X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Nie mam czasu żeby Was nadrobić, ale jutro się tym zajmę :)
    Mam problem i już świruję. Otóż, wcześniejszy cykl 22 dni, @ skąpa (zwykle 24). Ten cykl powinnam zakończyć 3 dni temu, ale @ ani widu ani słychu (pierwszy taki cykl w życiu). Zrobiłam test- negatyw. W tym cyklu na milion % nic się nie udało. Pytanie: czy ewentualnie mogłam zafasolkować we wcześniejszym cyklu? Mam testy z allegro, więc mogą być felerne... No już sama nie wiem. A od kilku dni brzuch boli jakbym miała @. Głupieję.

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta śpij spokojnie i do kolejnej tak ożywionej dyskusji jak ta dzisiejsza ;-)
    Ja też zawijam wrotki do łóżka, bo jutro trzeba wstać skoro świt ;-)
    Słodkich snów kochane Staraczki i dużo pozytywnych wibracji na nadchodzący tydzień <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Hej dziewczyny :) Nie mam czasu żeby Was nadrobić, ale jutro się tym zajmę :)
    Mam problem i już świruję. Otóż, wcześniejszy cykl 22 dni, @ skąpa (zwykle 24). Ten cykl powinnam zakończyć 3 dni temu, ale @ ani widu ani słychu (pierwszy taki cykl w życiu). Zrobiłam test- negatyw. W tym cyklu na milion % nic się nie udało. Pytanie: czy ewentualnie mogłam zafasolkować we wcześniejszym cyklu? Mam testy z allegro, więc mogą być felerne... No już sama nie wiem. A od kilku dni brzuch boli jakbym miała @. Głupieję.

    Kochana jak masz jakiekolwiek wątpliwości to najlepiej zrób betę. Po takim czasie jeżeli już zafasolkowałaś to beta da jednoznaczną odpowiedź.
    Oczywiście życzę Ci z całego serducha mega wypasionej bety i maleństwa pod serduszkiem <3

    Spokojnej nocki :-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Kjopa- mnie niby też, aczkolwiek zobaczyłam ten "organ" na zdjęciu pierwszy raz :P Nie powiem, żeby mną jakoś mocno wstrząsnęło :P Aczkolwiek nie miałam pojęcia, że szyjka macicy jest taka brzydka :P I wygląda jakby miała zaraz zacząć gadać faktycznie :P

    Co do żołnierzyków, teraz doczytałam, że pełen cykl tworzenia się dojrzałej spermy trwa 2 miesiące ponad, więc jeśli mężczyzna 2 miesiące temu miał infekcję, gorączkę, anemię, cokolwiek, to niestety odbije się to teraz na jakości jego wojowników. To samo z piciem piwa :(
    I uwaga- 5 jednostek alkoholu TYGODNIOWO (przyjmuje się 1 piwo= jedna jednostka, czyli 5 piw wystarczy) mocno zaburza jakość spermy/ plemników... :/


    Ja też pierwszy raz zobaczyłam.

    Nusia ciężko powiedzieć. Zrób inny test albo zcrana na betę leć i będziesz wiedzieć o co chodzi.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama, Marietta... aż kawałek Waszej rozmowy przeczytałam Małżowi, bo tak rechotałam, że Go ciekawość zaczęła zżerać ;)
    Wiecie co, sama nie wiem, który plan najlepszy. Sensowny wydaje się 2-3 dniowy, chociaż jak zrobiło się u mnie troszkę suchawo, to zaczęłam się zastanawiać, czy te biedaki chociaż 2 dni wytrzymują o "suchym pysku" ;)
    No nic, jeśli teraz znowu się uda, Małż idzie na przegląd armii, bo od ostatniego sporo minęło i chcemy w razie czego mieć ten temat załatwiony i otwartą drogę do HSG etc.

    A szyjka.... Ejjjj, w sumie, to jest... PIĘKNA <3 :), biorąc pod uwagę, do jakich cudów służy :)

    nusia - a jakaś infekcja, stresy...?
    U mnie też jakaś lipa po całości - nic się kupy nie trzyma w tym cyklu ;/

    Marietta lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic właśnie! Stres jak w każdy dzień. Nic nowego. Nie wiem. Bety się boję, bo boję się igieł. Raczej test z apteki... Może te moje z allegro są trefne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super... Właśnie znalazłam na necie wpisy, że firma od której kupuję testy na allegro (PW Jastra) bardzo często ma je wadliwe... Zwariuję. Jutro kupuję normalny test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Dziewczyny, akurat odpowiedź na pytanie, ile armia może czekać, zawarta jest w drugim linku z poprzedniej strony, cytuję:
    "Dobry moment na wspóżycie. Śluz płodny odżywia plemniki i ułatwia ich wędrówkę do jajowodów, gdzie plemniki mogą oczekiwać na jajeczko do 6-7 dni. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca abstynecję seksualną przez 4-5 dni przed współżyciem, którego celem jest ciąża. Dzięki temu plemniki zdążą "dojrzeć" (jakość DNA). Jeżeli nie obserwujesz szyjki macicy i śluzu, to najlepiej współżyj 2x na tydzień ("OBSTETRICS & GYNECOLOGY", VOL. 103, 1, 2004; "Fertility and Sterility", Vol. 82, 1, 2004) zwiększenie liczby zbliżeń z 2 do 3 nie zwiększa szansy na ciążę, a jedynie obniża jakość nasienia. Zmniejszenie ilości zbliżeń do 1/tygodzień znacząco obniża szanse na ciążę. Najlepsze pozycje do współżycia to takie, które wykorzystują prawo ciążenia (misjonarska, pozycje od tyłu). Po współżyciu, przez 20-30 minut dobrze jest poleżeć z poduszką pod pośladkami, aby ułatwić plemnikom przejście przez szyjkę macicy do jajowodów. "

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 02:59

  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :D ale się uśmiałam :D Hahhaa!!!

    Nusia - daj znać, co z testem :)

    U mnie jakoś czuję, że cykl na straty przez te upały :/ wszystkie <3 robiliśmy z musu, a nie przyjemności :/ Bo skąd przyjemność, skoro upał po 40st. i ledwo ręką ruszyć można ;( Także nie nastawiam się, bo wiem, że było ciężko i na bank nic z musu nie będzie..

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D
    Hahahaha dziewczyny po prostu mnie rozwaliłyście na łopatki :D czytałam i dosłownie rżałam ze śmiechu :D
    Co do stronki i zdjęć... hmmmm no super przyjemny widok to to nie jest :D :D :D i też nie miałam pojęcia, że tak to wygląda od tej strony... No cóż, trudno, żeby były tam namalowane kwiatuszki i słoneczka żeby piękniej było :P :P

    Marietta lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Marietta utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że plan 3dniowy będzie wystarczający: ten cykl pewnie też zakończy się @, bo mój mądrala kończy leczyć antybiotykiem anginę a na domiar złego zafundował sobie prawie 4 dni gorączki po około 40 stopni.
    No, więc w takiej sytuacji nie ma się co przemęczać tylko zmówić zdrowaśkę za poległe w gorączce żołnierzyki i kolejną zmówić za nowych rekrutów, co by się szybko pojawili w koszarach :-P

    hahaha to po prostu uwielbiam :D CzekającaMama poprawiłaś mi humor z samego rana :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsciara 26 wrote:
    Oki :)

    A jaki termometr polecacie? Będę zamawiać zioła O.sroki bo czytałam o nich to i termometr zamówię. Mam rtęciowy,ale boje sie bardzo ze jakby tak pękł to by stala sie tragedia <czuje strach>
    O te brodawki pytałam dlatego ze n wykresach u użytkowniczek widziałam ze czasem maja wrażliwe sutki od samego jajeczkowania a ze zajarałam sie tymi staraniami jak szczerbaty na suchary to myślałam ze może akurat < głupio mi>

    Mi właśnie Mąż kupił termometr elektroniczny Microlife, jest napisane na nim, że szczególnie przydatny przy planowaniu rodziny :) dołączona jest ulotka co i jak się odbywa, coś na zasadzie naszego wykresu tylko jak to robić samodzielnie, no i co najważniejsze jest do dwóch miejsc po przecinku :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon_cookie - ja też mam microlife i jestem zadowolona :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to czyli dobrze trafił! :) ja jeszcze nie mierzę, czekam na @ i zaczynam mierzyć od nowego cyklu, ale skoro jesteś z niego zadowolona to i ja pewnie będę :) mierzysz tempkę pod językiem?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    :) Dziewczyny, akurat odpowiedź na pytanie, ile armia może czekać, zawarta jest w drugim linku z poprzedniej strony, cytuję:
    "Dobry moment na wspóżycie. Śluz płodny odżywia plemniki i ułatwia ich wędrówkę do jajowodów, gdzie plemniki mogą oczekiwać na jajeczko do 6-7 dni. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca abstynecję seksualną przez 4-5 dni przed współżyciem, którego celem jest ciąża. Dzięki temu plemniki zdążą "dojrzeć" (jakość DNA). Jeżeli nie obserwujesz szyjki macicy i śluzu, to najlepiej współżyj 2x na tydzień ("OBSTETRICS & GYNECOLOGY", VOL. 103, 1, 2004; "Fertility and Sterility", Vol. 82, 1, 2004) zwiększenie liczby zbliżeń z 2 do 3 nie zwiększa szansy na ciążę, a jedynie obniża jakość nasienia. Zmniejszenie ilości zbliżeń do 1/tygodzień znacząco obniża szanse na ciążę. Najlepsze pozycje do współżycia to takie, które wykorzystują prawo ciążenia (misjonarska, pozycje od tyłu). Po współżyciu, przez 20-30 minut dobrze jest poleżeć z poduszką pod pośladkami, aby ułatwić plemnikom przejście przez szyjkę macicy do jajowodów. "
    No tak - tylko z drugiej strony pytanie co z tymi, u których jest problem ze śluzem. Bo można w wielu (sensownych) miejscach znaleźć info o tym, że wówczas plemniki wytrzymają dzień-dwa i po zawodach... :( A wtedy większa szansa, że się człek "nie wstrzeli" w owulkę :(((

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Co tak cichutko tu? :)
    Ja chyba zaraz położę się na dywanie i zacznę cisnąć brzuszki :P Brzuch to mi rozsadzi zaraz, typowo małpi ból, a jednak sucho. Wykończe się jak jutro w taki urkop w pracy mnie zaleje :/ są jakieś sposoby na przyspieszenie/ wywołanie nieuniknionego? :)
    Ponoc orgazm pomaga ;)

    zizi lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    O to czyli dobrze trafił! :) ja jeszcze nie mierzę, czekam na @ i zaczynam mierzyć od nowego cyklu, ale skoro jesteś z niego zadowolona to i ja pewnie będę :) mierzysz tempkę pod językiem?


    Tak, pod językiem :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Właśnie wróciłam z urlopu. Chciałam was poczytać i nadrobić ale widzę że dużo się działo. Obiecuję powoli nadrobić.
    Gratulacje dla tych co się udało zieloną kropkę na wykresie postawić i błagam o przesłanie na nas wirusków i oczywiście witam te które do nas dołączyły i mam nadzieje że nie długo wszystkie będziemy po drugiej/fioletowej stronie mocy.
    Mój powrót z wakacji to pierwszy dzień cyklu i to w pracy a co najgorsze jeszcze nigdy tak mnie nie bolało, pewnie strasznie przyrosło to moje endometrium. Do Gina nie udało mi się dodzwonić ale wiem że wrócił z urlopu, teraz to i tak wizyta była by grzecznościowa bo nie zbada więc niestety kolejny cykl bez dopalacza z estrofem przede mną. A mój kochany mąż zdołował się widząc znajomych i każdy z dzieckiem lub w ciąży i powiedział "weźmy się w końcu za siebie" Normalnie jak byśmy tego nie robili. No ja nie wiem, może to tylko ja się starałam?
    Tak czy siak nowy cykl nowy wykres nowy początek a nóż przypadkiem się uda

    PS. Byłam w parku dzikich zwierząt w Kadziłowie i wszystkie bociany was pozdrawiają i obiecały nie długo prezenty poprzywozić

    zizi, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :-) ale miałam czytania ;-))
    Ja kupowałam testy owu w suprepharmie 5 szt. za ok. 20 zł, kupiłam dwie paczki wydałam coś ze 4 dychy zużyłam osiem i dlatego mówię że to drogi gips;-)
    Ja są tańsze po 1 zł to faktycznie niedrogo, ale ja już nie będę sie bawić w te paski bo zamierzam zluzować. Nie chcę się nakręcać tylko iść na żywioł. Tak jak W tym miesiącu miałam plan serduszkować co dwa - trzy dni, ale z naszymi temperamentami było codziennie, nawet upały nas nie odstraszyły;-P .. a ponoć jak piszecie lepiej co jakiś dzień odpuścić;-)

    ps. dzisiaj widziałam stado latających bocianów i podsyłam wam parę sztuk na szczęście i II krechy:-)

    zizi, cinnamon cookie, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    PS. Byłam w parku dzikich zwierząt w Kadziłowie i wszystkie bociany was pozdrawiają i obiecały nie długo prezenty poprzywozić


    To mi się podoba! :D Trzymam za słowo! :) :*

    zizi, Mundek lubią tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ