X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon ale zeby zalozyc pessar to musisz do szpitala isc i pod znieczuleniem takim jak przy cc musza to zrobic. No i nie zycze Ci tego bo w tedy czeka Cie na pewno lezenie w domu zeby szyjka wytrzymala do bezpiecznego juz czasu. Mam nadzieje ze Ci sie to nie sprawdzi jednak.

    Kurcze a ja nadal czekam na wyniki Nifty ale informowali ze maja duzo badan i opoznienie stad jest.

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile już czekasz? Ja też będę robić nifty...pewnie za jakis miesiąc - 1,5

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska czekam 7 dni roboczych a mialy byc wyniki do 6 to jeszcze nie tak strasznie. U nas W Niemczech niby test Nifty masz of 10 tygodnia ale przekladaja najwczesniej na 12 bo przewaznie w 10 dzieci byly za male zeby prawidlowo go wykonac.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Aneczka gratulacje :) a wielkoscia bety sie nie przejmuj. Dopiero zacznie rosnac w gore :)


    Masz już brzuch? Pytam bo ja chce do konca 12 tyg chodzić do pracy i nic nie mówić, a zastanawiam się jakie mam szanse po 2 ciazach :)



  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Justyska czekam 7 dni roboczych a mialy byc wyniki do 6 to jeszcze nie tak strasznie. U nas W Niemczech niby test Nifty masz of 10 tygodnia ale przekladaja najwczesniej na 12 bo przewaznie w 10 dzieci byly za male zeby prawidlowo go wykonac.

    No ja z Asią też robiłam właśnie po 12 tygodniu bo wcześniej mogło nie wyjść. Teraz też tak samo. To na wyniki podobnie się czeka. Ale wiem że dni się dłużą niemiłosiernie...

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie też nikomu nie mówiłam o ciąży...i chyba w ogóle nic nie będziemy mówić. Poczekamy aż ktoś nie wytrzyma na jakimś obiedzie (zapewne będzie to babcia mojego M.) i zapyta :P :-)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! od jakiegoś czasu czytam wasze forum. Też chcę się przyłączyć. Mam dwójkę dzieci 11 i 7 lat z poprzedniego związku a od 10 miesiecy staramy się o dzidzie i narazie nic z tego

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ech szkoda wogole gadać na temat M.
    Odzywam się służbowo ba nawet nie wie czego mam focha..

    Hej Sarinka ile masz lat? Nor żebym wscipska była..

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii a może Twój mąż boi się mieć znowu takiego bobasa. Pampersy, budzenie w nocy... może sam nie wie czy chce czy nie a boi sie Twojej reakcji...

    Witaj Sarinka :-)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys właśnie to on wstawał w nocy, przewijal .. Ja wstawałam do karmienia .. Zresztą on więcej jest poza Pl niż w domu z nami. O finanse tez nie chodzi ani o moja prace bo akurat do 2019 jestem na sp na młodszego. Właśnie obstawiam to ze nie chce ( a zasłania soe tym zw noe dam mu i sobie 100% na core) jego ulubiony argument

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary gratuluję!!! I Zazdroszczę sn- ja po 2 cc, mysle o sn...

    Ile płaciłyście za testy Nifty?Znalazłam cenę 2200... sporo, ale chce zrobić te testy :(

    Hilary lubi tę wiadomość



  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Enii współczuje sytuacji bo sama byłam w podobnej...M. chciał i chce zresztą tak samo jak ja syna. Wiadomo że nie da się w 100% zaplanować płci...można niby zwiększyć prawdopodobieństwo ale i tak natura zrobi co chce...ale w końcu ustaliliśmy że próbujemy bez żadnego gadania bo będziemy się już zawsze zastanawiać a co by było gdybyśmy spróbowali 3 raz....Ale opcja 3 córki to była właśnie ta blokada u mojego M. Raz chciał raz nie...

    Aneczkaa ja płaciłam 2400zł z tego co pamiętam...

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jakby mi jasno kawa na kawę powiedział.. A to takie chce, nor chce, jak będzie to ok o taka z nim rozmowa. Wiadomo ze stres blokuje jajeczka .. Dorosły facet a jak dziecko.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni kochana nie wiem co ci doradzić.
    Brak mi słów na facetów.

    Jesteśmy w drodze do domu.
    Muli mnie strasznie mówię podjedzie do apteki.
    Po co?
    Po testa!
    Jak to możliwe nieeeeee niemozliwe!
    Ahhhhh
    Jutro znajdę do apteki i kupię.
    Polecacie jakiś czujny?

    Sarina witaj :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 18:03

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Ja na razie też nikomu nie mówiłam o ciąży...i chyba w ogóle nic nie będziemy mówić. Poczekamy aż ktoś nie wytrzyma na jakimś obiedzie (zapewne będzie to babcia mojego M.) i zapyta :P :-)


    ale brzucha narazie chyba nie masz? ja mam swój nie ciazowy :P

    JustyśkaG lubi tę wiadomość



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do 3 córki, to ja też już 2 mam i mój marzy o synku... ale ja coś czuję, że będzie Marysia :D i groi mi, że jeszcze raz spróbujemy :P

    żabka04, Enii, JustyśkaG lubią tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    a co do 3 córki, to ja też już 2 mam i mój marzy o synku... ale ja coś czuję, że będzie Marysia :D i groi mi, że jeszcze raz spróbujemy :P

    Mój mówił że będzie robił do skutku aż będzie syn.
    Nawet żeby miał stworzyć drużynę kobieca hahaha
    Ale jest Robert :-)

    Aneczka inaczej się chowa synka.
    Ja to wiszę.
    Jest bardziej taki czuły, taki cyc, nie umiem wytłumaczyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 18:14

    PodwojnaMamaWdwupaku, JustyśkaG lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka nie wiem czy jakikolwiek lekarz po 2cc zgodzi sie na sn. Ja tez po 2cc i teraz 3 i nieraz sobie marze ze moglby mnie takie dzien przed cc ekspres porod zlapac zeby nie zdazyli mnie do vc przygotowac i zebym urodzila sn i poczula jakie to przeycie ;)

    Wiesz co z tym brzuchem to ja waze 90kg i to nie jest jeszcze taki brzuch ktory ktos moglby wziac za ciazowy ;) a przy szczuplej osobie chyba tez da rade ukryc do 12tc. W ogole teraz przy 3 jak schudlam kilka kg to mniej brzuch rosnie niz w poprzednich ciazach.

    Ja sie ciesze ze u mnie jeszcze nikt nie wie o ciazy :) jak pojedziemy na Swieta to bedzie juz 22tc to kazdy zaniemowi ha ha ha taka duza bedzie niespodzianka.

    Ja za Nifty placilam 650€ z tym ze test 400€ a 250 to bylo USG przed testem. A nie wiem czy w Pl tez robia USG prenatalne zanim test zrobia?

    Justyska wiesz co? Tak patrzac na nasz watek to u nas jakos plec sie nie powtarza i dziewczynom trafia sie odmienna olec niz maja w domu, wiec moze bedzie ten synus ;)

    Witaj Sarina :) i powodzenia w tym zebyscie dlugo na fasolke czekac nie musieli ;)

    Eni wiesz co wspolczuje Ci serio. Bo dlugo sie nie widzicie a jak juz jestescie razem to nieciekawie jest i tracicie czas na takie przepychanki a to wlasnie dlatego ze Twoj maz nie powie wprost czego chce i ja Ci sie nie dziwie :( bo zyjesz nadzieja a nie wiesz czy ta nadzieja na ciaze jest czy nie. Wierze ze Ci bardzo ciezko :*

    Pysia pytalas o ruchy. Wiesz ze malenstwo moze sie poruszac wiec moze i to juz ruchy masz :) no ja mam zawsze po lewej stronie tam gdzie zawsze jest na USG i gdzie serduszko slychac.

    Hilary co u Was? Dzieci moga Was odwiedzic w szpitalu? Pokaz jeszcze jakas fote malutkiej :)

    JustyśkaG lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka ja uwielbiam testy Facelle te slupkowe z Rosmanna. Juz 7dpo teraz mi cien kreski pokazal :)

    I masz racjr z synami. Maz moj stawia teraz na syna ;) cora nasza taka twarda dziewczyna mimo ze ma 4 lata gdzie syn 8 i jeszcze pieszczoch a majac 4 lata to juz w ogole tylko buziaki i przytulaski ;)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodziła we Wrocławiu i znalazlam lekarzy którzy się zgadzają jak nie ma przeciwskazań, ja prawie urodziłam 1 córkę- pocieli mnie przy partych, bo głowka nie chciała zrotować, więc myslę, że nie byłoby tak źle teraz



‹‹ 384 385 386 387 388 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ