X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna Pysiu sliczne te wasze gwiazdeczki Aneczko twoja dzidziunia rowniez..

    Ja tylko na chwile urwanie glowy ostatnio remont ciag dalszy do tego interwencja w szkole w klasie Madzi..opowoem wam jutro. .pozdrawiam sloneczka buziaczki

    Ps.Jasio ma kolejnego zeba prawdopodobnie ale raczej napewno bo gorna dwojka wymacalna pod paluchem ostre i twarde inne biz dziaslo.

    Buzia

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Nie było mnie ze 2 miesiące.... miałam dziwny nastrój, w ogóle nie chciało mi się z nikim rozmawiać, nigdzie jeździć... eh
    Ale jak przyszła wiosna i ciepełko, to od razu wróciłam do życia :D

    U mnie nic nowego.
    Córcia do przedszkola, ja z synkiem w domku, często przeziębienia nas się czepiały.
    Starania o 3 maluszka koniec 2018/początek 2019 :)

    Hilary
    Jak Ty super sobie ze wszystkim radzisz.
    Brawo.
    Mam nadzieję, że ja też będę tak ogarniać wszystko jak Ty :)

    Podwojna
    Jak ten czas poleciał. Już na świecie jest Twój skarbek.
    Gratuluję :)
    Jak się czujecie?

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki w poniedziałek o 10 godz będzie pochowek maluszkow. Pomimo ze nie udało sie ustalic płci jesteśmy szczwsliwi ze beda miały należyty pochowek.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni :* pomodle siw o tej godzinie

    Szczesliwa dobrze ze już Ci przeszło:) zagladaj do nas częściej

    Basia ale szybku mu te ząbki idą :p

    Ja dzis zalatana. Tusz doszedł wiec mialam mase drukowania i wycinania. Wszytsko zrobiłam tylko warkocz z ciasta zrobie jutro i pojade tam wcześniej wszystko poustawiać. Załatwiła opieke dla Wiki wiec zostanie w domu. Pogoda ma byc średnia wiwc kiepsko zeby tyle h siedziala na podwórku a tez za bardzo czasu nie bede dla niej miała. A z nia raczwj problemów nie bedzie jak juz z butli pije. Z reszta odkąd jest na mm to się poprzestawiała i ma dłuższą drzemkę. Ok 6 pije mleko i śpi. O 9 wstaje i idzieny do pokoju sie bawimy i jeny kaszke. Przed 12 je mleko i spi kilk h. Wczoraj wstala o 15 a dzisiaj o 16. Potem znowu sie bawimy i je obiadek albo deserek i ok 20 wypija mleko i idzie spać już na noc :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 09:30

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Podwójna - tak to Natalka w awaterku :) jest spowrotem cudownie . Niedługo chrzest małej koniec maja mamy termin . Ja ciagle myśle by niebawem rozpocząć kolejne starania o towarzystwo dla Natalki .
    Zoja jest śliczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 22:50

    Pysia89, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mama - na koniec roku zaczynacie starania ja tez bym chciała tak gdzies w tym czasie czy rozpoczniemy to się jeszcze okaże ale ja już wszystko przemyślałam i bardzo bym chciała . Gorzej czy ki się uda bo to nie takie proste

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Enii slonce, przykro mi ze nie udalo sie ustalic plci malenstw, ale ciesze sie ze bedziecie mogli juz pochowac malenstwa. Bede jutro myslami z Wami♥️

    Aneczka sliczna corcia. I piekne imie :)

    Basiu ciekawa jestem co tam znowu w tej szkole wymyslili ;)

    No Jasio sie rozbujal z zabkami :)

    Szczesliwamama witaj po przerwie :) dziekuje czujemy sie juz dobrze :) i jest cudownie moc znowu przezywac macierzynstwo od tych pierwszych chwil:)

    Hilary jak urodziny sie udaly?

    Karola a to niespodzianka z tymi staraniami :) bede mocno kibicowac.

    Jaka macie pogode w Pl? U nas popsula sie od kilku dni. Pochmurnie i deszcze takze poszalec na dworku nie mozna :/

    Milej Niedzieli :*

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jeszcze mialam zapytac o jedno. Dziewczyny po cc. Czy musialyscie isc do gina na sciagniecie szwow?

    Ja w poprzednich cc mialam nakaz po 10 dniach isc je sciagnac i te szwy nierozouszczalne mialy kolor niebieski a teraz w szpitalu lekarz powiedzial ze po 10 dniach mam sama obciac tylko koncowki.

    Ja z tej radosci nie zapytalam czy one sa zalozone rozpuszczalne i nie trzeba ich wyciagac i boje sie obciac te koncowki bo co w tedy jak mi szew zostanie w srodku a bedzie nierozpuszczalny?

    I nie wiem czy mam jutro sie do gina przejechac z nimi czy jednak obciac tylko te koncowki. Teraz nici sa cieniutkie i przezroczyste a nie niebieski, wiec moze to te rozpuszczalne?

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna nie wiem.. ja miałam niebieskie i wyjmowała mi je po 2 cc i teraz położna. Po 1 cc jechałam po tygodniu na zdjęcie do szpitala.

    U nas dziś słoneczko, także będziemy grillować na działeczce. Jeszcze, żeby dziewczyn znowu nie zaczynało coś brać to byłoby super bo po tygodniu w przedszkolu młoda od 2 dni bardzo kaszle. Dziś przez to nie przespałam pół nocy. Drugie pół karmiłam małego bo bardzo często się budzi. Także ja dziś powieki na zapałki... :-/

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Impreza sie udala znakomicie :)))
    Hilary raz jeszcze dziekuje za pomoc ;)

    Eni -:*Bede jutro o Was myslec.

    U nas dzis piekna pogoda,dlatego tez popracowalam troche w ogrodzie.A Malutkiej super powietrze sluzy,spala pieknie.

    Podwojna -orientujesz sie ile razy polozna przychodzi??
    Nasza byla juz 4 razy i jutro tez przychodzi...tak mysle czy zdaze jej kupic jakis prezent.

    Milego wieczoru Skarby ;)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia nie mam pojecia ile razy polozna przychodzi bo ja nigdy jej nie potrzebowalam.

    Moze kup jutro i dasz na nastepnej wizycie ;)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ja nie miałam niebieskich tylko czarne i powiedzieli ze rozpuszczalne i tez miałam tylko pentelke uciąć i tak zrobiłam i wszystko pięknie się pogoilo .
    Patrze na twoje zapiski pod suwaczkiem 5 lat 2 lata i 8 miesięcy :) u nas było 3 lata , 6 miesięcy i 1,5 roku :) ciekawe ile teraz by było .

    Hilary - ty zaszłaś z Wika jak karmiłaś piersią a miałaś normalnie miesiączki ? Jak się zabrałaś do planowania przypomnij mi proszę ? Wiem ze u ciebie poszło dość szybko bo ty prawdziwa kobietka płodna :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziekuje

    My dzis po mszy mieliśmy błogosławienie maluszkow i modlitwy przy chrzcielnicy. Bardzo ciężko było. Zdecydowaliśmy sie na uroczystość pochowkowa w naszej Parafii, bardziej to ważne dla nas ze w kościele niż przy grobie. Jutro jedziemy juz sami, beda tylko panowie co miejsce u babci i dzoadzia na grobie przygotują. Cala ceromonia dla dzieci nienarodzonych jest krotka.

    Maz podziekowal mi ze nalegałam na badanie płci i pochowek. Liczyłam sie ze plec noe wyjdzie bo źle to wszystko wyglądało po zabiegu. Dużo szybciej cały proces przebiegl nawet z tego ze dwa Maluszki.
    Byłam tez z wynikami u poloznej oddziałowej i dowiedziałam sie zw do grobkow dzieci utraconych ktore rodzice nie odbierają chowaja tylko wysokie ciąże. Niskie ciąże sa przetrzymywane przez 10lat i utylizacja. Przykre te bo co innego jest oficjalnie. Tym bardziej cieszymy sie ze podjeliamy ta decyzje

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia, super że impreza udana.
    Karolina, np. mi regularny cykl wrócił dopiero po całkowitym odstawieniu dziewczyn. Tyle, że akurat samo wyszło, bo biłam się z myślami czy i jak zakończyć kp bo chcieliśmy starać się o kolejne bobo. Moja mama np. zaszła z moją siostrą z 1 owu po porodzie, czyli nawet nie dostała 1 okresu. Źe jest w ciąży zaczęła podejrzewać jak mój brat nie chciał pić z piersi.
    U nas teź szybko poszło. 1 ciąża w 1 cyklu złoty strzał, bo bolał mnie jajnik więc wiedziałam, że to owu i stwierdziliśmy z M, źe działamy. 10 dni później był bladzioch. 2 ciąża w 5 cyklu po porodzie, ale dopiero 3 był w miarę normalny i zaszłam 2 cykle później w 2 cyklu regularnych starań. Z Bartkiem też 2 cykl.
    Znam parę dziewczyn, które miały problemy z zachodzeniem, ale po niedlugo po ciąży szybko udało im się zaciążyć ponownie. Może i u Ciebie Karolina tak będzie ;)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii na pewno ciężko Wam, ale dobrze, że zdecydowaliście się na pochówek, będzie chyba łatwiej. Zawsze będziecie mogli do Maluszków przyjść na cmentarz. Będę jutro z Wami myślami i pomodlę się za Wasze Maluszki :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina jak zachodziłam w ciążę z Wiki to już nie karmiłam piersią. Okres dostałam już mimo kp Werki jakoś po 3 miesiącach. Karmiłam pół roku czyli do października a z Wiką zaszłam w lutym. Udało się w pierwszym cyklu, z Werką i z Wiktorem też więc u nas idzie zawsze mega łatwo (dlatego muszę teraz założyć tą wkładkę albo tabletki). Z niczym się nie przygotowywałam, jedynie wcześniej brałam kwas foliowy.
    Życzę Ci żeby u was też teraz poszło tak szybko :)

    Pysia nie ma za co :) Fajnie że się impreza udała :)

    Enii tulę :*

    Rybaa oby już nie było chorób

    Podwójna u nas dzisiaj pogoda super

    Byliśmy dzisiaj na chrzcinach u synka szwagierki. Fajne było i nawet dla męża się udało bo wczoraj pracował do 3 w nocy i dzień za to miał wolny więc razem na te chrzciny pojechaliśmy.



    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis 30 :p i wczoraj robilzm , kumplem impreze on miał tort - cycki ;) a ja taki :D kolezanka, ktora ma pracownie tortow takie cudo mi wyczarowala! https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d08f17d0fdb5.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A urodziny się udały :) Dzieci myślę zadowolone :) Bawiłam się z nimi aż 3 godziny :) Koleżanka też zadowolona dała mi nawet w podziękowaniu 4pak piwa i czekoladki :D
    Mam tylko kilka zdjęć bo nie miałam czasu robić, koleżanka robiła i ma mi przesłać.
    Impreza była w stylu bajki Zaplątani czyli Rozszpunka.
    Jedzenie też przygotowałam bo się sama zaoferowałam dla koleżanki a zrobiłam, warkocz z ciasta francuskiego, parówki z włosami, babeczki i wydrukowałąm do nich te takie obrazki z bajki, wieża z pączków tych donatów i rozpuściłam czekoladę w takiej brytwance jak jezioro z bajki i dodałam tam statek z pomaranczy z chorągiewką z bajki i do tego pokrojone owoce do maczania.
    Zrobiłam banery w stylu bajki, fotościankę rozszpunki, piniate w kształcie głowy tej czarownicy Gertrudy. Puszczałam też bańki, rozłożyłam namiot taki księżniczki, i na stole w misce z woodą w środku kryształki a na wierzchu kwiatek taki żółty jak w bajce.
    Z zabaw było malowanie buziek, ozdabianie koron, zaplątani (zaplątałam ich wszystkich taśmami z żółtej bibuły i potem musieli się uwolnić), konkurs fryzur dla lalek, gra w kolory, przenoszenie jabłek na głowie, przyklejanie nosa dla Julka z bajki z zamknietymi oczami i piniata i na koniec puściliśmy lampion bo w bajce też puszczali

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka fajny ten tort :)

    Kurczę a ja nie mogę dodać zdjęć bo net mi się zamulił bo za dużo transferu zużyte :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryba - No to faktycznie u ciebie tez pięknie z zachodzeniem a i masz @ mimo karmienia u mnie nigdy nie ma @ jak karmie ale liczę na takie coś jak u twojej mamy podczas karmienia :)

    Hilary - oj tak u ciebie błyskawica zabezpiecz się kochana

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ