X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbuje na jasny brąz,ale po rozczarowaniu w ostatnim cyklu zrobiłam się na rudo, nie jest to mój twarzowy kolor,ale byłam wtedy zbuntowana;-) na szczęście kolor już się wyplukuje:-)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    U Was dziś dalej upał?? U mnie zrobiło się pochmurnie i temperatura spadła o dobrych kilka stopni, więc jest dużo lepiej :) co do farbowania włosów w ciąży to chyba to się trochę zmieniło? Jest teraz dużo farb które nie zawierają amoniaku, są chyba jakieś naturalne... Słyszałam też, ze dziewczyny w ciąży farbują henną, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda bo w sumie jeszcze się tym nie interesowałam :)

    U mnie wciąż gorąco nie do wytrzymania :/ JEst wprawdzie trochę chmur, ale temperatura nawet jeszcze podskoczyła. Takiej pogody najbardziej nie lubię. Niebo zachmurzone, a ukrop niemiłosierny. Chyba zaraz wskoczę do wanny chłodnej wody :P

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta Twój Luby na pewno by był zachwycony Twoim pomysłem, taka kucharka hohooo ;)
    Smerfelinka no to współczuję, też kiepsko znoszę te temperatury, dlatego dziś mam naprawdę cudowny dzień wytchnienia od upałów... Ale na jutro już znów zapowiadają ok 35 stopni i słońce...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pewnością :P Pod warunkiem, że zwlókł by się z łóżka i pofatygował do kuchni :P
    Dzisiaj na nockę do pracy się zbiera więc spędzi w łóżku w bezruchu cały dzień :P
    W taką pogodę u mnie libido zerowe :/ Plus już trzeci dzień brzuch boli na @, a po okresie ani śladu :( Wydłużyły mi się cykle. @ powinna być w 28-29 dc, a przychodzi teraz 30-33... nie wiem co myśleć. Czy się FL wydłużyła, czy torbiel jakiś z pęcherzyka niepękniętego blokuje @... zaczekam jeszcze ze dwa dni... Miałam nadzieję, że na weekend przyjdzie, cobym w pracy w te upały się tak z okresem nie mordowała, a tu takie buty.

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta to Ty dość krótkie cykle miałaś... Ja też max do środy powinnam dostać @ ale mnie z kolei jeszcze nic nie boli... A o braku libido w takie upały też coś wiem :P szkoda tylko, że mój Mąż tak nie ma.... :P :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam < zawstydzona>
    mam 26 lat to mój pierwszy cykl, pozdrawiam

    Marietta, zizi lubią tę wiadomość

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja niestety objawy mam z wyprzedzeniem... Brzuch, kręgosłup, dramat. Wyczekuję może nie z utęsknieniem, ale im wcześniej tym lepiej teraz :) Liczyłam że w domu przesiedzę przez weekend dwa pierwsze dni, a tu psikus, @ się spóźnia.

    Jak to szkoda, że Twój Mąż tak nie ma? :P Jest przynajmniej ktoś kto Cię motywuje do działań nocnych :P Ja bym wolała, żeby małżonek miał więcej wigoru w tym temacie, póki co faszeruję go macą i żeń szeniem i powoli widać efekty... :P

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsciara 26 wrote:
    Witam < zawstydzona>
    mam 26 lat to mój pierwszy cykl, pozdrawiam

    Witamy Szczęściara! Świetnie, że powiększysz nasze grono walczących ;)

    Pierwszy cykl starań czy pierwszy cykl, kiedy mierzysz/ analizujesz cykl?

    Szczęsciara 26 lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah bo chciałabym chociaż dzień spokoju :D a to się rzadko zdarza... A ja wredna przyłapuję się na tym, że jak już przed @ to szans na fasolkę nie ma, więc odpuszczam trochę :P wredna jestem wiem :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pms to ja raz mam a raz nie... Czasami bardzo mnie boli, cera mocno się pogarsza, ogólnie jest be, a czasami nic... Nie wiem od czego to zależy? :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za miłe przywitanie.
    nie mierze temperatury bo nie mam specjalnego termometru.
    dla mnie wszystko nowe. Dopiero sie ucze < zaciekawiona> trzy dni jestem po jajeczkowaniu i szczypią mnie sutki, myślałam ze to moze objaw ale dziewczyny mnie wysmiały. Jakby wszystko od razu same wiedziały. Dopiero sie ucze.

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Szczęsciara 26 nie przejmuj się po to tu jesteśmy aby się dopytać i porozmawiać. Nie musisz mieć specjalnego termometru ale faktem jest aby miał dwa miejsca po przecinku. Ja teraz mierzę drugi cykl a w pierwszym mierzyłam zwykłym termometrem z jednym miejscem po przecinku.

    U mnie w nocy były burze i ulewy dopiero teraz coś słońce wychodzi.

    Szczęsciara 26 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    supermama wrote:
    Hej,ja też tu chętnie zajrzę:) Od 3 miesięcy staramy się o pierwsze dzieciątko.Nie sądziłam,że można tak bardzo pragnąć dziecka. Zazdroszczę wszystkim mamusiom.Jak widzę dzieciątko mam ochotę przytulić, wycałować...ahhh jest szansa,że uda się w tym cyklu... Trzymajcie kciuki.

    Witamy i oczywiście trzymamy kciuki za szczęśliwe zakończenie cyklu :-) <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsciara 26 wrote:
    Witam < zawstydzona>
    mam 26 lat to mój pierwszy cykl, pozdrawiam

    Witamy i zapraszamy do wspólnego gadulenia :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Hahah bo chciałabym chociaż dzień spokoju :D a to się rzadko zdarza... A ja wredna przyłapuję się na tym, że jak już przed @ to szans na fasolkę nie ma, więc odpuszczam trochę :P wredna jestem wiem :D

    Kochana robię tak samo, więc to chyba normalne :-P
    Chociaż z drugiej strony pewnie nie ma się czym chwalić, ale taka rzeczywistość ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsciara 26 wrote:
    dziekuje za miłe przywitanie.
    nie mierze temperatury bo nie mam specjalnego termometru.
    dla mnie wszystko nowe. Dopiero sie ucze < zaciekawiona> trzy dni jestem po jajeczkowaniu i szczypią mnie sutki, myślałam ze to moze objaw ale dziewczyny mnie wysmiały. Jakby wszystko od razu same wiedziały. Dopiero sie ucze.

    Kochana nie martw się i takie głupie teksty miej w dupie. Jakieś mądrale się znalazły wrrrr Ja już ponad rok staram się o dzidziusia i do tej pory wielu rzeczy nie wiem i dlatego jestem tutaj. My poza wzajemnym wsparciem korzystamy z naszej wiedzy i doświadczeń i nie raz mamy tutaj burzę mózgów, więc głowa do góry :-) Jak możemy to pomożemy ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara26- oczywiście netykieta u nas obowiązuje. Tu się nie obrażamy, i druga zasada- najpierw czytasz poradnik ovufrienda, potem zadajesz pytanie jak nie znajdziesz odpowiedzi. Głupie posty, bezczelne posty, usuwamy i zgłaszamy :)
    Czuj się jak u siebie, ale pamiętaj, że nie tolerujemy złych zachowań :)

    Uprzedzam w ten sposób każdą nową staraczkę u nas na forum, więc nie czuj się dostknięta, tylko uprzedzona o zasadach! :) pozdrawiam

    kasza, Kjopa3, Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki :)

    A jaki termometr polecacie? Będę zamawiać zioła O.sroki bo czytałam o nich to i termometr zamówię. Mam rtęciowy,ale boje sie bardzo ze jakby tak pękł to by stala sie tragedia <czuje strach>
    O te brodawki pytałam dlatego ze n wykresach u użytkowniczek widziałam ze czasem maja wrażliwe sutki od samego jajeczkowania a ze zajarałam sie tymi staraniami jak szczerbaty na suchary to myślałam ze może akurat < głupio mi>

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Allegro możesz zamówić termometr, niecałe 10 złotych i 2 lata gwarancji.
    http://allegro.pl/pewny-termometr-owulacyjny-kardioline-kl60-0-01-c-i5587792248.html

    Zioła Sroki wspomagają owulację. Masz problem z owulacją?

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tak cichutko tu? :)
    Ja chyba zaraz położę się na dywanie i zacznę cisnąć brzuszki :P Brzuch to mi rozsadzi zaraz, typowo małpi ból, a jednak sucho. Wykończe się jak jutro w taki urkop w pracy mnie zaleje :/ są jakieś sposoby na przyspieszenie/ wywołanie nieuniknionego? :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ