X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo już jest, dzięki Zizi za odpowiedź ;)

    zizi lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    a tak poza tym to forum jest na prawdę "płodne" więc - dziewczyny - bądzcie gotowe;)

    Liczę na to!!! :D :D :D

    zizi lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamaja wrote:
    Zizi, powinnam dostać 2 sierpnia pierwotnie.


    Testuj, a my będziemy trzymac kciuki. Jesteś juz sporo po terminie. No i chyba lepiej jest wiedzieć, niż nie wiedzieć. Powodzenia! MAm nadzieję, że dasz nam dobre widomości;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "zizi" a wiesz może jak ten żel wpływa na żołnierzyki? Mam nadzieję, że też w jakiś sposób je odżywia i są zdolne do walki dłużej :-P
    Chyba sobie sprawię taki żel, bo clo całkowicie zabija u mnie płodny śluz, a wiesiołek nie daje rady, więc trzeba mu jakoś pomóc :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    a tak poza tym to forum jest na prawdę "płodne" więc - dziewczyny - bądzcie gotowe;)

    Kochana ja dzisiaj zrobiłam test z apteki. Jedna krecha. Moje podejrzenia, że we wcześniejszym cyklu się udało szlag trafił. Niby wiedziałam, że z tego cyklu nic nie będzie i nie nastawiałam się, ale jak zaczął mi się małpiszon spóźniać 4 dni (pierwszy raz w życiu) to nadzieja powróciła. Nie mam już siły. Czuję, że to nierówna walka...

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    "zizi" a wiesz może jak ten żel wpływa na żołnierzyki? Mam nadzieję, że też w jakiś sposób je odżywia i są zdolne do walki dłużej :-P
    Chyba sobie sprawię taki żel, bo clo całkowicie zabija u mnie płodny śluz, a wiesiołek nie daje rady, więc trzeba mu jakoś pomóc :)


    To jest żel dla par starających sie o dziecko, więc mayślę, że ma korzystny wpływ;) Ponoć zachowuje sie jak sluz. jest tez inny żel dla starających się, pre-seed, też jest w opcji z aplikatorami . mozna porównac ceny.

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi gratuluję :) a ja dawno do was nie zaglądałam bo zapomniałam hasła do konta :P dziś dopiero jakoś tak samo nagle mi się przypomniało hehehe

    zizi, CzekającaMama lubią tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Kochana ja dzisiaj zrobiłam test z apteki. Jedna krecha. Moje podejrzenia, że we wcześniejszym cyklu się udało szlag trafił. Niby wiedziałam, że z tego cyklu nic nie będzie i nie nastawiałam się, ale jak zaczął mi się małpiszon spóźniać 4 dni (pierwszy raz w życiu) to nadzieja powróciła. Nie mam już siły. Czuję, że to nierówna walka...


    Nusia, tulę mocno. Nie masz jeszcze @? póki nie ma, jest nadzieja. testy nie daja 100% pewności. wiem, łatwo mi się teraz mówi, ale rozumim Twoja frustrację i zniechęcenie. ale wierzę, że malenstwo będziesz miała. czekanie jest najtrudniejszą częścią.

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Kochana ja dzisiaj zrobiłam test z apteki. Jedna krecha. Moje podejrzenia, że we wcześniejszym cyklu się udało szlag trafił. Niby wiedziałam, że z tego cyklu nic nie będzie i nie nastawiałam się, ale jak zaczął mi się małpiszon spóźniać 4 dni (pierwszy raz w życiu) to nadzieja powróciła. Nie mam już siły. Czuję, że to nierówna walka...

    Kochana nie trać wiary - wiem, że nie jest łatwo, ale wiem co mówię. Droga do macierzyństwa nie zawsze jest łatwa i krótka, ale na samym jej końcu czeka na Ciebie cud nowego życia. Ja przez ponad rok zmagam się z ciągłymi rozterkami i comiesięcznymi zawodami, że znowu nie wyszło, ale postanowiłam jakiś czas temu pod wpływem znajomości z jedną z dziewczyn z OF, że się nie poddam. Codziennie powtarzam sobie jak mantrę, że będę mamą i że w końcu i ja zaznaczę na wykresie zielony "+", a później usłyszę bicie serduszka maleństwa.
    Pamiętaj, że wiara czyni cuda a każdy nasz upadek czyni nas jeszcze silniejszymi. Czasami brakuje sił, ale wiesz co? Jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje - nadal jesteśmy tutaj i codziennie walczymy.
    Zobaczysz, że i nam będzie dane macierzyństwo <3

    zizi, izizizi, cinnamon cookie, Mundek, oczekujaca88, Tyśkaa lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renate, jak sie czujesz?

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, dziękuję za wsparcie. Ale ile można? @ nie ma, ten cykl na 100% nieudany więc szansa, że wcześniejszy się udał- prawie zerowa. No nie oszukujmy się, w potencjalnym 8tg test już coś by wykazał. Więc szans nie ma. @ też nie... Czyli znak, że coś się dzieje ze mną niekoniecznie dobrego...

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "zizi" jutro lecę po pracy do apteki po żel, żeby zdążyć jeszcze przed owulacją :-P
    No i może, przy okazji w końcu kupię testy owulacyjne ;)

    zizi lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojoj właśnie "zmartwychwstałam" na wieczór :P
    nie będę narzekać :) nie jest tak źle, mdłości mnie męczą a dziś jeszcze z migreną przeleżałam popołudnie ale na pocieszenie- pamiętam po Damianie że po 1trymestrze przechodzi z resztą jak leżę i się nie za bardzo ruszam to jest ok :D w środę pierwsza wizyta

    zizi lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki cały czas za wszystkie!!!!

    mybvl0p.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Wiem, dziękuję za wsparcie. Ale ile można? @ nie ma, ten cykl na 100% nieudany więc szansa, że wcześniejszy się udał- prawie zerowa. No nie oszukujmy się, w potencjalnym 8tg test już coś by wykazał. Więc szans nie ma. @ też nie... Czyli znak, że coś się dzieje ze mną niekoniecznie dobrego...

    Nusia, mam nadzieje, ze wszystko w porządku. ale jeśli faktycznie cos sie dzieje, to lepiej to zbadaj, sprawdź. może Twoje ciało wysyła Ci "informacje", a to niekoniecznie musi byc zła wiadomość. gorsza jest niewiedza, bo wtedy nie robi sie nic. jak juz kiedyś pisałyśmy czasem wystarczy mała rzecz, aby wszystko funkcjonowało jak należy. Będzie dobrze, nie poddawaj się. W końcu to, co jest teraz - minie, a Ty zobaczysz 2 krechy na teście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 20:08

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    ojoj właśnie "zmartwychwstałam" na wieczór :P
    nie będę narzekać :) nie jest tak źle, mdłości mnie męczą a dziś jeszcze z migreną przeleżałam popołudnie ale na pocieszenie- pamiętam po Damianie że po 1trymestrze przechodzi z resztą jak leżę i się nie za bardzo ruszam to jest ok :D w środę pierwsza wizyta


    Daj znać jak będziesz po wizycie;) no i wytrwałości zyczę, oby pierwszy trymestr i wszystkie związane z nim dolegliwości mineły szybko:)

    renate lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana nie trać wiary - wiem, że nie jest łatwo, ale wiem co mówię. Droga do macierzyństwa nie zawsze jest łatwa i krótka, ale na samym jej końcu czeka na Ciebie cud nowego życia. Ja przez ponad rok zmagam się z ciągłymi rozterkami i comiesięcznymi zawodami, że znowu nie wyszło, ale postanowiłam jakiś czas temu pod wpływem znajomości z jedną z dziewczyn z OF, że się nie poddam. Codziennie powtarzam sobie jak mantrę, że będę mamą i że w końcu i ja zaznaczę na wykresie zielony "+", a później usłyszę bicie serduszka maleństwa.
    Pamiętaj, że wiara czyni cuda a każdy nasz upadek czyni nas jeszcze silniejszymi. Czasami brakuje sił, ale wiesz co? Jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje - nadal jesteśmy tutaj i codziennie walczymy.
    Zobaczysz, że i nam będzie dane macierzyństwo <3


    Piękne słowa. Zdecydowanie napełniają nadzieją

    Nusia. Tulam mocno. Poza tym do lekarza idź i daj znać co ci powiedział. Pamiętaj, że my tutaj jesteśmy dla Ciebie.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Katiuszaa, miałam napisać to samo, CzekającaMama napisałaś piękne słowa... Dziękuję w swoim imieniu :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje ja jedynie napisałam co czuję nic, w tym nadzwyczajnego - normalnie, aż się zawstydziłam...

    Jak ja Was Kocham moje Staraczki <3

    cinnamon cookie, katiuszaa, zizi lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie w tym co napisałaś, co czujesz jest tyle piękna... :))) podnosi na duchu!
    Nusia, nie poddawaj się! Walka trudna ale cel jest bezcenny... <3

    katiuszaa, CzekającaMama, zizi lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ