X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka ale masz roboty z tymi urzedami. Ja tez przy corce tak kombinowalam bo w wozku posiedziec ciezko bylo w urzedzie i droga gdziekolwiek z nia to byl koszmar ha ha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na spacerku.
    Zimnoooo :-(
    Poszłam kupić córce jakieś witaminy i tran (skończył się).
    A witaminy bo skórki jej się zadzieraja koło paznokci aż do krwi.

    I na kolacje zjemy pizze z sosem czosnkowym.
    Ahhhhhh ta moja dieta.
    Mam nadzieję że doktor w sobotę mnie nie okrzyczy hihi

    Podwójna no jest załatwiania.
    Pojadę autem z rana zabiorę córkę a potem na miasto ile ogarnę to ogarnę jak się nie da z Robertem to wrócę do domu i na następny dzień pojadę.
    Oby był grzeczny bo chce mieć to z głowy.
    A jeszcze muszę się umówić z notariusze pod męża więc ciężko bo on na kursie od rana do popołudnia.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 14 listopada 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa mnie właśnie to czeka xaprowadzenie 4 latki do przedszkola i powrót z 2 latka oraz niemowlakoem heh ;)

    Hilary możesz kupić krople bobotic one są tak samo skoncentrowane właśnie jak te niemieckie, ale prawda taka ze jak dziecko ma je mieć to nic nie pomoże. chociaż podobno pediatrzy zalecają teraz podawanie probiotikow ( oczywiście idź i powiedz co się dzieje) bo w sumie ona za mała na kolki typowe jest. albo nie pamiętam jak to się nazywa ale są takie jakby pałeczki co wkłada się do pupy by gazy wyszyly. jedzenie nie ma nic do rzeczy ja z amelka jadłam od razu wszystko i może 2 razy brzuszek bolał. ze starszą uważałam i dupa ryk co wieczór. mleko produkowana jest z krwi a nie z żołądka poczytaj najnowsze badania tu twój jadlospis nie ma nic o rzeczy wiadomo nie mówimy tu o alkoholu :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 14 listopada 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwójna wynyniki córki prawdopodobnie są dziś ale dodzwonić na oddział się nie idzie. a tak czy tak nic nie dowiem się trzeba jechać a mój nie ma kiedy wole by musiał wziąść, a nie dostanie. za tydzień bratowa jedzie wiec odbierze i teraz będę siedziała jak na szpilkach.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 14 listopada 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wy w końcu przestańcie pisać o jedzeniu bo głodna ciągle jestem haha a wy mi nie pomagacie

    a wogole moje cycki zaczynają reagować na płacz młodszej i mleko zaczyna mi się wtedy produkować i lecieć. moj się śmieje ze mam puścić sobie płacz noworodków i sprzedawać mleko haha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2017, 19:16

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 14 listopada 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to było najgorsze a zarazem zdumiewajace. Obce dziecko płacze a mleko . leci.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgrzeszylam i cierpię :-(
    Sos czosnkowy jak i ta pizza bokiem mi wychodzi......


    Mamabyc :-)
    Zarobilabys chociaż :-)

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Te ruchy mam bardzo delikatne,ale to prawda niezwykle uczucie.
    Mało ich w ciągu dnia ale pewnie wszystko się niebawem rozkręci.

    U nas przeprowadzka pełną parą...zabawne że przeważnie jesień zima u nas jest jak to następuje.Fajnie że dużo osób obiecalo pomóc:)

    Piszecie o jedzeniu to Wam napiszę że zjadłam dziś chyba z pół kilo śledzi:))) a teraz suszy mnie...że piję jak smok wawelski.

    Miłego wieczoru

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni pokiwałam na sałatkę sledziowa z buraczkami Lisnera. Dzis dorwałam zapas kupiłam, dwa opakowania wciągnęłam. :D

    Żabka smaka mi narobiłaś. Na jutro mam grochówkę hmm wiec nie ogarnę zrobienia pizzy bo jeszcze wywiadówka mnie czeka u młodszego..


    Mamabyc Kochana nie denerwuj sie.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia haha sledziowe dziewczyny z nas, mnie tez suszy

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki ostatnio jakoś mało weny mam na pisanie itd...

    dziś poprałam kolejne rzeczy dziecia :)


    Mamabyć no z tym mlekiem to nieźle...


    Karolcia ja nie wiem ile obecnie mam na + aż się boje...



    MamaTuśka Eni ja i tak trzymam kciuki <3 może jeszcze nic przesadzone..




    Hilary ja tez słyszałąm ze sabsimplex sa dobre na kolki...



    żabko ja zjem pizze ale tylko taka domową bo właśnie po takich kupnych zawsze mnie bandzioch boli..



    Podwójna to może nie najgorsza ze mnie pigula z tymi zastrzykami ....P dziś zobaczył moj brzuch to mówi matko dobrze że ja się tak nie muszę kłóć...On by nie dał rade sam sobie zrobić,ale stwierdził że na szczeście ja bym mu to zrobiła hahahahaha



    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams tak od kilku dni mamy problem z kolkami :/

    Szczęśliwa o super spróbuje ten tran może posmakuje :) a z samochodem to u nas też standardowo. Wiktor jezdzi z przodu, a ja z tylu w środku pomiędzy Werką a Wiką :P

    Żabka no nie powiem jest to mega ułatwienie że nie muszę Wiktora zaprowadzać...szczerze to Ci powiem że nie wiem jak bym sobie poradziła na spacerze z taką trójką i sama to nie wiem kiedy się zdecyduje...na razie pogoda brzydka bo pada albo wieje ale jak sie poprawi to wyjdziemy z Wiką ale oczywiście z mężem bo jeden będzie szedł z nią w wózku a drugi będzie musiał biegać za Werką albo też wezmiemy ją w wózek...ale na wiosnę niestety sama będę musiałą z nimi chodzić, w wakacje nawet zakupy będę musiała tak robić i nie wiem jak sobie poradzę...tzn z Werką bo ona do tej pory w wózku jezdziła a tak bez to lata gdzie popadnie i nic się nie słucha...mam nadzieje ze do wakacji trochę zmądrzeje pod tym wzgledem...
    Jej ale się masz z tym zalatwianiem tez tego nie lubie a w sumie jeszcze kilka spraw nam zostało...w czwartek jadę do gin po zaświadczenie a potem do mopsu dać papiery na becikowe, w piątek mąż musi jechać do banku nr sobie zmienić tel i od razu się dowiedzieć bo za urodzenie małej mamy ileś tam procent kredytu mniej bo z mdmu mamy kredyt. I musimy ustalić w koncu co z chrzcinami, chyba jednak w świeta nie będziemy robić...może 6 stycznia ale muszę szwagierki spytać czy jej pasuje no i do ksiedza się udać...

    Szczęśliwa heh no muszę zmienić ale nie wiem na co :P na fb też mam stare...kurczę no musze jakieś fajne nowe zdjęcia porobić ale nie mam weny albo inne osoby nie współpracują tzn dzieci :P

    Mamabyc3 mi też sie wydaje ze werka i wiktor mieli pozniej te kolki...ale tu jak nie kolki to co innego ? To sie jej robi zawsze w godzinach popoludniowych albo wieczornych tak 17 czasem 20. Płacze wiec ją biore do karmienia, zje troche i zaraz sie preży, brzuch jak dotykam to ma twardy, nie placze non stop tylko jak ją atak zlapie...masuje jej brzuch i po pewnym czasie przechodzi, zjada normlanie i zasypia...a z tym jedzeniem to wiem ze niby nie ma nic do gadania ale jak 2 dni temu zjadlam troche czekolady to tak jakby bardziej brzuch ja bolal, dzisiaj nic takiego nie zjadlam i miala kolkę ale tylko z 2 razy zaplakała i bylo ok...sama nie wiem boje sie po prostu jesc wszystko :/

    Pysia no to patrze dzieje sie u was ale fajnie na nowym mieszkaniu bedzie :)

    Enii, Pysia hehe sledziowe dziewczyny :)

    Basik przygotowania idą pełną parą jak widze :)

    Byłam na zakupach prawie 3 godziny :) Kupiłam sobie tusz i podkłąd bo w Rosmanie była przecena, kapsułki do prania, chusteczki i płyn do naczyń :P Wzięlam tez paczke pampersów 1 bo meila dostałam ze za 1 grosz mogę odebrać :) W Pepco kupiłam majtki, skarpetki, rękawiczki i czapki zimowe dla dzieci bo były fajne :) Zaszłyśmy jeszcze do Biedronki po kilka dorbiazgów :) hehe w sumie znowu sobie za duzo nie kupiłam :P Ale na necie zamówiłąm sobie bluzę, body i spodnie a u nas w miescie to za bardzo sklepów z fajnymi ciuchami nie ma.
    Wyjasniło sie też z szumisiem :) Napisałam do nich na fb i powiedzieli zbeym odeslaął im ten zepsuty mechanizm i podałam adres i napisali ze wyslali juz do mnie nowy wiec super oby szybko doszedł :)
    Z mężem tylko dzisiaj sie pokłóciłam i to 2 razy...wszytsko przez przemeczenie bo widać ze on zmeczony jest a przez to drazliwy, jednak natura ludzka jest taka zeby spac w nocy a funkcjonowac w dzien i chyba nigdy tak do konca czlowiek sie nie przyzwyczai...ja tez zmeczona jestem wiadomo jeszcze po porodzie dochodze do siebie plus to ze go czesto nie ma i musze robic wszytsko sama...i to pokłócilismy sie o pierdoły takie, na szczescie szybko sie pogodziliśmy. Oby szybko ten czas zleciał...
    Jutro jedziemy na wazenie do połoznej z Wiką, mam nadzieje ze dobrze przybrała. Budze ją w dzien na jedzenie tak zeby spała max 3 godziny ale w nocy jednak jej nie budzę...i roznie sie budzi czasem 2 czasem 3 razy. Wczoraj jadla jakos ok 23, potem ok 2 i o 6. Jak powie ze za malo przybrala to bede w nocy budzik nastawiac i budzic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2017, 22:42

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 14 listopada 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki!!!u mnie wszystko ok,ale jakoś weny nie mam do pisania! byłam w piątek m wizycie,pessara mi nie założył,bo szyjka wróciła do normalnych rozmiarów :-) u koleżanki mojej niestety kiepsko,usg potwierdziło za mało wód plodowych i prawdopodobnie brak nerek u dziecka :-( jutro rano jedzie do łodzi do instytutu matki i dziecka na rezonans!cały czas mamy nadzieję na cud...
    Hilary ja podawałam Franiowi delicol ale nie tylko jak już go brzuszek bolal ale też tak profilaktycznie (tak nam podpowiedziala nasza pediatra)!
    Pozdrawiam Was wszystkie Kochane!!!!postaram się odzywać czesciej :-)

  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 15 listopada 2017, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wpisałam się kiedys na listę.podczytywalam ale nie miałam śmiałości pisac. Wczoraj test ciążowy pozytywny. Mam juz syna i córkę. Pozdrawiam życzę powodzenia

    Enii, Basik83, Hilary, karolinams, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 15 listopada 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNika cos kojarzę. Gratuluję

    Dziewczyny dzis 20dc. Obudziłam sie z bólem glowy, cyce też jakieś miększe. Trzymajcie kciuki by @ ewentualnie wytrzymala jeszcze z 5 dni. Nie chce powtórki z tamtego mca. Ten cykl to tez jakies nieporozumienia. Chyba jednak bede ZMUSZONA zrobić badania..

    Hilary podejrzewam ze te same rzeczy kupiłyśmy w Rossku. Bourjois??

    Simon nawet nie chce wiedzieć co przezywa kolezanka. Koszmar.
    Super ze szyjka ok.


    Basiu ja sobie tak myślę ze lepiej nie zaciążyć niż zaciążyć i stracić. Widocznie nie będzie to mój czas na zdrowa ciąże


    U mnie prawie -3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 06:43

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 15 listopada 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a może mała odczuwa twój strach i tak reaguje? pamiętam znajoma w kwietniu rodzila i miała od samego początku jakby kołki córka, właśnie wiem ze wtedy pediatra kazał jej podawać probiotyki i jakoś po 2 tygodniach jak ręką odjal (nie wiem dokładnie co było małej aż tak się nie wypytywalam) ale ona właśnie jadła wszystko na cycu pamiętam jakiedy gadamy a ona ze do mnie ze grochowke na obiad haha a ja oczy jak 5 zł i dopiero jak ona zaczela mowić o mleku i o krwi to jakoś sens nabrało :)

    mama Nika pamiętam cie gratuluję kochana ;)

    Simon o matko nawet nie będę wypowiadać się bo nie wiem co napisać. ... współczuję z całego serca twojej kolezance

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia już pierzesz? a kupujesz ciuszki czy raczej po dzieciach?

    Eni nie dołuj się! Gdzie Ty mieszkasz, że -3?!

    Simon współczuję kolezance :( ale wydaje mi się, że dziecko moze ma jakis zespoł wad genetycznych? tylko nie wykrytch wcześniej... oby dobrze sie skonczylo

    MamaNika gratuluje! na kiedy masz termin?! Ja mam na połowę lipca :)

    Hilary że Ty masz siłe!!! Zakupy :P ja w przyszłym roku od wrzesnia licze, że tesciowa będzie przyjeżdzać po młodszą córę, strasza jeżdzi z mezem rano :) chyba, że zmienimy jej przedszkole i tez bedzie razem z mężem jeżdzić

    Pysia zazdroszczę ruchów!

    Ciżęzarówki chodzicie na jakieś zajęcia fitness?

    Sledzie... nie lubie, z resztą mnie muli non stop :( jak jem to muli, jak nie zjem to też mnie muli

    Zabka musisz się pilnować

    Ja dziś starszej obiecałam, że zostaje w domu i gramy w monopoly junior bo się wkreciła :P

    Pysia89 lubi tę wiadomość



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my z mezem własnie dogadujemy projekt domu :) i ostatecznie chyba zrezygnuje z lukarny...ehh kasa, wszedzie kasa ;/ ja dałam ciała i po porodzie tylko mój maz dostanie za urodzenie. U Nas dają jakies 2 becikowe, ale my sie nie załapaiemy chyba, chociaz nie wiem jak oni dochody liczą. Ja sie jeszcze zastanawiam czy na nfz nie zapisac sie do gina, bo kasy mi szkoda na badania ;/



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 listopada 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mama Nika i gratuluje

    Aneczka wiejszosc dostalam..tak juz piore bo potem tego nie ogarne..w grudniu nie chce sie tym zajmowac bo swiet bo mikolaj urodziny Zuzi i takie zamieszanie bedzie.a styczen zostawie sobie juz na takie jakies brakujace rzeczy.

    Eni rozumiem twoje podejscie


    Simon kurcze trzymam kciuki za kolezanke iimam nadzieje ze jednak sie myla.

    A ja dzis do dupy w nocy zauwazylam ze bola mnie strasznie biodra i miednica kiedy sie obracam.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś dentka jestem. Robię rosół, bo starsza została w domu, a jest fanką :) i może zapiekankę ziemniaczaną na 2, bo weny nie mam :P a wy jak tam z obiadami?



‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ