X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon to zycze Ci tej dziewusi zebys mogla jeszcze poszalec ;) ja sie ciesze ze wszystko rodzinie oddalam bo sama przyjemnosc kompletowanie wyprawki :)

    No ja sie juz wyrobilam ze wszystkim i zaraz siadam z synem do obiadu. Golabki dzisiaj robilam. Dla mnie i dla meza z kasza i pieczarkami a dla dzieci tradycyjne.

    Jeszcze po corcie do przedszkola i reszta dnia odpoczynek :)

    simon86 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 października 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarlam do was hahaha...



    Dzis wstalam jakas nir wyspana wyprawilam male do szkoly i zjadlam sniadanie i nie wiem kiedy odplynelam.p mnie budzil kolo pierwszej dobrze ze zupe mialam z wczoraj bo obiad w lesie hehehe

    Hilary super wiesci

    Ale jestem zakrecona matko boska.

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 25 października 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze wszytsko ok na wizytach.

    Krokiety z wafli z farszem jak na pieorogi?! Bede probowac w sobote :P

    ja tez mam dzis krokiety :) ale kupne.. niestety w tygodniu nie mam szans na takie ambitne obiady, ale sałatkę już zrobilam, wiec mam chyba wybaczone :P

    dziewczyny co do domów: my 4 lata temu zrobilismy kapitalny remont w starym domu.... i na wiosne sie budujemy, bo masakra. Niby masz wszytsko zrobione, a i tak zawsze cos.

    Ile dni przed @ testowac? mam niby miec 3, ale juz mysle kiedy ;P najgorzej ze nawet jakby sie udało i tak musze pracowac do nowego roku :( a od grudnia chodzimy codziennie po 12 h ;/ wiadomo, że wtedy kasa jest super, ale wysiłek ogromny i tego się boje ;/



  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 października 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary sorrki myślałam że już byłaś na ktg:*
    Czyli jutro ok :)

    Aneczka- mamy dzieci z tych samych roczników ;)

    Najlepiej w dniu @ ale już po 8,9 dniach od owu może być jakiś cień więc można próbować;))


    Karolinams co za teściowa...a co na to Twój mąż?

    anecz_kaa, Hilary lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 25 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina a z tesciami to w szoku jestem, serio mój maz by sie nie zgodził. juz była afera jak sobie szwagierka wymysliła ze na imienimy skladamy sie p0 200zł



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 25 października 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia89 wrote:
    Hilary sorrki myślałam że już byłaś na ktg:*
    Czyli jutro ok :)

    Aneczka- mamy dzieci z tych samych roczników ;)

    Najlepiej w dniu @ ale już po 8,9 dniach od owu może być jakiś cień więc można próbować;))


    Karolinams co za teściowa...a co na to Twój mąż?

    oby 3 tez było z tego samego :P

    Pysia89 lubi tę wiadomość



  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 25 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi smaka na krokiety zrobiłyście. Uwielbiam! Mężunia przypilnuje jak przyjedzie bo to jego specjalność:)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka jak bedziesz robic te ruskie z wafli to na jeden kwadratowy wafel nie za grubo rozloz farsz i chwile poczekaj az wafel od farszu sie namoczy. Po czym zwin go w rulon i pokroj na kawalki. Nie zamale ale tez nie za duze ;) obtocz w jajku i bulce i na patelnie. Jak ktos lubi pierogi a nie chce mu sie lepic ciasta to to jest idealalny pomysl. A jak raz sie je sprobuje to pozniej czesto je sie robi ;)

    Basik nieraz i takie dni sie zdarzaja :) ja znowu sie ciesze ze mam coraz wiecej energii i juz niw musze zalegac w lozku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do testow to ja 6dpo juz testowalam a 9dpo juz ladne cienie bylo widac :) a 12dpo juz ladne kreseczki a nie cienie ;)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 października 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna no właśnie takie widziałam te krokiety to zrobię ale to już po porodzie jak będę mogła smażone jeść teraz jeszcze się oszczędzam chociaż szczerze to co raz częściej sięgam po coś zakazanego np czekoladę skoro wyniki mam ok a już mogę rodzić

    Simon to kciuki żeby jednak dziewczynka to wtedy poszalejesz chociaż ż ciuchami :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 25 października 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy któraś z was slyszala na temat wiesiolka pod koniec ciąży? podobno pomaga jeśli chodzi o rozwarcie, ale ja nigdy nie stosowałam.

    za to pije herbatę z liści malin z reszta w dwóch poprzednich tez piłam nie wiem czy pomAga bo podczas 1 porody miałam skurcze bardzo leniwe, a podczas 2 owszem szlo bardzo szybko rozwarcie i skurcze tez duże chociaż nie bolesne( może to od herbaty a może zbieg okoliczności, moja polozna mówiła ze warto spróbować wiec pilam/pije)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 października 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 ja się nigdy nie interesowałem tym bo zawsze porody wczesne ale.moze teraz bym pila tą malina czy to już za późno? I gdzie taka kupić w aptece czy w sklepie ? Bo to rozumiem nie jest zwykła herbata malinowa tylko suszone liście malin tak?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 25 października 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary możesz spróbować ja kupie z allegro no u nas w mieście nie ma. możesz poszukać w jakiś zielarskich sklepach jak sa u was w mieście. ja kupuje z firmy "dary natury". ja pije jakoś od 3 tygodni juz ale u mnie skurczy jako takich nie wywaluje, pamiętam ze w 2 ciąży jakoś zaczęłam w 33tx ale musiałam przestać pić na 3 tygodnie bo miałam za duże skurcze i bałam się ze wyladaje szybciej niż bym chciała i zaczęłam znów jakoś w 37tc pić. zaszkodzić nie zaszkodziło :) przenosilam mala, ale porod szybki i bardzo lekki. wiem ze ta herbata zawiera związki które pomagają w anemii także zdrowa jest i po porodzie niby macica się lepiej kurczy :D ale to tylko teoria jak jest w praktyce kto wie - efekt placebo tez działa

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 25 października 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie to są właśnie suszone liscie malin :)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 października 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to będę szukać u siebie czy takie coś jest w sumie w rosmanie ki3dys widziałam że jest cała pokazanie ż takimi suszonymi ziołami. W jednej aptece też widziałam

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naskrobalyscie:-)

    Ja skonCzytam ogarniać dzieci właśnie kolacje jedzą i was czytam.

    Karolina no zaskoczyłas mnie.
    1 tys? Moj mąż nie zgodziły się na pewno baaaa mam taką teściowa że nigdy nic niechce na każdą okazję.
    Kurcze a jakbyście nie mieli te 1tys?

    Aneczka ja latalam na betę.
    Nigdy mi testy nie wychodziły nawet w dzień @.
    Myślę że przed @ tak 3-4 dni powinno coś wyjść.
    Trzymam kciuki:-)
    Wiesiołka czy liści malin nie piłam.
    Choć ostatnio się zastanawiałem czy nie kupić ziół sroki żeby wydłużyć cykl (mam 26 dni).
    Choć ten ostatni mi się udało wydłużyć o 2dni bo piłam Wit c a już myślałam że zaciazylam :-) :-(
    Co do liści malin nie piłam bo nie miałam potrzeby oby dwoje urodziłam w 38tc.

    Ale raczej pomaga to na niektóre.
    Czytałam na bbf że seks, wchodzenie schorzenie po schodach przyspiesza.

    Co do krokietow też mam smaka ale nie mogę bo jestem na diecie ulgi:-(
    Nawet kawy już niepije MC przez co ubolewam.
    O tych w waflu niedawno gdzieś widziałam przepis na necie.
    Pewnie muszą być smaczne.
    Ja jutro zrobię lazanki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 18:58

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 25 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka myślisz ze wit C może opóźniać @??

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Żabka myślisz ze wit C może opóźniać @??

    Raczej tak bo tylko to jadłam czyt piłam.
    Kupiłam jakąś w proszku i piłam codziennie.
    Teraz też tak robię zobaczymy.
    Mam nadzieję że to dzięki Wit c :-)

    Tak też wyczytałam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 19:56

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 25 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie tez dużo biorę i możliwe zw przez to mi sie spóźnia (???)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 25 października 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uważajcie na herbatę z liści malin. Ja piłam w poprzedniej ciąży. I pojęcia nie mam, czy się do tego przyczyniła, ale w 37 tygodniu odeszło mi tylko troszkę wód (jakieś małe pęknięcie pęcherza), groził mi antybiotyk i leżenie na patologii. "Na szczęście" uprosiłam lekarza o wywoływanie w tym samym dniu. Wywoływanie - koszmar, ale to swoją drogą. Piłam tylko tą herbatkę, tak że jest prawdopodobne, że to ona tak podziałała. Brzuch mi się stawiał dużo pod koniec. Oczywiście możliwe, że to nie ma wcale związku, ale ja już w tej ciąży nie będę pić, boję się.

    8p3os65gnm7ai4h9.png
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ