X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jak tam biznesplan?
    Gotowa na szkolenia?:-)

    My tzn ja werka i Robert idziemy do szkoły jest dzień otwarty i zapraszają przyszłych pierwszoklasistow więc moja werka w raju.
    Mam nadzieję że Robert nie będzie rozrabial.
    Mąż od jutra zaczyna kurs więc idzie na rano do pracy i prosto na kurs.
    Cały tydzień męża nie będę widzieć.

    Podwójna jak zoe?
    Zdrowi już jesteście?

    Co u reszty słychać?
    Czemu tu tak pusto i cicho?

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka bardzo współczuję ze też coś takiego przezyłaś :/
    Ja już po wszystkich szkoleniach. Biznesplan napisany teraz tylko czekać na wyniki :)
    Nie mam pomysłu na nazwę :o

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładna pogoda więc my ciagle albo gdzieś wyjeżdżamy albo chodzę na podwórko z dziećmi. Dzisiaj byliśmy na działce u moich rodziców. Niedługo jedziemy nad morze :)
    Wika waży już 8kg. Ostatnio M byl z nią na szczepieniu. Ma już 2 zęby i lekarka powiedziała ze widzi że niedługo wyjdą kolejne :o

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary i jak wyniki?kiedy beda?


    co tam u was laseczki

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ledwo zyje i chcs juz urodzic :( mam dosc ipslu brzucha boli kregoslupa :/ a jeszcze ostatnie 3 tyg moj maz byl non stop w pracy i bylam z nimi sama dzis 1 raz je ogarniał....



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik najpóźniej 19 bedą wyniki
    U nas ok w miarę. Byliśmy teraz z mezem nad morzew w sobite i niedziele na zawodach w driftingu. Dzieci zostały u teściów. Po powrocie trochę gorzej bo znowu mamy mole spożywcze. Nowa kuchnia, niwe meble, wszystkie sypki produkty q słoikach, maka i kasze w ogole mroze jak tylko ze sklepu przyniose zeby w razie w się ich pozbyć i dopiero po 2 dniach wyciagam do słoików a one kuzwa znowu siw pojawiły ! Nie wiem czy przypadkiem od sąsiadów nie wlatują...
    Moj wiktor teraz wychodzi na dworcu i co raz jakiś dzieciak coś mu robi. Tzn jeden gadal ze mu niby samochód popsol, potem onny nie chcial go wypuscic z klatki póki mu kasy albo coś slodkiego nie przyniesie. A teraz jak zaczął z psem wychodzić to mówią że on go niby z ulicy wziął bo takiego widzieli na ulicy. Wiktor oczywiscie spokojny jest i taki ze się daje. Coś im niby odpowiada ale w efekcie wraca do donu a jak mowi o co chodzi to ja wychodze i się dre na te dzieciaki. A to tez nie jest zbyt dobre. Dzisiaj przez balkon widzialam jak jeden z nich chciał kopnać naszego psa i krzyknelam. To potem wiktor mowil ze powiedzieli ze nie chca się z nim bawić bo ja ciagle na nich krzyczę. Oni wszyscy sa starci od niego. Maja po 8/9 lat do tego wiktor raki spokojny ze ja nie umiem na ro patrzec z boku i nie reagowac. Wolala bym zeby wikto sam umial sie postawić a on ni umie :/ boje sie ze kiedys wyjdzie np w szkole tak ze bedą go gnębić bo takie jednostki czesto są gnębione :/
    W ogole tak mi sie nie chce tutaj mieszkać. Doboja mnie te 4 piętro, te mole, te dzieciaki i jeszcze sasiedzi bo ostatnio przyszla z dolu i sie na m ie wydarla ze jej balkon ciagle zalewam jal swoje kwiatki podlewam. Jezu nie dosc ze ja o tym nie wiedzialam nawet ze tam leci mogla przyjść w tantym roku a nie nic niw gadała a po drugie tak się pieklić o spadajaca wode ? I to na poręcz kej balkoni gdzie nic nie stoi ? Przeciez jak deszcz pada to tez jej leci...

    Nerwy mam jeszcze przez tą firmę. Teraz tak na prawde dopiero wszystko sie zacznie...nawet nazwy jeszcze nie wynyslilam, jeszcze logo, strona, znaleźć pracownika, zareklamować się i w ogole tyle tego.....

    Dobra ponarzekałam i starczy, trzeba wziac sie do roboty
    Inni maja gorzej

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Ja ledwo zyje i chcs juz urodzic :( mam dosc ipslu brzucha boli kregoslupa :/ a jeszcze ostatnie 3 tyg moj maz byl non stop w pracy i bylam z nimi sama dzis 1 raz je ogarniał....
    Aneczka jeszcze tylko chwilke Boziu ale to zlecialo ..



    Hilary nie dziwie sie ze nerwowka

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/180b40d7c906.jpg

    wedrujacy Jasio :)

    i znowu po obiadku :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b820fe398792.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary, Pysia89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :-)
    tak dawno mnie tu nie było nawet nie pamiętam kiedy przestałam się udzielać.
    Chciałabym wrócić do waszego wątkowego grona.
    Pozdrawiam:-)

    Hilary, Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia widac ze Jas to chlopiec :)

    Ja dzis mam wizyte na 19.30. Najgorzej ze starsza konczy ospe a mlodsza moze dostac :( i nie mogę urodzic przed lipcem :/

    Hilary bedzie dobrze bo coraz blizej. Juz pracownika szukasz?



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*

    Wiecie gdyby ktos mi kiedys powiedzial ze mozna przy dziecku nie miec czasu na nic to bym nie uwierzyla ;) u nas od szpitala jest wesolo jednym slowem. Zojeczka w ciagu dnia spi raptem kilka razy po 5 min. Doslownie. Nie wiem skad ona bierze sile. Ale pal licho zeby nie spala i np. Lezala sobie a ona drze sie w nieboglosy bo chce na rece i zadna inna pozycja nie wchodzi w gre jak noszenie na ramieniu bo ona chce wszystko dookola ogladac. W tedy jest cisza i dziecko ciagle sie smieje. Taka cwana. A przeciez w szpitalu bralismy ja tyle co do karmienia na rece a tak lezala pieknie w lozeczku, wiec o co kaman ;) Zadna chusta ani nosidelko jej nie pasuje a jak probowalismy jej nie brac to tak sie darla ze sina cala i zaczela kaszlec by powietrze zlapac. Takze teraz przy trzecim dopiero wiem co to jest miec dziecko ;) ale biore wszystko na klate i ciesze sie ze wdzystkiego. Na cale szczescie pi kapieli malutka odlozona do lozeczka zasypia sama. Budzi sie tylko o 3 na mleczko i spi do 7, takze odpoczac po ciezkim dniu moge ale czasu nie mam nawet zeby cokolwiek zjesc. Jak o 13 zjem z nia na rekach jakas kanapke to cud przez co i cukry mi wariuja na maxa.

    Basiu tak na szybko. Strasznie mnie poruszyla historia siostry :( mam nadzieje ze przetrwacie to wspolnie :*

    Jasiu do zacalowania :)

    Aneczko kciuki kochana na porod trzymam. I jednak do konca SN tak? Wierze ze juz umeczona jestes.

    Zabko i jak starania sa?

    Hilary no niestety musisz przeczekac czas u syna az troszke podrosnie i pojdzie do szkoly i nauczy sie bronic. Moj kiedys tez taki byl. Ale teraz jak trzeba to nie da sobie w kasze dmuchac ;)

    A z tym zabieganiem nie zazdroszcze. Podziwiam Cie ze przy tak malych dzieciach zdecydowalas sie teraz na ta firme, ale tez wiem ze sprytna i obrotna kobietka z Ciebie, wiec dasz rade!!!

    No to tyle co moge napisac. Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki :* i do nastepnego napisania ;)

    Moja 4kg kluseczka :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a64be64cdb7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 07:59

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna bo to niezła agentka sie wam trafiła :) Pewnie z czasem jej się odmieni jak np zacznie siedzieć sama. A na brzuchu lubi leżeć czy tak niekoniecznie ? Ale pucuć już się z niej robi :)

    Aneczka wierzę że juz jest ciężko a jeszcze do lipca musisz wytrzymać...ale zleci szybko i będzie już po :)
    Właśnie powinnam już szukać ale jakoś to wszystko odkładam. W sumie firma ruszy dopiero w połowie albo pod koniec lica bo wtedy dopiero bedą pieniądze wiec jeszcze trochę czasu jest...

    Basik jasio wędrowniczek tak jak i moja wika. Ona zawsze rano budzi się w poprzek łóżka:p

    Rene witaj z powrotem :) Widzę ze urodziłaś gratulacje :)

    Rene lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie foteliki?



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene hehe witaj ...

    Podwojna Zojeczka przecudna az mi sie zamarzylo takiej jesCze kuleczki..

    Aneczka maxi cosi czy cos takiego..

    Hilary no widzisz wariaty male...


    Dziewczynki a wiecie co u Pysi? Dawno sie nie odzywala..

    Rene, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie mloda 2750, ale afi 7 :( jutro ide do poradni patologii ciąży i zobaczymy



  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:

    Rene witaj z powrotem :) Widzę ze urodziłaś gratulacje :)
    Tak synek przyszedł na świat 10.04.18 przez CC waga 3850g 55 cm 9 punktów:-)
    Anecz_ka trzymam kciuki daj koniecznie znać jak juZ będziesz po wizycie

    Hilary lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Jakie macie foteliki?
    Lionelo Noa

    Hilary lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tez niedługo musimy kupić fotelik tylko mi zależy żeby był jak najmniejszy

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Skarby

    Przepraszam ze tak dlugo nie odzywalam sie.
    Dopiero przeczytalam Basik o Twojej siostre...nie moge powsyrzymac lez...
    Co za suki...syn!!!!
    Co sie dzieje z Nia aktualnie?? Jak ona daje rade???
    Boli mnie okropnie serce na taka krzywde kobiet...

    U nas do przodu ale z przebojami.
    Malutka musi nosic szyne na bioderko i jest to na prawde niezla udreka.
    Ale wiem i dziekuje Bogu ze tylko ma to jesli by juz czepiac sie.Ogolnie jest ok.Jest kochana i uwuelbiam z nia przebywac...Ah duzo moglabym sie rozpisywac.
    Starszaki Kochane pomagaja zwlaszcza syn.
    Byli ostatnio chorzy ale juz tez ok.
    Dzieje sie oj dzieje ciagle cos.Terminy obowiazki itd i doba za krotka!

    Sliczne Wasze dzieciaczki :*

    Sciskam Was mocno i szkoda ze każda z Was tak daleko ode mnie bo nie raz mam ochote pogadac z kims normalnym.

    Buziaki pozdrawiam

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia :* Pewnie ciężko jest z tą szyną ale przynajmniej bioderko się naprawi :) Fajnie że starszaki pomagają :) Wiem że jest ciężko znaleźć czas dla siebie ale z czasem będzie co raz lepiej :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ