X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Hej dziewczyny! Znów potrzebuję pomocy. 6 sierpnia byłam u ginekologa (12dpo) Robił mi zwykłe USG i stwierdził że mam cieńkie endometrium i mam się nie nastawiać na ciąże. Więc przestałam testować i czekałam na @ ale już jest 4dni po terminie i nadal nic.. Możliwe żeby gin miał rację? Warto dalej testować?


    niestety marysiaanna cienkie endometrium nie wróży ciąży :( Pytanie czy owulacja była? Ten sam hormon który pobudza owulację odpowiada za przyrost endo... jeśli na konie cyklu, kiedy już praktycznie powinno się złuszczać, było cieniutkie, niestety czas to leczyć. Gdzieś na innym wątku pisałaś o krótkiej i delikatnej @, to też oznaka, że w porzprzednim cyklu endo nie narosło...

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    niestety marysiaanna cienkie endometrium nie wróży ciąży :( Pytanie czy owulacja była? Ten sam hormon który pobudza owulację odpowiada za przyrost endo... jeśli na konie cyklu, kiedy już praktycznie powinno się złuszczać, było cieniutkie, niestety czas to leczyć. Gdzieś na innym wątku pisałaś o krótkiej i delikatnej @, to też oznaka, że w porzprzednim cyklu endo nie narosło...

    Ovulacja najprawdopodobniej była bo jest wzrost ale pytanie czy gin miał rację bo to nie było USG dopochwowe tylko takie zwykłe przez brzuch... Zresztą już w pierwszej ciąży się też na nim zawiodłam, bo też twierdził że jej nie ma a tydzień później się okazało że jest..
    Teraz jest już 16dpo jak normalnie mam najpóźniej 13dpo.. A ostatnia @ była krótka ale bardzo obfita ale to przypuszczam że przez pracę bo się troche przedźwigałam i pewnie dlatego szybciej ze mnie TO zeszło

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Kochane,dzis po trzydniowym testowaniu I cieniowatych wynikach poszlam na bete I ... Trzeci tydzien!:-D ciagle nie moge w to uwierzyc I gapie sie na wynik czy cos mi sie nie pomylilo:-D
    Gratulacje zizi :* zazdraszczam :)

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi gratuluję!!!! :)))) przesyłaj nam wiruski :))))) i nie opuszczaj nas! ;)

    zizi lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi :) Gratki!!! Jak się takie wieści czyta to uśmiech z twarzy nie schodzi

    zizi lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kochane moje gaduły :-P

    Przede wszystkim to ogromne gratulacje dla Naszej wytrwałej testerki "zizi" :)
    Kochana przed Tobą bojowe zadanie: musisz nas skutecznie pozarażać ;)
    Dbaj o siebie i maleństwo, a na nasze wsparcie zawsze możesz liczyć <3

    "cinnamon_cookie" - bardzo się cieszę, że udało mi się poprawić Ci humor i wywołać uśmiech :) Jak to się mówi: służę pomocą ;)

    Witam ponownie wszystkie wypoczęte i mam nadzieję pełne energii urlopowiczki :)

    "Olazik" bardzo się cieszę, że jesteś z nami. Im nas więcej, tym weselej, a do tego jak możesz sobie poczytać jesteśmy bardzo płodnym forum, więc warto się z nami trzymać :-P Głowa do góry wiara naprawdę czyni cuda <3

    "marysiaanna2609", jak to mówi mój gin "nie lubimy cienkiego endometrium", bo niestety nie jest odpowiednio przygotowane, aby mały kropeczek się w nim zagnieździł na dobre. Myślę, że reguły nie ma, ale jak masz wątpliwości to skocz tak jak "zizi" na betę i wszystko będzie jasne. Ja w poprzednim cyklu miałam marne endo i gin też powiedział, że będzie trudno o utrzymanie ciąży o ile w nią zajdę, ale nigdy nic nie wiadomo, bo zna kobiety które mając 5 mm endometrium i zaszły w ciążę, donosiły ją i urodziły zdrowe maluchy.

    cinnamon cookie, zizi lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi - GRATULACJE!!! :D Ale cudowna wiadomość!! :D :* wysyłaj wiruski i nas zarażaj! :D

    zizi lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi:-)) gratulacje trzymajcie się z maluszkiem cieplutko:-))... aha łezka w oku kręci się ze szczęścia :-)))

    ps. ja jestem 4 dpo i już bym zatestowała... ehhh te baby są niecierpliwe;-)))

    cinnamon cookie, zizi, Tyśkaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    zizi:-)) gratulacje trzymajcie się z maluszkiem cieplutko:-))... aha łezka w oku kręci się ze szczęścia :-)))

    ps. ja jestem 4 dpo i już bym zatestowała... ehhh te baby są niecierpliwe;-)))

    Oj skąd ja to znam :-P
    Dobrze, że w tym miesiącu nie mam w domu żadnego testu ciążowego ;-) Gorzej, że zapominam o testach owulacyjnych - może jutro nie zapomnę ich kupić ;-)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi, jak się czujesz? Masz już jakieś objawy?

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZIZI ale niespodzianka!!!gratulacje!! strasznie sie ciesze i prosze o przeslanie wiruskow a nawet bocianow, bo te widze lataja wszedzie tylko nie u mnie w Afryce :-)
    U mnie teoretycznie owulacja ma byc dzis lub jutro, a w praktyce to chyba nic z tego :-( sluzu brak,temperatura jakas dziwnie wysoka od poczatku cyklu i zadnego klucia w jajnikach chociaz po clo spodziewalam sie tam rewolucji.
    Dzis bylismy na obiedzie ze znajomymi ich dwu miesiecznym przecudnym synkiem, dziecko jak z reklamy, nie moglam sie napatrzec. Ja tez chce takiego maluszka najlepiej juz i teraz!!! :-(

    zizi lubi tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "izizizi" faktycznie tempka dosyć wysoka, ale to przecież nie wyklucza jeszcze wystąpienia owulacji. Co do śluzu to mam ten sam problem po Clo - niestety takie są jego uboczne skutki. Ja faszeruję się wiesiołkiem i biorę maksymalną dawkę, czyli 6 tabletek dziennie, bo istna pustynia u mnie. Zobaczymy co będzie dalej.

    Głowa do góry "zizi" nas niebawem pozaraża i brak śluzu nie będzie w stanie powstrzymać jej wirusków :-P

    zizi, izizizi lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Zizi, jak się czujesz? Masz już jakieś objawy?
    Czuje sie normalnie:-)jedyne co to od kilku dni bola mnie piersi.nie jakos bardzo wiec nie chcialam sie nakrecac tym objawem,ale od wczoraj bola tez sutki.ocxywiscie w takiej sytuacji wcale mi to nie przeszkadza;-) bardzo bym chciala,aby kazda z was jak najszybciej doczekala sie maluszka.modle sie o to bardzo.

    kasza lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do śluzu to (choc nie narzekałam na brak) stosowaliśmy żel concetive plus, z aplikatorem. moze to on pomógł? a moze nie mierzenie tempki?;) jedyne co troche mnie martwi to beta wskazujaca na trzeci tydzień, a ovuf wyliczył mi juz czwarty. ale skad on wie, przeciez owulki nie wyznaczył, bo nie miał na podstawie czego. nie będe sie oczywiście nakręcać. w czwartek planuje kolejna bete, aby sprawdzic jak przyrasta. a w piatek lekarz. i niech sie dzieje co chce, i tak więcej zrobic nie moge. jakiś kosmos normalnie, jeszcze nie wierze... Dziekuję bardzo z a wsparcie! Nie mam zamiaru sie stąd wynosić;) Bede kibicować:)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 19:24

    cinnamon cookie, Bratek, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "zizi" pewnie, że będzie dobrze innej opcji nawet nie bierzemy pod uwagę, a pozytywne nastawienie tylko sprzyja dobremu rozwojowi Twojego Maleństwa :)
    Na nasze wsparcie zawsze możesz liczyć, bo w końcu jesteśmy tutaj dla siebie nawzajem :)

    A powiedz mi, czy stosując ten żel nie czuliście jakiegoś dyskomfortu? Ja to niestety bardzo często dostaję uczulenia lub podrażnienia błony śluzowej z byle powodu np. zmiana wody, czy płynu do higieny intymnej i klops. Spróbowałabym tego żelu ale obawiam się, że od niego też mi się coś takiego zrobi i wtedy to już o bzykanku mogę zapomnieć :-P

    zizi lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wiadomosc, gratulacje zizi :)

    zizi lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    "zizi" pewnie, że będzie dobrze innej opcji nawet nie bierzemy pod uwagę, a pozytywne nastawienie tylko sprzyja dobremu rozwojowi Twojego Maleństwa :)
    Na nasze wsparcie zawsze możesz liczyć, bo w końcu jesteśmy tutaj dla siebie nawzajem :)

    A powiedz mi, czy stosując ten żel nie czuliście jakiegoś dyskomfortu? Ja to niestety bardzo często dostaję uczulenia lub podrażnienia błony śluzowej z byle powodu np. zmiana wody, czy płynu do higieny intymnej i klops. Spróbowałabym tego żelu ale obawiam się, że od niego też mi się coś takiego zrobi i wtedy to już o bzykanku mogę zapomnieć :-P


    dyskomfortu nie czułam. nawet był lepszy poślizg:) nie mozna jednak przesadzic z ilością, bo on jest dość lejący i wypływa, no i zmniejsza tarcie, więc jeśli sie przesadzi to pewnie jest mniej przyjemnie. w zeszłym cyklu tez stosowalismy, ale bez aplikatora i szczerze mówiac, nakładałam go sobie tylko "u wejścia", bo głębiej nie potrafiłam. aplikator jest lepszy, bo pozwala wprowadzic żel bardzo głęboko, czyli tam, gdzie ma być. minus jest taki, że z aplikatorami żel jest droższy. ja nie mam problemów z wrażliwościa tych miejsc, o których pisałaś, więc trudno ocenić, czy by Cie nie uczulił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 19:42

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do pytania CzekającejMamy :)

    zizi lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majamaja Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi, powinnam dostać 2 sierpnia pierwotnie.

    zizi lubi tę wiadomość

    majamaja
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak poza tym to forum jest na prawdę "płodne" więc - dziewczyny - bądzcie gotowe;)

    cinnamon cookie, renate, CzekającaMama, katiuszaa, oczekujaca88, Tyśkaa lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ