X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania w 2023r - watek dla wszystkich starających sie.
Odpowiedz

Starania w 2023r - watek dla wszystkich starających sie.

Oceń ten wątek:
  • Śmieszka Koleżanka
    Postów: 31 90

    Wysłany: 22 lipca 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny :) postanowiłam napisać, bo zaczęłam nieśmiało myśleć o 3 dziecku. Mam już dwie córki, w przyszłym roku 40 lat i to dla mnie ostatni dzwonek. Nie jestem pewna swojej decyzji, bo mam fajna pracę, dziewczyny odchowane i sama już nie wiem. Chyba zdecydujemy się na to co przyniesie los. W tym cyklu sex był w dni płodne, ale przerywany i niepłodne do końca. Zobaczymy co się wydarzy.

    202407236851.png
  • LillY Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 lipca 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka, akurat jestem na wyjeździe i wracam w poniedziałek. Wiec chyba poczekam bo nie za bardzo mam jak szukać apteki. Zobaczymy co czas pokaże. Dam znać

  • OvuFriend

    Wysłany: 23 lipca 2023, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Mamy dla Was darmowe vouchery na badania hormonalne. Pakiet obejmuje badania z krwi: TSH, FT3, FT4. Badania można wykonać w wybranym punkcie Diagnostyki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

    Zgłoś się, jeśli:
    - masz uczucie, że jest Ci zimno częściej niż innym,
    - występują u Ciebie problemy z suchą skórą, łamliwymi paznokciami, suchymi / wypadającymi włosami,
    - często jesteś nadmiernie zmęczona i senna w ciągu dnia,
    - miewasz problemy z koncentracją lub pojawiają się zaburzenia pamięci,
    - występują u Ciebie obrzęki i/lub masz problemy z puchnięciem,
    - pojawiają się problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała (chudniesz lub tyjesz bez wyraźnej zmiany diety),
    - korzystasz z aplikacji OvuFriend lub jesteś chętna, żeby zacząć. ;)
    - nie stosujesz antykoncepcji / nie jesteś w ciąży / nie karmisz piersią.

    Jeśli doświadczasz któregoś z wyżej wymienionych objawów, napisz wiadomość na [email protected] w tytule wpisując “Badania tarczycowe”.

    Pula voucherów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. :)

    P.S. Masz zdiagnozowaną niedoczynność / nadczynność tarczycy? A może wykonywałaś już badania w kierunku diagnozy, ale nie potwierdziła się? Jeśli posiadasz wyniki badań, zgłoś się do nas i otrzymaj darmowy abonament Premium do aplikacji OvuFriend. Napisz do nas na: [email protected] w tytule wpisując “Tarczyca1”.

    Jeśli już się do nas zgłosiłaś i wykonywałaś / przesyłałaś powyższe badania, zignoruj ten post.

  • LillY Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 25 lipca 2023, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Lilly jeśli okres masz dostać w poniedziałek śmiało już możesz robić test tylko czuły...


    Co z tego wynikło ?! jestem właśnie po teście i są dwie kreski. Śluz od owu biały gesty i dość sporo. W dzień spodziewanej miesiączki lekko żółty i ciągnący ale tylko przez chwile. Szyjka twarda dość wysoko ale jeszcze nie do końca zamknięta. Piersi zawsze bolały od owu i ustępowały w dniu miesiączki, tym razem bolały mnie tylko jeden dzień a do teraz nie mogę tego nazwać bólem. Są mozw ciut większe i ciężkie a sutki delikatnie wrażliwe ale jedynie przy dotyku. Do toalety latam stanowczo zbyt często. Śpię całkiem dobrze ale jak na mnie zbyt wcześnie budzę się wyspana. Zmęczenia w dzień jeszcze nie odczuwam. Mdłości czy jakieś dziwne zachcianki narazie tez mnie nie dotyczą. Chociaż ogórki w każdej postaci jem od tygodnia codziennie. Jutro zrobię drugi test dla pewności, a betę dopiero w poniedziałek bo jestem na urlopie i w polsce nie mam za bardzo jak zrobić badań.

    🥰🤗pozdrawiam

    Nowa_Ola lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 2864 3015

    Wysłany: 26 lipca 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillY wrote:
    Co z tego wynikło ?! jestem właśnie po teście i są dwie kreski. Śluz od owu biały gesty i dość sporo. W dzień spodziewanej miesiączki lekko żółty i ciągnący ale tylko przez chwile. Szyjka twarda dość wysoko ale jeszcze nie do końca zamknięta. Piersi zawsze bolały od owu i ustępowały w dniu miesiączki, tym razem bolały mnie tylko jeden dzień a do teraz nie mogę tego nazwać bólem. Są mozw ciut większe i ciężkie a sutki delikatnie wrażliwe ale jedynie przy dotyku. Do toalety latam stanowczo zbyt często. Śpię całkiem dobrze ale jak na mnie zbyt wcześnie budzę się wyspana. Zmęczenia w dzień jeszcze nie odczuwam. Mdłości czy jakieś dziwne zachcianki narazie tez mnie nie dotyczą. Chociaż ogórki w każdej postaci jem od tygodnia codziennie. Jutro zrobię drugi test dla pewności, a betę dopiero w poniedziałek bo jestem na urlopie i w polsce nie mam za bardzo jak zrobić badań.

    🥰🤗pozdrawiam

    Gratuluję 🥰 Nudnej ciąży Ci życzę 🙂 Każda kobieta ma inne objawy jedna ma śluz inna go nie ma, jedną ciągnie jajnik inna nie... Na to nie ma reguły;)

    Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

    ♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
‹‹ 37 38 39 40 41
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ