X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka mam troche pietra ze cos może byc w srodku nie tak, dlatego organizm szaleje.
    Ja na Podkarpaciu wiec moze przez to na minusie, auto trzeba było skrobać tzn szyby. Synu mnie wyreczył :D

    Basiu Kochana jak poczytalam ile z Was tutaj przeszło stratę .... no nie wiem jak ja bym to przezyła, nawet nie chce mysleć. W mysl zasady (a raczej fragment z Epoki Lodowcowej) ''Przetrwaja najsilniejsci'' tego sie trzymam. Teraz jak M był w Pl cos napomknał ze może jego plemniki cos juz w formie nie są. Wszystko mozliwe ale na badania nasienia sie nie wybieramy. Inaczej jakbysmy dzieci nie mieli a tak to same rozumiecie..

    Basiu pewnie ucisk na kregi w ledzwiach. Ja tak mialam po przestawieniu fotela w aucie. Synus daje mamuni znak ze pewnie bedzie duzym, rozrabiajacym kawalerem :) Póki co przeswietlenia nie zrobisz ale popytaj lekarza co on na to.

    U mnie słonko :) Milego dnia :*

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na 25 lipca

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaNika wrote:
    Termin na 25 lipca

    Moj synus urodził sie 25.07 :D

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNika GRATULUJĘ SERDECZNIE :D

    HILARY no to mi wygląda na typowe kolki , współczuję kochana .

    Mamabyć3 mi też się puszcza siara, ostatnio żegnam się z młodym do spania, przytulanie buziaki a po chwili on mama mleko ci leci patrzę a tu kółeczko na koszuli nocnej :D :D

    Basik JA mam wszystko wyprane ale jeszcze raz to zrobię, bo muszę w antyalergicznym proszku , póki co w zwykłym wyprałam, ale masz rację chyba też w tym miesiącu sobie to ogarnę .
    W grudniu chcę uszyć pościele, rożek, i wszystko co do pokoiku, a potem zakupy drobiazgów już mi zostaną :D

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    MamaNuka gratki :) niecg maluszek zadomowi sie tam dobrze.

    Basiu zaraz Ci wkleje taki pas na bile kregoslupa ktory odciaza brzuch. No jest mega swietny. Mi go gin polecil, wiec moze gdzies w Pl go poszukasz.

    Aneczka moja mala dzisiaj za to juz poszla do przedszkola. Katar minal to.mogla isc a w przedszkolu okazalo sie ze jedna grupa jest bo wszyscy nauczyciele chorzy i dzieci tez :/

    A wlasnie moja cora tez uwielbia rosol, po moim tacie ha ha razem mogliby go jesc codziennie na sniadanie, obiad, kolacje ;)

    Enii ja ciagle wierze ze @ w tym cyklu nie przyjdzie do Ciebie :)

    Wiesz co z tymi staraniami to roznie moze byc. Zobacz u mnie tez biochemia za biochemia i na ludzki rozum mysli ze cos sie dzieje zlego w organizmie ze ciaze sie nie utrzymuja i w koncu sie udalo. I co moglo byc przyczyna? Chore zarodki czy po prostu peh? Widac trzeba probowac do konca :)

    Karola a Wy macie juz imie dla malutkiej? Bo nie wiem czy pisalas ;)

    Hilary ha ha ja tez tak zawsze mam ze jade na zakupy ciuchowe dla siebie a najwiecej dla dzieci kupuje ;) bo ja dla siebie to lubie online kupowac. Nie nawidze w przymiezalni ciuchow mierzyc itp. Jak juz cos to biore swoj rozmiar bez mierzenia ;)

    No ogarnelam sobie wszytko a ze maz wrocil wczesnie z pracy to obiady dla nas i dla dzieci mam z glowy bo maz gotuje :)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaNika wrote:
    Termin na 25 lipca
    ja mam na 13 :)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu o takim pasie mowie.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c2faeb7ece2.jpg

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podówjna mama: moja ma tak samo! Ja za to nie znoszę :P i jem od wielkiego dzwonu :) a w przedszkolu pogrom... u Nas dziewczyny chodzą w sumie od września bez chorób :) 1 rok!!! Młodsza była raz 1,5 tyg chora a wcześniej non stop obie.... i wiecej ich nie było niż były

    Eni to dlatego :P ja mieszkam na dolnymśląsku



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Basiu o takim pasie mowie.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c2faeb7ece2.jpg
    ja sobie zafunduje, mnie juz kregoslup boli



  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wDwypaku tak jeśli faktycznie będzie to córeczka mam nadzieje św się to już nie zmieni to będzie Natalia :)

    Ja moja teściowa tez by futrowała słodyczami ciągle , ja uwielbiam sama słodycze ale staram się wszystko z umiarem

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 listopada 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki


    podwojna dzieki za pomysl bedzie trzeba sie rozejrze


    Karolina no juz blizej niz dalej wiec...a ja sie pochlastam bo mi chyba pralka klekła :(...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. U mnie etap gorszego nastroju...dzś wizyta u lekarza - bedzie USG. Badania też dziś robiłam. Moje dwa robale szaleją więc mało czasu mam nacokolwiek.

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj znać jak już bedziesz po usg

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy na wieści :)



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG daj znać po usg :)

    Simon jej bardzo współczuję tej Twojej koleżance :/

    Mamanika gratulacje :)

    Enii tak podkład ż Boujous za 13 zeta a tusz ż Rimel taki zielony koleżanka miał a mówiła że dobry więc wzięłam bo 10 zeta kosztował to nie żal wypróbować:)

    Mambyc3 wydaje mi się że to nie jest przez mój strach bo ogólnie się nie stresuje tylko jak ona zaczyna płakać i widzę że brzuch ja boli to wtedy trochę ale staram się uspokoić, masuje ją i widzę że jest jej lepiej więc to chyba takie typowe kolki. Zamówiłam ten sam simpex ż tej strony co podwójna dała linka

    Dzięki podwójna:) mam nadzieję że pomogą:)

    Dziewczyny ja to ż doświadczenia wiem że lepiej te ciuchy szybciej ogarnąć. Jak ją sobie przypomnę jak się męczyłam ż prasowanie bo już była zaawansowana Ciąża i kręgosłup mnie bolał:/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle mamy nowe serce do szumisia :D powiem wam że to jednak uczciwa firma. Napisałam do nich na fb że te serce nie działa. Najpierw wypytali czy dobre mam baterie czy dobrze włączam itd. Potem napisali żebym odesłałam im te serce i podała adres to oni mi wyślą nowe. I nawet paragonu nie chcieli. Wczoraj im wysłałam i oni też wczoraj wysłali bo dzisiaj kurier przyniósł nowe I działa :) i w sumie nie wiem czy to te serce tak zadziałało czy coś ale Wika tylko raz zaplakala dzisiaj tak kolkowo, włączyłam szumisia i ją nakarmilam i odłożyłam i zasnęła :) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/36d29188dcbd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 23:19

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04, Pysia89, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I doszła moja bluza co zamówiłam. Ogólnie fajna bardzo ciepla i w środku taka miękka jak kocyk:) tylko niestety nie było już xs
    i wzięłam S i taka jest trochę długa ale chyba nie jest tak źle. Mąż stwierdził że ładnie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14ef7eb3c872.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 23:14

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04, Pysia89 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b9eeb8e63d4b.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju powiem wam że czas to mi teraz strasznie szybko leci...mimo ze nie jest tak że non stop zapierniczam...ale to tak to śniadanie, to posiedzę trochę, to małą karmię to zaraz pralkę wstawić trzeba i już zaraz obiad robić, to oglądne coś w tv to się pobawię ż dziećmi i leci...ale to w sumie dobrze bo u męża jeszcze półtorej tygodnia gdzieś nocek a dzisiaj znowu była kłótnia może nawet nie kłótnia a wymiana zdań bo on teraz tak strasznie nerwowo reaguje na cokolwiek przez to że jest nie wyspany że szok...Potem mnie przeprasza oczywiście. Ostatnio to nawet zaczęłam się zastanawiać czy nie za dużo od niego wymagam. Jest mi ciężko samej wszystko robić ale jednak mam czas żeby oglądać tv, o 20 dzieci idą spać i mogę robić co chce, w nocy mała nie wstaje za często na jedzenie więc mogę się wyspać...a on pracuje 12 godzin i to w nocy, potem musi odespać ale też praktycznie codziennie musi coś załatwić to w urzędzie, to auto zatankować itd a ja mu jeszcze truje żeby dzieci wykąpał albo coś w domu zrobił...
    Wczoraj przecież też ż dziećmi został 3 godziny jak na zakupy poszłam...

    Jutro muszę jechać do gin po zaświadczenie do becikowego więc też będzie musiał zostać ż dziećmi, potem musi pojechać do mopsu te zaświadczenia zanieść i na pocztę wysłać skierowanie na bioderka małej. Więc ja jutro Werke i Wiktora wykapie nie będę go dręczyć. W weekend jeszcze ma zjazd na studiach a w piątek przed do banku iść załatwić kolejne rzeczy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 23:17

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska i jak po wizycie? Chwal sie swoja fasolka :)

    Simon zapomnialam napisac ze straszne to co spotkalo Twoja kolezanke :( oby stal sie cud a to wszystko bylo wielka pomylka!!!

    Hilary mam nadzieje ze kropelki Wam pomoga :)

    Ale niunia jest slodka❤ :* i nawet nie wiedzialam ze sa takie ladne Szumisie bo pamietam te szare ktore wyszly jako pierwsze ;) a firma fakt porzadna.

    A moglabys sie dowiedziec czy wysylaja te Szumisie do Niemiec? Bo tez chce go kupic a jak nie wysylaja to bratowa mi kupi i sobie na Swieta odbiore. Bede Ci bardzo wdzieczna jakbys sie ich zapytala :*

    Hi hi ale smiesznie mi widzac Cie bez brzucha ;) i bluza jest ok. Mnie sie podoba. Fajny kroj ma. Taka inna niz te wszystkie :)

    Oj z tym czasem to tak samo mam. Brak czasu na nude i gdyby nie telefon ze moge w biegu na forum zajrzec to w ogole nie mialabym czasu lapka odpalic ;)

    Wiesz co? Moze odpusc troszke mezowi. Wydaje mi sie ze to naprawde mega zmeczenie u niego jest. Moze sprobuj sie nie czepiac i go troszke w tym trudnym czasie wyreczyc bo czlowiek jak zmeczony i nie wyspany to wiadomo ze i nerwowy. On i tak jest dobry chlopak. Pomaga Ci we wszystkim, wiec tez musisz go zrozumiec a po tym co napisalas widze ze wiesz juz gdzie szukac przyczyny tych klutni. I jeszcze chwilka i razem odpoczniecie i nacieszycie sie soba jak bedzie mial urlop :)

‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ