X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi- na każdego przyjdzie pora, ale mnie też kłuje w środku w takich sytuacjach, myślałam, że nie dojdę do stanu, kiedy cudze dzieci zaczną wywoływać u mnie takie emocje, ale ostatnio siedzielismy ze znajomymi, dwa małżenstwa, z małymi dziećmi, półtorej i dwa lata. I te dzieciaki się tak przytulały, dawały całusy... normalnie się rozpływa człowiek... ;) a w środku coś zakłuje...

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi i Marietta - mam tak samo... Ale wierzę, że nam też się uda! I będziemy pisać o swoich dzidziusiach, płakać ze szczęścia i dzielić się przeżyciami... :)

    zizi, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta - no mega! :D Normalnie ryczeć się chce...

    Cinnamon_cookie - 3mam za słowo! :D I też w to wierzę! :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedzi;-) te testy to moja czysta ciekawość i pewnie w przyszłym miesiącu nie będę ich stosować, za drogi gips;-P...a poza tym robiłam je zupełnie od czapy i rano i w nocy ehhhh....
    Marietta fajna historia:-)oby dziadka dobre słowo zamieniło się w rzeczywistość:-))ja tam zawsze wierzę ze jak się czegoś mocno pragnie to się w życiu pojawia:-) czego wam siostry:-) życzę z całego serca:-)

    zizi, Marietta lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży dlaczego za drogi? Gdzie i po ile kupowałaś?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na Allegro testy owu są nawet po złotówce :) polecam, chociaż jak ja kupiłam hutrem to marnowałam je co chwila :P To samo z ciążowymi. Gdybym miała jeden, czekałabym do dnia @ a jak mam 10 to se używam ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o sport to ja się nalatam w pracy jako listonosz :-)

    Marietta super historia!!! Też lubię takich typowych staruszków co tak tuptają.

    Ją też byłam dziś u fryzjera na odnowie( spa) włosów. Rozniosłam babeczce ulotki przy okazji i w zamian zaprosiła mnie na zabieg. Umyla włoski na wygodnym fotelu z masażem i tak wmasowywała mi te cuda we włosy. Uwielbiam masaż głowy. Potem ozonowanie włosów pod maszynką i ogrzanie a na koniec chłodzenie żeby we wnętrze włosa odrzywki weszły. Wiedziałam 2h ale jestem zadowolona :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Jeżeli chodzi o sport to ja się nalatam w pracy jako listonosz :-)

    Marietta super historia!!! Też lubię takich typowych staruszków co tak tuptają.

    Ją też byłam dziś u fryzjera na odnowie( spa) włosów. Rozniosłam babeczce ulotki przy okazji i w zamian zaprosiła mnie na zabieg. Umyla włoski na wygodnym fotelu z masażem i tak wmasowywała mi te cuda we włosy. Uwielbiam masaż głowy. Potem ozonowanie włosów pod maszynką i ogrzanie a na koniec chłodzenie żeby we wnętrze włosa odrzywki weszły. Wiedziałam 2h ale jestem zadowolona :-)


    Mogłabym takich dziadków na rękach nosić :P
    Marzy mi się jakas odnowa włosów. Dzisiaj poszłam na hennę brwi i rzęs (pierwszy raz pani mi nie uwaliła powiek henną :P) i siedziałam na fortelu fryzjerskim, bo miejsca w sobote w salonie nie było, panie na wesela się piękniły, i tak mi sie zamarzyło, żeby mi ktoś umył włosy i pomasował głowę ;P

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę w czwartek na drastyczną zmianę koloru :P z wieloletniego bardzo jasnego blondu na ciemny :) zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będę zadowolona ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Witam sobotnio - znowu ukrop ;/ Całą noc nie spałam przez ten upał! Dwa okna otwarte, aby był przewiew, a i tak w nocy wstałam i przywlekłam wentylator..masakra :/ Oczywiście rano wstałam z delikatnym bólem gardła :) A jak u Was minęła noc? :)

    Kochana u mnie noc minęła podobnie, tylko zabrakło wentylatora, a do tego miałam dzisiaj do załatwienia kilka ważnych spraw i niestety cały dzień spędziłam poza domem w tym cholernym ukropie. Upał jest masakryczny, człowiek siedzi na za przeproszeniem na dupie i pot po niej sam spływa - no i ja się pytam: jak w takich warunkach starać się o potomka ?! Toż to wyczyn niczym wspinaczka na Mount Everest :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 21:22

    cinnamon cookie, oczekujaca88 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    A ja idę w czwartek na drastyczną zmianę koloru :P z wieloletniego bardzo jasnego blondu na ciemny :) zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będę zadowolona ;)

    Kochana ja uwielbiam takie zmiany :) Sama z ciemnego znowu wróciłam do jasnego blondu, chociaż dochodziłam do niego przez prawie rok, żeby za bardzo nie zniszczyć włosów. Pewnie pochodzę w jasnych przez jakiś rok max półtora i znowu wrócę jak czarna owca do domu jak to mówi mój mężulek :-P
    Trzymam kciuki żebyś była zadowolona :)

    JoanaDarc, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta mój ukochany dziadek zawsze powtarzał, że trzeba słuchać starszych, bo wiedzą co mówią :) więc Kochana lepiej rób listę niezbędnych rzeczy dla maleństwa, bo 9 miesięcy szybko mija :-P
    Życzę Ci z całego serca maluszka pod Twoim serduszkiem <3

    Marietta lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • majamaja Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Któraś mogłaby spojrzeć na mój wykres i się wypowiedzieć? Z góry wielkie dzięki! :)




    b35b97be76362a815055732b49687aca.png

    majamaja
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamaja wrote:
    Hej dziewczyny! Któraś mogłaby spojrzeć na mój wykres i się wypowiedzieć? Z góry wielkie dzięki! :)




    b35b97be76362a815055732b49687aca.png

    Kochana nie wiem jak wyglądały Twoje wcześniejsze cykle, więc nie wiem jak się zachowuje standardowo tempka w II fazie. Wiem jednak, że na test mogło być za wcześnie 11dpo sikaniec może jeszcze nic nie pokazać. Poczekaj jeszcze z 3-4 dni i zrób ponownie. A dopóki nie ma @ to niczego nie przesądzajmy :) Życzę Ci z całego serca II krech na teście :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wiem, jak wy, ale ja idę zająć się stertą prasowania :(
    Mąż się śmieje ze mnie i pyta, czy chcę podgrzać atmosferę przed nocnymi igraszkami - jakiś szaleniec, bo mi nawet nie w głowie dzisiaj igraszki, ale jak to się mówi "nigdy nie mów nigdy" :-P

    Spokojnej nocki <3

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę aby dzisiejsza noc była chlodniejsza i abyśmy się wszystkie wyspaly:-) ja uciekam,dobranoc. Niech nam się wysnia piękne bobasy :-));-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 21:56

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Witam sobotnio - znowu ukrop ;/ Całą noc nie spałam przez ten upał! Dwa okna otwarte, aby był przewiew, a i tak w nocy wstałam i przywlekłam wentylator..masakra :/ Oczywiście rano wstałam z delikatnym bólem gardła :) A jak u Was minęła noc? :)

    U mnie poprzednia noc tragiczna i teraz zapowiada się podobnie. Córeczka od wczorajszego południa ma gorączkę 39-40 st... :-( Płacze żałośnie, a ja chcę razem z nią.. Bidulka. Gorączka i to w te upały, masakra... Oby to była tylko trzydniówka, bo na nic innego lekarz nie miał pomysłu. A mi przez te upały w głowie się kręci, że parę razy prawie zaliczyłabym glebę. Zresztą po ciąży w ogóle b. często w głowie mi się kręci.
    Dla rozrywki, jak popołudniu mała zasnęła wyskoczyłam skosić działkę, tak a propos "sportów" :-) Wy poza oczywistą sprawą uprawiacie jeszcze sporty, a ja działkę :-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    U mnie poprzednia noc tragiczna i teraz zapowiada się podobnie. Córeczka od wczorajszego południa ma gorączkę 39-40 st... :-( Płacze żałośnie, a ja chcę razem z nią.. Bidulka. Gorączka i to w te upały, masakra... Oby to była tylko trzydniówka, bo na nic innego lekarz nie miał pomysłu. A mi przez te upały w głowie się kręci, że parę razy prawie zaliczyłabym glebę. Zresztą po ciąży w ogóle b. często w głowie mi się kręci.
    Dla rozrywki, jak popołudniu mała zasnęła wyskoczyłam skosić działkę, tak a propos "sportów" :-) Wy poza oczywistą sprawą uprawiacie jeszcze sporty, a ja działkę :-)

    Słonko to współczuję. Moja koleżanka też ostatnio walczyła z gorączką u synkam i wiem, że było tragicznie - płakała razem z nim. Z tego co wiem po 3 czy 4 dniach okazało się, że złapał jakąś chorobę zakaźną, ale nie pamiętam nazwy :( Oby u Twojej malutkiej to była tylko trzydniówka i żeby wszystko jak najszybciej jej minęło. Ja dla odmiany zakończyłam przed chwilą swoją dzienną dawkę sportu - jechałam na desce z furą prasowania :-P Spociłam się jak świnka, więc się nie obijałam i moja aktywność sięgnęła zenitu hahaha

    Marietta lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w niedziele :-) Ryba,współczuję i mam nadzieję że córcia szybko wyzdrowieje:-)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana ja uwielbiam takie zmiany :) Sama z ciemnego znowu wróciłam do jasnego blondu, chociaż dochodziłam do niego przez prawie rok, żeby za bardzo nie zniszczyć włosów. Pewnie pochodzę w jasnych przez jakiś rok max półtora i znowu wrócę jak czarna owca do domu jak to mówi mój mężulek :-P
    Trzymam kciuki żebyś była zadowolona :)

    Ja też kiedyś zmieniałam częściej, jak byłam w średniej szkole to potrafiłam przyjść jednego dnia blondynka a drugiego brunetka :) od paru lat jednak ciągle blondynka... I mam już dość :) tylko myślę czy najpierw nie zrobić ombre ;) dzięki, kciuki się przydadzą ;) wiadomo jak to u kobiet :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ