Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Marietta Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi- na każdego przyjdzie pora, ale mnie też kłuje w środku w takich sytuacjach, myślałam, że nie dojdę do stanu, kiedy cudze dzieci zaczną wywoływać u mnie takie emocje, ale ostatnio siedzielismy ze znajomymi, dwa małżenstwa, z małymi dziećmi, półtorej i dwa lata. I te dzieciaki się tak przytulały, dawały całusy... normalnie się rozpływa człowiek... ;) a w środku coś zakłuje...

cinnamon cookie lubi tę wiadomość

f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi i Marietta - mam tak samo... Ale wierzę, że nam też się uda! I będziemy pisać o swoich dzidziusiach, płakać ze szczęścia i dzielić się przeżyciami... :)

zizi, Smerfelinka lubią tę wiadomość

11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta - no mega! :D Normalnie ryczeć się chce...

Cinnamon_cookie - 3mam za słowo! :D I też w to wierzę! :)

4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Imię_Róży Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedzi;-) te testy to moja czysta ciekawość i pewnie w przyszłym miesiącu nie będę ich stosować, za drogi gips;-P...a poza tym robiłam je zupełnie od czapy i rano i w nocy ehhhh....
    Marietta fajna historia:-)oby dziadka dobre słowo zamieniło się w rzeczywistość:-))ja tam zawsze wierzę ze jak się czegoś mocno pragnie to się w życiu pojawia:-) czego wam siostry:-) życzę z całego serca:-)

zizi, Marietta lubią tę wiadomość

km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży dlaczego za drogi? Gdzie i po ile kupowałaś?

f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marietta Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    na Allegro testy owu są nawet po złotówce :) polecam, chociaż jak ja kupiłam hutrem to marnowałam je co chwila :P To samo z ciążowymi. Gdybym miała jeden, czekałabym do dnia @ a jak mam 10 to se używam ;)

f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Kjopa3 Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o sport to ja się nalatam w pracy jako listonosz :-)

Marietta super historia!!! Też lubię takich typowych staruszków co tak tuptają.

Ją też byłam dziś u fryzjera na odnowie( spa) włosów. Rozniosłam babeczce ulotki przy okazji i w zamian zaprosiła mnie na zabieg. Umyla włoski na wygodnym fotelu z masażem i tak wmasowywała mi te cuda we włosy. Uwielbiam masaż głowy. Potem ozonowanie włosów pod maszynką i ogrzanie a na koniec chłodzenie żeby we wnętrze włosa odrzywki weszły. Wiedziałam 2h ale jestem zadowolona :-)

f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Marietta Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Jeżeli chodzi o sport to ja się nalatam w pracy jako listonosz :-)

Marietta super historia!!! Też lubię takich typowych staruszków co tak tuptają.

Ją też byłam dziś u fryzjera na odnowie( spa) włosów. Rozniosłam babeczce ulotki przy okazji i w zamian zaprosiła mnie na zabieg. Umyla włoski na wygodnym fotelu z masażem i tak wmasowywała mi te cuda we włosy. Uwielbiam masaż głowy. Potem ozonowanie włosów pod maszynką i ogrzanie a na koniec chłodzenie żeby we wnętrze włosa odrzywki weszły. Wiedziałam 2h ale jestem zadowolona :-)

Mogłabym takich dziadków na rękach nosić :P
    Marzy mi się jakas odnowa włosów. Dzisiaj poszłam na hennę brwi i rzęs (pierwszy raz pani mi nie uwaliła powiek henną :P) i siedziałam na fortelu fryzjerskim, bo miejsca w sobote w salonie nie było, panie na wesela się piękniły, i tak mi sie zamarzyło, żeby mi ktoś umył włosy i pomasował głowę ;P

f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę w czwartek na drastyczną zmianę koloru :P z wieloletniego bardzo jasnego blondu na ciemny :) zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będę zadowolona ;)

f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Witam sobotnio - znowu ukrop ;/ Całą noc nie spałam przez ten upał! Dwa okna otwarte, aby był przewiew, a i tak w nocy wstałam i przywlekłam wentylator..masakra :/ Oczywiście rano wstałam z delikatnym bólem gardła :) A jak u Was minęła noc? :)

Kochana u mnie noc minęła podobnie, tylko zabrakło wentylatora, a do tego miałam dzisiaj do załatwienia kilka ważnych spraw i niestety cały dzień spędziłam poza domem w tym cholernym ukropie. Upał jest masakryczny, człowiek siedzi na za przeproszeniem na dupie i pot po niej sam spływa - no i ja się pytam: jak w takich warunkach starać się o potomka ?! Toż to wyczyn niczym wspinaczka na Mount Everest :-P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 21:22

cinnamon cookie, oczekujaca88 lubią tę wiadomość

CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    A ja idę w czwartek na drastyczną zmianę koloru :P z wieloletniego bardzo jasnego blondu na ciemny :) zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będę zadowolona ;)

Kochana ja uwielbiam takie zmiany :) Sama z ciemnego znowu wróciłam do jasnego blondu, chociaż dochodziłam do niego przez prawie rok, żeby za bardzo nie zniszczyć włosów. Pewnie pochodzę w jasnych przez jakiś rok max półtora i znowu wrócę jak czarna owca do domu jak to mówi mój mężulek :-P
    Trzymam kciuki żebyś była zadowolona :)

JoanaDarc, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

CzekającaMama

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta mój ukochany dziadek zawsze powtarzał, że trzeba słuchać starszych, bo wiedzą co mówią :) więc Kochana lepiej rób listę niezbędnych rzeczy dla maleństwa, bo 9 miesięcy szybko mija :-P
    Życzę Ci z całego serca maluszka pod Twoim serduszkiem <3

Marietta lubi tę wiadomość

CzekającaMama
  • majamaja Znajoma

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Któraś mogłaby spojrzeć na mój wykres i się wypowiedzieć? Z góry wielkie dzięki! :)

b35b97be76362a815055732b49687aca.png

majamaja

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamaja wrote:
    Hej dziewczyny! Któraś mogłaby spojrzeć na mój wykres i się wypowiedzieć? Z góry wielkie dzięki! :)

b35b97be76362a815055732b49687aca.png

Kochana nie wiem jak wyglądały Twoje wcześniejsze cykle, więc nie wiem jak się zachowuje standardowo tempka w II fazie. Wiem jednak, że na test mogło być za wcześnie 11dpo sikaniec może jeszcze nic nie pokazać. Poczekaj jeszcze z 3-4 dni i zrób ponownie. A dopóki nie ma @ to niczego nie przesądzajmy :) Życzę Ci z całego serca II krech na teście :)

CzekającaMama

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie wiem, jak wy, ale ja idę zająć się stertą prasowania :(
    Mąż się śmieje ze mnie i pyta, czy chcę podgrzać atmosferę przed nocnymi igraszkami - jakiś szaleniec, bo mi nawet nie w głowie dzisiaj igraszki, ale jak to się mówi "nigdy nie mów nigdy" :-P

Spokojnej nocki <3

CzekającaMama
  • zizi Ekspertka

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę aby dzisiejsza noc była chlodniejsza i abyśmy się wszystkie wyspaly:-) ja uciekam,dobranoc. Niech nam się wysnia piękne bobasy :-));-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 21:56

f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Rybaaaa Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Witam sobotnio - znowu ukrop ;/ Całą noc nie spałam przez ten upał! Dwa okna otwarte, aby był przewiew, a i tak w nocy wstałam i przywlekłam wentylator..masakra :/ Oczywiście rano wstałam z delikatnym bólem gardła :) A jak u Was minęła noc? :)

U mnie poprzednia noc tragiczna i teraz zapowiada się podobnie. Córeczka od wczorajszego południa ma gorączkę 39-40 st... :-( Płacze żałośnie, a ja chcę razem z nią.. Bidulka. Gorączka i to w te upały, masakra... Oby to była tylko trzydniówka, bo na nic innego lekarz nie miał pomysłu. A mi przez te upały w głowie się kręci, że parę razy prawie zaliczyłabym glebę. Zresztą po ciąży w ogóle b. często w głowie mi się kręci.
    Dla rozrywki, jak popołudniu mała zasnęła wyskoczyłam skosić działkę, tak a propos "sportów" :-) Wy poza oczywistą sprawą uprawiacie jeszcze sporty, a ja działkę :-)

2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png

Wysłany: 8 sierpnia 2015, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    U mnie poprzednia noc tragiczna i teraz zapowiada się podobnie. Córeczka od wczorajszego południa ma gorączkę 39-40 st... :-( Płacze żałośnie, a ja chcę razem z nią.. Bidulka. Gorączka i to w te upały, masakra... Oby to była tylko trzydniówka, bo na nic innego lekarz nie miał pomysłu. A mi przez te upały w głowie się kręci, że parę razy prawie zaliczyłabym glebę. Zresztą po ciąży w ogóle b. często w głowie mi się kręci.
    Dla rozrywki, jak popołudniu mała zasnęła wyskoczyłam skosić działkę, tak a propos "sportów" :-) Wy poza oczywistą sprawą uprawiacie jeszcze sporty, a ja działkę :-)

Słonko to współczuję. Moja koleżanka też ostatnio walczyła z gorączką u synkam i wiem, że było tragicznie - płakała razem z nim. Z tego co wiem po 3 czy 4 dniach okazało się, że złapał jakąś chorobę zakaźną, ale nie pamiętam nazwy :( Oby u Twojej malutkiej to była tylko trzydniówka i żeby wszystko jak najszybciej jej minęło. Ja dla odmiany zakończyłam przed chwilą swoją dzienną dawkę sportu - jechałam na desce z furą prasowania :-P Spociłam się jak świnka, więc się nie obijałam i moja aktywność sięgnęła zenitu hahaha

Marietta lubi tę wiadomość

CzekającaMama
  • zizi Ekspertka

Wysłany: 9 sierpnia 2015, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w niedziele :-) Ryba,współczuję i mam nadzieję że córcia szybko wyzdrowieje:-)

f2w33e3ki0d6ir0o.png

Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana ja uwielbiam takie zmiany :) Sama z ciemnego znowu wróciłam do jasnego blondu, chociaż dochodziłam do niego przez prawie rok, żeby za bardzo nie zniszczyć włosów. Pewnie pochodzę w jasnych przez jakiś rok max półtora i znowu wrócę jak czarna owca do domu jak to mówi mój mężulek :-P
    Trzymam kciuki żebyś była zadowolona :)

Ja też kiedyś zmieniałam częściej, jak byłam w średniej szkole to potrafiłam przyjść jednego dnia blondynka a drugiego brunetka :) od paru lat jednak ciągle blondynka... I mam już dość :) tylko myślę czy najpierw nie zrobić ombre ;) dzięki, kciuki się przydadzą ;) wiadomo jak to u kobiet :P

f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego