X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laseczki co do szkoly i tego ucznia to mKabra jutro jest zebranie ..ciesze sie ze wysmarowalam smsa do wychowawczyni i wziela moje obawy na powaznie..inna mame zla£a..

    Komunia byla w restauracji a raczej takiej karcznie potem wrzuce kilka fotek ...za duzo ich nie mam..

    Bylo fajnie a Jasiulek byl bardzo grzeczny.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna Zojeczka przecudna...

    Karolina Jasio nosi juz ciuszki na 68 a nie ktore mawet 74 nie wie jaki on dlugi za tydzien mamy szczepienie to sie dowoem

    Eni cisze sie ze odnalezliscie spokoj


    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elegancki Jasio i Zuza z chrzestna i jej facetem

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43a455771a71.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a2bb2006f56.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2018, 15:04

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04, Hilary, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik - my tez za tydzień szczepienie zobaczymy ile dokładnie wazy i mierzy nasza mycha .
    Fajnie ze imprezka się udała

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 maja 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my 15 stego tez szczepienie itd

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 10 maja 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja we wt bylam na IP bo mnie jelitowka dopadla :/ okazalo sie zs szyjka miekka i musze troche przystopować :( ogarniam obiad i reszte maz.

    Miala ktoras z Was tak ze szyjka dluga 4cm ale miekka? Dluga bo dziecko wysoko... no i skurczy tez nie mam na szczescie :(



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 10 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze ANECZKA OSZCZEDZAJ SIE <3

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 10 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    o kurcze ANECZKA OSZCZEDZAJ SIE <3


    Staram sie :(
    Moja tesciowa to MISZCZ...kupilam dziewczynom buty w ccc w sobote i Julki musze wymienic a Elizki oddac .. i poprosiłam zeby wymienila bo i tak ma jechac a ta pyta czy pojade z nia do galerii i zdziwiona ze nie :/



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie odzywam sie bo u nas od weekendu tragedia z malutka :( w tej chwili jestesmy diagnozowane. Juz mialam zakaz kp i malutka dostawala specjalne mleko. Po tym ma takie wzdecia i brak kupy ze znowu mam dawac cyca. Ale obojetnie co dostaje to krzyk 24 na dobe. Tak przerazliwy. Na cycu straszne rozwolnienie, tak smierdzace. Na mm wymioty. Mowie Wam ile juz lez wylalam bo nic poprawy nie ma :(

    Trzymajcie za nas kciuki. Odezwe sie i wiecej napisze jak tylko cos bede wiedziec i nastapi poprawa.

    Aneczko trzymaj sie :*

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Kochane nie odzywam sie bo u nas od weekendu tragedia z malutka :( w tej chwili jestesmy diagnozowane. Juz mialam zakaz kp i malutka dostawala specjalne mleko. Po tym ma takie wzdecia i brak kupy ze znowu mam dawac cyca. Ale obojetnie co dostaje to krzyk 24 na dobe. Tak przerazliwy. Na cycu straszne rozwolnienie, tak smierdzace. Na mm wymioty. Mowie Wam ile juz lez wylalam bo nic poprawy nie ma :(

    Trzymajcie za nas kciuki. Odezwe sie i wiecej napisze jak tylko cos bede wiedziec i nastapi poprawa.

    Aneczko trzymaj sie :*


    Kurcze wspolczuje ;( oby doszli do tego co powoduje takie reakcje :(

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze podwojna wspolczuje oby szybko doszli z czego to sie tak robi

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna - rany współczuję kochana :( trzymajcie się dzielnie

    Aneczka - uważaj na siebie, no a teściową masz the best

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna - rany współczuję kochana :( trzymajcie się dzielnie

    Aneczka - uważaj na siebie, no a teściową masz the best

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak reszta??



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 11 maja 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka oszczędzaj się !
    Podwójna o jacie :/ współczuję:( Oby sybko doszli o co chodzi i temu zaradzili. Trzymajcie się :*

    U nas ok. Z mała to jednak była tylko jednorazowa akcja bo katar jej przeszkadzał. W poniedziałek byłam u lekarza to wyszło ze wszystko czysto a kaszel od kataru. Nasivin, depulol i inhalacje. Nie mam teraz zbytnio czasu przez te dofiannsowanie. Bylam w tygodniu na kolejnych spotkaniu z doradcą, byłam też u kosmetyczki a wczoraj wieczirem wyszłam z kolezanka na piwo :D
    Od jutra mam te szkolenia od 8 do 16 i tak do czwartku. W weekend mąż zostaje z dziećmi ciekawe jak sobie poradzi bo tak długo z 3 jeszcze nie zostawał. Od poniedziałku będzie moja mam to bedzie mi lżej :) Potem 20 mamy komunie a 22 znowu spotkanie z doradcą. Szczepienie mamy 30.
    Muszę też popracować trochę nad Werką. Maż ją strasznie rozpuscił i jest wredna...mowie coś do niej a ona olewa...jak tak dalej pojdzie to w ogole bedzie robić co chce...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Jestem mamą 2 dziewczynek 7 i 2 lata.
    Czas na chłopca :) :P
    Starsza córka była niespodzianką, młodsza wystarana w 7m ;)

    Fajnie wrócić na to forum po 2 latach.

    Miłego dnia!


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 13 maja 2018, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Hej!

    Jestem mamą 2 dziewczynek 7 i 2 lata.
    Czas na chłopca :) :P
    Starsza córka była niespodzianką, młodsza wystarana w 7m ;)

    Fajnie wrócić na to forum po 2 latach.

    Miłego dnia!

    Witamy ,:) my tak sie staralismy o chlopca ze bedzie 3 baba :p

    Hilary da rade :D ale bedzie mial szkole zycia :p

    Ja wczoraj b malo lezalam bo sobota a meza nie bylo :/ dzis wszyscy ida na komunie oprocz mnie wiec bede lezec :( w srode mam wizyte po tygodniu i zobaczymy jak tam...



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki u mnie dalszy ciag zlych zdarzen :( jak sie wali to na maksa. Od Soboty wszystkie objawy Zojeczce minely. Mleczko w koncu dobrane. Ja walcze z nawalem mleka. Bol niesamowity a nie chce brac poki co tabsow na zatrzymani laktacji. Udalo mi sie zatrzymac laktacje w poprzednich ciazach to i teraz musi sie udac. Najwazniejsze ze moje malenstwo jest teraz szczesliwe i spokojne.

    A ze zlych wiesci to syn w Piatek zarazil sie od kolegi rotawirusem i starsze dzieci wraz z mezem polecieli wspolnie. I niestety najgorzej maz to wszystko przechodzi :( nie ma zadnej poprawy. Prawdopodobnie czeka nas juz tylko szpital. Nie wiem czy cala trojka czy tylko maz. No mowie Wam szlak mnie trafil. Ja poki co z Zojeczka zdrowe ale czy sie uchronimy? Bardzo sie boje :(

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 16 maja 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Kobietki u mnie dalszy ciag zlych zdarzen :( jak sie wali to na maksa. Od Soboty wszystkie objawy Zojeczce minely. Mleczko w koncu dobrane. Ja walcze z nawalem mleka. Bol niesamowity a nie chce brac poki co tabsow na zatrzymani laktacji. Udalo mi sie zatrzymac laktacje w poprzednich ciazach to i teraz musi sie udac. Najwazniejsze ze moje malenstwo jest teraz szczesliwe i spokojne.

    A ze zlych wiesci to syn w Piatek zarazil sie od kolegi rotawirusem i starsze dzieci wraz z mezem polecieli wspolnie. I niestety najgorzej maz to wszystko przechodzi :( nie ma zadnej poprawy. Prawdopodobnie czeka nas juz tylko szpital. Nie wiem czy cala trojka czy tylko maz. No mowie Wam szlak mnie trafil. Ja poki co z Zojeczka zdrowe ale czy sie uchronimy? Bardzo sie boje :(

    Jestes pewna ze to rota? Moze to salmonella skoto jest tak źle? Zrobcie badania.

    Fajnie ze chociaz Zoe ma sie dobrze :)

    Pij herbate z szałwii pomoze Ci

    Ja dzis mam wizyte zobaczymy jak moja szyjka



  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 16 maja 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwojna -rety julek oby Was oszczedzilo! ''duzo sily dla Was!!

    Aneczka -wez nie szalej:)Hehe moja tesciowa z Twoja to pewnie jakies siostry.

    U nas leci i nie powiem ze po malutku bo za....czas jak szalony.Nie mam czasu dla siebie juz w gole ale mniejsza o to przeciez wiedzialam na co sie pisze.
    Jest tyle do ogarniania ze same wiecie...
    Moja panna z tych bardziej wymagajacych wiec nosze i tule zeby tylko inni w nocy spali.Ladnie zjada ale ulewa jej sie galancie co mnie napawa strachem zwlaszcza w nocy.
    W piatek mamy bilans ciekawa jestem jak przybrala i co z jej bioderkami.
    Chwilowo spi a starsze zamknely sie w pokoju Syna i graja na macie muzyxznej.
    Hehe a ja powinnam isc odgruzowac kuchnie...dzieciaki namowily mnie na robienie bulek drodzwowych z truskawkami.Pieknie pomagaly ;)

    Buziaki Laseczki

‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ