X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki. Miło, że dołączyłyście, w kupie raźniej :)

    Olina, zmykaj na zwolnienie, teraz Ty i Fasolka jesteście najważniejsze, a skoro masz taką pracę, to chyba nie warto ryzykować..

    A ja nadrabiam co natworzyłyście chcę odpisywać i już sié gubię, co która pisała... To pewnie ze zmęczenia, godzina jest jaka jest, mała co świt domagać się będzie jedzenia, a ja nadal nie śpię..
    Dobranoc dziewuszki, niezafasolkowane- niech się Wam wszystkim przyśnią 2 krechy (a sny się sprawdzają!) :D

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Oj kochana jak poleżałam na patologi w 36 tygodniu to się naoglądałam i nasłuchałam różnych opowieści o smoku i paproci;-) i nie ma znaczenia młoda czy stara pierworódka przypadki są naprawdę różne. Nie powiem, też się bałam badań prenatalnych, na szczęście wszystko było okej.Od 30tki wyznaję zasadę "albo się boję albo żyję";-P... a co ma być to będzie:-) trzeba być optymistą. I podchodzę do tego, tak że jak innym się udało to czemu mnie ma się nie udać:-)))
    Zmykam spać dziewczynki bo jutro ciężki dzień w pracy, dobranocka:-)


    Tak jest. Życie trzeba brać garściami. Moim zdaniem w każdym wieku różne choroby mogą się pojawić. U mamy koleżanki to chyba jakieś obciążenie mogło być tak mi się wydaje. To tylko jeden przypadek a całe mnustwo ma zdrowe dzieciaczki. Trzeba mieć wszystko na uwadze. Każda z nas.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parę godzin i tyle czytania - dziewczyny jesteście niesamowite! ;)
    Szykuję się do pracy i życzę Wam wszystkim miłego dnia i oczywiście tego co najbardziej wszystkie pragniemy :))

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Martix Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, a gdzie mierzycie temperaturę? :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pochwie :-)

    Miłego dnia!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 07:48

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:

    Majetta jeżeli uda Ci się w tym cyklu to możesz cofnąć wypowiedzenie i muszą je uznać.

    Ja teoretycznie to wiem ale nie chciałabym wracać :/ już szczerze wolę u nowego pracodawcy pójść tylko też raczej potem powrót mały... ale będę się tym martwić za jakiś czas :) Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test (8dpo) i negatywny ... tak wiem jeszcze baaardzo wcześnie :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:) Cześc wszystkim nowym, fajnie ze dołączyłeście:)))

    Staram sie czytac wszystko, ale troche mi sie potem miesza kto co itp;) Wiec wybaczcie pomyłki bądz milcznie.

    Olinka, zmykaj na zwolnienie:)

    Majetta, to za wczesnie na test, ale rozumiemm doskonale TWoje zniecierpliwienie. JAk sie patrzy na ciążowe wykresy w galeriito czesto negatywne wychodza kilka razy a dopiero w któryms tam dniu pozytyw.

    Ja niestety, choc do okresu jeszcze kilka dni, juz czuje ze się zbliża:/

    Ale nie bede sie na tym skupiac, bo dzis ostatni dzien w pracy, a potem URLOP!!!:) Może cos "zmajstrujemy" na wolnym;)

    Dobrego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 08:26

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Cześc wszystkim nowym, fajnie ze dołączyłeście:)))

    Staram sie czytac wszystko, ale troche mi sie potem miesza kto co itp;) Wiec wybaczcie pomyłki bądz milcznie.

    Olinka, zmykaj na zwolnienie:)

    Majetta, to za wczesnie na test, ale rozumiemm doskonale TWoje zniecierpliwienie. JAk sie patrzy na ciążowe wykresy w galeriito czesto negatywne wychodza kilka razy a dopiero w któryms tam dniu pozytyw.

    Ja niestety, choc do okresu jeszcze kilka dni, juz czuje ze się zbliża:/

    Ale nie bede sie na tym skupiac, bo dzis ostatni dzien w pracy, a potem URLOP!!!:) Może cos "zmajstrujemy" na wolnym;)

    Dobrego dnia!

    Zazdraszczam urlopu :D

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też "zazdraszczam" :P Umowę o pracę mam do końca września, a urlopu zero ;p więc najwcześniej jak umowę przedłużą październik jakieś wolne:(

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Imię_Róży czyli cos jest nie tak z hormonami jak dopada mnie smutek dwa dni po owulce. chyba troszeczke za szybko zeby spadal progesteron, wiec musi byc cos nie tak. chyba znowu wroce do mierzenia tempki.
    Ciesze sie ze tu jestescie. Nikt mnie tak dobrze nie zrozumie jak wy staraczki i zafasolkowane tez:)

    Milego dzionka wam wszystkim!

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Windows Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :)
    Chciałabym dołączyć do was ;) zacznę od tego, że po odstawieniu w maju tabletek antykoncepcyjnych, miałam dopiero jeden okres.. po 36 dniach, teraz mam 34 dc i nic się nie zapowiada :/ Od poniedziałku mierzę temperaturę, może taki obraz da mi większą jasność..
    Poza tym mam 28 lat i już jedną pociechę, która w tym roku skończy dwa latka :D

    Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem..
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martix wrote:
    Kobietki, a gdzie mierzycie temperaturę? :)
    W ustach, pod językiem :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martix wrote:
    Kobietki, a gdzie mierzycie temperaturę? :)


    Ja też pod językiem.

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc , Windows.

    potrzeba czasu, aby sie wszystko unormowało, tak więc cierpliwości:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzyłam pod językiem (w tym cyklu wcale;P), ale po urlopie pewnie wróce do mierzenia, tym razem chyba w pochwie, bo jak juz ktos wczesniej pisał, pomiar jest wiarygodniejszy.

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Windows Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Cześc , Windows.

    potrzeba czasu, aby sie wszystko unormowało, tak więc cierpliwości:)
    kurde, mogłam je wcześniej odstawić, teraz zajęłabym się tylko serduszkowaniem, a nie szukaniem zaginionego okresu :/

    ja mierze temp. na dole :P

    Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem..
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowac zawsze można;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi no coś czuję, że to będzie wyjątkowy urlop :) mam nadzieję, że zapamiętacie go na dłuuugie lata :)

    zizi lubi tę wiadomość

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam taką nadzieję:)))) no i taka, że będzie to ostatni urlop w pojedynkę;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1514 1866

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) Witam się tylko na chwilę i uciekam, bo pracy mam od ch*lery i ciut, ciut ;)

    CzekającaMama bieganie stało się dla mnie odskocznią od codzienności i chyba powoli uzależnieniem ;) Uwielbiam biegać, ale i mnie przytrafiają się takie dni, kiedy muszę się zmusić. I wiesz co? Jak już wyjdę, to cieszę się, że jednak się udało, bo bieganie zawsze daje mi dużo satysfakcji. A takie na przekór sobie i pogodzie to już w ogóle :D Wiesz, że ja nawet zimną biegam i jak lekko pada (w ulewy już jednak odpuszczam) :P Mówią, że to kształtuje charakter i tak chyba rzeczywiście jest :)

    Imię_Róży ja też mierzę temperaturę w pochwie. Tak radził ginekolog i tak już zaczęłam, a ważne jest, żeby w danym cyklu nie zmieniać miejsca pomiaru.

    Zizi ja też okropecznie zazdroszczę urlopu! My już niestety po, a było tak cudownie... Wybieracie się gdzieś? A wiesz, ja dopiero teraz zauważyłam paseczek w podpisie, i że Ty też w tym roku brałaś ślub i to równo miesiąc po mnie, bo ja 25.04 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 12:40

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ