X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka dokladnieco do wieku :D


    Aneczka byle Klusie zdrowe byly i dzielily sie jedzonkiem po rowno :)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam śpiączkę... spałam do 11 i teraz znow ide :p wstane o 15 ogarne obiad i odkurze no i moje kochane pranie



  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka83 wrote:
    To młoda kobieta z Ciebie.
    Ja kocham swoje 35 lat. Uważam że kobieta jak wino im starsza tym lepsza

    Ja też lubię swój wiek. Tylko boję się, że mam coraz mniej czasu na ciążę, a tu cisza póki co.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Ja też lubię swój wiek. Tylko boję się, że mam coraz mniej czasu na ciążę, a tu cisza póki co.
    Masz dużo czasu. Uwierz mi że też nie dawano mi szans. A jednak jest..... Czego i Tobie życzę

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki malo czasu na wszystko dzis Jasio konczy 3 tyg.wychodzimy codziennie ja spacerki karmimy sie cycem..poki co mleczko leci pieknie a synek jee.

    Urosl nam chlopak troche.

    Nie jestem w stanie nadrobic..po lepkach przeczytalam tylko Simon za chwile ty bedziesz rodzic potem Podwojna ale ten czas leci.

    Witam nowa mamusie.

    Enii cudne klusie i pewnie ze bedzie dobrze.

    Karolinka Natalka cudowna .

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Dawno mnie nie bylo a tu tyle sie wydazylo.
    Gratuluje rozpakowanym :*
    Eni -blizniaki? Super ciesze sie Twoim szczęściem :*

    U nas po malu leci...odliczam tygodnie

    Enii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Mialam dzisiaj wizyte i skurcze na ktg zapisuja sie dalej ale zmniejszyly sie na sile :) czyli lezenie pomaga i szyjka sie dalej nie skraca. Malutka wazy 1355g i idealnie co do dnia ciazy wychodzi z pomiarami :) i od kilku dni tak mi atakuje pecherz ze jeszcze nigdy takiego bolu w ciazy nie czulam i teraz juz wiem skad ;) bo ulozyla sie posladkowo co jest pierwsza nowoscia dla mnie bo zawsze dzieci byly ulozone glowka w dol ;)

    Aneczka tak mysle ze skoro dziewczyny nie narzekaja na 3cc to chyba dobrze ja zniosly ;)

    Ja tez w tej ciazy bardziej spiaca jestem i codziennie 2 godz. musze sie zdrzemnac bo inaczej nie funkcjonuje.

    Enii bynajmniej teraz wiesz jak sie czuje pelnoobjawowa ciezarowka ha ha

    Kasiulka a u Was wyniki sa ok? Wierze ze juz nie bawem ujrzysz 2 kreseczki na tescie :)

    Basiu fajnie czytac dobre wiesci od Was :) co sie dziwic ze czas leci jak dopiero co informowalas ze idziesz do szpitala a Jasiu juz 3 tygodnie skonczyl :) pewnie w domu wszyscy zachwyceni malutki sa co ;)

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!ja się dzisiaj spakowalam :-) jakoś tak mnie naszło a M oczywiście spanikowany że to już,chyba zapomniał że z Frankiem to już dawno spakowana byłam :-)
    Pysia witaj!!!Ty najbliżej mnie z rozpakowaniem jesteś :-) jak się czujesz?mi już trochę ciężko z brzucholem!Ania kręci się i wierci non stop!a jak głodna jestem to wtedy potrafi nieźle matkę pokopac :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SImon no zeby nie bylo ze Cie wyprzedze z porodem ha ha bo jak bedziesz rodzic sn a ja bede miala cc 3 tygodnie przed czasem to kto wie ;) ale beda emocje :D

    Ja w komodzie tez mam juz wszystko poprane i uszykowane dla siebie jakby nagle trzeba bylo do szpitala jechac to tylko do torby spakowac i bez paniki mozna jechac.

    A ja w tej ciazy poki co odpukac brzucha sie jeszcze nie nadzwigalam tak jak w poprzednich.

    Ale stwierdzam ze ciezej sie oddycha jak dziecko glowka do gory siedzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon a Ty kiedy bedziesz wiedziec na 100% na jaki porod sie decydujesz? Decyzja do Ciebie nalezy? Gin jaki porod Ci poleca?

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 13 lutego 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon86 hihi nom niedlugo juz bedziesz tulic Anusie ;)niesamowite jak ten czas zasowa.
    Brzucha nie mam duzego co mnie drzazni jak ludzie komentuja ooo jaki maly brzuszek,ktory miesiac? Przytylam juz prawie 5 kg z czego na ostatniej wizycie Helenka miala ok 1300 gram.

    Niezle ja jeszcze z pakowaniem nie ryszylam.
    Ale zamowilismy wozek z Pl Bebetto Tito.Ma byc pod koniec marca :)

    Wciaz wydaje mi sie ze mam jeszcze tyle czasu...ale jakby scenariusz z corka powtorzyl sie to moge urodzic miesiac predzej.Wolalabym swoj ternin zdecydowanie...bo mam tesciowa zaklepana na po swietach wuelkanocnych ;)

    Buziaki Laseczki :****

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 13 lutego 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyasia sami w szoku bylismy (pozytywnym oczywiscie )

    Podwójna a dzis mdlosci 0 i znów głupawka mi łazi po głowie czy to nie podjechać na ip. Tydzien temu było to samo ( i wtedybyłam prywatnie i okazało sie ze blizniaki <3 )


    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 13 lutego 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam właśnie na wizytę i mojej gin ale ma tak przeładowany grafik ze ciężko się dostać!gin do którego chodzę na NFZ pozostawił mi decyzję,ale bardziej ufam mojej gin z innego miasta i dlatego czekam co ona powie!ma świetny sprzęt i będzie mogła dokładniej określić wagę Ani!
    Ja to mam brzuch gigantyczny ale Mała już główką w dół więc lepiej się oddycha :-)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 lutego 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon pakuj sie pakuj.

    Podwojna Pysiu ale juz fajne wasze kluseczki

    A wszyscy sie ciesza jeszcze troszke a Jasio juz bedzie niemowlaczkiem a nie noworodkiem.

    Kochany ten moj synek juz taka klusia sie z niego robi.Karmimy sie Kp ale czasami na noc butla z moim mleczkiem albo mm .z mm rzadko ale sie zdarza.

    Dziewczyny moje wniebowziete.Chociaz byl problem z Zuzia bo jest zazdrosna i przez to niegrzeczna.Ale pracujemu nad tym.

    Eni ty nie wmawiaj sobie Bóg wie czego rosnaa dwie sliczne fasoleczki i bedzie dobrze zobaczysz.

    Enii, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 14 lutego 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Eni jak sie czujesz dzisiaj? tak jak pisze Basik,zaufaj Bogu,bedzie dobrze :*
    Co Cie tak na prawde nie pokoi?

    Basik przepraszam ze pytam bo pewnie pisalas o tym...Ale jak na zareagowaly dziewczynki zaraz po Twoim przyjezdzie z Jasiem?
    Jak oceniasz porod? Trzeci najlatwiejszy? ;)

    Buziaki

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baienka przeciez wiesz ze ja histeryczka (tylko nie sadzilam ze az taka)


    Pysia sila internetu. Jak oczytalam sie ze ustanie mdłosci tozły objaw to głowa juz pisala Bog wie jeden co.. czy to ze brzuch juzprawie nie boli

    Staram sie myslec pozytywnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 12:28

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 14 lutego 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wyników to cały czas walczę z tsh, bo ostatnio było w okolicach 4, no i Przeciwciała mam strasznie ponad normę. Cykle wyregulowałam, owulacje są. Wyniki mojego Pana - robił 3 razy i za każdym razem inne, ale chyba nie ma tragedii. Mnie jedynie jeszcze niepokoi brak śluzu płodnego u mnie i bardzo krótkie miesiączki.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ale to sa problemy ktore mozesz wyregulowac, wiec za to trzymam kciuki. Ze sluzem to wiesz ze nie zawsze musi byc musi byc na zewnatrz przy owulce ale gdzies w srodku sie czai. A czy krotki okres moze byc problemem? Ja od zawsze okres mialam 2-3 dni z czego byly to przewwaznie plamienia i zawsze mialam krotka druga faze lutealna.

    Zajrze pozniej bo dopiero do domu weszlam. Wizyte u diabetologa mialam a pozniej maz zabral mnie na obiad walwntynkowy bo dzisiaj 16 rocznica zareczyn ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu tsh powinno być poniżej 2-2,5 żeby się udało.
    A przeciwciała jakie masz anty tg czy to?
    Raczej w grę wchodzi dieta tym tylko zbijesz.
    Co na to endokrynolog?
    Powodzenia życzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 19:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna gratuluję :-)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

‹‹ 454 455 456 457 458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ