X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 14 lutego 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczoru :+*

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii kochana Ty sie nic nie martw i nie nakrecaj ze cos jest zle. Ja tez miewalam dni ze mdlosci byly mniejsze i moglam cos zjesc bynajmniej i z nadzieja czekalam czy to juz ten moment ha ha takze moga wrocic ze zdwojona sila ;) wierz w swoje kluseczki a bedzie dobrze :)

    Simon masz racje sluchaj sie tego lekarza do ktorego masz zaufanie. Mam nadzieje ze lada chwila uda Wam sie ustalic wszystko na temat porodu :)

    Basiu a jak Ty sie czujesz po cesarce? Rana dobrze sie goi?

    Pysia a Ty szpital juz wybralas? Kiedy sie wybierasz tam meldowac?

    Zabka co u Was? Dzieci zdrowe? A jak relacje z corcia?

    Muminka a Ty wiesz kogo pod sercem nosisz bo nie pamietam juz czy pisalas ;)

    muminka83 lubi tę wiadomość

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 14 lutego 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby dziewczynkę ale to nie jest pewne na sto procent.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 lutego 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiu dziewczyny zachwycone jak zobaczyly go po szpitalu.cc najlepiej przebyta do tej pory.szybko stanelam na nogi wyprostowana.

    Podwojna z zewnatrz pogojone.

    Eni bedzie dobrze i tyle

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u nas.
    A chorobsko nas dopadło tzn mnie i Roberta.
    Dostaliśmy oboje antybiotyk.
    Jest już lepiej z Robertem mnie jeszcze kaszel trzyma.
    Z córką na tą chwilę jest ok ale to zależy jaki ma dzień.
    Robert też dziś humor ma podły od rana więc i ja mam nerwy dzisiaj bo IKE można słuchać jekow, stekow, płaczu wszystko jest na nie i marudzi:-(

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka eh wspolczuje..u nas podobnie jakis wirus panuje bo wszystkich meczy suchy kaszel i stan podgoraczkowy.
    Przez ten kaszel...zdarzylo mi sie popuscic w majotochy:/

    Basik to cudownie,niech teraz rosnie Jasiu :) swoja droga bardzo podoba mi sie to imie ;)

    Podwojna - nic jeszcze nie meldowalam sie...cos polozna mowila ze po 36 tyg chyba.
    A Ty piszesz plan porodu? Ost pytali mnie o niego w Praxis i tak dumam nad tym.Nie moge znalesc zadnego wzoru po niemiecku w necie.
    Jak Twoje przygotowania?wszystko juz masz?

    Buziaki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka zdrowka dla Was :* oby juz ta Wiosna przyszla.

    Pysia wlasnie dzisiaj dzwonilam do szpitala i sporo sie zmienilo przez te 5 lat kiedy ostatnio rodzilam bo u nas kobiety bez komplikacji do porodu naturalnego nie musza juz meldowac sie do porodu :) takze zapytaj u Ciebie w szpitalu.

    Tak ja juz wszystko mam. Kompletnie nie potrzebuje nic.

    Ja planu porodu nigdy nie pisalam i nie pisze bo do cesarki zaden plan nie potrzebny ;)ale i nigdy o nim nie slyszalam szczerze mowiac.

    W ogole dzisiaj mialam konsultacje z diabetolog bo cukry mimo co 2 dniowej zwiekszanej insuliny leca mi staaaaaaaaaaaasznie do gory i kazala mi do 32tc miec torbe spakowana i kazala juz ciuszki prac dla malutkiej bo jezeli nie ustabilizujemy cukrow i tak beda rosly jak teraz to ona z cesarka nie bedzie czekac. Takze musze zaczac sie przygotowywac bo z cukrzyca nie wiem co mnie jutro czeka.

    A to my z dzisiaj po kapieli, bez makijazu ale co tam ;)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 00:24

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 15 lutego 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna -slicznie wygladasz.Brzuszek zgrabny;)
    Moj jest maly jak arbuz 2kg...Troche mnie irytuja ludzie ktorzy gadaja jaki on maly itp.Wolno nabieram masy,niby jest juz 5 kg wiecej ale nic oprocz brzuszka i moze delikatnie piersi nie zmienilo sie.Nadal wciecie w tali jest.

    Jakos na poczatku marca znowu widze sie z polozna wiec wypytam dokladnie.
    Ale plan porodu nawet dotyczy tych z Cc.
    Kiedy rodzilam w Pl byl wymagany.Zapisuje sie tam miedzy innymi czy chcesz dziecko odrazu szczepic,kangurowac...co gdyby zycie bylo ktoregos z Was zagrozone itp.

    Z tymi cukrami to masz jazde nie do pozazdroszczenia.Oby sie unormowalo.

    Dziewczyny co polecacie na suchy uciazliwy kaszel?

    Pozdrawiam cieplo

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia zadna moja kolezanka. Siostra czy bratowa nie miala takiego planu porodu w Pl, wiec nie wszedzie to praktykuja.

    Tutaj jaki plan porodu;) wszystko co na temat zagrozenia itp. Wypelnialam w szpitalu przy anestezjologu itp. Dzieci tu nie szczepia tak jak w Pl takze nie masz tego problemu. Kangurowanie? Dziecko po porodzie naturalnym masz caly czas przy sobie. Przy cesarce dziecko jest z Toba rowniez od chwil narodzin caly czas. Nie zabieraja dziecka jak w Pl, takze nie wiem naprawde co Ty masz w tym planie napisac ;) ja mam 2 porody za soba i nawet poloznej nie mialam.

    Mi na suchy kaszel kiedys pomagal syrop prawoslazowy a teraz w ciazy nie choruje odpukac, wiec nie wiem. Ale w apteczce zestaw Prenalen ciagle lezy.

    A gadaniem ludzi sie nie przejmuj. Nie wielkosc brzucha zalezy czy maluszek ma sie dobrze czy nie a jego rozwoj najwazniejszy.

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna pięknie wygladacie dziewczynki <3

    Co do makijażu od kilku tyg noe maluje sie ( no może ze dwa razy) później na twarzy mam masakrę.

    Zaraz nadrobię Was

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia az z ciekawosci zadzwonilam do swojego szpitala zapytac o ten plan porodu i u mnie w szpitalu nigdy tego nie stosowali bo wszystko co potrzebne uwzlednia sie w papierach szpitalnych i powiedziala siostra ze przy porodzie naturalnym w ogole taki plan sie nie sprawdza bo wszystko wychodzi na biezaco podczas porodu. Aczkolwiek powiedziala ze nie ktorzy to praktykuja ale rzadko bo nikt bez Twojej zgody niczego samowolnie tu nie zrobi.

    Dzieki kobietki❤️

    Enii ja tez w domu sie nie maluje tylko jak wychodze na dwor to zawsze. Ale na poczatku w tej ciazy tez na cere narzekalam ;) i stad myslalam czy to nie corka ha ha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna bez makijażu hahahha ja praktycznie codziennie już się nie maluje praktycznie od ciąży z Robertem jak mi coś odwali to tylko oczy pomaluje.
    A taki makijaż makijaż to ostatni raz miałam na buzi tak na co dzień jak miałam 20lat więc ykhmm
    Ps ciąża co służy i piękny brzusio :-)

    Pysia ja nigdy nie pisałam planu porodu więc nie doradzi.
    A to mus?
    Co do położnej przy córce nie przyszła ani razu po porodzie wpadła 3 razy teraz przy Robercie poszłam wybrać bo już w innym mieście mieszkamy i od razu powiedziałam żeby nie przychodziła bo przecież wiem o co chodzi jak będę jej potrzebować to zadzwonię do dziś mnie pamięta jak widzimy się w przychodni to stanie i zagda :-)

    Co do syropu dla dorosłego?
    Dla ciebie w ciąży?
    Czy dla dziecka?

    Eni a może to dwie dziewczynki klusie będą?
    Fajnie by było co nie?

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 15 lutego 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna -w Poznaniu wymagaja tego planu i w sumie to nie glupia rzecz bo w chwili porodu nie mialabym mysli zeby zastanawiac sie nad nacieciem itp.

    Moja siostra z Uk tez ten plan miala.

    Zabka -nie wiem czy mus ale babeczka w przychodni byla zdziwiona ze jeszcze go nie mam.
    Kaszel meczy wszystkich ale dzieciom podaje ten Suprem a maz bierze Teraflu...a ja gucio.Ugotowalam sobie imbiru i tak sacze to ale szalu nie ma.
    Zastanawiam sie czy isc jutro do przychodni czy i tak nic mi nie dadza.

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 15 lutego 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej przyjaciółce nie sprawdził się. Planować to z całym szacunkiem można listę zakupów. To życie i wszystko się zmienia i różnie może być.

    simon86, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka jak to sie wszystko zmienia jak dzieci sie pojawiaja ;) ja kiedys malowalam sie tak jak sie myje zeby od razu po wstaniu. Teraz jak wychodze a jak siedze w domu to nie. Tak samo jak lubilam nosic bizuterie a odkad sa dzieci i ja lubily ciagac to tak sie odzwyczailam ze mnie wkurza i lezy nieuzywana ha ha

    Muminko zupelnie sie z Toba zgodze. Dla mnie taki plan porodu jest naprawde dziwny. Tak samo jak mozna sobie w ciazy planowac karmienie piersia czy to ze maluszek bedzie spal tylko w lozeczku a zycie to i tak zweryfikuje ;)

    Pysia jak ma Ci taki plan pomoc to pisz. Ale ni jak ma sie dla mnie napisanie np. Tak jak mowisz wczesniej ze nie chcesz naciecua krocza a sytuacja bedzie tego naprawde wymagac i co nie dasz sie naciac? Wolalabym dac sie naciac fachowo niz jak moja kuzynka ktora sie uparla ze nie i tak pekla ze caly odbyt jej rekonstruowali. Zszyli odbyt z jelitem. Doszla do takiego stanu ze trzeba bylo usunac jelito i zalozyc stomie a ona zamiast po porodzie cieszyc sie maluchem to lezala bardzo dlugo w szpitalu a pozniej kilka lat walka w sadzie o odszkodowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 18:07

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 15 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie ze zycie swoja droga i tak.
    Ale plan nie jest glupi jak idzie wszystko pomyslnie.
    Naciecie akurat wole Podwojna ;) wczesniej wlasnie bardzo popekalam i czulam sie dlugo jak indyk pozaszywany.

    Pogadam jeszcze z polozna co do tego planu, moze ma jakies gotowe druczki.
    Jak cos to dam Ci znac :)

    Wspolczuje tej Twojej kuzynce,okropne doswiadczenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ty lepiej idź do lekarza bo może trzeba Ci antybiotyk dać nawet niech cię oslucha.
    No bez recepty to tylko prenalen.
    Lepiej niech lekarz coś Ci przepisze.
    Jak masz taki głęboki mokry lub suchy to radzę lekarza ja pomimo antybiotyku kaszle jak gruzlik tylko mniej a odrywa się flegma.
    Dla dzieci peti drill lub pulneo.

    Co do pęknięcia czy planu porodu.
    Przy Robercie byłam nacieta i popeklalam i tak bo Robert ułożył się odwrotnie i mnie buzia porozrywal.
    Lekarz szyl i szyl a ja tylko się wkurzalam i poganialam nie wspomnę że tynkiem uciekalam :-)


    Podwójna też tak mam noszę tylko obrączke :-)
    Ja to już się nie mogę doczekać kiedy dowiem się że córka dostała się do szkoły a syn do żłobka jej od razu idę do fryzjera na metamorfozę bo już do męża gadałem czuje się taka zapuszczona mamuśka.
    A potem będę szukać pracy? Nowej pracy.
    Ale zobaczymy co los da.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 19:30

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka dziekuje :*

    Jak to tynkiem uciekalas?

    Mam nadzieje ze znajdziesz super prace.
    Kciuki trzymam ;)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 17 lutego 2018, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama - No to niedobrze z tym cukrem , czyli może sio kazać żel lAda moment będziesz tulić kruszynkę . Pięknie wyglądasz o brzusio zgrabniutki ślicznie .

    Pysia - a czemu ty sie tAK denerwujesz ze mówią oz masz mały brzuszek , przecież to nic złego . Swoją droga przytyłaś tylko 5 kg to bardzo mało mogę ci tylko pozazdrościć mi przybyło 18 kg a brzuszek miałam tez malutki reszta po ciele się rozłożyła .

    U nas sielanka mała pięknie je i śpi , chłopcy cudowni aż miło .

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas powoli do przodu.

    Gin chce rozeiazac ciążę w 32 tc? Cukry jakie?

    Enii na kiedy Ty masz termin?

    Ja czekam na polowkowe26 lutego :)

    Wogole snilo mi sie ze pomylili moje wyniki
    .. i ze jadnak chłopiec...



‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ