Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka nowy podpis czy wcześniej nie zauważyłam? :D :D :D

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Katiuszka nowy podpis czy wcześniej nie zauważyłam? :D :D :D
    Nowy i każdej z nas się należy ;) Bo musicie być wszystkie z tego dumne

    AgaL, midnight, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszkaa brawo Ty !!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to FB mi podpowiada że dziś dzień przyjaciela. Więc wszystkiego dobrego kochane moje przyjaciółki

    AgaL, Edycik, nick nieaktualny, majju, midnight, cinnamon cookie, madzikk, MamaTuśka lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego naj naj Przyjaciółeczki :)

    Katiuszka piękny podpis!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 13:27

    Edycik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, majju, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie racja - dziś dzień Przyjaciela- wszystkiego najlepszego i spełnienia marzen Przyjaciółki :)

    btw..serial by mogli z naszym udziałem nagrać :)

    nick nieaktualny, majju, AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszka rzeczywiście, bomba - lubię to :)

    kochana dziękujemy i Ja też składam najlepsze życzonka drogie Kobietki :*

    Aga no to super dzień jutro cię czeka!

    A co do spotkania to jak najbardziej jestem za, mam 4 pokoje więc też was pomieszczę jakby co :P to fakt napisać się nie da...a najgorsze jest wiecie co? że ja tak sobie śmiało do was piszę, że tu mi wyskakuje to , tam tamto itp a przecież wszyscy to czytają :/ trochę mnie to zniechęca :(



    AgaL, Edycik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Własnie racja - dziś dzień Przyjaciela- wszystkiego najlepszego i spełnienia marzen Przyjaciółki :)

    btw..serial by mogli z naszym udziałem nagrać :)
    Kto wie czy ktoś nas nie podczytuje i pisze scenariusz :)

    AgaL, Edycik lubią tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    a miałaś śmietanę w środku w pączku czy jakby pączek przecięty i między tymi dwoma kawałkami śmietana? bo ja tylko takie dostałam, a marzył mi się taki co śmietana będzie jak marmolada w samym środku :P ale zjem zjem aż tak to nie pogardzę :)
    śmietana w środku:) oblany polewą z kokosem :) mniam ale teraz mi ciężko:(
    jeszcze 7 pączków mi zostało głównie ze śmietaną i czekoladą bo teściowa jeszcze przyniosła..ehhh...a gdzie moja dieta?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    śmietana w środku:) oblany polewą z kokosem :) mniam ale teraz mi ciężko:(
    jeszcze 7 pączków mi zostało głównie ze śmietaną i czekoladą bo teściowa jeszcze przyniosła..ehhh...a gdzie moja dieta?
    to ty masz lepszy :( będę płakać!

    AgaL, Edycik, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    katiuszka rzeczywiście, bomba - lubię to :)

    kochana dziękujemy i Ja też składam najlepsze życzonka drogie Kobietki :*

    Aga no to super dzień jutro cię czeka!

    A co do spotkania to jak najbardziej jestem za, mam 4 pokoje więc też was pomieszczę jakby co :P to fakt napisać się nie da...a najgorsze jest wiecie co? że ja tak sobie śmiało do was piszę, że tu mi wyskakuje to , tam tamto itp a przecież wszyscy to czytają :/ trochę mnie to zniechęca :(
    No na szczęście tylko nie liczne z nas wiedzą kim jesteś naprawdę. Dobrze że twoja ochrona nie wiem Edyto Steczkowska ;) upss przepraszam wymsknęło mi się. No nic teraz wszystkie plotkarskie portale o tobie napiszą

    AgaL, nick nieaktualny, Edycik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas w tłusty czw nie przystoi mieć diety! ;) toż to profanacja takiego dnia! :P

    AgaL, Edycik, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, też tak właśnie czasem myślę jak piszę coś mocno osobistego. Szkoda, że nie można jakoś zamknąć zamknąć grupy. Żeby wszystko było tajne/poufne ;)

    Wsiego dobrego dla Was Kochane :*

    AgaL, nick nieaktualny, Edycik, midnight, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahha Katiuszka :D :D ale Ci się wymsknęło :P

    Właśnie o to mi chodziło...o te prywatne osobiste rzeczy, jednak w cztery oczy to inaczej....

    Edycik lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ja też przez chwilę miałam wątpliwości, co do uzewnętrzniania się na forum, ale... Ale tylko chwilę ;) Ja chyba nikogo innego oprócz lekarza bym o coś takiego nie spytała ;)

    Kas jaka dieta? Dieta? To słowo należy wykreślić ze słownika :P

    AgaL, midnight lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka teraz przez ciebie obrobią mi du..ę na pudelku :P

    Edycik, nick nieaktualny, AgaL, midnight, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene no to na 60% miałyśmy rację ;) Super, a Mikołaj to takie pozytywne imie :)

    Oj tak spotkanie w takim gronie to byłoby coś :) Najlepszego dla Was moje kochane :*

    Miko witamy w naszym gronie - zapoznaj się z naszą pierwszą stroną i jak chcesz to dołącz. Bo to najfajniejsze forum na świecie ;)

    Dostałam wolne na jutro - pobyczę się do południa, może wykorzystam lubego seksualnie bo ma na popołudnie do pracy i będę grać w gry ;) Kurcze mała rzecz a cieszy ;) Aguś ja dziś lecę na siłkę a później do galerii szukam jakiś botków dla siebie a w ccc ponoć promocje są fajne :) Lubię taki czas tylko dla siebie :)

    nick nieaktualny, AgaL, midnight, majju lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Ruby ja też przez chwilę miałam wątpliwości, co do uzewnętrzniania się na forum, ale... Ale tylko chwilę ;) Ja chyba nikogo innego oprócz lekarza bym o coś takiego nie spytała ;)

    Kas jaka dieta? Dieta? To słowo należy wykreślić ze słownika :P

    Ale , że o co? to co ja pytałam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/320711e74256.jpg

    Edycik, nick nieaktualny, Paryzetka83, AgaL, midnight, Smerfelinka, cinnamon cookie, majju, Bratek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z drugiej strony, żeby czytać takie forum tylko dla draki to ktoś musiał by być na prawdę zdrowo jeb...ty :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 13:39

    Edycik, nick nieaktualny, Paryzetka83, AgaL, midnight, Ejrene, cinnamon cookie, majju lubią tę wiadomość

‹‹ 1215 1216 1217 1218 1219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ