X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna nom dokładnie muszę mu trochę pomóc...ogolnie to jak wczesniej np pracował tak długo że do 24 itd w żniwa to właśnie od razu starałam się mu pomagać i nic on w domu nie robił a teraz tak jakoś nie wiem nie pomyślałam w ogóle o nim a bardziej patrzyłam na siebie może dlatego że jestem po porodzie i wiadomo jeszcze dochodzę do siebie i jednak ciężko mi jest wszystko robić...nie jest to dla nas łatwy czas...chcielibysmy żeby już nocki się skończyły żebyśmy mogli razem nacieszyć się Wiką i razem się wspierać w obowiązkach domowych. Szczerze to są dni że on nawet Wiki na ręce nie bierze bo nie ma czasu, że statszakami że 2 zdania zamieni i tyle i leci coś załatwiać albo śpi... Dobrze że zaczęłam nad tym wszystkim myśleć i tera z wiem co robić żeby przetrwać jeszcze te półtora tygodnia

    Dzięki:) ok nie ma sprawy zapytam się o tą wysyłkę:) A właśnie mi ten najbardziej się spodobał, jeszcze był drugi fajny ale taki bardziej dla chłopca a reszta mi się za bardzo nie podoba

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a malutka cala noc spi w lozeczku? Czy np. Po karmieniu w nocy zostawiasz juz ja w lozku u siebie?

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna jak teraz męża nie ma to cała noc śpi że mną w łóżku, ale jak np on przedwczoraj nocował w domu to normalnie spała w łóżeczku i ją tam odkladalam. Ale ona zje tak ok 23 i potem się budzi ok 2 a potem już rano jak js wstaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 23:52

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 listopada 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece już spać bo jutro pobudka o 6:40. Niestety teraz jak wstaje Wiktora wprawić do przedszkola to Werka się budzi zjada mleko ale nie chce już spać dopiero na drzemkę o 12 więc wstaje wcześnie aż dziwne jak na mnie :p

    Dobranoc i miłego dnia jutro :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 16 listopada 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Hilary-Wiki śliczna:)))do schrupania.
    A Ty jaka laska:*tylko gdzie jest uśmiech?
    Wiem że masz dużo na głowie i mąż te nocki jeszcze...Mam nadzieję że wkrótce sobie odbijecie i będziecie mogli cieszyć się tak na 100%duza rodzinką :)

    Ten szumis ładnie wygląda:) jakiej to firmy? I że tak spytam bez skrępowania ile Cię kosztował?

    Podwójna mama-jak tam Twój brzuszek? Odczuwasz czasami takie twardnienie brzucha?

    Eni - jak dziś u Ciebie?:)

    Mąż pojechał z synem po farbę a ja myślę co założyć:) rety mam okropny charakter pod tym względem bo nigdy nie wiem co założyć i we wszystkim mam wrażenie wyglądam źle.hehe a teraz pewnie jak pojawi się brzuszek to już w gole będę dręczyć się.Macie też tak? Czy wkładacie pierwsze lepsze z szafy i jest ok ???

    Buziaki Słoneczka śliczne

    Hilary lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik i jak tam pralka padła faktycznie?? jeśli tak współczuję.

    Hilary jesteś mega wielką kobieta, uwielbiam Cie wiesz, lubię takie osoby jak Ty nie narzekasz choć masz mase rzeczy do wykonania. Jesteś dobrą żoną i matką nic tylko cie wyściskać jakbym mogła.
    Co do bluzy super, właśnie fajnie że dłuższa super będzie do kozaczków długich i kiecka albo dzinsy i traperki bardzo fajnie.
    Powiedz mi takie osobiste pytanie ty nie byłaś szyta bez cięcia ? bo śmigasz jak ta lala zaledwie chwile po porodzie szok.
    Co do ciuszków zgadzam się z Tobą popriorę to wcześniej i zostawię. Moje dzieci alergiczne najpierw muszę kupić Jelpa czy coś z tych proszków.

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Pysia ja nie mam problemu w co sie ubrac bo kupuje rzeczy ktore mi sie podobaja i w ktorych dobrze sie czuje a jak mi sie cos nie podoba to wyrzucam do kontenera. Stad obojetnie co wezme z szafy to jest ok ;)

    Po mnie ciazy nie widac ha ha i wczoraj jak ogdladalismy z mezem zdjecia to na tym etapie z synem i corka mialam mega brzuch a teraz nic. No i schudlam kolejny kg. Od poczatku ciazy to juz 5kg i stad moze brzucha nie ma ale mi to nie przeszkadza tym razem bo jeszcze sie go nadzwigam ;)

    Twardnienie czuje ale jak sie poloze na plecach.

    I w ogole moja mala juz tak wczoraj kopalam ze jak lezalam to az podskakiwalam do gory bo tak mnie straszyla. Na tym etapie w szoku jestem z tymi kopniakami ;)

    Karola moje dzieci tez alergiczne wiec zwykly proszek odpada.

    Wiesz co ja np. Nie wiem co to znaczy lezec po cc ;) po 5h w szpitalu wstalam i pielegniarki nachwalic sie mnie nie mogly. Bez kroplowki. Bez tabletek przeciwbolowych. Nic. Sama kolo siebie zrobilam gdzie niemki lezaly i nawet dziecka nie byly w stanie wziac bo umieraly ;)

    A po powrocir do domu na 3 dzien juz w galerii bylam ha ha po sklepach latalam. Ale przy synu przecholowalam z tym lataniem i rana puchla. Podeszla ropa z wysilku i nieciekawie bylo. Czyszczenie w szpitalu. Antybiotyki i przy drugiej cc latalam ale juz nie przesadzalam z dzwiganiem itp. A energia taka mnie rozpierala zawsze ze nawet herbaty na siedzaco nie wypilam i pamietam jak mama sie na mnie zloscila ze znowu przecholuje ;) obym i tym razem tak sie czula to bedzie extra.

    Basik wlasnie i jak pralka?

    Wrocilam z zakupow i ide sniadanie 2 ogarnac :)

    Justyska dawaj znac co po wizycie!!!

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są dobre wieści:miała badania w łodzi i tam usłyszała że spokojnie jedna nerka jest :-) w pozostałym zakresie Dzidziuś zdrowy :-) dzisiaj mają jej uzupełnić wody plodowe i wyjdzie do domu! Można powiedzieć że stał się cud....z jedną nerka można normalnie żyć :-)
    A ja jadę z Franiem za tydzień do rodziców na wieś trochę posiedzieć,właśnie gotuję Mezusiowi obiadki żeby mi tu z głodu nie padł :-)

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon no cudowne wiadomosci :) bardzo sie ciesze mimo ze nie znam Twojej kolezanki ale kazda mama wie jaki to skarb najwiekszy sie nosi pod sercem i chce sie dla niego jak najlepiej.

    A ja gdyby nie ruchy corci to powiem wam ze na tym etapie w ogole ciazowo sie nie czuje ha ha 1 trymestr czulam bo mnie wymeczyl strasznie a teraz brak brzucha. Energia jest. Super sie czuje gdyby nie ta bezsennosc ;) jest po prostu swietnie :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwójnaMamawDwupaku wow to ty jesteś niezła , jak słyszę jak w koło mówią, że po CC to jednak kilka dni człowiek wyautowany jest, ja miałam po pierwszym porodzie SN tak poszyte krocze że chodzenie sprawiało ból ale się dało ale siadanie i wizyty w WC to koszmar , wolałam leżeć bo siadanie na tych ranach brrr ble
    Teraz mam nadzieję że wszystko pomyśle się uda tak jak mam w planach .
    Mówisz, że kopniaczki już mocno super :) już niedługo się dowiesz czy synek czy córka :)
    Ja zaraz będę mieć wagę taką jak szłam z drugi synem do porodu a do końca trochę mi jeszcze zostało wiec pewnie skończę z taką wagą jak z pierwszym szłam do porodu, tylko fakt wtedy byłam dużo szczuplejsza jak zaszłam więc przytyłam dużo 27 i 24 kg teraz zobaczymy ale cały czas czuję się dobrze, brzuszek jest widoczny mocno nie powiem ale czuję się dobrze i to najważniejsze.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary Twój mąż ma gospodarstwo? Ja latem na maxa odciążam mojego męza, bo pracuje a po pracy ma zniwa etc

    Basia, moze da rade uratowac pralke? Ja mam ochote moja zmywarke wywalic przez okna, franca naczyn nie domywa!!! ale jeszcze troche i bede miec nowa w nowym domu (maz mi obiecał )

    Podwojna Ty chcesz 3cc? Ja sie waham, jestem na grupie naturalnie po cesarce i sie zastanawiam... a szczerze zazdroszcze chudniecia :P ja mam mase kg na + ;/

    jeszcze jedna z dziewczyn na lipcówkach miała puste jajo płodowe :(

    Hilary mała cudowna!!! A figury zazdroszczę!
    Ja ciuchy zamawiam online... najwyżej odsyłam i tyle :)

    Justyśka wszytsko w porzadku po wizycie? Ja czekam na poniedziałek, bo powinno już być serduszko i dzidziol :) mam nadzieję że będzie w porzadku

    Ja zaraz jadę opony przelozyc, potem do lidla i do gina po l4... po pies mi zzarł...

    Karolina a imie wybrane?

    Hilary lubi tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja znam juz plec ;) nawet w podpisie mam ha ha robilam Nifty i juz wiem ze bedzie corcia :)

    To ja Ci mowie nic sie cc nie przejmuj. Idz z takim nastawieniem jakie ja mialam. Czyli ze bedzie super i mimo strachu bo to normalne to jak bedziesz tak mowic to bedzie super. Mysle ze ogromna roznice poczujesz niz po przezyciach w poprzednich porodach.

    Aneczka ja nawet nie mam sie nad czym zastanawiac z porodem. Od pierwszej ciazy mialam cc od poczatku z przyczyn medycznych i tym razem rowniez z powodu cukrzycy ale nawet jakbym nie miala cukrzycy to i tak lekarze mi powiedzieli ze u nich w szpitalu po 2cc nie ma mozliwosci rodzic naturalnie. I szczerze to bylam 2 razy krojona na brzuchu wiec 3 razem tez ok bo co by bylo jakbym na dole popelaka i byly szyta. Juz wole miec jedna blizne w jednym miejscu ;)

    Nam w zeszlym roku przed Swietami walnela pralka a miala nie caöy rok i oddalismy na gwarancje sle zanim nam przyslali nowa to minal miesiac no i tak trzeba bylo kupoc druga bo w czym prac a tamta nowa z gwarancji jak przyszla to sprzedalismy. Zycie bez pralki to tragedia.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 16 listopada 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka współczuję przykro mi , pewnie że idź na zwolnienie
    Tak imię Natalia bądź Arkadiusz :) Pani dr pewne , że córka ale ja tam nie wiem jakoś czuję się tak samo jak z chłopcami w tym czasie więc nie dowierzam do końca Ha ha chociaż parę sukienek już kupiłam :D

    PodwójnaMamawDwupaku o ja faktycznie nawet w podpisie masz :) super gratuluję córeczki mi się marzyła córka bardzo przy drugiej ciąży, teraz by się nie rozczarować wyparłam te pragnienie, jednak jak Pani doktor powiedziała, że córka to się wzruszyłam ale boję się tak na maksa cieszyć by się nie okazało, że jednak synuś :) chociaż i tak bym się cieszyła najważniejsze , że zdrowe tylko takie zaskoczenie - rozczarowanie ponowne niewiem jak to nazwać.
    Co do CC to mam to skierowanie i podobno nikt go nie podważy i tego się trzymam. Mam ogromny spokój psychiczny w tej ciąży wiedząc, że nie będę musiała mieć SN. A ty dałaś mi dodatkową nadzieję że to nie tak strasznie jak wszyscy próbują mnie to przekonywać, że źle robię. :D

    Simon super wieści , cieszę się, że z maluszkiem wszystko w porządku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 10:37

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia łazi po mnie przeziębienie i ani w jedna ani w druga stronę nie idzie. Glowa od wczoraj boli wiec objawy @


    Karolcia u mnie było na odwrót pierwsza miala być córa. Byłam tak zla na M jakby miał na to wpływ. Jak on to wytrzymal to ja nie wiem. W drugiej ciąży chciałam syna wiec tu M zawiedziony byl bo myslal o corce.
    Ja to cały czas sie smieje ze dlatego mamy synow ponieważ ja wychowywałam sie z chłopakami, zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek, jakos tak nawet do tej pory lepiej z mezczyznami sie dogaduje. Pracował z mezczyznami i byla to najlepsza praca pod słońcem.

    Moje dwie koleżanki miały mieć w drugiej ciąży córki. Jedna na ostatnim usg dowiedziala sie ze drugi syn. Druga która pracuje s służbie zdrowia na porodówce jak sie urodził.


    Karolcia nie przejmuj sie ze podobnie sie czujesz jak z chlopcami. To o niczym nie świadczy, tak samo jak ksztalt brzuszka.U mnie ta sama plec a ciaze i zachcianki różne.


    Byłam w Kauflandzie zapas kawy M zrobiłam, cytrusow a i pomału na święta kupuje to co może poleżakować..


    Tescior co prawda nie z rana bije biela po oczach. Wiec czekam na @ i dobry mc na przyjazd M. Nie wiem czy po styczniu nie odpuszczę...Zaczyna mnie to męczyć ( czy aby wszystko z nami ok pod wzg zdrowotnym).Wyciaglam testy z pierwszej ciąży i o ile z popołudnia pod światło było widać bladziocha to z porannego siusiu juz krecha ze z oddali widać ( to jeszcze te testy gdzie były krwchy niebieskie i czerwone).. Moze to stres ze ograniczeni czasowo jesteśmy??

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po cc też szybko stanelam na nogi!na drugi dzień to już normalnie smigalam po korytarzu :-) a moja Ania straszną wiercipieta się zrobiła,a szczególnie w nocy dokazuje i spać przez te kopniaczki nie mogę!!!!Ale to cudowne jest :-)

    Enii, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon super wieści ale ulga :)

    Pysia to jest Szumiś Szumiś:p jest stronka szumisiem i tam możesz popatrzeć są różne rodzaje ja mam ten najnowszy najdroższy ż aplikacją na telefon ale ja to n kupowałam tylko dostałam od rodzinki na babyshower 200 coś kosztuje 270 chyba
    U mnie ż ubraniami to czasem mam dylemat co do czego dopasować tzn jaka bluzka do danych spodni czy spódnicy. Ogólnie mam też problem bo orzez to że wyglądam bardzo młodo to nie ubieram się w nic sportowego czy mega kolorowego chyba że po domu to dresy czasem nakładam. Próbuje się trochę postarzec przez ubiór ale też nie mega żeby nie wyglądać jak ciotka klotka...
    Mam też taka zasadę że jak jakieś rzeczy nie noszę przez ok pół roku to ją wyrwałam do kontenera bo skoro tyle czasu nie założyłam tzn że już mi się nie podoba i już jej nie założę a nie lubię chomikowabia więc wywalam i mam miejsce na nowe ciuchy szczególnie że ja często kupuje w necie i patrzę na różne okazje itd i ciuchy wychodzą Za grosze, czasem nawet w lumpku coś fajnego znajdę to kupuje

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams tak własne ne byłam szyta bo ani nie pękłam ani nie nacinali dlatego super się czułam od razu po porodzie. Tylko przy pierwszym porodzie byłam nacinania i pamiętam jak wtedy się męczyłam...wstawac czy siadać to była masakra tera nie ma co porównywać niebo a piekło...ogolnie bardzo dobrze się czuje jedynie kręgosłup i biodra czasem mnie jeszcze bolą jak dłużej postoje albo jak wtedy na zakupach byłam to od chodzenia

    Dzięki dziewczyny za wszystkie komplementy :) heh no staram się jak mogę żeby wszystko było w domu ogarnięte a energię to czerpie z uśmiechów dzieci i zadowolenia męża:)

    Aneczka mąż nie ma gospodarki ale pracuje w takiej dużej prywatnej firmie gdzie właśnie jest gospodarstwo. Nie mają zwierząt tylko pola dużo więc możemy sobie przebić piątkę co do żniw. Jeszcze rodzice męża mają swoją gospodarkę i też czasem tam dla nich pomaga.

    Podwójna na stronie nie znalazłam info czy wysyłają za granicę ale napisałam tam do nich na fb i czekam na odpowiedź:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii może jeszcze jest za wcześnie...kutczs no ale jak się nie uda to na kolejnym przyjeździe M się postatacie :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam właśnie od gin...musialam czekać trochę w kolejce na te zaświadczenie...ale dobrze że już załatwione

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że wysyłka za granicę to już nie problem :)

    własnie zwrócilam kawę... więc już nie bede piła...ale masakra ja kocham kawę...

    Hilary ja zazdroszczę sn. Mam takie myśli czy moze nie spróbować, jest szpital 90km ode mnie gdzie jak wszytsko jest ok, można probować w razie komplikacji tną. Tez nie miałam problemu z wstaniem etc po cc, ale przerażają mnie mozliwe komplikacje jak czytam...

    Podwójna jak wykonują cc w De? Na zimno czy przy skurczach?



‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ