Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie sukces! Udało mi się w tym moim nienormalnym miasteczku zapisać do ginekologa na NFZ. I wiecie co - do mojego i w tej samej przychodni, do której chodzę. Okazało się, że od stycznia mają kontrakt, ale nigdzie nie ma takiej informacji! Przez telefon, jak zaczęłam tłumaczyć, że leczę się prywatnie u doktora x, ale potrzebowałabym skierowanie na badania, żeby je zrobić na NFZ i nie wiem, gdzie mogłabym się zapisać, to mi powiedziano, że u nich! Termin co prawda na 13 czerwca, ale grunt, że zadanie na dzisiaj wykonane :) Teraz już przynajmniej wiem, że jest taka możliwość i będę z tego korzystać, a tylko na monitoring i w nagłych przypadkach będę chodziła prywatnie. Dobre i to :)

    Aguś, mnie też licz na te gołąbki ;) Chociaż zanim dojadę, to już dawno o nich zapomnisz :P

    cinnamon cookie, majju, AgaL, midnight, chmurreczkaa, Bratek lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko dobra informacja! :) niby termin na czerwiec ale czas szybko leci, zaraz już marzec przecież :)

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za rozwiązaniem Madzikk - zwierzaki pilnują ;)

    Cynamon i co pomaga ta kolorowanka? też chyba kupię...

    Aga też słyszałam, że joga działa cuda

    Zdrzemnęłam się, a zaraz dzieciaki do mojej N przyjeżdżają (moja chrześnica i jej siostra) zostają do pt, ale już odchowane więc będą się bawić same tylko trzeba zjeść zrobić i lekko dopilnować ;) nie chciałam odwoływać bo to już tak długo umówione a wiecie dzieci się tak cieszą że nie miałabym serca tego odwołać zwłaszcza że to ostatni tydzień ferii:) mam też m przy sobie więc w razie czego on dopilnuje :)

    Smerfelinka, AgaL, midnight lubią tę wiadomość

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby będziesz miała "domowe przedszkole" :D

    Nie wiem czy pisałam... Witaj już z nami :) I pamiętaj, żadnych więcej szpitali! Poza porodówką :D

    Smerfelinka, AgaL, nick nieaktualny, midnight lubią tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madka wrote:
    Ruby będziesz miała "domowe przedszkole" :D

    Nie wiem czy pisałam... Witaj już z nami :) I pamiętaj, żadnych więcej szpitali! Poza porodówką :D
    twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :D

    madka lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madka wrote:
    Paryzetko kciuki mocno zaciśnięte!

    Aguś to ja wpadam na gołąbki, dam się nawet za nie pokroić :D A daleko?

    Małopolska :) czekam!

    madka lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight czekaj cierpliwie...kombinuje ze zdj Williama wg instrukcji Cinnamonka :)

    midnight lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :D
    I tak ma być! ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonku czas zapier.... jak nie wiem co, mówiąc brzydko :P Chociaż oczywiście po ciuchu będę liczyła na to, że ta wizyta nie będzie już wcale potrzebna ;) Dowiedziałam się też dzisiaj przypadkiem, że ten mój ginek ciężarne przyjmuje zawsze za darmo! Miło by było móc już skorzystać :D

    Ruby na pewno będzie ciekawie :) Tylko żeby rzeczywiście dały Ci trochę odpocząć, bo pamiętaj, że marzec jest Twój i musisz być ready ;)

    AgaL, majju lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Cynamonku czas zapier.... jak nie wiem co, mówiąc brzydko :P Chociaż oczywiście po ciuchu będę liczyła na to, że ta wizyta nie będzie już wcale potrzebna ;) Dowiedziałam się też dzisiaj przypadkiem, że ten mój ginek ciężarne przyjmuje zawsze za darmo! Miło by było móc już skorzystać :D

    Ruby na pewno będzie ciekawie :) Tylko żeby rzeczywiście dały Ci trochę odpocząć, bo pamiętaj, że marzec jest Twój i musisz być ready ;)

    jasna sprawa ;)

    Super, że twój gon przyjmuje na NFZ i tak jak mówisz czas leci szybko, a dużo kasy zaoszczędzisz, szkoda że mój nie przyjmuje tylko zdziera kasę jak szalony.

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Małopolska :) czekam!
    A do weekendu zaczekają? Jednak kawał drogi mam :)

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/k5nooE9VLF6QAz_4bqcuoJQJ5OEfjM

    William :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:02

    Smerfelinka, Bratek lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madka wrote:
    A do weekendu zaczekają? Jednak kawał drogi mam :)

    Zaczekają, zabieraj Smerfelinkę i jedziecie :)

    madka, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś to Twój Brytyjczyk? Cuuuuudo!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:03

    AgaL lubi tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/k5nooE9VLF6QAz_4bqcuoJQJ5OEfjM

    William :)


    Jejku śliczny! rasowy? ups nie zgadłam :)never mind

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:04

    AgaL lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    William dziękuje za komplementy :) tak Brytyjczyk :)

    Ciekawe jak tam Paryzetka.... ale ja niecierpliwiec jestem!

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś ale mi smaka narobiłaś na gołąbki ajjj.A Katiuszkaa tak jak ja z sosem pomidorowym i aż mi ślinka cieknie :)

    Paryzetka trzymam kciuki za przyrost bety :)

    Kas jutro lecę jeszcze zrobić anty TG zadzwoniłam do endo powiedziałam co mam wykonane i kazała dorobić jak Ty radziłaś do kompletu jeszcze to badanie.



    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje to europejskie dachowe są :)

    Paryzetko jak wynik?

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    moje to europejskie dachowe są :)

    Paryzetko jak wynik?

    No to muszą się poznać :)

    midnight lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk a pamiętasz jak mi podałaś namiary na ginekologa z wrocławia, dziś zgadałam się z moją kosmetyczką i okazuje się że bardzo dobry lekarz.Ją też doprowadziłam do ciąży po 4 poronieniach i jej bratową też.Także może w przyszłym mcu ja się do niego wybiorę kochana.Dziękuję :*

    AgaL, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1319 1320 1321 1322 1323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ