X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej sorki u koleżanki się zagadałam. Wszystko jest ok :) z tym że nie mogła dobrze parametrów sprawdzić bo dzidziuś za malutki więc za 2 tygodnie mam znowu usg. Przezornosc sprawdziła to jest ok. Ma 4,2 cm. Serduszko ładnie bije. Według usg 11 tydzień i 1 dzień więc nie dużo młodsza. Straszny z niego/ z niej kreciołek bo ciągle podskakiwał :D Zajde do domu to wstawię zdjęcie

    PodwojnaMama, Grochpaproch, ana79, Mamabyc3, majamia, Majzu, P_aulinaaa29 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogła sprawdzić tych parametrów coś chyba z kością nosową bo są w stanie zmierzyć od 4,4 cm

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skierowanie jest to nazwane NT

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no w końcu super, że wszystko dobrze, jak cudnie :) oczywiście fotkę prosimy :) <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ale piekny maly czlowieczek :D ojej wzruszylam sie ze juz tak wierci sie w brzuszku! Wspaniale wiesci dzisiaj nam przynosicie :)

    A za 2 tyg. Bedziesz miala juz pomiary zrobione i znowu okazja do podgladniecia maluszka ;)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama masz parkę w domu a teraz masz jakieś życzenia, pewnie ci wszystko jedno, aby się udało i było zdrowe .
    Ja na początku starań to miałam parcie na córkę, a teraz to mi już wszystko jedno, aby się udało i żeby zdrowe było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 11:43

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Ja się melduje człowiek ma 1,5cm serduszko bije 138 ;) wszytsko git kolejma wizyta 31 maja ;D

    Gratuluje:)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wcześniej na pierwszych usg widziałam tylko kropkę a tu taki malutki człowieczek i tak fajnie rączkami machał i cały się kręcił, podskakiwał <3 Szkoda tylko że zdjęcie mam słabe i nie widać go tak dobrze ale po prostu tak się kręcił że ciężko jej było zrobić

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 Hilary jak to rozczula, jak ja chcę już też podglądać dzidziusia to takie cudne uczucie.. :)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary super Gratuluje:) i trochę zaxdroszcze;)

    karolinams lubi tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary,super!Cieszę się,ze wszystko w porządku :)

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu Hilary - cudnie
    Karolinams- już niedługo będziesz podglądać swojego maluszka,życzę Ci tego z całego serca.- cierpliwości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 12:01

    karolinams lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams w pierwszej ciazy od razu czulam ze bedzie chlopak i tak chcialam miec synka pierwszego. Przy drugim czulam ze synek a wyszla corcia ;) a teraz mi obojetnie byle zdrowe i z mezem obiecalismy sobie ze przy trzecim plci nie chcemy znac az do dnia porodu ;) taka niespodzianka ma byc.

    A Ty kiedy bedziesz testowac? Bo ja nigdy do terminu @ nie wytrzymuje i robie testy po 3 dziennie juz od 8dpo ha ha

    Oj tak mnie tez rozczulaja takie wiesci z usg :)

    Dziewczyny powiedzcie mi? Jak spojrzycie u mnie na wykres to nie widac serduszkowania. Czy to jest tylko w abonamencie premium?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze sa moje dzieci ;) ciagle pytaja kiedy w koncu bedzie dzidzia w brzuszku i oczywiscie syn chce brata a corcia siostrzyczke he he najlepiej blizniaki i do tego parka ;)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Karolinams w pierwszej ciazy od razu czulam ze bedzie chlopak i tak chcialam miec synka pierwszego. Przy drugim czulam ze synek a wyszla corcia ;) a teraz mi obojetnie byle zdrowe i z mezem obiecalismy sobie ze przy trzecim plci nie chcemy znac az do dnia porodu ;) taka niespodzianka ma byc.

    A Ty kiedy bedziesz testowac? Bo ja nigdy do terminu @ nie wytrzymuje i robie testy po 3 dziennie juz od 8dpo ha ha

    Oj tak mnie tez rozczulaja takie wiesci z usg :)

    Dziewczyny powiedzcie mi? Jak spojrzycie u mnie na wykres to nie widac serduszkowania. Czy to jest tylko w abonamencie premium?
    Nie widzę twoich serduszek , co do płci też się nad tym zastanawiałam, że nie chciałabym wiedzieć czy noszę syna czy córe pod sercem, ale czy dałabym radę nie wiem.
    Ja z testowaniem czekałam bliżej @ tak od 12 dpo próbowałam robić , ale że mam zapas tych felernych z allegro to zacznę wcześniej też próbować :)

    Mój 7 late też pyta kiedy będzie mieć rodzeństwo :D a starszy na samo hasło mówi, że oszaleliśmy, że on nie chce :D
    ana79 wrote:
    ...
    Karolinams- już niedługo będziesz podglądać swojego maluszka,życzę Ci tego z całego serca.- cierpliwości
    Masz rację, każda z nas niebawem się doczeka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 12:13

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krolinams a ile lat ma starszy syn?

    A Ty masz wykupiony abonament tutaj?

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Hilary super wieści. Nie miałas wcale usg a teraz będziesz miała 2 w ciągu 2 tygodni mo i widzisz dzidzie a nie kropkę;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam w domu zapas z ebaya testow 30szt. ;) Ale nie wiem jak dzialaja bo zawsze apteczne mialam i teraz aptecznych tez mam zapas i niemieckich i polskich testow, wiec jak bedzie okazja to bede miala porownanie jak te z ebaya wychodza bo zdania sa bardzo podzielone ale jedno jeat pewne jak tak po zdjeciach przegladam w necie to kreski pokazuja mega slabe niz apteczne.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Najlepsze sa moje dzieci ;) ciagle pytaja kiedy w koncu bedzie dzidzia w brzuszku i oczywiscie syn chce brata a corcia siostrzyczke he he najlepiej blizniaki i do tego parka ;)
    Moja strasza dziś się obrazila na mnie jak powiedziałam, że idę zobaczyć dzidzie w brzuszku to zaczęła ryczec "nie idę do przedszkola chce dzidzie zobaczyc" haha przez 30min jej tłumaczyłam dlaczego nie może iść ze mna

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Krolinams a ile lat ma starszy syn?

    A Ty masz wykupiony abonament tutaj?
    Jak ja nie miałam wy kupionego to wogole nie miałam kalendarza bo nie szło go prowadzić

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ