Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby super, że już w domku. Coś czuję że na najbliższe płodne będziesz już gotowa ;-).

    Paryzetko kciuki zaciśnięte :-*.

    Cinnamon dobrze, że bez dołka i że lekarz uspokoił. Ważne, że ma plan i chce działać.

    Byliśmy z młodym zrobić lizaka. Cieszył się że nie wiem. A u mnie skrzepy się pojawiły przy tej @ i myślę o endometriozie .

    Paryzetka83, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Paryzetko 5 i 2 dni, a u Ciebie który to bedzie ?
    4 tyg i 4 dni :)

    midnight, AgaL, Bratek lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa sami lizaka? supeer sprawa :) A te krzepy jak są to jest endometrioza? pytam, bo ja zawsze przy 2 miałam skrzepy...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka a wynik bedzie dzis??

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    4 tyg i 4 dni :)

    Jakby nie było też drugi miesiąc ;) fajnie :) zaczynasz już trochę to odczuwać? tzn jakieś ciążowe dolegliwości?
    Btw chciałam jeszcze o tych fajkach, jak nie palisz, to poczekaj z tydzien dwa trzy- ja po jakimś czasie po rzuceniu miałam tak, że mi dym strasznie śmierdział, wogóle zaczęły mi faje śmierdzieć znieść nie mogłam, mam nadzieję ze i u Ciebie się to pojawi bo wtedy jest duzo łatwiej wytrzymać :)

    Edit:
    Aguś przepraszam nie zauważyłam

    na wizycie to bedzie 6 tc i 1 dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 15:29

    AgaL lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś wynik pewnie koło 19 jak poprzednio. Będę sprawdzać co chwila. Mid mi fajki już śmierdzą - od dwóch dni nie palone w domu a ja mam wrażenie jakby przed chwilą ktoś palił ;) A co do odczuć to teraz mi niedobrze, ale to z nerwów. Poza tym wszystko jak zawsze :)

    Edit: krew oddana, wracam do domku. Odezwę się później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 15:34

    midnight, AgaL, Edycik lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka kciuki za przyrost! :)

    Katiuszka no ja właśnie już się zastanawiam która będzie mogła sobie pozwolić na winko a która nie... Hue hue hue ;) czuję, że będę w tej pierwszej grupie :D

    AgaL, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze pół godzinki i będę wcinać gołąbki u teściowej...pychotka :D

    Smerfelinka, Paryzetka83, cinnamon cookie, midnight, Kjopa3, Edycik lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Jeszcze pół godzinki i będę wcinać gołąbki u teściowej...pychotka :D
    mmm uwielbiam takie w sosie pomidorowym

    midnight, AgaL, Edycik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Paryzetka kciuki za przyrost! :)

    Katiuszka no ja właśnie już się zastanawiam która będzie mogła sobie pozwolić na winko a która nie... Hue hue hue ;) czuję, że będę w tej pierwszej grupie :D
    Ja w 1 grupie a dziewczyny z 2 będą pilnować Prezesa, Williama i Ateny ;)

    cinnamon cookie, AgaL lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    O Ty :P ohydne masz, a pisałaś, że ładniejsze niż moje :D haha
    znaczy się miałam przed ściągnięciem :P

    AgaL lubi tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    nie mogłabym lepiej opisać swoich uczuć. Jeśli ktoś chciał dziecko bardzo się z nim ciesze ale w domu ryczę jak bóbr. Doszłam do etapu ryczenia nawet jak w filmie lub w książce ktoś jest w ciąży.

    Ja też ostatnio taka płaksa się zrobiłam, ale staram się z tym walczyć, co by Mężula nie denerwować, bo on bardzo to przeżywa :/

    Aguś, ale Ci zazdroszczę tych gołąbków! Taka teściowa to skarb ;) A gołąbki w sosiku pomidorowym chyba muszę zrobić i tyle :)

    Paryzetka trzymam kciuki! Ale wiesz, że to tylko formalność. Na pewno wszystko będzie ok :* Nie może być inaczej!

    Paryzetka83, AgaL lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Ja w 1 grupie a dziewczyny z 2 będą pilnować Prezesa, Williama i Ateny ;)
    to ja chlam w pierwszej grupie :D

    cinnamon cookie, AgaL lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka, Ruby coś czuję, że i ja z Wami winka się napiję... To zawsze jakiś pozytyw, bo pewnie szybko drugiej takiej okazji nie będzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 16:05

    cinnamon cookie, AgaL lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę że nikt nie chce pilnować zwierzyńca ;)

    midnight, AgaL lubią tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Jeszcze pół godzinki i będę wcinać gołąbki u teściowej...pychotka :D
    Zjadłabym gołąbki :)

    midnight, AgaL lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie psy nie lubią ;)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    widzę że nikt nie chce pilnować zwierzyńca ;)

    A kto nie chciałby się napić w tak doborowym towarzystwie? ;) Ja za jakiś tydzień na 100% będę przekonana, że przyjdzie mi robić za niańkę, żeby chwilę później próbować cieszyć się z tego, że jednak nie będę musiała rezygnować z procentów i pewnie tak co miesiąc :P

    AgaL lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mogę być w grupie niepijącej, ale żadnych zwierzaków nie pilnuję!

    AgaL lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wszystkie pijemy a zwierzaki pilnuja nas :-]

    midnight, Smerfelinka, cinnamon cookie, AgaL, Edycik, Bratek lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
‹‹ 1317 1318 1319 1320 1321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ