X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lal Hilary lada chwila bedziesz niunie tulic ❤ ale cudownie :) trzymam kciuki za najkrotszy porod ze wszystkich i wierze ze taki bedzie a do tego lekki! Czekamy na wiesci bedac myslami z Toba ❤

    Hilary lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka gratulacje :) a wielkoscia bety sie nie przejmuj. Dopiero zacznie rosnac w gore :)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna a ty jak sie czujesz.
    Zalatwilas wszystko?

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Hilary powodzeniaaaaaaa!
    Czekamy.....

    Eni wy macie kontakt na fb? Czy gdzieś?
    Pytam bo Hilary nic nie pisze tu :-)
    Tzn już napisała
    tak na fb

    żabka04 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, ktory masz dzien po owulacji?

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka dziekuje ze pytasz ❤ tak wszystko zalatwilam i padam na twarz. Nie chce mi sie ani pisac ani ksiazki poczytac. Zaleglam z herbata w sypialni i ogladam Voice of Germany i mysle o Hilary czy juz konkretnie sie zaczelo :)

    Dziewczyny jak na fb Hilary bedzue zdawala relacje bo tam latwiej to dajcie tu znac co i jak ;)

    Pysia dostalas juz detektor? Ja wlasnie sluchalam malenstwo i super slychac jak szaleje w wodach :) a ruchy juz czuje coraz czesciej w dzien :) piekny czas sie zaczal :)

    Enii ach z tym Twoim mezem. Ale przeciez planujecie przeprowadzke wiec w koncu bedziecie pelna rodzina na co dzien :) ale po czesci tez rozumiem Twojego meza. Jak rozmawiam z bratem ktory ma juz jedno dziecko pelnoletnie i drugie za 3 lata to sam mowi ze juz czlowiek wygodny sie robi i taki malec w domu to bylaby rewolucja ;)

    Zabka zycze Ci 2 kreseczek bo jak widac ostatnio znowu wysyp fasolek na watku jest :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka gratulacje

    Hilary kciukaski ..i czekamy na wiesci..

    Witam wieczorowa pora dziewczynki.

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna dzięki.
    To odpoczywaj :-)

    Basik odezwałaś się.
    Co u ciebie?
    Ty już za półmetkiem.
    Jeju jak ten czas leci zaraz posypać się porody :-)
    Gotowe masz dla maluszka?

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis wszystkie okna pomylam i franki popralam chyba. Mam syndrom wicia gniazda po malu.

    Co do wyprawki mam wiekszosc ale trzeba czesc poprac ..jak wroce ze szpitala to sie tym zajme..

    A tak to chyba ok ale zmeczona bo caly dzien na nogach.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik szaleje.:-)

    Ja z córką jak byłam w ciąży uwielbialam prac i pracować te jej ubranka a przy Robercie niechcialo mi się jeju jak pomyślałam o prasowaniu to mnie trzeslo :-)

    Powolutku masz czas.

    Pisz do nas ze szpitala.
    Ładowarki nie zapomnij:-)

    Ja się kładę spać.
    Robert wreszcie uznał choć nie spokojnie śpi pewnie przez tego zęba (ostatnia dwójka wychodzi).
    Dobranoc

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze chate ogarnac przed pojciem do szpit.bo potem nie poznam swojego mieszkania haha

    Bede pisac napewno ...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Hilary :))) pewnie już po wszystkim i tulisz malutką :)))

    Podwójna mama-tak przyszedł i mąż 2 razy namierzył dziecko:) był puls ok 148.

    Jak czujesz ruchy?

    Ja mam takie łaskotanie ale nie tam nisko gdzie namierzyliśmy puls tylko wyżej i po bokach więc to może nie to??

    Zaczęłam oglądać łóżeczka na necie...i rety jaki wybór.Mysle czy kupować komodę z przewijakiem,tak to ładnie wygląda razem...

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 19:50 byliśmy w szpitalu...wiadomo papierki jakieś durne wypełnialiśmy. Podlonczyli ktg po jakiś 20 minutach zaczęły się wymioty więc wiedziałam że już zaraz urodzę. Zbadali mnie i 8 cm rozwarcia. Dalej kazali leżeć pod ktg ale ciągle siadałam bo wymiotowałam. W końcu powiedziałam że już czuje parte bo miałam dość:p faktycznie było już 10 cm. Zaprowadził mnie na porodówkę. Taka trochę nieprzyjemna położna mi się trafiła bo miała teksty czasem dziwne ale ja tam też jej odpowiadałam :p w ogóle dalej jakieś papiery wypełniali i się mnie pytają ile wzrostu mam itd i to podczas skurczy myślałam że ich palne :p najpierw 2 razy trochę słabo parłan ale przebili pęcherz i kolejne 2 parcia i młoda już się urodziła. Nic nie pękłam ani nie nacinali. O 21:05 dokładnie z wagą 3400 i 54 cm chyba. Strasznie płaczliwa :p przez pierwsza godzinę jak ja dostawiałam to jadła ż 5 sekund i 10 płakała :p Poród mega szybki najszybszy jaki miałam ale skurcze chyba też najbardziej bolesne. Na razie tylko takie zdjęcie bo teraz śpi przy cycku co raz jedząc :p jej nie wierze ze już mam ją przy sobie <3

    PodwojnaMamaWdwupaku, anecz_kaa, żabka04, Enii, Pysia89, MamaTuśka, JustyśkaG lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b69ab1f965f.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku, MamaNl, żabka04, Pysia89, MamaTuśka, JustyśkaG lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju Hilary wiedzialam. Nie polozylabym sie spac bo tak czekalam na te wiesci. A widzisz? Malutka Cie przetrzymala ale za to porod ekspresowy :) jeju ale sie ciesze. Gratuluje Ci z calego serducha i jestem dumna z Ciebie ze tak swietnie dalas sobie rade ❤ :* malutka jest przesliczna!!!!!! Duzo zdrowka dla Was i byscie szybciutko do domu wrocily :)

    Maz byl z Toba? Ach tyle emocji mi dalas na noc ze bede myslec o Was i nie usne ;) pierwsze mslenstwo na watku ❤ teraz piekny czas Was czeka a waga niuni porzadna ;)

    A jeszcze mialam spytac. To bez znieczulenia rodzilas? Jezeli tak to dzielna babeczka z Ciebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 23:59

    Hilary lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Aneczka, ktory masz dzien po owulacji?
    13 :)



  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b69ab1f965f.jpg


    Slicznosci gratuluje kochana :) Teraz tylko zycze duzo zdrowka :)
    Poszlo Ci naprawde blyskawicznie ;)

    Hilary lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary świetnie sobie poradzilas :-)
    Córeczka piękna <3
    Teraz odpoczywaj i poznajcie się.

    Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domu.

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna tak to już drugi poród bez znieczulenia tylko ż Wiktorem brałam o wtedy poród się wstrzymał.
    A mąż był tak jak przy poprzednich :) tzn na początku na sali przedporodowej jak leżałam to nie mógł wejść bo potrzebował takie pelerynki ale pielęgniarka nie mogła mu dac bo kończył się inny poród i się tam zajmowala i dopiero jak już na salę porodów szłam to co zawolala. Trzymał mi nerkę bo oczywiście przy opartych też wymiotowalam :p sprawdzał takim czymś tętno dziecka bo położną to prosiła i jak prałam to trzymał mi głowę
    Malutka dzisiaj oczka otworzyła i się na mnie patrzyła rano :) już tak.nie płacze i w nocy nawet dała mi pospać i sporo jadła tylko najgorzej te skurcze macicy jak ją karmię:/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary gratulacje kochana ❤
    Aneczka u mnie na poczatku beta tez nie byla wysoka, nawet nie rosla jakos duzo. Ale po jakims tygodniu sie rozkrecila ☺

    Hilary lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ