X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lal Hilary lada chwila bedziesz niunie tulic ❤ ale cudownie :) trzymam kciuki za najkrotszy porod ze wszystkich i wierze ze taki bedzie a do tego lekki! Czekamy na wiesci bedac myslami z Toba ❤

    Hilary lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka gratulacje :) a wielkoscia bety sie nie przejmuj. Dopiero zacznie rosnac w gore :)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna a ty jak sie czujesz.
    Zalatwilas wszystko?

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Hilary powodzeniaaaaaaa!
    Czekamy.....

    Eni wy macie kontakt na fb? Czy gdzieś?
    Pytam bo Hilary nic nie pisze tu :-)
    Tzn już napisała
    tak na fb

    żabka04 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, ktory masz dzien po owulacji?

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka dziekuje ze pytasz ❤ tak wszystko zalatwilam i padam na twarz. Nie chce mi sie ani pisac ani ksiazki poczytac. Zaleglam z herbata w sypialni i ogladam Voice of Germany i mysle o Hilary czy juz konkretnie sie zaczelo :)

    Dziewczyny jak na fb Hilary bedzue zdawala relacje bo tam latwiej to dajcie tu znac co i jak ;)

    Pysia dostalas juz detektor? Ja wlasnie sluchalam malenstwo i super slychac jak szaleje w wodach :) a ruchy juz czuje coraz czesciej w dzien :) piekny czas sie zaczal :)

    Enii ach z tym Twoim mezem. Ale przeciez planujecie przeprowadzke wiec w koncu bedziecie pelna rodzina na co dzien :) ale po czesci tez rozumiem Twojego meza. Jak rozmawiam z bratem ktory ma juz jedno dziecko pelnoletnie i drugie za 3 lata to sam mowi ze juz czlowiek wygodny sie robi i taki malec w domu to bylaby rewolucja ;)

    Zabka zycze Ci 2 kreseczek bo jak widac ostatnio znowu wysyp fasolek na watku jest :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka gratulacje

    Hilary kciukaski ..i czekamy na wiesci..

    Witam wieczorowa pora dziewczynki.

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna dzięki.
    To odpoczywaj :-)

    Basik odezwałaś się.
    Co u ciebie?
    Ty już za półmetkiem.
    Jeju jak ten czas leci zaraz posypać się porody :-)
    Gotowe masz dla maluszka?

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis wszystkie okna pomylam i franki popralam chyba. Mam syndrom wicia gniazda po malu.

    Co do wyprawki mam wiekszosc ale trzeba czesc poprac ..jak wroce ze szpitala to sie tym zajme..

    A tak to chyba ok ale zmeczona bo caly dzien na nogach.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik szaleje.:-)

    Ja z córką jak byłam w ciąży uwielbialam prac i pracować te jej ubranka a przy Robercie niechcialo mi się jeju jak pomyślałam o prasowaniu to mnie trzeslo :-)

    Powolutku masz czas.

    Pisz do nas ze szpitala.
    Ładowarki nie zapomnij:-)

    Ja się kładę spać.
    Robert wreszcie uznał choć nie spokojnie śpi pewnie przez tego zęba (ostatnia dwójka wychodzi).
    Dobranoc

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze chate ogarnac przed pojciem do szpit.bo potem nie poznam swojego mieszkania haha

    Bede pisac napewno ...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Hilary :))) pewnie już po wszystkim i tulisz malutką :)))

    Podwójna mama-tak przyszedł i mąż 2 razy namierzył dziecko:) był puls ok 148.

    Jak czujesz ruchy?

    Ja mam takie łaskotanie ale nie tam nisko gdzie namierzyliśmy puls tylko wyżej i po bokach więc to może nie to??

    Zaczęłam oglądać łóżeczka na necie...i rety jaki wybór.Mysle czy kupować komodę z przewijakiem,tak to ładnie wygląda razem...

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 19:50 byliśmy w szpitalu...wiadomo papierki jakieś durne wypełnialiśmy. Podlonczyli ktg po jakiś 20 minutach zaczęły się wymioty więc wiedziałam że już zaraz urodzę. Zbadali mnie i 8 cm rozwarcia. Dalej kazali leżeć pod ktg ale ciągle siadałam bo wymiotowałam. W końcu powiedziałam że już czuje parte bo miałam dość:p faktycznie było już 10 cm. Zaprowadził mnie na porodówkę. Taka trochę nieprzyjemna położna mi się trafiła bo miała teksty czasem dziwne ale ja tam też jej odpowiadałam :p w ogóle dalej jakieś papiery wypełniali i się mnie pytają ile wzrostu mam itd i to podczas skurczy myślałam że ich palne :p najpierw 2 razy trochę słabo parłan ale przebili pęcherz i kolejne 2 parcia i młoda już się urodziła. Nic nie pękłam ani nie nacinali. O 21:05 dokładnie z wagą 3400 i 54 cm chyba. Strasznie płaczliwa :p przez pierwsza godzinę jak ja dostawiałam to jadła ż 5 sekund i 10 płakała :p Poród mega szybki najszybszy jaki miałam ale skurcze chyba też najbardziej bolesne. Na razie tylko takie zdjęcie bo teraz śpi przy cycku co raz jedząc :p jej nie wierze ze już mam ją przy sobie <3

    PodwojnaMamaWdwupaku, anecz_kaa, żabka04, Enii, Pysia89, MamaTuśka, JustyśkaG lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b69ab1f965f.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku, MamaNl, żabka04, Pysia89, MamaTuśka, JustyśkaG lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju Hilary wiedzialam. Nie polozylabym sie spac bo tak czekalam na te wiesci. A widzisz? Malutka Cie przetrzymala ale za to porod ekspresowy :) jeju ale sie ciesze. Gratuluje Ci z calego serducha i jestem dumna z Ciebie ze tak swietnie dalas sobie rade ❤ :* malutka jest przesliczna!!!!!! Duzo zdrowka dla Was i byscie szybciutko do domu wrocily :)

    Maz byl z Toba? Ach tyle emocji mi dalas na noc ze bede myslec o Was i nie usne ;) pierwsze mslenstwo na watku ❤ teraz piekny czas Was czeka a waga niuni porzadna ;)

    A jeszcze mialam spytac. To bez znieczulenia rodzilas? Jezeli tak to dzielna babeczka z Ciebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 23:59

    Hilary lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Aneczka, ktory masz dzien po owulacji?
    13 :)



  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b69ab1f965f.jpg


    Slicznosci gratuluje kochana :) Teraz tylko zycze duzo zdrowka :)
    Poszlo Ci naprawde blyskawicznie ;)

    Hilary lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary świetnie sobie poradzilas :-)
    Córeczka piękna <3
    Teraz odpoczywaj i poznajcie się.

    Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domu.

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna tak to już drugi poród bez znieczulenia tylko ż Wiktorem brałam o wtedy poród się wstrzymał.
    A mąż był tak jak przy poprzednich :) tzn na początku na sali przedporodowej jak leżałam to nie mógł wejść bo potrzebował takie pelerynki ale pielęgniarka nie mogła mu dac bo kończył się inny poród i się tam zajmowala i dopiero jak już na salę porodów szłam to co zawolala. Trzymał mi nerkę bo oczywiście przy opartych też wymiotowalam :p sprawdzał takim czymś tętno dziecka bo położną to prosiła i jak prałam to trzymał mi głowę
    Malutka dzisiaj oczka otworzyła i się na mnie patrzyła rano :) już tak.nie płacze i w nocy nawet dała mi pospać i sporo jadła tylko najgorzej te skurcze macicy jak ją karmię:/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 3 listopada 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary gratulacje kochana ❤
    Aneczka u mnie na poczatku beta tez nie byla wysoka, nawet nie rosla jakos duzo. Ale po jakims tygodniu sie rozkrecila ☺

    Hilary lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ