X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja zamierzam w nowym cyklu mierzyć temp i robić testy owu :) oby tylko nie weszły mi w nałóg :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk nie wiesz dlaczego akurat w południe?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie rano stężenie lh w moczu może być większe ze względu na jego skondensowanie po nocy ;) Dlatego rano test teoretycznie może wyjść fałszywie pozytywny i tym samym lepiej jest robić je później.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Cinnamon cookie rano stężenie lh w moczu może być większe ze względu na jego skondensowanie po nocy ;) Dlatego rano test teoretycznie może wyjść fałszywie pozytywny i tym samym lepiej jest robić je później.

    dokładnie tak :)

    Smerfelinka, podziwiam za to bieganie! :)

    Imie_Rozy - test teoretycznie chyba powinien raz/dwa wyjść pozytywny (mocny/mocniejszy od testowej), ale ja nie raz tak miałam, że np. 5 dni miałam pozytywny. Czemu? Nie wiem :) Gdzieś kiedyś przeczytałam, że testy pokazują przybliżoną owulkę, czyli chyba przed i po. Ale to tylko moja interpretacja :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak robiłam tylko w jednym miesiącu testy owu to np. kończyłam pracę o 16.00 i jak przyjechałam do domu to wtedy robiłam. Nie powinno się pić 2 h przed robieniem testów.

    U mnie dziś 40 w cieniu było ale sprawdzałam u klienta i chyba niedługo wcześniej słońce przestało na termometr świecić. Mimo to ukrop straszny. Szybko zrobiłam swoje i uciekłam do domu. Zabrałam mojego P i synka i pojechaliśmy nad jezioro potem do McDonalda na frytki i lody :-).

    Ach u mnie 4 dc i jestem ciekawa kiedy będzie owulacja w tym miesiącu. Czy mi się poprzestawia znowu czy już będzie jak zawsze. Jeden plus to pierwszy raz po poronieniu nie miałam plamienia przed @ tylko od razu @.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka dzięki za wyjaśnienie :) dobrze, że na Twoją wypowiedź trafiłam bo znając życie robiłabym rano :D

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Windows wrote:
    Witam się :)
    Chciałabym dołączyć do was ;) zacznę od tego, że po odstawieniu w maju tabletek antykoncepcyjnych, miałam dopiero jeden okres.. po 36 dniach, teraz mam 34 dc i nic się nie zapowiada :/ Od poniedziałku mierzę temperaturę, może taki obraz da mi większą jasność..
    Poza tym mam 28 lat i już jedną pociechę, która w tym roku skończy dwa latka :D

    Witamy serdecznie i cieszymy się, że dołączyłaś do nas :-D
    Im jest nas więcej, tym raźniej i weselej ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane widzę, że dzisiaj jednym z wątków przewodnich był sport i powiem, że aż mi głupio od samego czytania. Wychodzi na to, że tylko ja nie uprawiam sportu i nie umiem się do niego zmobilizować :-( Masakra jak tutaj się zmotywować do działania hmmm... Szok chyba jest zbyt gorąco żebym coś wymyśliła :-P I same widzicie każda wymówka dobra ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochane widzę, że dzisiaj jednym z wątków przewodnich był sport i powiem, że aż mi głupio od samego czytania. Wychodzi na to, że tylko ja nie uprawiam sportu i nie umiem się do niego zmobilizować :-( Masakra jak tutaj się zmotywować do działania hmmm... Szok chyba jest zbyt gorąco żebym coś wymyśliła :-P I same widzicie każda wymówka dobra ;-)
    Nie tylko Ty masz z tym problem, ja również, niestety... Czasami na jakiś fitness pójdę, ale brak mi regularności... Mój M. się śmieje, że ja na sport chodzę bardzo często bo bardzo często o nim mówię, ale na nie chodzę. No cóż, przychodzi mi tylko się z nim zgodzić i zmobilizować na przyszłość :)

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nowe i zakorzenione, gorąco u mnie nad samym morzem, skwar nie do zniesienia, 50 st w sloncu, masakra. Caly dzień spędziłam z synkiem w ogródku, on basenik a matka spiekła się jak szalony rak :P no ale nic zaczynam nowy cykl i jestem dobrej myśli, pozdrawiam i życzę miłego weekendu

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry sobootnio ;)
    Ja od dwóch lat opłacam Multisport z żywym przekonaniem, że będę ćwiczyć... raz na dwa tygodnie pofatyguję się wypocić na siłownię, a potem tydzień mam zakwasy :P

    Co do testów owulacyjnych, w tym miesiącu żaden nie wyszedł pozytywny. Za to testy ciążowe ze mną igrają, rozlewają się, pokazują białe kreski, cienie, więc odpuszczam. Natomiast ovufriend wyznaczył mi owulację teraz na 27 dzień cyklu, poprostu rewelacja :P a jutro, najdalej poniedziałek spodziewam się okresu... :) Mój wykres to jeden wielki chaos.
    edit- zaznaczyłam ignorowanie dzisiejszej temperatury, żeby mnie owulacją nie oszukiwało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 08:17

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, kochane:)

    oczywiści enie wytrzymałam (wiem, niedawno mądrzyłam sie, kiedy sie powinno;P) i zrobiłam test ciążowy. oczywiście negatywny, to (chyba ) 11 dpo.znów bez sensu sie wkręcam.


    Co do ćwiczeń to....hmmm raz w tyg chodzimy na basen, czasem częściej, ale nie na szalone pływanie, a bardziej na wygłupy. Więc, hmmm. szacunek dla wszystkich ćwiczących;)

    miłego dnia!

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobietki :) co za upał!!! Od samego rana jestem cała zlana potem :/ a weekend w pracy :( co do sportu w takich warunkach pogodowych to faktycznie kiepsko... Czy staranie się o dzidziusia zalicza się??? :D :P

    zizi, Imię_Róży, CzekającaMama, madzikk lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sobotnio - znowu ukrop ;/ Całą noc nie spałam przez ten upał! Dwa okna otwarte, aby był przewiew, a i tak w nocy wstałam i przywlekłam wentylator..masakra :/ Oczywiście rano wstałam z delikatnym bólem gardła :) A jak u Was minęła noc? :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj witaj ;) ja tak samo... Okno otwarte, śpię bez piżamy, wentylator prosto na siebie a i tak gorąco... Rano budzę się jakbym miała gorączkę :/ okropne uczucie... I nic się nie chce :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo- pod wentylatorem, a z rańca katar :P

    Opowiem Wam co mnie dzisiaj spotkało! :D
    Skoro sobota to pranie, sprzątanie i inne, w międzyczasie wyskoczyłam do kosmetyczki ogarnąć brwi :P

    Wychodzę, a tu jakiś starusieńki staruszek mnie zaczepia, pyta czy mam chwilę, i za ręke na bok chodnika mnie prowadzi. Pierwsza myśl- Jehowy ;) W ręku trzyma myjkę do naczyń, taki ot biedny staruszek, ale czysty ogolony, uśmiechnięty. I mówi, że chciałby kupić maszynkę do golenia jednorazową, zapłaci każde pieniądze nawet 50 złotych, ale nie wie gdzie kupić, bo u fryzjera nie chcą mu sprzedać. Ja jestem na starszych ludzi wrażliwa, zawsze mnie za serce chwytają ;) No i tak się rozczuliłam, że zaczęłam mu wymieniać sklepy gdzie kupi, mówię- Biedronka (bo to minutka od miejsca gdzie stoimy), to on nie wie gdzie biedra, wyjaśniłam, ze teraz maszynki są pakowane po kilka itd, żeby poradził sobie w szukaniu ;)

    Na koniec juz mnie żegna, dziękuje, życzy zdrowia i błogosławieństwa, chwyta mnie za łokieć i pyta- a pani ma dzieci? Więc mówię - nie. A on na to: To Pan Bóg da pani dzieci niedługo.
    Ot cała historia, ale się wzruszyłam. To był taki staruszek z demencją, przeuroczy i na koniec nie pytając czy chcę, czy nie, czy mam z kim :P Poprostu mi oznajmił :)
    Oby się sprawdziło ;) Jak moja siostra zaszła w ciąże, zanim się dowiedziała starszy pan w sklepie ją zaczepił i jej powiedział, że widzi po jej oczach, włosach, że jest w ciąży. Popukała się w czoło, a za dziewięc miesięcy urodziła córkę ;P

    cinnamon cookie, zizi, Rybaaaa, izizizi, Kjopa3, CzekającaMama, madzikk lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko prawie się pobeczałam :P kurde chyba hormony przed @ mi szaleją...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemniej ja również bardzo Ci tego życzę... :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ;) he made my day ;) Strasznie mnie wzrusza starość, on był taki pogodny i tak dreptał powolutku ;) i tak mnie za serce ścisnęło, że chciał biedaczek kupić u fryzjera, ale mu nie sprzedano, a on by chciał takie malutkie maszynki. Karma wraca, odpłacił mi takim słowem, że mam energię na cały następny miesiąc walki ;)

    zizi, Bratek lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się pobeczalam.oby się spełniło niedługo, jak prorokowal dziadzius:-) moja szwagierka wczoraj urodziła synka. Cieszę się bardzo i znów becze ale jednocześnie w serduchu trochę smutno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 10:41

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ