Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zawsze problem z rozpoznaniem dziecka na usg a co dopiero ciałek i innych ;)
    edit: chciałam tym samym powiedzieć Katiusza szacun ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 21:20

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    ja mam zawsze problem z rozpoznaniem dziecka na usg a co dopiero ciałek i innych ;)
    edit: chciałam tym samym powiedzieć Katiusza szacun ;)
    no ja właśnie też....młoda była już taka wielka a ja obracałam, przekręcałam w końcu zobaczyłam że to głowa jest na zdjęciu :D

    midnight lubi tę wiadomość

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, a jak kaszel u Małej?

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, dopadła mnie myśl, zawsze mnie dopada jak czymś stresuję ;)
    na początku ciężko mi było się zadomowić na forum , miałam wrażenie że wpieprzam Wam się w rozmowę, a teraz nie wiem co bym bez Was zrobiła kobiety :)

    Paryzetka83, AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryetka super awatar :-)

    Imię Róży kciuki za następny dopieszczony cykl a może nie będzie ;-)

    Katisza ja byłam tylko u jednego gina który miał monitor dla pacjentki. Super sprawa.

    Imię_Róży, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madka wrote:
    Ruby, a jak kaszel u Małej?

    no raz lepiej raz gorzej...robię tylko jej inhalacje z soli a na noc daję levopront syrop i clemastinum... raz mi się wydaje, że ładnie odkrztusza , a za chwilę że nie...nie jest jednak tak źle jak było. Ostatnie noce już przesypia bez budzenia na kaszel.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    ja mam zawsze problem z rozpoznaniem dziecka na usg a co dopiero ciałek i innych ;)
    edit: chciałam tym samym powiedzieć Katiusza szacun ;)
    Ja to widzę jak mi pokażą bo inaczej ślepa za mnie baba ale generalnie trzeba rozróżnić jasne i ciemne plamy.a tu to było zabarwienie na żółto ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    kurcze, dopadła mnie myśl, zawsze mnie dopada jak czymś stresuję ;)
    na początku ciężko mi było się zadomowić na forum , miałam wrażenie że wpieprzam Wam się w rozmowę, a teraz nie wiem co bym bez Was zrobiła kobiety :)
    każde początki są trudne ;)

    Ja niecierpliwiec jestem i założyłam ten topic bo wcześniej pisałam u 30 tek ale mało kto mi w ogóle odpisał i miałam wrażenie , że jestem intruzem przez wielkie I dlatego postanowiłam swój wątek założyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 21:34

    midnight, Paryzetka83, AgaL lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    każde początki są trudne ;)

    Ja niecierpliwiec jestem i założyłam ten topic bo wcześniej pisałam u 30 tek ale mało kto mi w ogóle odpisał i miałam wrażenie , że jestem intruzem przez wielkie I dlatego postanowiłam swój wątek założyć ;)
    I trafiłaś w dziesiątkę bo gdzie byśmy się podziały

    midnight, nick nieaktualny, AgaL lubią tę wiadomość

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Ja niecierpliwiec jestem i założyłam ten topic bo wcześniej pisałam u 30 tek ale mało kto mi w ogóle odpisał i miałam wrażenie , że jestem intruzem przez wielkie I dlatego postanowiłam swój wątek założyć ;)
    ja jeszcze trochę jak intruz się czuję, ale dobrze mi tu :)

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madka wrote:
    ja jeszcze trochę jak intruz się czuję, ale dobrze mi tu :)
    nagana! ;) za intruza oczywiście :)

    madka lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza szacun, ja czekałam na swoje dziecko 12 lat, w międzyczasie, rozwiodłam się, byłam sama, straciłam wiarę że kiedykolwiek będę mamą, aż dzięki aniołom poznałam mojego m. i stało się:-)...oj rozumiem Cię kochana, ja jak byłam pierwszy raz na wizycie w centrum matki i dziecka, to czułam się jak na stacji kosmicznej NASA, ...że ja, że w ciąży , mój mózg tego nie ogarniał...miałam wrażenie, że zaraz się obudzę i wszystko pryśnie...
    Cuda się zdarzaja, czego Ci życzę z całego serca:-)

    Paryzetka83, madka, AgaL, cinnamon cookie, Bratek lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ja od początku tu trafiłam (na 70 stronie ;) ) i nawet nie zaglądałam na inne wątki ;) Nawet jak chcę odpuścić i zniknąć, to nie wyobrażam sobie już nie zajrzeć tutaj na Nasze forum więc nie odpuszczam ;)

    madka, AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży niesamowita historia... Tyle lat, tyle przeżyć... I cud :) Podziwiam :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Ruby ja od początku tu trafiłam (na 70 stronie ;) ) i nawet nie zaglądałam na inne wątki ;) Nawet jak chcę odpuścić i zniknąć, to nie wyobrażam sobie już nie zajrzeć tutaj na Nasze forum więc nie odpuszczam ;)
    Ja trafiłam dużo później, około 700. Miałam chwilę załamania, ale też nie mogłam nie zajrzeć ;) Weekend też miałam jakoś kiepski psychicznie, ale znowu jestem :)

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madka wrote:
    Ja trafiłam dużo później, około 700. Miałam chwilę załamania, ale też nie mogłam nie zajrzeć ;) Weekend też miałam jakoś kiepski psychicznie, ale znowu jestem :)

    Madka każdy ma chwile załamania, ale kto jak nie dziewczyny nas zrozumie i pocieszy? to daje siłę do dalszej walki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 21:58

    madka, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Wam, że jak już ten cykl stracony, to jakoś inaczej chce mi się bzykać :D

    AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Katiusza szacun, ja czekałam na swoje dziecko 12 lat, w międzyczasie, rozwiodłam się, byłam sama, straciłam wiarę że kiedykolwiek będę mamą, aż dzięki aniołom poznałam mojego m. i stało się:-)...oj rozumiem Cię kochana, ja jak byłam pierwszy raz na wizycie w centrum matki i dziecka, to czułam się jak na stacji kosmicznej NASA, ...że ja, że w ciąży , mój mózg tego nie ogarniał...miałam wrażenie, że zaraz się obudzę i wszystko pryśnie...
    Cuda się zdarzaja, czego Ci życzę z całego serca:-)
    Dziękuję

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na naszym forum widać kto świętuje walentynki

    midnight, nick nieaktualny, madzikk lubią tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walę tynki ;)

    http://adonai.pl/humor/zdjecia/?id=29

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 22:14

    AgaL lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
‹‹ 1256 1257 1258 1259 1260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ