 i fajnie ze bedziesz nam tutaj opowiadac jakie sa wasze poczatki ;) ale dobra organizacja i bedzie super. Tylko tego wysokiego pietra nie zazdroszcze :/

    KochamSlonce od lat mam suszarke osobna nie z pralka i kocham to urzedzenie. Ciuchy mieciutkie i pachnace tak dlugo jak leza w szafie. Daje funkcje prasowania i ciuchy nie sa pogniecione i prasowac ich nie prasuje :) ja nawet latem nie wieszam juz ciuchow na dworzu. Polecam. My mamy Samsunga.

    Mamabyc widze ze u Ciebie tez Elza na tapecie ;) u nas kozaki tez z Elza kupione :)

    I super ze masz juz dom skonczony, czysty i pachnacy :)

    Tak rozmawiacie o 3 dziecku a u nas jeszcze oprocz znajomych z okolic nikt jeszcze nie wie i tak dziwnie mi trzymac jezyk za zebami ale do Swiat juz nie daleko a to bedzie najlepsza niespodzianka dla wszystkich :) plus mieszkania daleko ;)

    Pysia no u nas 19 stopni codziennie i na zimowe kurtki za cieplo.

    A co do kolezanek i kolegow to dzieci maja przyjaciol z przedszkola i szkoly i co kilka dni sie widuja u nas lub u nich :) a poza tym przed blokiem maja 15 dzieci, wiec sie maja z kim bawic :)

    Co do mieszkania to 5 lat temu mieszkalismy na 4 pietrze bez windy i ciaze z corcia tam wchodzilam ale pozniej szybka mysl ze zmiana mieszkania i znalezlismy z ogrodem na parterze wsrod pieknych drzew i zieleni i wygoda ogromna.

    Pysia super z tym misezkanie :) a na duzo wieksze zamieniacie?

    Ja do starego domu a jeszcze z piewnica bym sie nie wprowadzila ale to ze strachu ze tam cos skrzypnie itp. i bym tylko w strachu siedziala ha ha

    Basik i widzisz mimo pospania super obiad ogarnelas ;)

    Moje samopoczucie kazdego dnia coraz lepsze, oprocz okropnego bolu biersi w koncu nic mi nie dolega :D



    Pysia89, Enii lubią tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 25 października 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna jesteś najlepsza :-D
    W jednym poście wszystko :) Może będziesz codziennie wieczorem robić nam streszczenia z całego dnia? ;) ;) ;)
    Bo czasem to ciężko nadrobić :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 25 października 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Basik ja mam owulke na dniach (jutro lub pojutrze) także na testowanie przyjdzie czas.
    Teraz robota :-)

    P.s.
    Żeby było jasne nie dam dziecku na imię henio.
    My tak z mężem sobie zartujemy.
    Hihi

    Oj tam, to Twoje dziecko i możesz Go nazwać, jak Ci się zamarzy :) Henio jeszcze nie jest tak źle, raz gdzieś czytałam, że ktoś chce dać dziecku na imię RYSZARD :-D Ryszard, czaisz? :-D To jest dopiero imię! ;)
    My na naszego mówimy póki co Wojtuś ale jeśli owulacja była faktycznie wtedy, gdzie wyznaczył of, to powinna być Dziewczynka.

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 25 października 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna a jaki macie rodzaj? Bo są podobno dwa, nie do końca wiem, czym się różnią, chyba jedne skraplają parę, a drugie puszczają w wentylację (tak?). Skoro Twoja się super sprawdza, to ja poproszę nazwę modelu i jedna decyzja z głowy :-D A nie ciągnie (tak bardzo) dużo prądu?

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 października 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mama-the best:* Masz te pamięć co komu napisać:)))
    Kochana jesteś wiesz?:)

    Mieszkanie ciut większe, będzie ok 83m2. Na przeciwko szkoły do której w przyszłym roku pójdzie synio:)

    Pewnie Ci rosną albo już się coś zbiera w tych piersiatkach.
    A energii pozytywnie zazdroszczę,ja przez to przeziębienie jakaś osowiała jestem.


    Dobranoc Skarby:*

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamSlonce w zyciu nie dalabym dziecku na imie Ryszard mimo ze moj tata ma tak na imie ha ha no ale kiedys byly inne czasy niz teraz ;)

    A z suszarka to nie Samsung a Siemens. I powiem Ci ze my ja mamy juz 6 lat. Ani razu nie zawiodla. Sprawuje sie swietnie i u niej woda skrapla sie do takiego wsuwanego pojemnika ktory jest po lewej stronie. Na tamte lata kiedy my ja kupowalismy byla najbardziej zachwalana i droga a teraz widze na allegro sa bardzo tanie wiec nawet bym sie nie zastanawiala ;)

    https://allegro.pl/kategoria/agd-wolnostojace-suszarki-do-ubran-67484?string=SUSZARKA%20KONDENSACYJNA%20SIEMENS%20E44-10&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Button&bi_c=Product&bi_term=RTV%20i%20AGD-10_AGD%20wolnostoj%C4%85ce-67413_Suszarki%20do%20ubra%C5%84-67484&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-2-1003

    Co do pradu to Ci nie powiem bo my mamy wszystko na prad takze duzo go placimy, takze tu Ci nie powiem.

    Pysia no to super mieszkanie. Mamy podobne ;) wiecej do sprzatania tylki bedzie ;) a teraz ile metrow macie?

    No na bank mi sie cos tam zbiera bo jakies kilka dni temu maz do mnie mowi zobacz cos Ci z cycka polecialo i rzeczywiscie przy lewej piersi mialam stanik mokry i bluzke. Nie duzo ale pare kropel tego bylo.

    Klade sie chwilke jeszcze ksiazke poczytac :) takze dobranoc i do jutra :*

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 października 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry jeszcze tylko jutro i weekend.. :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 października 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Ja piłam herbatę z liści malin od 36 tyg, polecała położna ze szkoły rodzenia więc spróbowałam! potem wszyscy się dziwili na porodówce, że pierworódka a po 6 h miałam pełne rozwarcie! poród i tak w końcu zakończył się cesarką, ale macica obkurczyła mi się ekspresowo i bezboleśnie! podobno tak działa regularne picie tej herbaty, ale wcześniej niż 36 tyg nie można żeby za bardzo nie przyspieszyć porodu, ale Ty Hilary możesz sobie spokojnie pić może na Ciebie też zadziała tak jak na mnie :-)
    Ryszard to jeszcze nic! mam znajomą, która ma na imię Ryszarda, a z moją siostrą do liceum chodziła dziewczyna o imieniu Krzysztofa!!! to jest dopiero masakra!!!

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 26 października 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może u mnie to nie była wina herbaty, kto to wie. Podwojna mój ojciec też jest Ryszard haha :-D Zdecydowanie nie lubię "oryginalnych" imion. Często później takie dzieci cierpią. Jest tyle pięknych, niekontrowersyjnych imion przecież :)

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 26 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    na chwilę Was zostawić i już ciężko nadrobić ;)
    Hilary, gratki po wizycie. Jak się dziś czujesz?
    Podwójna, marzy mi się suszarka. Jak długo suszy pranie?
    Ryszarda... chyba wolę niż Beatrycze, czy Vanessa ;)

    A! Witam się w nowym cyklu :). Coś niesamowitego. Może rzeczywiście lekarz, który twierdził w 9dc, że mam torbielkę miał rację i nie był to Graf? Sama nie wiem, bo wtedy by się zgadzało, cykl krótki, bez owulki, torbielka pęknięta ok 10-11dc. Hmmm... Nie wiecie, czy po pęknięciu torbieli tak jak przy Grafie jest płyn w zatoce? Jeśli to była torbiel u mnie to rozmiarów dojrzałego pęcherzyka... ;). W sumie może mogli pomylić, nie znam się. Zagmatwane ;)
    Zobaczymy co nowy cykl przyniesie ;). Ja jak zwykle nie wiem, czego chcę ;). Także zwalam na Górę ;), żeby było jak ma być :)

‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ