X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martix dziękuję! :)
    Tego również Tobie życzę :) i masz rację - razem raźniej ;)
    Chciałabym Was trochę podpytać z tymi pomiarami temperatury... Mam nadzieję, że nie skrzyczycie ;) o której godzinie mierzycie? Zaraz po przebudzeniu?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;-) poczytałam Was troche i nie wiem co tu każdemu oopisac, bo sie tego zebralo, a tak nie mam czasu pisać na czasie , bo duzo pracuję ;( ogólnie ginekolog mi powiedziala, że powinnam iść już na zwolnienie, bo ja pracuje w hipermarkecie i niedość, że dzwigam ciagle jakieś wody zgrzewki a to kartony piwa to jeszcze praca stresująca z klientami :/ nie wiem co robić kazała mi jutro przyjśc z decyzja bo idzie na 1 miesiąc na urlop...co poardzicie? no faktycznie te 3 dni w pracy byly bardzo stresuace i ciężkie, bo ludzie kupuja po 10 zgrzewek wody mineralnej plus jeszcze jakies osobne picia...


    Ruby ja byłam w tamtym roku w Mrzeżynie i bylo baraidzo spoko, bo jest taka plaża gdzie malutko ludzi tyle, że nie można poimprezować, ale Grzybowo tej jest okej.


    madzik, może Twoj facet musi do tego dojrzeć? z drugiej strony lepiej ich też tak nie naciskać , bo to też nie pomaga wiem bo kumpela tak miała ze swoim i troche wyluzowała i sam sie tym w koncu zainteresował ;-)


    ahaa i dziewczyny póki co nie mam absolutnie żadnych dolegliwości ciążowych jedynie co to bol sutków i teraz biore luteine dopchowowa i nie wiem czy mamtak duzo białego plamienia czy to ta tableta :0

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Martix Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję!!! Ja dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę:) także taka wprawiona to nie jestem:P Temperaturę mierze od razu po przebudzeniu 6.30 :)

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kochane :)

    Trochę zaniedbałam nasze forum, ale mam taki sajgon w robocie, że po powrocie do domu padam na pysk. Podobnie jak Olina nawet nie wiem co mam Wam napisać - tyle się tego nazbierało, więc nie będę uskuteczniać kombinacji, bo się w tym wszystkim pogubię i powiem najogólniej: nadal wierzę, że wszystkim Nam się uda i będziemy gadulić za kilka miesięcy a kupkach, zupkach, ulewaniach itp. sprawach :)

    Postaram się za Wami nadążyć, bo macie takie tempo, że ja wysiadam - brak kondycji :-P

    A i najważniejsze: witam gorąco i serdecznie wszystkie Nasze nowe koleżanki i głęboko wierzę, że nie pożałują decyzji, by się do nas dołączyć :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) poczytałam trochę i też będę się wprawiać, chyba najlepiej jeśli zaraz po przebudzeniu :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama dziękujemy :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    CzekającaMama dziękujemy :)

    Słońce nie ma za co dziękować - cała przyjemność po mojej stronie :)
    Chociaż ostrzegam, czasami bywam nieźle zakręcona, ale zawsze staram się wspierać z całych sił, bo sama wiem jakie to ważne w naszych staraniach o maluszki <3

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też z tym zakręceniem różnie bywa ;)
    Ale z takim przyjęciem jestem pozytywnie nastawiona :)
    Mąż póki co w wojsku, ciężko jak narazie z tym staraniem w odpowiednie dni ;) ale już mało zostało... Póki co mam więcej czasu na pisanie i czytanie o wszystkim :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Dołączam się do Was jeśli mogę:) Jestem z rocznika 92

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Witajcie :) Dołączam się do Was jeśli mogę:) Jestem z rocznika 92
    Witamy serdecznie :*

    Heathera lubi tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:-)
    Ja dopiero uśpiłam małego artystę malarza, wybazgrał pół ściany ohydną brązową świecówką jak poszłam na 3 sekundy do kuchni po wodę mineralną..ehh..i pomyśleć że 3,5 roku temu miałam w mieszkaniu jak w pudełku;-))) a teraz jaskiniowiec by się nie powstydził;-))...
    Ja już po owu testy wychodzą negatywne, aż ciekawa jestem czy coś z tego będzie. Mam nadzieję się nie nakręcać;-) w zeszłym miesiącu miałam wszystkie objawy ciążowe ..do @. A przecież doskonale pamiętałam, że te objawy to tak naprawdę to pojawiają się dopiero po terminie @ jakiś tydzień lub dwa. Dobrze że w pracy młyn nie będę myśleć. Z tym nakręcaniem to trochę przez mojego M. chodzi i się zastanawia czy wyszło i ja też się wkręcam, tylko on idzie spać i zapomina a ja niby nie myślę... alee...

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Majetta życzę Ci z całego serduszka dwóch kresek :) do ok.4 msca i tak za bardzo nic nie widać więc spokojnie możesz pracy szukać :)
    Witam nowe koleżanki :) Imię Róży - nie przesadzaj z tym wiekiem... Jeszcze możesz mieć dwójkę lub więcej :)
    Kobietooo:-P żebyś mi tu bliźniaków nie wywróżyła;-P koleżanka starała się o dziecko i po leczeniu bliźniaki urodziła;-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Witajcie :) Dołączam się do Was jeśli mogę:) Jestem z rocznika 92

    Witamy gorąco :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Witajcie dziewczyny:-)
    Ja dopiero uśpiłam małego artystę malarza, wybazgrał pół ściany ohydną brązową świecówką jak poszłam na 3 sekundy do kuchni po wodę mineralną..ehh..i pomyśleć że 3,5 roku temu miałam w mieszkaniu jak w pudełku;-))) a teraz jaskiniowiec by się nie powstydził;-))...
    Ja już po owu testy wychodzą negatywne, aż ciekawa jestem czy coś z tego będzie. Mam nadzieję się nie nakręcać;-) w zeszłym miesiącu miałam wszystkie objawy ciążowe ..do @. A przecież doskonale pamiętałam, że te objawy to tak naprawdę to pojawiają się dopiero po terminie @ jakiś tydzień lub dwa. Dobrze że w pracy młyn nie będę myśleć. Z tym nakręcaniem to trochę przez mojego M. chodzi i się zastanawia czy wyszło i ja też się wkręcam, tylko on idzie spać i zapomina a ja niby nie myślę... alee...

    Oj Kochana jak ja Ci zazdroszczę małego artysty :) Oby dołączył do niego kolejny artysta lub artystka ;)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, kurczę, znów poszalałyście :P Ja dosłownie przed chwilą wróciłam z wieczornego biegania, był już szybki prysznic, a teraz szybko spać, bo jutro do pracy ;) Będę miała co nadrabiać, jak uda mi się jakąś przerwę zrobić, bo teraz już usypiam. Dobranoc Kochane!

    PS Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    Martix lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Oj, kurczę, znów poszalałyście :P Ja dosłownie przed chwilą wróciłam z wieczornego biegania, był już szybki prysznic, a teraz szybko spać, bo jutro do pracy ;) Będę miała co nadrabiać, jak uda mi się jakąś przerwę zrobić, bo teraz już usypiam. Dobranoc Kochane!

    PS Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    Spokojnej nocki sportsmenko :)
    Podziwiam Cię za tą samodyscyplinę, bo ja jakoś nie umiem się zmusić nawet do 10 przysiadów :-P

    Buziaki

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakoś nie miałam czasu pisać ale wszystko przeczytane!!!

    Imię Róży dokładnie z tym wiekiem to nie przesadzajmy. Znam też babeczki które urodziły w tym wieku dzieci. Jedna nawet bliźniaki :-P. Mojej koleżanki mama urodziła dzieciaczka z zespołem Downa była już po 40 ale dziewczynka jest wspaniała i ma tylko lekkie opóźnienie.

    Witam nowe koleżanki miło, że do nas dołączyłyście :-)

    Jeżeli chodzi o temperaturę to ja też mierze o 6.30 i zawsze mam ustawiony budzik. Zwłaszcza w weekend kiedy mam wolne ale stała pora jest bardzo ważna :-). Właśnie wczoraj przyszły do mnie testy ciążowe z allegro a dzisiaj termometr Kardioline :-)

    Co do facetów to np. mój były facet to wystarczyło, że koło niego usiadłam i już był zwarty i gotowy :-) a z moim P to też raczej problemu nie ma chyba że już za długo nocki robi i jeszcze z Jasiem w dzień siedzi jak ja w pracy jestem. Wtedy zmęczenie bierze górę.

    Propo nakręcania się. Na jednym z forum facet pisał, że starali się o dziecko kilka lat. Badania, inseminacje a kobieta to już chciała nasienie dawcy. Związek na tym ucierpiał. I nagle zaszła w ciążę. Okazało się że wszystko siedziało w psychice bo wyniki chyba nie były złe. Z tego co pisał ten gość to było mu ciężko przeżyć tego dawcę i myślał o rozwodzie.

    Majetta jeżeli uda Ci się w tym cyklu to możesz cofnąć wypowiedzenie i muszą je uznać.

    Madzikk progesteron jak spada to mamy wtedy zły humor a nie jak idzie do góry :-)

    Sorki że się tak rozpisałam

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina uciekaj na zwolnienie jak możesz dzidzia i Ty jesteści najważniejsze teraz!!!!

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje Staraczki popijając czerwone winko i zagryzając je migdałami w dbałości o moje endo, co by się w końcu odobraziło i pięknie rosło w siłę życzę Wam spokojnej nocki i oby kolejny dzionek przyniósł nam nowe pokłady energii i wiary, która jest nieoceniona. Niech nasze marzenia o II krechach na teście ciążowym i pięknych betach stały się rzeczywistością :)
    I tym optymistycznym akcentem mówię dobranoc :-P
    Buziaki i nie szalejcie za bardzo jutro, bo znowu nie będę ogarniać ;) <3

    Imię_Róży, cinnamon cookie, Smerfelinka, zizi lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Hej dziewczyny jakoś nie miałam czasu pisać ale wszystko przeczytane!!!

    Imię Róży dokładnie z tym wiekiem to nie przesadzajmy. Znam też babeczki które urodziły w tym wieku dzieci. Jedna nawet bliźniaki :-P. Mojej koleżanki mama urodziła dzieciaczka z zespołem Downa była już po 40 ale dziewczynka jest wspaniała i ma tylko lekkie opóźnienie.

    Witam nowe koleżanki miło, że do nas dołączyłyście :-)

    Jeżeli chodzi o temperaturę to ja też mierze o 6.30 i zawsze mam ustawiony budzik. Zwłaszcza w weekend kiedy mam wolne ale stała pora jest bardzo ważna :-). Właśnie wczoraj przyszły do mnie testy ciążowe z allegro a dzisiaj termometr Kardioline :-)

    Co do facetów to np. mój były facet to wystarczyło, że koło niego usiadłam i już był zwarty i gotowy :-) a z moim P to też raczej problemu nie ma chyba że już za długo nocki robi i jeszcze z Jasiem w dzień siedzi jak ja w pracy jestem. Wtedy zmęczenie bierze górę.

    Propo nakręcania się. Na jednym z forum facet pisał, że starali się o dziecko kilka lat. Badania, inseminacje a kobieta to już chciała nasienie dawcy. Związek na tym ucierpiał. I nagle zaszła w ciążę. Okazało się że wszystko siedziało w psychice bo wyniki chyba nie były złe. Z tego co pisał ten gość to było mu ciężko przeżyć tego dawcę i myślał o rozwodzie.

    Majetta jeżeli uda Ci się w tym cyklu to możesz cofnąć wypowiedzenie i muszą je uznać.

    Madzikk progesteron jak spada to mamy wtedy zły humor a nie jak idzie do góry :-)

    Sorki że się tak rozpisałam

    Oj kochana jak poleżałam na patologi w 36 tygodniu to się naoglądałam i nasłuchałam różnych opowieści o smoku i paproci;-) i nie ma znaczenia młoda czy stara pierworódka przypadki są naprawdę różne. Nie powiem, też się bałam badań prenatalnych, na szczęście wszystko było okej.Od 30tki wyznaję zasadę "albo się boję albo żyję";-P... a co ma być to będzie:-) trzeba być optymistą. I podchodzę do tego, tak że jak innym się udało to czemu mnie ma się nie udać:-)))
    Zmykam spać dziewczynki bo jutro ciężki dzień w pracy, dobranocka:-)

    zizi lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ