X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic moje Kochane ja spadam do wyrka, bo jutro skoro świt pobudka i do roboty ;)
    Życzę Wam wszystkim i każdej z osobna spokojnej nocki i równie spokojnego dnia, a wszystkim testującym II krech na teście i oczywiście braku @, tym które wolą jeszcze z testowaniem poczekać :-P

    Buziaki <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • majamaja Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od tygodnia męczą mnie straszne zaparcia. Nie mam pojęcia czym są spowodowane.
    Nigdy tak długo się nie męczyłam... :/
    I jak mogę sobie pomóc?
    Sorry za tak nieprzyjemny temat.

    majamaja
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi gratuluję!!!!

    zizi lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia, CzekajacaMama - trzymam kciuki! Niech się te Robaczki w brzuszkach ujawnią! Zizi zaczęła tydzień dobruch wieści, czekamy więc na kolejne!
    Ja dziś przeszczęśliwa, a to z powodu mego wyklutego już pisklęcia - 3 dniowa gorączka dała nam dziś spokój! :-D Wylazła wysypka, czyli potwierdziła się diagnoza trzydniówki. Uffff!
    I zaczęłam negocjacje z M, żeby trochę przystopował z piwkowaniem (i nie tylko), bo ostatnio za często ze szwagrami się spotyka :-/. Przed ciążą z córą miał kilka tygodni abstynencji, bo miał takie postanowienie wielkopostne, no więc i mobilizacja armii była ;-) Oby negocjacje zakończyły się sukcesem. Trzymajcie kciuki!
    Dobranoc! :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamaja wrote:
    Dziewczyny, od tygodnia męczą mnie straszne zaparcia. Nie mam pojęcia czym są spowodowane.
    Nigdy tak długo się nie męczyłam... :/
    I jak mogę sobie pomóc?
    Sorry za tak nieprzyjemny temat.


    Temat normalny :)
    Dzieńdobry dziewczyny :)
    Zaparcia- może upały i odwodnienie?
    A może horomony. Progesteron spowalnia ruch robaczkowy jelita, może u Ciebie jest za wysoki. Może ciąża? :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    "cinnamon_cookie" Ja miałam dłuższe i przede wszystkim bardziej obfite. Rozmawiałam ze swoim ginem o tych moich ostatnich pseudo @ i u mnie to niestety wynika z upośledzenia endometrium. Jakoś nawala i nie chce prawidłowo się rozwijać. Teraz faszeruję się dodatkowo codzienną porcją orzechów i migdałów a do tego lampką czerwonego wina. Jaki będzie tego efekt trudno powiedzieć, ale na chwilę obecną postawiliśmy bardziej na naturalne wspomagacze a te farmakologiczne zostawiamy na później (oby nie były potrzebne).
    Jak będziesz u gina to najlepiej się go zapytaj co i jak, bo jeżeli u Ciebie endometrium jest odpowiedniej grubości to myślę, że krótkie i skąpe @ nie powinny Cie martwić :)
    Dziękuję, trochę mnie uspokoiłaś... Szczerze mówiąc, to na początku miałam obawy, że może skoro takie 2-dniowe @ to może w ogóle owulacji nie mam :| chociaż w sumie nie wiem czy to ma cokolwiek wspólnego... Wypytam gina o wszystkie wątpliwości, sprawdzimy co tam się u mnie dzieje i wtedy będę wiedziała co i jak :) póki co nie mam co się stresować... Brzuch boli, dziś lub jutro powinna się pojawić @, zobaczę ile dni teraz potrwa :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Temat normalny :)
    Dzieńdobry dziewczyny :)
    Zaparcia- może upały i odwodnienie?
    A może horomony. Progesteron spowalnia ruch robaczkowy jelita, może u Ciebie jest za wysoki. Może ciąża? :)
    Dzień dobry ;)
    Też przez chwilę o tym pomyślałam, że to może być objaw ciąży :) ale oczywiście nie musi... Co pomaga? Mi czasami nawet mocniejsza kawa rano :D poza tym z naturalnych to śliwki... Ja miałam ten problem z dwa tygodnie temu i mój Teść mi podpowiedział, bym zrobiła sobie dietę jabłkową oczyszczającą, on robi sobie 3-dniowe ale ja nie potrzebowałam aż tyle ;) więc wieczorem wypiłam szklankę soku jabłkowego (100% wyciskany a nie te zwykłe soki), rano znów sok i jabłko na śniadanie i ledwo dobiegłam do łazienki :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zaparcia - jak najbardziej jabłka i śliwki, ale dobre są też suszone morele :D Sama wiem, bo do owulki wcinałam i musiałam przystopować, bo źle to się kończyło dla mnie :P

    Czekam na testujące :)

    Rybaaaa - mój małż też ostatnio piwkuje prawie codziennie przez te upały, ale on wypija 1, góra 2 piwa. Ale też już mu powiedziałam, że ma przystopować :)

    Bratek - ja też biorę euthyrox i susza masakra :/ Brałam teraz wiesiołek i było niby lepiej, ale gdy dochodziło do <3 to nadal za mało..więc jeśli teraz się nie udało to od września myślę o tym żel wspomagającym. Bo doznania bez żelu są nijakie ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli można stwierdzić, że mężczyźni i piwo to dwa nieodłączne elementy :D :P mój też lubi, ale jak mu ostatnio pokazałam listę rzeczy, które negatywnie wypływają na jakość żołnierzyków to się trochę przestraszył ;) wziął to do siebie... ten typ tak ma :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za słowa otuchy :* Dzisiaj przyszła @ i bardzo dobrze. Przynajmniej wiem na czym stoję i znów mam chęć do działania :) Z drugiej strony perspektywa siedzenia 12 h w pracy przy pierwszym dniu @ też jakoś mi się nie uśmiecha, ale trudno. Niech szybko się kończy i działamy :)

    Mój M. od wczoraj ma postanowienie "zero piwka" :) Czasem lampkę winka. To też mi dało niezłego kopa :)

    Aaaaa no i u mnie już ponad tydzień bez papierosa;) Jeszcze tylko małż został...

    Miłego dnia i ściskam mocno wszystkie <3

    cinnamon cookie, zizi, Bratek, Marietta lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, cieszę się z Twojego podejścia :) no i Twojego małżonka! :) tak trzymać :) miłego dzionka życzę :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana.
    Nusia trzymam kciuki abyś już nie wróciła do papierosów i za męża. Ja nie palę ponad 6 lat a paliłam dużo i rzuciłam z dnia na dzień.

    madzikk lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny:-)) u mnie testów ciążowych zatrzęsienie;-)) pierwsze kupiłam w czerwcu, potem w lipcu (bo była promocja)ale nie zdążyłam zatestować bo @ przyszła 2 dni wcześniej;-)... no to se poużywam w tym miesiącu:-)))już nawet na bodajże bobo teście doczytałam że chyba dwa dni po zapłodnieniu można:-) i już mnie wczoraj świerzbiło...ehhhh...powinnam wziąć z budowy gumowy młotek i centralnie w czółko sobie walnąć;-)))

    oczekujaca88, CzekającaMama, Tyśkaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Imię_Róży no niestety tak ma większość z nas :P korci niesamowicie :P ja myślałam nad kupnem większej ilości na allegro bo wychodzi taniej ale co z tego jak pewnie bym co chwilę robiła :D

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży każda z nas ma to co miesiąc :) ostatnio nawet zastanawiałam się czy wraz z rozwojem technologii np. za 50 lat kobiety nie będą miały w domu mini usg i innych przyrządów, którymi będzie mogła stwierdzić czy miała owu i czy doszło do zapłodnienia. I tak sobie marzyłam jak fajnie byłoby mieć coś takiego :) To dopiero chore :)

    Imię_Róży, oczekujaca88, zizi, Marietta, CzekającaMama lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia myślę, że tak będzie :P a konsultować z ginem będą przez internet :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Imię Róży każda z nas ma to co miesiąc :) ostatnio nawet zastanawiałam się czy wraz z rozwojem technologii np. za 50 lat kobiety nie będą miały w domu mini usg i innych przyrządów, którymi będzie mogła stwierdzić czy miała owu i czy doszło do zapłodnienia. I tak sobie marzyłam jak fajnie byłoby mieć coś takiego :) To dopiero chore :)

    Buahahaha niusia rozwaliłaś mnie kobieto:-))))
    ... wszystkie mamy coś z beretem:-)) ja pamiętam jak chodziłam w ciąży to stwierdziłam, że powinnam mieć okienko przezroczyste w brzuchu tak chciałam wiedzieć jak wygląda maluch:-)))... no nic biorę się do roboty... dobrze że testów ciążowych do pracy nie biorę ... choć za parę dni kto wie;-PPPP

    nusia. lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jeszcze wam powiem że ja to taka mądra jestem, że najpierw się doczekać nie mogę kiedy można testować, a jak już można to z dnia na dzień odkładam, żeby czasem negat mi nie wyszedł;-)))aż do @ i wtedy luz... to chyba mam uraz z poprzedniego wcielenia do tych testów, jak czekam na wynik to mam takiego stresa, jak przed egzaminem... i gdzie tu logika???? ja się pytam:-))...pocieszcie mnie że też tak macie;-))
    zmykam do pracy:-)

    zizi lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestescie szalone, mini usg :)

    im wiecej testow tym wiecej testowania, tak samo jak z papierosami, jak kupisz sztange to wypalisz jeszcze szybciej:)

    zizi lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha dziewczyny rozwalacie system :D Ja też tak mam co miesiąc - kupuję testy, testuję, choć jeszcze na bank nic nie ma! :) Ale to silniejsze ;) zawsze ta sama myśl "a nóż już..." :P A tu potem @ ;) A z tym mini-usg..całkiem nowatorski pomysł! Powinnaś go opatentować! :D Ale byś miała klientelę!!! Na forum tutaj to chyba my wszystkie byśmy kupiły!! :D

    kasza, zizi lubią tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ