X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka super taka wygrana :) A z mężem to szkoda gadać :/ ja sobie nie wyobrażam żeby mój palcem nie tknal i nic nie robił przy dzieciach :/ no chyba że pracuje tak jak teraz ze wraca do domu ok 12 w nocy no to inna sprawa :/

    Właśnie aneczka coś się nie odzywa ? Dziwne :/

    Docelu3 hehe to u nas każda chyba tak miała, jakieś przeczucia itd

    Aduszka to oby się dobrze skończyło:)

    Szczęśliwa nie ma sprawy w ogóle jak coś dziewczyny chcecie zmienić to piszcie tutaj albo na priv bo ja jedbak nie mam teraz czasu żeby to wszystko sprawdzać

    Dzięki dziewczyny :) Wesele było mega i super się bawiłam nawet z mężem w jednym konkursie wygrałam :D

    Teraz może być mnie teoche mniej na forum bo mam sporo spraw...muszę wszystko w sprawach firmy dopiac na ostatni guzik no i uczyć się do testów na prawko bo już sie zapisałam na egzamin w sierpniu :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 11:12

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 lipca 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny dawno mnie nie bylo.Jasio skonczyl juz pol roku sam jeszcze nie siedzi ale sie podciaga i jak sie podciagnie w wozku to chwile sam posiedzi plecki trzyma ladnie po malu chyba przygotowuje sie do raczkowania.u nas ogolnie stara bida Zuza byla na koloni wrocila zadowolona w miare mozliwosci i pogody chodzimy nad wodę..zeby cosmialy z tych wakacji


    zabka gratuluje wygranej

    a co ureszty?

    moja trojca <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d59e68a57279.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam tylko się -pochwalić kto jeszcze nie widział :) www.wazkafun.pl moja strona i na fb wyszukać można ważkafun :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 cudowna trójca :)

    Hilary fajna stronka :D ale jest błąd zamiast żłobki, masz żłóbki i często po kropce nie ma spacji :) mówię co mi się rzuciło w oczy ;)

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 lipca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    hejka dziewczyny dawno mnie nie bylo.Jasio skonczyl juz pol roku sam jeszcze nie siedzi ale sie podciaga i jak sie podciagnie w wozku to chwile sam posiedzi plecki trzyma ladnie po malu chyba przygotowuje sie do raczkowania.u nas ogolnie stara bida Zuza byla na koloni wrocila zadowolona w miare mozliwosci i pogody chodzimy nad wodę..zeby cosmialy z tych wakacji


    zabka gratuluje wygranej

    a co ureszty?

    moja trojca <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d59e68a57279.jpg
    u nas po staremu:-)
    Nadal czekamy na wyniki średniego synka miał robiony panel na alergie,z młodszym wszystko ok badanie histopatologiczne wycinku z pępuszka wyszło ok okazało się że jest to ziarniniak pępkowy bez zmian nowotworowych:-)
    Cieszę się że córka zadowolona z pobytu na koloni:-)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 29 lipca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa gdzie widzisz ten błąd ?W ofercie na stronie internetowej jest poprawnie

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary szkoły, przedszkola, żłóbki skopiowałam ze strony...

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa widzisz teraz wide bo to w ofercie ale na stronie startowej:p dzięki prawie :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary nie ma sprawy ;)

    Wszystko super, może kiedyś skorzystam z Twojej oferty ;) Przedstawię się jako Szczęśliwa Mama z ovu he he tak w ogóle mieszkam w Łomży ;)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wiec 2 lipca o 12.16 urodzila sie Amelka :) 3400 i 52 cm. Taki kurczaczek ;) ja lacznie bylam mc w tym szpitalu.. najpierw te wody a potem po porodzie hgb 7.8 i zastrzyki w tylek z zelaza jeszcze zapalenie pecherza... porazka i w koncu wyszliśmy.

    W domu sajgon... meza chcialam udusic bo oczywisvie - ogarnal ale nie posprzatal :/ teraz jyz jest ok i daje rade z 3 ale jest ciezko czasem.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka super, że w końcu dałaś znać co i jak ;)
    Witaj Amelko na świecie <3

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa o patrz to blisko nawet :) hehe to zapraszam do skorzystania :)

    aneczka fajnie, że w końcu się odezwałaś ale miałaś sytuacje nie fajną, dobrze że już wszystko ok i w domku jesteście :) Gratulacje :)

    Muszę się pochwalić, zdałam teoretyczny 72/74 :D Teraz gorsza część bo jazdy i praktyczny :P
    Mam też już pierwsze zlecenia :D A 15 sierpnia robię imprezę promującą bo udało się załatwić miejsce i sponsorów :)

    anecz_kaa, Szczęśliwa_Mama, Basik83, Rene, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zniwa byly i czesto bylam sama i padalam na twarz po calym dniu... Teraz jest maz woeczorwm wiec odzylam :)

    Mamy straszny problem z najstarsza krzyczy pyskuje i ogolnie ma nas w tylku. Nie wiem czym ja zmotywowac/ przekonac zeby bylo lepiej. Wczoraj wyla 2h dzis tez bo balona z elza przebila... i wyje bo ona musi nowy i koniec!



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary gratuluję ;)
    Działasz kobieto, super!

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka no nareszcie

    sie odezwalas


    gratulacje i pokaz w miedzy czasie ksiezniczke


    Hilary gratki

    ale jestem nie wyspana darli mi sie pod oknami pol nocy masakra

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d05934b7d028.jpg


    Jasiek :)

    Rene, Szczęśliwa_Mama, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Hej wiec 2 lipca o 12.16 urodzila sie Amelka :) 3400 i 52 cm. Taki kurczaczek ;) ja lacznie bylam mc w tym szpitalu.. najpierw te wody a potem po porodzie hgb 7.8 i zastrzyki w tylek z zelaza jeszcze zapalenie pecherza... porazka i w koncu wyszliśmy.

    W domu sajgon... meza chcialam udusic bo oczywisvie - ogarnal ale nie posprzatal :/ teraz jyz jest ok i daje rade z 3 ale jest ciezko czasem.
    Gratulację:-)

    Hilary gratuluję i trzymam kciuki za egzamin praktyczny:-)
    Basik no to zaczyna się zwiedzanie domu przez synka:-)

    Szczęśliwa_Mama, Hilary lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary synek idzie od września do zerówki? ;)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka już po żniwach u was ? a z córką to eh...może zazdrośc tak się u niej objawia ? wiadomo że dla niej to nowa sytuacja i może przejdzie

    Szczęśliwa tak idzie do zerówki już

    Rene dzięki :)

    Basia ale młody już daje :)
    Ja sie martwię o Wikę...skończyła 9 miesięcy a nie raczkuje...suwa się tylko do tyłu i to tak raczej jej sie nie chce za bardzo i nie pokonuje dużych dystansów. Werka jak miała 8 to zaczęła raczkowac, a jak 9 to stawała przy meblach i chodziła po domu z kartonem. Ja wiem, że każde dziecko inne i że ma jeszcze gdzieś z miesiąc żeby zacząć raczkować albo może w ogóle to ominąć i od razu chodzić...no ale jednak coś mnie to nie pokoi. Teściowa powiedziała żebym jej nogi ćwiczyła... na razie kłade ją jak najwięcej na brzuchu (bo tak to wczesniej ona więcej siedziałą niż leżała na brzuchu bo odkąd się nauczyła siadać to tylko chciała to robić) i rozkładam jej zabawki w różnych iejscach, trochę dalej od niej i bedę obserwować

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)

    Ja ostatnio zawsze jak po ogien ale nie wiem kiedy czas znajde by usiasc spokojnie a lepiej krotko dac znac co slychac niz wcale ;)

    My od 2 tygodni w Polsce na urlopie. Wracamy w Sobote i gdzies jeszcze tutaj u nas sobie pojedziemy.

    Powiem Wam ze tak nagle minely u nas wszystkie placze itp. Zojeczka zaczela sie interesowac swoimi piastkami i ciekawsza swiata stwierdzila ze nie warto plakac;) ale taki stan potrwal kilka dni i znowu jest malo ciekawie a to za sprawa zabkow. Tak zabkow. Jednego juz mamy prawa dolna jedynke a drugi sie przebija. Jestem w totalnym szoki bo starszaki dopiero po polroczku zaczely zabkowac. No i jedziemy na czopkach viburcol ale ogolnie ciezko jest bo mala spi tylko 3 razy po 10 min. W dzien. Nie umie sobie jeszcze gryzakiem do buzki trafic i najlepsza na zabkowanie jest mamy broda ;)

    A wazy juz 7kg :)

    Aneczko gratuluje corci :) och ale sie nalezalas w tym szpitalu :( mam nadzieje ze wszystko co zle za Wami.

    A ze starsza corcia i my mamy taki sam problem jak u Ciebie. Wyszla teraz zazdrosc jak nic, chociaz na kazdym kroku dajemy corci odczuc jak.mocno ja kochamy. To nie jest tak ze ciagle jest taka. Ogolnie jest kochana ale raz dziennie taka akcja musi byc i ciezko ja w tedy uspokoic i co musimy to jakos przetrwac.

    Hilary gratuluje i strony i prawka i pierwszych zlecen dzielna mamusko :* steona swietna. Duzo tego i bedzie firma sie krecic :)

    Co do raczkowania to nie martw sie. Moj syn tylko siedzial. Byl baaaaaaardzo leniwy. Raczkowac zaczal bardzo powoli na swoje 1 urodziny a pierwsze kroczki postawil dopiero w wieku 18 miesiecy ;) a teraz chlopak kocha sport i pilke nozna.

    Karolcia Ty to.masz dobrze z ta swoja corcia ;) a ladnie spi w ciagu dnia? To chyba moja tylko na wiecznym powerze he he

    Zabka lal gratuluje wygranej :) ciesze sie ze bylas na wakacjach ale to co wyprawia Twoj maz to wrrrrrrre ja na trzecie bym sie nie zdecydowala jezeli moj maz tak by sie zachowywal.

    Basiu ale super Jasiu :D slodkosci!!!

    Rene ciesze sie ze u Was nie okazalo sie to powazne i daj znac jak przyjda wyniki synka.

    Enii okres sie pojawil?

    Szczesliwa mama kciuki za szybkie zaciazenie :*

    To tyle co pamietam kochane no i wstawiam aktualne zdjecie Zojeczki :)

    Trzymajcie sie cieplutko :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d28e6518c40b.jpg

    Szczęśliwa_Mama, Hilary, Rene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzialam ze o czyms zapomnialam ;)

    Karolcia gratuluje zabkow :) i moooooooocno trzymam kciuki za starania. Jeju jak fajnie :)

    Hilary alez Ty pieknie w tej sukience wygladasz :)

    MamaTuska a co u Ciebie?

    Pysia a Ty jak zyjesz?

    Ryba kurcze jak mi Was szkoda z tymi chorobami :( kiedy to sie skonczy u Was a lada chwila znowu jesien, zima i choroby. Duuuuuzo zdrowka dla Was :*

    Hilary lubi tę wiadomość

‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ